1.grupa
Team Spēles Punkti Uzvaras Neizšķirti Zaudējumi Iesistie V Ielaistie V Starpība Vieta
FK Auda 8 20 6 2 0 19 5 14 1
SK Kengaroos-1 8 17 5 2 1 14 3 11 2
JFC Dobele-1 8 13 4 1 3 13 6 7 3
AFA Olaine-1 8 7 2 1 5 9 12 -3 4
AFA Olaine-2 8 0 0 0 8 3 32 -29 5
2.grupa
Team Spēles Punkti Uzvaras Neizšķirti Zaudējumi Iesistie V Ielaistie V Starpība Vieta
Tukums 2000 8 20 6 2 0 15 4 11 1
FK Spartaks/Jūrmala SS-2 8 19 6 1 1 20 4 16 2
BFC Salaspils-1 8 9 2 3 3 5 5 0 3
Tukuma SS-1 8 4 1 1 6 2 15 -13 4
FK Spartaks/Jūrmala SS-1 8 4 1 1 6 1 15 -14 5
3.grupa
Team Spēles Punkti Uzvaras Neizšķirti Zaudējumi Iesistie V Ielaistie V Starpība Vieta
FK Iecava-1 8 20 6 2 0 26 1 25 1
Jelgavas BJSS 8 18 5 3 0 9 2 7 2
FK Iecava-2 8 13 4 1 3 7 6 1 3
FK Iecava-3 8 4 1 1 6 2 16 -14 4
FK Ozolnieki 8 1 0 1 7 1 20 -19 5
Fināls
Team Spēles Punkti Uzvaras Neizšķirti Zaudējumi Iesistie V Ielaistie V Starpība Vieta
FK Spartaks/Jūrmala SS-1 5 11 3 2 0 4 1 3 1
SK Kengaroos-1 5 7 1 4 0 3 2 1 2
Tukuma SS-1 5 7 2 1 2 4 3 1 3
Jelgavas BJSS 5 6 1 3 1 5 5 0 4
FK Iecava 5 4 1 1 3 5 6 -1 5
FK Auda 5 3 0 3 2 1 5 -4 6

Spēļu kalnedārs
Datums Laiks Grupa Norises vieta
30.04.2016 2.grupa BFC Salaspils-1 0 : 0 Tukuma SS-1
30.04.2016 2.grupa BFC Salaspils-1 1 : 2 Tukums 2000
30.04.2016 2.grupa BFC Salaspils-1 2 : 0 FK Spartaks/Jūrmala SS-1
30.04.2016 2.grupa BFC Salaspils-1 0 : 1 FK Spartaks/Jūrmala SS-2
30.04.2016 2.grupa Tukuma SS-1 0 : 1 Tukums 2000
30.04.2016 2.grupa Tukuma SS-1 2 : 0 FK Spartaks/Jūrmala SS-1
30.04.2016 2.grupa Tukuma SS-1 0 : 4 FK Spartaks/Jūrmala SS-2
30.04.2016 2.grupa Tukums 2000 2 : 0 FK Spartaks/Jūrmala SS-1
30.04.2016 2.grupa Tukums 2000 3 : 2 FK Spartaks/Jūrmala SS-2
30.04.2016 2.grupa FK Spartaks/Jūrmala SS-1 0 : 2 FK Spartaks/Jūrmala SS-2
02.06.2016 2.grupa BFC Salaspils-1 2 : 0 Tukuma SS-1
02.06.2016 2.grupa BFC Salaspils-1 0 : 0 Tukums 2000
02.06.2016 2.grupa BFC Salaspils-1 0 : 0 FK Spartaks/Jūrmala SS-1
02.06.2016 2.grupa BFC Salaspils-1 0 : 2 FK Spartaks/Jūrmala SS-2
02.06.2016 2.grupa Tukuma SS-1 0 : 4 Tukums 2000
02.06.2016 2.grupa Tukuma SS-1 0 : 1 FK Spartaks/Jūrmala SS-1
02.06.2016 2.grupa Tukuma SS-1 0 : 3 FK Spartaks/Jūrmala SS-2
02.06.2016 2.grupa Tukums 2000 2 : 0 FK Spartaks/Jūrmala SS-1
02.06.2016 2.grupa Tukums 2000 1 : 1 FK Spartaks/Jūrmala SS-2
02.06.2016 2.grupa FK Spartaks/Jūrmala SS-1 0 : 5 FK Spartaks/Jūrmala SS-2
02.06.2016 1.grupa JFC Dobele-1 1 : 0 AFA Olaine-1
02.06.2016 1.grupa JFC Dobele-1 4 : 0 AFA Olaine-2
02.06.2016 1.grupa JFC Dobele-1 0 : 2 SK Kengaroos-1
02.06.2016 1.grupa JFC Dobele-1 0 : 0 FK Auda
02.06.2016 1.grupa AFA Olaine-1 3 : 0 AFA Olaine-2
02.06.2016 1.grupa AFA Olaine-1 0 : 1 SK Kengaroos-1
02.06.2016 1.grupa AFA Olaine-1 2 : 4 FK Auda
02.06.2016 1.grupa AFA Olaine-2 0 : 4 SK Kengaroos-1
02.06.2016 1.grupa AFA Olaine-2 0 : 4 FK Auda
02.06.2016 1.grupa FK Auda 2 : 1 SK Kengaroos-1
19.06.2016 3.grupa FK Iecava-1 2 : 0 FK Iecava-2
19.06.2016 3.grupa FK Iecava-1 0 : 0 Jelgavas BJSS
19.06.2016 3.grupa FK Iecava-1 4 : 0 FK Iecava-3
19.06.2016 3.grupa FK Iecava-1 3 : 0 FK Ozolnieki
19.06.2016 3.grupa FK Iecava-2 0 : 1 Jelgavas BJSS
19.06.2016 3.grupa FK Iecava-2 1 : 0 FK Iecava-3
19.06.2016 3.grupa FK Iecava-2 1 : 0 FK Ozolnieki
19.06.2016 3.grupa Jelgavas BJSS 1 : 0 FK Iecava-3
19.06.2016 3.grupa Jelgavas BJSS 3 : 0 FK Ozolnieki
19.06.2016 3.grupa FK Iecava-3 0 : 0 FK Ozolnieki
29.07.2016 1.grupa JFC Dobele-1 3 : 0 AFA Olaine-1
29.07.2016 1.grupa JFC Dobele-1 4 : 1 AFA Olaine-2
29.07.2016 1.grupa JFC Dobele-1 1 : 2 SK Kengaroos-1
29.07.2016 1.grupa JFC Dobele-1 0 : 1 FK Auda
29.07.2016 1.grupa AFA Olaine-1 3 : 1 AFA Olaine-2
29.07.2016 1.grupa AFA Olaine-1 0 : 0 SK Kengaroos-1
29.07.2016 1.grupa AFA Olaine-1 1 : 2 FK Auda
29.07.2016 1.grupa AFA Olaine-2 0 : 4 SK Kengaroos-1
29.07.2016 1.grupa AFA Olaine-2 1 : 6 FK Auda
29.07.2016 1.grupa FK Auda 0 : 0 SK Kengaroos-1
21.08.2016 3.grupa FK Iecava-1 3 : 0 FK Iecava-2
21.08.2016 3.grupa FK Iecava-1 1 : 1 Jelgavas BJSS
21.08.2016 3.grupa FK Iecava-1 7 : 0 FK Iecava-3
21.08.2016 3.grupa FK Iecava-1 6 : 0 FK Ozolnieki
21.08.2016 3.grupa FK Iecava-2 0 : 0 Jelgavas BJSS
21.08.2016 3.grupa FK Iecava-2 2 : 0 FK Iecava-3
21.08.2016 3.grupa FK Iecava-2 3 : 0 FK Ozolnieki
21.08.2016 3.grupa Jelgavas BJSS 1 : 0 FK Iecava-3
21.08.2016 3.grupa Jelgavas BJSS 2 : 1 FK Ozolnieki
21.08.2016 3.grupa FK Iecava-3 2 : 0 FK Ozolnieki
18.09.2016 Fināls FK Spartaks/Jūrmala SS-1 0 : 0 FK Auda
18.09.2016 Fināls FK Spartaks/Jūrmala SS-1 0 : 0 SK Kengaroos-1
18.09.2016 Fināls FK Spartaks/Jūrmala SS-1 1 : 0 Tukuma SS-1
18.09.2016 Fināls FK Spartaks/Jūrmala SS-1 2 : 1 Jelgavas BJSS
18.09.2016 Fināls FK Spartaks/Jūrmala SS-1 1 : 0 FK Iecava
18.09.2016 Fināls FK Auda 1 : 1 SK Kengaroos-1
18.09.2016 Fināls FK Auda 0 : 2 Tukuma SS-1
18.09.2016 Fināls FK Auda 0 : 0 Jelgavas BJSS
18.09.2016 Fināls FK Auda 0 : 2 FK Iecava
18.09.2016 Fināls SK Kengaroos-1 1 : 0 Tukuma SS-1
18.09.2016 Fināls SK Kengaroos-1 0 : 0 Jelgavas BJSS
18.09.2016 Fināls SK Kengaroos-1 1 : 1 FK Iecava
18.09.2016 Fināls Tukuma SS-1 1 : 1 Jelgavas BJSS
18.09.2016 Fināls Tukuma SS-1 1 : 0 FK Iecava
18.09.2016 Fināls Jelgavas BJSS 3 : 2 FK Iecava
Rādīt ierakstus