1.grupa
Team Spēles Punkti Uzvaras Neizšķirti Zaudējumi Iesistie V Ielaistie V Starpība Vieta
Tukums 2000 8 24 8 0 0 38 0 38 1
FK Auda 8 13 4 1 3 5 13 -8 2
FK Spartaks/Jūrmala SS-3 8 10 3 1 4 9 15 -6 3
Tukuma SS-1 8 8 2 2 4 4 12 -8 4
Bauskas BJSS 8 2 0 2 6 1 17 -16 5
2.grupa
Team Spēles Punkti Uzvaras Neizšķirti Zaudējumi Iesistie V Ielaistie V Starpība Vieta
JFC Dobele-1 8 24 8 0 0 33 6 27 1
FK Iecava 8 9 2 3 3 7 11 -4 2
BFC Salaspils-1 8 8 2 2 4 4 12 -8 3
Jelgavas BJSS-1 8 7 1 4 3 6 12 -6 4
Jelgavas BJSS-2 8 6 1 3 4 5 14 -9 5
3.grupa
Team Spēles Punkti Uzvaras Neizšķirti Zaudējumi Iesistie V Ielaistie V Starpība Vieta
AFA Olaine-1 8 20 6 2 0 26 0 26 1
SK Kengaroos-1 8 19 6 1 1 24 2 22 2
FK Spartaks/Jūrmala SS-1 8 11 3 2 3 10 10 0 3
AFA Olaine-2 8 5 1 2 5 5 24 -19 4
FK Spartaks/Jūrmala SS-2 8 1 0 1 7 3 32 -29 5
Fināls
Team Spēles Punkti Uzvaras Neizšķirti Zaudējumi Iesistie V Ielaistie V Starpība Vieta
JFC Dobele-1 0 0 0 0 0 0 0 0 1
FK Auda 0 0 0 0 0 0 0 0 2
SK Kengaroos-1 0 0 0 0 0 0 0 0 3
Tukuma SS-1 0 0 0 0 0 0 0 0 4
AFA Olaine-1 0 0 0 0 0 0 0 0 5
FK Iecava 0 0 0 0 0 0 0 0 6

Spēļu kalnedārs
Datums Laiks Grupa Norises vieta
24.04.2016 1.grupa Bauskas BJSS 0 : 3 Tukuma SS-1
24.04.2016 1.grupa Bauskas BJSS 0 : 5 Tukums 2000
24.04.2016 1.grupa Bauskas BJSS 0 : 4 FK Spartaks/Jūrmala SS-3
24.04.2016 1.grupa Bauskas BJSS 0 : 1 FK Auda
24.04.2016 1.grupa Tukuma SS-1 0 : 5 Tukums 2000
24.04.2016 1.grupa Tukuma SS-1 0 : 1 FK Spartaks/Jūrmala SS-3
24.04.2016 1.grupa Tukuma SS-1 0 : 1 FK Auda
24.04.2016 1.grupa Tukums 2000 6 : 0 FK Spartaks/Jūrmala SS-3
24.04.2016 1.grupa Tukums 2000 5 : 0 FK Auda
24.04.2016 1.grupa FK Spartaks/Jūrmala SS-3 1 : 2 FK Auda
06.06.2016 1.grupa Bauskas BJSS 0 : 0 Tukuma SS-1 Ķekavas SN
06.06.2016 1.grupa Bauskas BJSS 0 : 2 Tukums 2000 Ķekavas SN
06.06.2016 1.grupa Bauskas BJSS 1 : 1 FK Spartaks/Jūrmala SS-3 Ķekavas SN
06.06.2016 1.grupa Bauskas BJSS 0 : 1 FK Auda Ķekavas SN
06.06.2016 1.grupa Tukuma SS-1 0 : 5 Tukums 2000 Ķekavas SN
06.06.2016 1.grupa Tukuma SS-1 1 : 0 FK Spartaks/Jūrmala SS-3 Ķekavas SN
06.06.2016 1.grupa Tukuma SS-1 0 : 0 FK Auda Ķekavas SN
06.06.2016 1.grupa Tukums 2000 5 : 0 FK Spartaks/Jūrmala SS-3 Ķekavas SN
06.06.2016 1.grupa Tukums 2000 5 : 0 FK Auda Ķekavas SN
06.06.2016 1.grupa FK Spartaks/Jūrmala SS-3 2 : 0 FK Auda Ķekavas SN
14.06.2016 3.grupa AFA Olaine-1 6 : 0 AFA Olaine-2
14.06.2016 3.grupa AFA Olaine-1 0 : 0 FK Spartaks/Jūrmala SS-1
14.06.2016 3.grupa AFA Olaine-1 2 : 0 SK Kengaroos-1
14.06.2016 3.grupa AFA Olaine-1 5 : 0 FK Spartaks/Jūrmala SS-2
14.06.2016 3.grupa AFA Olaine-2 0 : 0 FK Spartaks/Jūrmala SS-1
14.06.2016 3.grupa AFA Olaine-2 0 : 7 SK Kengaroos-1
14.06.2016 3.grupa AFA Olaine-2 3 : 0 FK Spartaks/Jūrmala SS-2
14.06.2016 3.grupa FK Spartaks/Jūrmala SS-1 0 : 3 SK Kengaroos-1
14.06.2016 3.grupa FK Spartaks/Jūrmala SS-1 4 : 1 FK Spartaks/Jūrmala SS-2
14.06.2016 3.grupa SK Kengaroos-1 1 : 0 FK Spartaks/Jūrmala SS-2
17.06.2016 2.grupa Jelgavas BJSS-1 1 : 1 Jelgavas BJSS-2
17.06.2016 2.grupa Jelgavas BJSS-1 0 : 0 FK Iecava
17.06.2016 2.grupa Jelgavas BJSS-1 0 : 1 BFC Salaspils-1
17.06.2016 2.grupa Jelgavas BJSS-1 0 : 4 JFC Dobele-1
17.06.2016 2.grupa Jelgavas BJSS-2 0 : 1 FK Iecava
17.06.2016 2.grupa Jelgavas BJSS-2 0 : 0 BFC Salaspils-1
17.06.2016 2.grupa Jelgavas BJSS-2 1 : 8 JFC Dobele-1
17.06.2016 2.grupa BFC Salaspils-1 0 : 0 FK Iecava
17.06.2016 2.grupa FK Iecava 1 : 5 JFC Dobele-1
17.06.2016 2.grupa BFC Salaspils-1 0 : 5 JFC Dobele-1
04.08.2016 3.grupa AFA Olaine-1 2 : 0 AFA Olaine-2
04.08.2016 3.grupa AFA Olaine-1 5 : 0 FK Spartaks/Jūrmala SS-1
04.08.2016 3.grupa AFA Olaine-1 0 : 0 SK Kengaroos-1
04.08.2016 3.grupa AFA Olaine-1 6 : 0 FK Spartaks/Jūrmala SS-2
04.08.2016 3.grupa AFA Olaine-2 0 : 2 FK Spartaks/Jūrmala SS-1
04.08.2016 3.grupa AFA Olaine-2 0 : 5 SK Kengaroos-1
04.08.2016 3.grupa AFA Olaine-2 2 : 2 FK Spartaks/Jūrmala SS-2
04.08.2016 3.grupa FK Spartaks/Jūrmala SS-1 0 : 1 SK Kengaroos-1
04.08.2016 3.grupa FK Spartaks/Jūrmala SS-1 4 : 0 FK Spartaks/Jūrmala SS-2
04.08.2016 3.grupa SK Kengaroos-1 7 : 0 FK Spartaks/Jūrmala SS-2
17.08.2016 2.grupa FK Iecava 3 : 1 BFC Salaspils-1
17.08.2016 2.grupa Jelgavas BJSS-1 1 : 1 Jelgavas BJSS-2
17.08.2016 2.grupa JFC Dobele-1 3 : 1 BFC Salaspils-1
17.08.2016 2.grupa Jelgavas BJSS-1 1 : 1 FK Iecava
17.08.2016 2.grupa JFC Dobele-1 2 : 0 Jelgavas BJSS-2
17.08.2016 2.grupa Jelgavas BJSS-2 2 : 0 FK Iecava
17.08.2016 2.grupa Jelgavas BJSS-1 1 : 0 BFC Salaspils-1
17.08.2016 2.grupa JFC Dobele-1 4 : 2 Jelgavas BJSS-1
17.08.2016 2.grupa FK Iecava 1 : 2 JFC Dobele-1
17.08.2016 2.grupa BFC Salaspils-1 1 : 0 Jelgavas BJSS-2
Rādīt ierakstus