A grupa
Team Spēles Punkti Uzvaras Neizšķirti Zaudējumi Iesistie V Ielaistie V Starpība Vieta
Tukums 2000 12 36 12 0 0 51 7 44 1
FK Spartaks/Jūrmala SS-1 12 27 9 0 3 40 23 17 2
SK Kengaroos-1 12 16 5 1 6 25 31 -6 3
JFA Jelgava-1 12 12 3 3 6 19 27 -8 4
JFC Dobele-1 12 12 4 0 8 21 47 -26 5
FK Iecava-1 12 11 3 2 7 19 26 -7 6
AFA Olaine-1 12 9 3 0 9 15 29 -14 7
B grupa 1
Team Spēles Punkti Uzvaras Neizšķirti Zaudējumi Iesistie V Ielaistie V Starpība Vieta
Jelgavas BJSS-1 8 24 8 0 0 51 7 44 1
Jelgavas BJSS-2 8 14 4 2 2 18 16 2 2
AFA Olaine-2 8 13 4 1 3 27 21 6 3
FK Spartaks/Jūrmala SS-2 8 4 1 1 6 14 42 -28 4
FK Iecava-2 8 2 0 2 6 6 30 -24 5
B grupa 2
Team Spēles Punkti Uzvaras Neizšķirti Zaudējumi Iesistie V Ielaistie V Starpība Vieta
Tukuma SS-1 8 19 6 1 1 18 1 17 1
SK Kengaroos-1 8 16 5 1 2 19 5 14 2
JFA Jelgava-1 8 15 5 0 3 18 8 10 3
Bauskas BJSS-2 8 5 1 2 5 3 19 -16 4
Bauskas BJSS-1 8 2 0 2 6 1 26 -25 5
Fināls
Team Spēles Punkti Uzvaras Neizšķirti Zaudējumi Iesistie V Ielaistie V Starpība Vieta
SK Kengaroos-1 3 6 2 0 1 12 4 8 1
Jelgavas BJSS-1 3 6 2 0 1 3 2 1 2
Tukuma SS-1 3 4 1 1 1 4 4 0 3
Jelgavas BJSS-2 3 1 0 1 2 3 12 -9 4

Spēļu kalnedārs
Datums Laiks Grupa Norises vieta
07.05.2016 B grupa 2 Bauskas BJSS-1 1 : 1 Bauskas BJSS-2
07.05.2016 B grupa 2 Bauskas BJSS-1 0 : 7 Tukuma SS-1
07.05.2016 B grupa 2 Bauskas BJSS-1 0 : 2 SK Kengaroos-1
07.05.2016 B grupa 2 Bauskas BJSS-2 1 : 0 Tukuma SS-1
07.05.2016 B grupa 2 Bauskas BJSS-2 0 : 2 JFA Jelgava-1
07.05.2016 B grupa 2 Tukuma SS-1 1 : 0 SK Kengaroos-1
07.05.2016 B grupa 2 SK Kengaroos-1 4 : 1 JFA Jelgava-1
15.05.2016 B grupa 1 AFA Olaine-2 4 : 2 FK Spartaks/Jūrmala SS-2
15.05.2016 B grupa 1 Jelgavas BJSS-1 6 : 2 AFA Olaine-2
15.05.2016 B grupa 1 AFA Olaine-2 0 : 1 Jelgavas BJSS-2
15.05.2016 B grupa 1 FK Spartaks/Jūrmala SS-2 0 : 9 Jelgavas BJSS-1
15.05.2016 B grupa 1 FK Spartaks/Jūrmala SS-2 5 : 1 FK Iecava-2
15.05.2016 B grupa 1 Jelgavas BJSS-1 4 : 2 Jelgavas BJSS-2
15.05.2016 B grupa 1 Jelgavas BJSS-2 3 : 0 FK Iecava-2
22.05.2016 B grupa 2 Bauskas BJSS-1 0 : 0 Bauskas BJSS-2
22.05.2016 B grupa 2 Tukuma SS-1 1 : 0 JFA Jelgava-1
22.05.2016 B grupa 2 Bauskas BJSS-2 1 : 5 SK Kengaroos-1
22.05.2016 B grupa 2 Bauskas BJSS-1 0 : 4 JFA Jelgava-1
22.05.2016 B grupa 2 Tukuma SS-1 0 : 0 SK Kengaroos-1
28.05.2016 A grupa Tukums 2000 3 : 0 FK Iecava-1
28.05.2016 A grupa Tukums 2000 5 : 1 JFA Jelgava-1
28.05.2016 A grupa Tukums 2000 4 : 0 AFA Olaine-1
28.05.2016 A grupa FK Spartaks/Jūrmala SS-1 3 : 0 FK Iecava-1
28.05.2016 A grupa FK Spartaks/Jūrmala SS-1 3 : 2 JFA Jelgava-1
28.05.2016 A grupa FK Spartaks/Jūrmala SS-1 5 : 1 AFA Olaine-1
28.05.2016 A grupa FK Iecava-1 1 : 1 JFA Jelgava-1
08.06.2016 B grupa 1 Jelgavas BJSS-1 6 : 0 Jelgavas BJSS-2
08.06.2016 B grupa 1 AFA Olaine-2 4 : 1 FK Iecava-2
08.06.2016 B grupa 1 Jelgavas BJSS-1 4 : 0 FK Iecava-2
08.06.2016 B grupa 1 Jelgavas BJSS-2 5 : 1 FK Spartaks/Jūrmala SS-2
08.06.2016 B grupa 1 AFA Olaine-2 11 : 2 FK Spartaks/Jūrmala SS-2
08.06.2016 B grupa 1 Jelgavas BJSS-2 2 : 2 FK Iecava-2
08.06.2016 B grupa 1 Jelgavas BJSS-1 7 : 2 AFA Olaine-2
15.06.2016 B grupa 1 AFA Olaine-2 2 : 2 Jelgavas BJSS-2
15.06.2016 B grupa 1 FK Iecava-2 2 : 2 FK Spartaks/Jūrmala SS-2
15.06.2016 B grupa 1 Jelgavas BJSS-1 7 : 1 FK Spartaks/Jūrmala SS-2
15.06.2016 B grupa 1 AFA Olaine-2 2 : 0 FK Iecava-2
15.06.2016 B grupa 1 Jelgavas BJSS-1 8 : 0 FK Iecava-2
15.06.2016 B grupa 1 Jelgavas BJSS-2 3 : 1 FK Spartaks/Jūrmala SS-2
16.06.2016 A grupa JFC Dobele-1 2 : 1 SK Kengaroos-1
16.06.2016 A grupa AFA Olaine-1 0 : 1 JFA Jelgava-1
16.06.2016 A grupa Tukums 2000 3 : 1 SK Kengaroos-1
16.06.2016 A grupa FK Iecava-1 4 : 1 JFC Dobele-1
16.06.2016 A grupa FK Spartaks/Jūrmala SS-1 1 : 2 Tukums 2000
16.06.2016 A grupa JFC Dobele-1 2 : 1 JFA Jelgava-1
16.06.2016 A grupa SK Kengaroos-1 3 : 1 AFA Olaine-1
16.06.2016 A grupa Tukums 2000 7 : 1 JFC Dobele-1
16.06.2016 A grupa FK Spartaks/Jūrmala SS-1 8 : 4 SK Kengaroos-1
16.06.2016 A grupa AFA Olaine-1 1 : 0 FK Iecava-1
28.06.2016 A grupa FK Iecava-1 3 : 3 JFA Jelgava-1
28.06.2016 A grupa FK Spartaks/Jūrmala SS-1 0 : 2 AFA Olaine-1
28.06.2016 A grupa JFC Dobele-1 1 : 5 SK Kengaroos-1
28.06.2016 A grupa JFA Jelgava-1 0 : 6 Tukums 2000
28.06.2016 A grupa FK Iecava-1 0 : 1 SK Kengaroos-1
28.06.2016 A grupa FK Spartaks/Jūrmala SS-1 3 : 1 JFC Dobele-1
28.06.2016 A grupa Tukums 2000 2 : 0 AFA Olaine-1
28.06.2016 A grupa JFA Jelgava-1 1 : 3 SK Kengaroos-1
28.06.2016 A grupa FK Spartaks/Jūrmala SS-1 3 : 1 FK Iecava-1
28.06.2016 A grupa Tukums 2000 7 : 0 SK Kengaroos-1
28.06.2016 A grupa AFA Olaine-1 5 : 2 JFC Dobele-1
28.06.2016 A grupa FK Spartaks/Jūrmala SS-1 6 : 2 JFC Dobele-1
01.08.2016 A grupa Tukums 2000 5 : 0 FK Spartaks/Jūrmala SS-1
01.08.2016 A grupa Tukums 2000 4 : 3 FK Iecava-1
01.08.2016 A grupa Tukums 2000 3 : 0 JFC Dobele-1
01.08.2016 A grupa FK Spartaks/Jūrmala SS-1 3 : 2 JFA Jelgava-1
01.08.2016 A grupa FK Spartaks/Jūrmala SS-1 5 : 1 SK Kengaroos-1
01.08.2016 A grupa FK Iecava-1 3 : 4 JFC Dobele-1
01.08.2016 A grupa FK Iecava-1 2 : 1 AFA Olaine-1
01.08.2016 A grupa FK Iecava-1 2 : 1 SK Kengaroos-1
01.08.2016 A grupa AFA Olaine-1 0 : 1 JFA Jelgava-1
01.08.2016 A grupa JFA Jelgava-1 6 : 1 JFC Dobele-1
01.08.2016 A grupa JFA Jelgava-1 0 : 0 SK Kengaroos-1
01.08.2016 A grupa JFC Dobele-1 4 : 3 AFA Olaine-1
01.08.2016 A grupa SK Kengaroos-1 5 : 1 AFA Olaine-1
01.08.2016 B grupa 2 JFA Jelgava-1 2 : 1 SK Kengaroos-1
01.08.2016 B grupa 2 Bauskas BJSS-2 0 : 3 Tukuma SS-1
01.08.2016 B grupa 2 Bauskas BJSS-1 0 : 3 SK Kengaroos-1
01.08.2016 B grupa 2 Tukuma SS-1 2 : 0 JFA Jelgava-1
01.08.2016 B grupa 2 Bauskas BJSS-2 0 : 4 SK Kengaroos-1
01.08.2016 B grupa 2 Bauskas BJSS-1 0 : 5 JFA Jelgava-1
01.08.2016 B grupa 2 Tukuma SS-1 4 : 0 Bauskas BJSS-1
01.08.2016 B grupa 2 JFA Jelgava-1 4 : 0 Bauskas BJSS-2
11.09.2016 Fināls Jelgavas BJSS-1 1 : 0 SK Kengaroos-1
11.09.2016 Fināls Jelgavas BJSS-1 2 : 1 Jelgavas BJSS-2
11.09.2016 Fināls Jelgavas BJSS-1 0 : 1 Tukuma SS-1
11.09.2016 Fināls Jelgavas BJSS-2 1 : 1 Tukuma SS-1
11.09.2016 Fināls Jelgavas BJSS-2 1 : 9 SK Kengaroos-1
11.09.2016 Fināls SK Kengaroos-1 3 : 2 Tukuma SS-1
Rādīt ierakstus