Attīstība A. grupa
Team Spēles Punkti Uzvaras Neizšķirti Zaudējumi Iesistie V Ielaistie V Starpība Vieta
FS Jelgava U-10 8 21 7 0 1 36 4 32 1
Jūrmalas SS-3 8 21 7 0 1 50 6 44 2
Bauskas BJSS-1 8 12 4 0 4 18 14 4 3
FS Jelgava -2009 8 6 2 0 6 5 38 -33 4
FK Auda - 2 0 0 0 0 0 0 0 0 5
Bauskas BJSS-2 8 0 0 0 8 1 48 -47 6
Attīstība B. grupa
Team Spēles Punkti Uzvaras Neizšķirti Zaudējumi Iesistie V Ielaistie V Starpība Vieta
Jūrmalas SS-2 12 27 8 3 1 30 10 20 1
Jelgavas BJSS-1 12 27 8 3 1 29 9 20 2
FK Tukums 2000 TSS-2 12 21 6 3 3 31 16 15 3
Ozolnieki SS 12 17 5 2 5 25 20 5 4
SK Kengaroos/Riga FC 12 15 4 3 5 22 14 8 5
FK Iecava-2 12 11 3 2 7 20 27 -7 6
Jelgavas BJSS-2 12 0 0 0 12 4 65 -61 7
Attīstība fināls.
Team Spēles Punkti Uzvaras Neizšķirti Zaudējumi Iesistie V Ielaistie V Starpība Vieta
Jūrmalas SS-2 3 9 3 0 0 7 0 7 1
FS Jelgava 3 6 2 0 1 5 2 3 2
Jelgavas BJSS 3 3 1 0 2 2 4 -2 3
Jūrmalas SS-3 3 0 0 0 3 0 8 -8 4
Elite A.grupa
Team Spēles Punkti Uzvaras Neizšķirti Zaudējumi Iesistie V Ielaistie V Starpība Vieta
FK Auda - 1 1 3 1 0 0 1 0 1 1
FK Tukums 2000 TSS-1 1 0 0 0 1 0 1 -1 2
FS Jelgava 0 0 0 0 0 0 0 0 3
AFA Olaine-1 0 0 0 0 0 0 0 0 4
Elite B.grupa
Team Spēles Punkti Uzvaras Neizšķirti Zaudējumi Iesistie V Ielaistie V Starpība Vieta
Jūrmalas SS-1 6 16 5 1 0 14 1 13 1
FK Iecava-1 6 11 3 2 1 10 2 8 2
BFC Salaspils-1 6 7 2 1 3 8 10 -2 3
JFC Dobele-1 6 0 0 0 6 2 21 -19 4
Fināls
Team Spēles Punkti Uzvaras Neizšķirti Zaudējumi Iesistie V Ielaistie V Starpība Vieta
Jūrmalas SS-1 3 9 3 0 0 9 0 9 1
FK Iecava-1 3 6 2 0 1 4 5 -1 2
AFA Olaine-1 3 3 1 0 2 4 5 -1 3
FS Jelgava 3 0 0 0 3 1 8 -7 4

Spēļu kalnedārs
Datums Laiks Grupa Norises vieta
14.05.2019 Elite A.grupa FK Tukums 2000 TSS-1 0 : 1 FK Auda - 1
27.05.2019 Attīstība A. grupa Bauskas BJSS-1 4 : 0 Bauskas BJSS-2
27.05.2019 Attīstība A. grupa Bauskas BJSS-1 0 : 4 FS Jelgava U-10
27.05.2019 Attīstība A. grupa Bauskas BJSS-1 2 : 1 FS Jelgava -2009
27.05.2019 Attīstība A. grupa FS Jelgava U-10 9 : 0 Bauskas BJSS-2
27.05.2019 Attīstība A. grupa Bauskas BJSS-2 0 : 6 Jūrmalas SS-3
27.05.2019 Attīstība A. grupa FS Jelgava U-10 5 : 0 FS Jelgava -2009
27.05.2019 Attīstība A. grupa FS Jelgava U-10 3 : 1 Jūrmalas SS-3
05.06.2019 Attīstība A. grupa Bauskas BJSS-1 0 : 4 Jūrmalas SS-3
05.06.2019 Attīstība A. grupa FS Jelgava -2009 0 : 10 Jūrmalas SS-3
05.06.2019 Attīstība A. grupa Bauskas BJSS-1 7 : 0 Bauskas BJSS-2
05.06.2019 Attīstība A. grupa FS Jelgava U-10 7 : 0 FS Jelgava -2009
05.06.2019 Attīstība A. grupa FS Jelgava -2009 2 : 0 Bauskas BJSS-2
14.06.2019 Attīstība B. grupa Jelgavas BJSS-1 6 : 0 Jelgavas BJSS-2
14.06.2019 Attīstība B. grupa Jelgavas BJSS-1 0 : 0 FK Tukums 2000 TSS-2
14.06.2019 Attīstība B. grupa Jelgavas BJSS-1 3 : 0 Ozolnieki SS
14.06.2019 Attīstība B. grupa Jelgavas BJSS-1 2 : 1 FK Iecava-2
14.06.2019 Attīstība B. grupa FK Tukums 2000 TSS-2 7 : 1 Jelgavas BJSS-2
14.06.2019 Attīstība B. grupa Ozolnieki SS 6 : 0 Jelgavas BJSS-2
14.06.2019 Attīstība B. grupa Jūrmalas SS-2 7 : 0 Jelgavas BJSS-2
14.06.2019 Attīstība B. grupa FK Tukums 2000 TSS-2 1 : 0 SK Kengaroos/Riga FC
14.06.2019 Attīstība B. grupa FK Tukums 2000 TSS-2 0 : 2 Jūrmalas SS-2
14.06.2019 Attīstība B. grupa Ozolnieki SS 2 : 0 SK Kengaroos/Riga FC
14.06.2019 Attīstība B. grupa Ozolnieki SS 4 : 0 FK Iecava-2
14.06.2019 Attīstība B. grupa SK Kengaroos/Riga FC 2 : 2 FK Iecava-2
14.06.2019 Attīstība B. grupa Jūrmalas SS-2 1 : 0 SK Kengaroos/Riga FC
14.06.2019 Attīstība B. grupa FK Iecava-2 1 : 1 Jūrmalas SS-2
18.06.2019 Elite B.grupa FK Iecava-1 0 : 0 Jūrmalas SS-1
18.06.2019 Elite B.grupa FK Iecava-1 4 : 0 JFC Dobele-1
18.06.2019 Elite B.grupa FK Iecava-1 3 : 0 BFC Salaspils-1
18.06.2019 Elite B.grupa Jūrmalas SS-1 4 : 0 JFC Dobele-1
18.06.2019 Elite B.grupa Jūrmalas SS-1 3 : 1 BFC Salaspils-1
18.06.2019 Elite B.grupa BFC Salaspils-1 4 : 1 JFC Dobele-1
29.07.2019 Elite B.grupa FK Iecava-1 0 : 1 Jūrmalas SS-1
29.07.2019 Elite B.grupa FK Iecava-1 2 : 0 JFC Dobele-1
29.07.2019 Elite B.grupa FK Iecava-1 1 : 1 BFC Salaspils-1
29.07.2019 Elite B.grupa Jūrmalas SS-1 5 : 0 JFC Dobele-1
29.07.2019 Elite B.grupa Jūrmalas SS-1 1 : 0 BFC Salaspils-1
29.07.2019 Elite B.grupa BFC Salaspils-1 2 : 1 JFC Dobele-1
05.08.2019 Attīstība B. grupa Jelgavas BJSS-1 3 : 0 SK Kengaroos/Riga FC
05.08.2019 Attīstība B. grupa Jūrmalas SS-2 2 : 0 Ozolnieki SS
05.08.2019 Attīstība B. grupa FK Iecava-2 3 : 0 Jelgavas BJSS-2
05.08.2019 Attīstība B. grupa FK Tukums 2000 TSS-2 5 : 2 Ozolnieki SS
05.08.2019 Attīstība B. grupa Jelgavas BJSS-1 2 : 2 Jūrmalas SS-2
05.08.2019 Attīstība B. grupa FK Tukums 2000 TSS-2 2 : 0 FK Iecava-2
05.08.2019 Attīstība B. grupa Jelgavas BJSS-2 1 : 7 SK Kengaroos/Riga FC
05.08.2019 Attīstība B. grupa Ozolnieki SS 0 : 1 Jūrmalas SS-2
05.08.2019 Attīstība B. grupa Jelgavas BJSS-1 6 : 0 Jelgavas BJSS-2
05.08.2019 Attīstība B. grupa SK Kengaroos/Riga FC 3 : 0 FK Iecava-2
05.08.2019 Attīstība B. grupa Jelgavas BJSS-1 3 : 2 Jūrmalas SS-2
05.08.2019 Attīstība B. grupa FK Tukums 2000 TSS-2 6 : 2 Ozolnieki SS
05.08.2019 Attīstība B. grupa FK Tukums 2000 TSS-2 2 : 2 SK Kengaroos/Riga FC
05.08.2019 Attīstība B. grupa FK Iecava-2 6 : 0 Jelgavas BJSS-2
07.08.2019 Attīstība A. grupa Bauskas BJSS-1 1 : 3 Jūrmalas SS-3
07.08.2019 Attīstība A. grupa FS Jelgava -2009 2 : 0 Bauskas BJSS-2
07.08.2019 Attīstība A. grupa FS Jelgava U-10 1 : 2 Jūrmalas SS-3
07.08.2019 Attīstība A. grupa Bauskas BJSS-1 3 : 0 FS Jelgava -2009
07.08.2019 Attīstība A. grupa Bauskas BJSS-2 0 : 5 FS Jelgava U-10
07.08.2019 Attīstība A. grupa Jūrmalas SS-3 13 : 1 Bauskas BJSS-2
07.08.2019 Attīstība A. grupa Bauskas BJSS-1 1 : 2 FS Jelgava U-10
07.08.2019 Attīstība A. grupa Jūrmalas SS-3 11 : 0 FS Jelgava -2009
26.08.2019 Attīstība B. grupa Jelgavas BJSS-1 2 : 1 FK Iecava-2
26.08.2019 Attīstība B. grupa Jūrmalas SS-2 2 : 0 SK Kengaroos/Riga FC
26.08.2019 Attīstība B. grupa Jūrmalas SS-2 4 : 2 Jelgavas BJSS-2
26.08.2019 Attīstība B. grupa FK Iecava-2 4 : 1 FK Tukums 2000 TSS-2
26.08.2019 Attīstība B. grupa Ozolnieki SS 1 : 1 Jelgavas BJSS-1
26.08.2019 Attīstība B. grupa SK Kengaroos/Riga FC 6 : 0 Jelgavas BJSS-2
26.08.2019 Attīstība B. grupa Jelgavas BJSS-1 1 : 0 FK Tukums 2000 TSS-2
26.08.2019 Attīstība B. grupa Ozolnieki SS 6 : 2 FK Iecava-2
26.08.2019 Attīstība B. grupa FK Tukums 2000 TSS-2 2 : 2 Jūrmalas SS-2
26.08.2019 Attīstība B. grupa Ozolnieki SS 2 : 0 Jelgavas BJSS-2
26.08.2019 Attīstība B. grupa Jūrmalas SS-2 4 : 0 FK Iecava-2
26.08.2019 Attīstība B. grupa Jelgavas BJSS-1 0 : 2 SK Kengaroos/Riga FC
26.08.2019 AFA Olaine-1 3 : 0 FK Tukums 2000 TSS-1
26.08.2019 FS Jelgava 3 : 0 FK Auda - 1
26.08.2019 AFA Olaine-1 1 : 0 FS Jelgava
26.08.2019 FK Tukums 2000 TSS-1 3 : 0 FK Auda - 1
26.08.2019 AFA Olaine-1 3 : 0 FK Auda - 1
26.08.2019 FK Tukums 2000 TSS-1 0 : 3 FS Jelgava
26.08.2019 Attīstība B. grupa FK Tukums 2000 TSS-2 5 : 0 Jelgavas BJSS-2
26.08.2019 Attīstība B. grupa SK Kengaroos/Riga FC 0 : 0 Ozolnieki SS
23.09.2019 Fināls Jūrmalas SS-1 3 : 0 FS Jelgava
23.09.2019 Fināls Jūrmalas SS-1 4 : 0 FK Iecava-1
23.09.2019 Fināls Jūrmalas SS-1 2 : 0 AFA Olaine-1
23.09.2019 Fināls AFA Olaine-1 1 : 2 FK Iecava-1
23.09.2019 Fināls AFA Olaine-1 3 : 1 FS Jelgava
23.09.2019 Fināls FK Iecava-1 2 : 0 FS Jelgava
23.09.2019 Attīstība fināls. Jelgavas BJSS 0 : 2 FS Jelgava
23.09.2019 Attīstība fināls. Jelgavas BJSS 0 : 2 Jūrmalas SS-2
23.09.2019 Attīstība fināls. Jelgavas BJSS 2 : 0 Jūrmalas SS-3
23.09.2019 Attīstība fināls. Jūrmalas SS-2 3 : 0 Jūrmalas SS-3
23.09.2019 Attīstība fināls. Jūrmalas SS-2 2 : 0 FS Jelgava
23.09.2019 Attīstība fināls. FS Jelgava 3 : 0 Jūrmalas SS-3
Rādīt ierakstus