Attīstība A. grupa
Team Spēles Punkti Uzvaras Neizšķirti Zaudējumi Iesistie V Ielaistie V Starpība Vieta
JFA Jelgava-2 8 22 7 1 0 26 1 25 1
FK Tukums 2000 TSS-2 8 16 5 1 2 24 4 20 2
FK Spartaks/Jūrmala SS-2 8 9 3 0 5 7 16 -9 3
JFA Jelgava-3 7 9 3 0 4 7 6 1 4
FK Spartaks/Jūrmala SS-3 9 3 1 0 8 4 41 -37 5
Attīstība B. grupa
Team Spēles Punkti Uzvaras Neizšķirti Zaudējumi Iesistie V Ielaistie V Starpība Vieta
BFC Salaspils-1 10 27 9 0 1 34 7 27 1
Jelgavas BJSS-1 10 19 6 1 3 32 9 23 2
FK Iecava-2 10 19 6 1 3 18 8 10 3
Bauskas BJSS-1 10 17 5 2 3 24 11 13 4
AFA Olaine-2 10 6 2 0 8 7 38 -31 5
Jelgavas BJSS-2 10 0 0 0 10 3 45 -42 6
Attīstība fināls.
Team Spēles Punkti Uzvaras Neizšķirti Zaudējumi Iesistie V Ielaistie V Starpība Vieta
FK Tukums 2000 TSS-2 3 5 1 2 0 5 4 1 1
JFA Jelgava-2 3 4 1 1 1 3 3 0 2
BFC Salaspils-1 3 4 1 1 1 6 4 2 3
FK Iecava-2 3 2 0 2 1 1 4 -3 4
Elite A.grupa
Team Spēles Punkti Uzvaras Neizšķirti Zaudējumi Iesistie V Ielaistie V Starpība Vieta
FK Tukums 2000 TSS-1 6 18 6 0 0 34 3 31 1
AFA Olaine-1 6 10 3 1 2 14 16 -2 2
SK Kengaroos-1 6 7 2 1 3 10 19 -9 3
FK Spartaks/Jūrmala SS-1 6 0 0 0 6 9 29 -20 4
Elite B.grupa
Team Spēles Punkti Uzvaras Neizšķirti Zaudējumi Iesistie V Ielaistie V Starpība Vieta
JFC Dobele-1 6 18 6 0 0 33 8 25 1
JFA Jelgava-1 6 12 4 0 2 18 8 10 2
FK Iecava-1 6 4 1 1 4 8 20 -12 3
FK Auda - 1 6 1 0 1 5 8 31 -23 4
Fināls
Team Spēles Punkti Uzvaras Neizšķirti Zaudējumi Iesistie V Ielaistie V Starpība Vieta
FK Tukums 2000 TSS-1 3 9 3 0 0 13 0 13 1
JFA Jelgava-1 3 4 1 1 1 4 5 -1 2
AFA Olaine-1 3 4 1 1 1 4 7 -3 3
JFC Dobele-1 3 0 0 0 3 0 9 -9 4

Spēļu kalnedārs
Datums Laiks Grupa Norises vieta
13.05.2017 Elite A.grupa FK Tukums 2000 TSS-1 4 : 0 AFA Olaine-1
13.05.2017 Elite A.grupa FK Tukums 2000 TSS-1 5 : 0 SK Kengaroos-1
13.05.2017 Elite A.grupa FK Tukums 2000 TSS-1 8 : 1 FK Spartaks/Jūrmala SS-1
13.05.2017 Elite A.grupa AFA Olaine-1 2 : 2 SK Kengaroos-1
13.05.2017 Elite A.grupa AFA Olaine-1 5 : 4 FK Spartaks/Jūrmala SS-1
13.05.2017 Elite A.grupa SK Kengaroos-1 2 : 1 FK Spartaks/Jūrmala SS-1
14.05.2017 Elite B.grupa JFC Dobele-1 5 : 1 JFA Jelgava-1
14.05.2017 Elite B.grupa JFC Dobele-1 10 : 3 FK Auda - 1
14.05.2017 Elite B.grupa JFC Dobele-1 5 : 0 FK Iecava-1
14.05.2017 Elite B.grupa FK Iecava-1 4 : 1 FK Auda - 1
14.05.2017 Elite B.grupa FK Iecava-1 0 : 6 JFA Jelgava-1
14.05.2017 Elite B.grupa JFA Jelgava-1 2 : 0 FK Auda - 1
21.05.2017 Attīstība A. grupa FK Tukums 2000 TSS-2 3 : 0 FK Spartaks/Jūrmala SS-2
21.05.2017 Attīstība A. grupa FK Tukums 2000 TSS-2 6 : 0 FK Spartaks/Jūrmala SS-3
21.05.2017 Attīstība A. grupa FK Tukums 2000 TSS-2 0 : 0 JFA Jelgava-2
21.05.2017 Attīstība A. grupa FK Tukums 2000 TSS-2 2 : 0 JFA Jelgava-3
21.05.2017 Attīstība A. grupa FK Spartaks/Jūrmala SS-2 0 : 3 FK Spartaks/Jūrmala SS-3
21.05.2017 Attīstība A. grupa FK Spartaks/Jūrmala SS-2 0 : 3 JFA Jelgava-2
21.05.2017 Attīstība A. grupa FK Spartaks/Jūrmala SS-2 0 : 3 JFA Jelgava-3
21.05.2017 Attīstība A. grupa FK Spartaks/Jūrmala SS-3 1 : 7 JFA Jelgava-2
21.05.2017 Attīstība A. grupa FK Spartaks/Jūrmala SS-3 0 : 2 JFA Jelgava-3
21.05.2017 Attīstība A. grupa JFA Jelgava-2 1 : 0 JFA Jelgava-3
21.05.2017 Attīstība B. grupa Jelgavas BJSS-1 4 : 1 AFA Olaine-2 Bauskas stadions
21.05.2017 Attīstība B. grupa AFA Olaine-2 1 : 3 Bauskas BJSS-1 Bauskas stadions
21.05.2017 Attīstība B. grupa AFA Olaine-2 0 : 4 FK Iecava-2 Bauskas stadions
21.05.2017 Attīstība B. grupa AFA Olaine-2 1 : 7 BFC Salaspils-1 Bauskas stadions
21.05.2017 Attīstība B. grupa Jelgavas BJSS-1 7 : 0 Jelgavas BJSS-2 Bauskas stadions
21.05.2017 Attīstība B. grupa Jelgavas BJSS-1 3 : 0 Bauskas BJSS-1 Bauskas stadions
21.05.2017 Attīstība B. grupa Jelgavas BJSS-1 0 : 2 FK Iecava-2 Bauskas stadions
21.05.2017 Attīstība B. grupa Jelgavas BJSS-2 1 : 10 Bauskas BJSS-1 Bauskas stadions
21.05.2017 Attīstība B. grupa Jelgavas BJSS-2 1 : 9 BFC Salaspils-1 Bauskas stadions
21.05.2017 Attīstība B. grupa BFC Salaspils-1 2 : 0 Bauskas BJSS-1 Bauskas stadions
14.06.2017 Attīstība A. grupa FK Tukums 2000 TSS-2 2 : 3 FK Spartaks/Jūrmala SS-2
14.06.2017 Attīstība A. grupa FK Tukums 2000 TSS-2 10 : 0 FK Spartaks/Jūrmala SS-3
14.06.2017 Attīstība A. grupa FK Tukums 2000 TSS-2 0 : 1 JFA Jelgava-2
14.06.2017 Attīstība A. grupa FK Tukums 2000 TSS-2 1 : 0 JFA Jelgava-3
14.06.2017 Attīstība A. grupa FK Spartaks/Jūrmala SS-2 2 : 0 FK Spartaks/Jūrmala SS-3
14.06.2017 Attīstība A. grupa FK Spartaks/Jūrmala SS-2 0 : 2 JFA Jelgava-2
14.06.2017 Attīstība A. grupa FK Spartaks/Jūrmala SS-2 2 : 0 JFA Jelgava-3
14.06.2017 Attīstība A. grupa FK Spartaks/Jūrmala SS-3 0 : 5 JFA Jelgava-2
14.06.2017 Attīstība A. grupa FK Spartaks/Jūrmala SS-3 0 : 2 JFA Jelgava-3
14.06.2017 Attīstība A. grupa JFA Jelgava-2 7 : 0 FK Spartaks/Jūrmala SS-3
20.06.2017 Elite A.grupa FK Tukums 2000 TSS-1 2 : 0 AFA Olaine-1
20.06.2017 Elite A.grupa FK Tukums 2000 TSS-1 7 : 2 SK Kengaroos-1
20.06.2017 Elite A.grupa FK Tukums 2000 TSS-1 8 : 0 FK Spartaks/Jūrmala SS-1
20.06.2017 Elite A.grupa AFA Olaine-1 3 : 2 SK Kengaroos-1
20.06.2017 Elite A.grupa AFA Olaine-1 4 : 2 FK Spartaks/Jūrmala SS-1
20.06.2017 Elite A.grupa SK Kengaroos-1 2 : 1 FK Spartaks/Jūrmala SS-1
16.07.2017 Elite B.grupa JFC Dobele-1 4 : 1 FK Iecava-1
16.07.2017 Elite B.grupa JFC Dobele-1 7 : 2 FK Auda - 1
16.07.2017 Elite B.grupa JFC Dobele-1 2 : 1 JFA Jelgava-1
16.07.2017 Elite B.grupa FK Iecava-1 2 : 2 FK Auda - 1
16.07.2017 Elite B.grupa FK Iecava-1 1 : 2 JFA Jelgava-1
16.07.2017 Elite B.grupa JFA Jelgava-1 6 : 0 FK Auda - 1
10.08.2017 Fināls FK Tukums 2000 TSS-1 4 : 0 JFA Jelgava-1
10.08.2017 Fināls FK Tukums 2000 TSS-1 3 : 0 JFC Dobele-1
10.08.2017 Fināls FK Tukums 2000 TSS-1 6 : 0 AFA Olaine-1
10.08.2017 Fināls JFA Jelgava-1 3 : 0 JFC Dobele-1
10.08.2017 Fināls JFA Jelgava-1 1 : 1 AFA Olaine-1
10.08.2017 Fināls AFA Olaine-1 3 : 0 JFC Dobele-1
27.08.2017 Attīstība B. grupa FK Iecava-2 0 : 2 BFC Salaspils-1
27.08.2017 Attīstība B. grupa Jelgavas BJSS-1 5 : 0 Jelgavas BJSS-2
27.08.2017 Attīstība B. grupa Bauskas BJSS-1 2 : 1 FK Iecava-2
27.08.2017 Attīstība B. grupa AFA Olaine-2 1 : 0 Jelgavas BJSS-2
27.08.2017 Attīstība B. grupa BFC Salaspils-1 2 : 0 Jelgavas BJSS-1
27.08.2017 Attīstība B. grupa AFA Olaine-2 0 : 3 Bauskas BJSS-1
27.08.2017 Attīstība B. grupa Jelgavas BJSS-2 1 : 3 FK Iecava-2
27.08.2017 Attīstība B. grupa AFA Olaine-2 1 : 4 FK Iecava-2
27.08.2017 Attīstība B. grupa Bauskas BJSS-1 0 : 1 BFC Salaspils-1
27.08.2017 Attīstība B. grupa Jelgavas BJSS-1 4 : 1 BFC Salaspils-1
03.09.2017 Attīstība B. grupa Jelgavas BJSS-2 0 : 1 FK Iecava-2
03.09.2017 Attīstība B. grupa Jelgavas BJSS-1 1 : 1 Bauskas BJSS-1
03.09.2017 Attīstība B. grupa FK Iecava-2 0 : 1 BFC Salaspils-1
03.09.2017 Attīstība B. grupa AFA Olaine-2 1 : 0 Jelgavas BJSS-2
03.09.2017 Attīstība B. grupa AFA Olaine-2 0 : 8 Jelgavas BJSS-1
03.09.2017 Attīstība B. grupa BFC Salaspils-1 4 : 0 Jelgavas BJSS-2
03.09.2017 Attīstība B. grupa FK Iecava-2 2 : 0 Jelgavas BJSS-1
03.09.2017 Attīstība B. grupa Jelgavas BJSS-2 0 : 4 Bauskas BJSS-1
03.09.2017 Attīstība B. grupa AFA Olaine-2 1 : 5 BFC Salaspils-1
03.09.2017 Attīstība B. grupa FK Iecava-2 1 : 1 Bauskas BJSS-1
10.09.2017 Attīstība fināls. JFA Jelgava-2 0 : 0 FK Iecava-2
10.09.2017 Attīstība fināls. JFA Jelgava-2 1 : 2 FK Tukums 2000 TSS-2
10.09.2017 Attīstība fināls. JFA Jelgava-2 2 : 1 BFC Salaspils-1
10.09.2017 Attīstība fināls. FK Iecava-2 1 : 1 FK Tukums 2000 TSS-2
10.09.2017 Attīstība fināls. FK Iecava-2 0 : 3 BFC Salaspils-1
10.09.2017 Attīstība fināls. FK Tukums 2000 TSS-2 2 : 2 BFC Salaspils-1
Rādīt ierakstus