Attīstība A. grupa
Team Spēles Punkti Uzvaras Neizšķirti Zaudējumi Iesistie V Ielaistie V Starpība Vieta
Jūrmalas SS-3 7 21 7 0 0 20 6 14 1
FK Auda - 2 5 12 4 0 1 13 5 8 2
FS Jelgava -2008 6 5 1 2 3 10 13 -3 3
Jūrmalas SS-2 5 4 1 1 3 4 8 -4 4
FS Jelgava U-11 4 4 1 1 2 7 8 -1 5
AFA Olaine-2 7 3 1 0 6 6 20 -14 6
Attīstība B. grupa
Team Spēles Punkti Uzvaras Neizšķirti Zaudējumi Iesistie V Ielaistie V Starpība Vieta
Jelgavas BJSS-3 10 25 8 1 1 30 10 20 1
FK Iecava-2 10 24 7 3 0 25 1 24 2
BFC Salaspils-1 10 20 6 2 2 29 7 22 3
Jelgavas BJSS-2 10 12 4 0 6 13 24 -11 4
Bauskas BJSS 10 6 2 0 8 7 21 -14 5
Jelgavas BJSS-1 10 0 0 0 10 1 42 -41 6
Attīstība C.grupa
Team Spēles Punkti Uzvaras Neizšķirti Zaudējumi Iesistie V Ielaistie V Starpība Vieta
FS Jelgava 4 12 4 0 0 18 0 18 1
FK Tukums 2000 TSS-2 4 9 3 0 1 8 5 3 2
JFC Dobele-1 4 6 2 0 2 7 5 2 3
FS Jelgava -2009 4 3 1 0 3 5 16 -11 4
FK Tukums 2000/TSS - 3 4 0 0 0 4 0 12 -12 5
Elite A.grupa
Team Spēles Punkti Uzvaras Neizšķirti Zaudējumi Iesistie V Ielaistie V Starpība Vieta
FK Tukums 2000 TSS-1 11 29 9 2 0 18 2 16 1
FK Iecava-1 11 22 7 1 3 15 9 6 2
SK Kengaroos/Riga FC 10 15 4 3 3 8 10 -2 3
Jūrmalas SS-1 9 13 3 4 2 12 10 2 4
FS Jelgava 9 10 3 1 5 11 11 0 5
AFA Olaine-1 9 6 2 0 7 10 18 -8 6
FK Auda - 1 11 4 1 1 9 3 17 -14 7

Spēļu kalnedārs
Datums Laiks Grupa Norises vieta
14.05.2019 Elite A.grupa FK Tukums 2000 TSS-1 2 : 1 FS Jelgava
14.05.2019 Elite A.grupa FK Tukums 2000 TSS-1 5 : 1 AFA Olaine-1
14.05.2019 Elite A.grupa FK Tukums 2000 TSS-1 2 : 0 SK Kengaroos/Riga FC
14.05.2019 Elite A.grupa FK Tukums 2000 TSS-1 1 : 0 FK Auda - 1
14.05.2019 Elite A.grupa FS Jelgava 4 : 0 SK Kengaroos/Riga FC
14.05.2019 Elite A.grupa FS Jelgava 1 : 2 FK Iecava-1
14.05.2019 Elite A.grupa FS Jelgava 2 : 1 Jūrmalas SS-1
14.05.2019 Elite A.grupa AFA Olaine-1 0 : 2 SK Kengaroos/Riga FC
14.05.2019 Elite A.grupa AFA Olaine-1 0 : 1 FK Auda - 1
14.05.2019 Elite A.grupa AFA Olaine-1 1 : 3 Jūrmalas SS-1
14.05.2019 Elite A.grupa SK Kengaroos/Riga FC 2 : 1 FK Iecava-1
14.05.2019 Elite A.grupa FK Auda - 1 0 : 3 FK Iecava-1
14.05.2019 Elite A.grupa FK Auda - 1 0 : 2 Jūrmalas SS-1
14.05.2019 Elite A.grupa FK Iecava-1 1 : 1 Jūrmalas SS-1
20.05.2019 Elite A.grupa AFA Olaine-1 1 : 2 FK Iecava-1
20.05.2019 Elite A.grupa FK Tukums 2000 TSS-1 2 : 0 FK Iecava-1
20.05.2019 Elite A.grupa FK Auda - 1 1 : 2 SK Kengaroos/Riga FC
20.05.2019 Elite A.grupa FS Jelgava 1 : 2 FK Iecava-1
20.05.2019 Elite A.grupa FK Auda - 1 0 : 2 Jūrmalas SS-1
20.05.2019 Elite A.grupa FK Tukums 2000 TSS-1 0 : 0 SK Kengaroos/Riga FC
20.05.2019 Elite A.grupa FK Tukums 2000 TSS-1 2 : 0 FK Auda - 1
20.05.2019 Attīstība A. grupa Jūrmalas SS-3 2 : 1 FS Jelgava -2008
20.05.2019 Attīstība A. grupa FK Auda - 2 3 : 0 FS Jelgava -2008
20.05.2019 Attīstība A. grupa Jūrmalas SS-3 3 : 0 AFA Olaine-2
20.05.2019 Attīstība A. grupa AFA Olaine-2 0 : 3 FK Auda - 2
20.05.2019 Attīstība A. grupa AFA Olaine-2 0 : 3 Jūrmalas SS-2
03.06.2019 Attīstība B. grupa Jelgavas BJSS-2 5 : 0 Jelgavas BJSS-1
03.06.2019 Attīstība B. grupa Jelgavas BJSS-1 0 : 10 Jelgavas BJSS-3
03.06.2019 Attīstība B. grupa Jelgavas BJSS-1 0 : 5 BFC Salaspils-1
03.06.2019 Attīstība B. grupa Jelgavas BJSS-2 1 : 3 Jelgavas BJSS-3
03.06.2019 Attīstība B. grupa Jelgavas BJSS-2 0 : 5 BFC Salaspils-1
03.06.2019 Attīstība B. grupa Jelgavas BJSS-2 0 : 4 FK Iecava-2
03.06.2019 Attīstība B. grupa Jelgavas BJSS-3 4 : 1 Bauskas BJSS
03.06.2019 Attīstība B. grupa Jelgavas BJSS-3 0 : 5 FK Iecava-2
03.06.2019 Attīstība B. grupa BFC Salaspils-1 5 : 0 Bauskas BJSS
03.06.2019 Attīstība B. grupa FK Iecava-2 3 : 0 Bauskas BJSS
14.06.2019 Attīstība C.grupa FK Tukums 2000 TSS-2 3 : 0 FK Tukums 2000/TSS - 3
14.06.2019 Attīstība C.grupa FK Tukums 2000 TSS-2 0 : 3 FS Jelgava
14.06.2019 Attīstība C.grupa FK Tukums 2000 TSS-2 4 : 2 FS Jelgava -2009
14.06.2019 Attīstība C.grupa FK Tukums 2000 TSS-2 1 : 0 JFC Dobele-1
14.06.2019 Attīstība C.grupa FK Tukums 2000/TSS - 3 0 : 3 FS Jelgava
14.06.2019 Attīstība C.grupa FK Tukums 2000/TSS - 3 0 : 3 FS Jelgava -2009
14.06.2019 Attīstība C.grupa FK Tukums 2000/TSS - 3 0 : 3 JFC Dobele-1
14.06.2019 Attīstība C.grupa FS Jelgava 8 : 0 FS Jelgava -2009
14.06.2019 Attīstība C.grupa FS Jelgava 4 : 0 JFC Dobele-1
14.06.2019 Attīstība C.grupa FS Jelgava -2009 0 : 4 JFC Dobele-1
18.06.2019 Attīstība B. grupa Jelgavas BJSS-1 0 : 4 FK Iecava-2
18.06.2019 Attīstība B. grupa Jelgavas BJSS-3 3 : 2 BFC Salaspils-1
18.06.2019 Attīstība B. grupa Jelgavas BJSS-2 1 : 0 Bauskas BJSS
18.06.2019 Attīstība B. grupa BFC Salaspils-1 0 : 0 FK Iecava-2
18.06.2019 Attīstība B. grupa Jelgavas BJSS-1 0 : 3 Bauskas BJSS
18.06.2019 Attīstība B. grupa Jelgavas BJSS-2 1 : 4 Jelgavas BJSS-3
18.06.2019 Attīstība B. grupa Jelgavas BJSS-1 0 : 3 Jelgavas BJSS-3
18.06.2019 Attīstība B. grupa BFC Salaspils-1 1 : 1 FK Iecava-2
18.06.2019 Attīstība B. grupa Jelgavas BJSS-2 0 : 3 FK Iecava-2
18.06.2019 Attīstība B. grupa BFC Salaspils-1 4 : 0 Bauskas BJSS
01.08.2019 Attīstība A. grupa FS Jelgava -2008 2 : 2 FS Jelgava U-11
01.08.2019 Attīstība A. grupa FS Jelgava U-11 1 : 2 AFA Olaine-2
01.08.2019 Attīstība A. grupa FS Jelgava U-11 4 : 2 AFA Olaine-2
01.08.2019 Attīstība A. grupa FS Jelgava U-11 0 : 2 Jūrmalas SS-3
01.08.2019 Attīstība A. grupa FS Jelgava -2008 3 : 0 AFA Olaine-2
01.08.2019 Attīstība A. grupa FS Jelgava -2008 3 : 5 Jūrmalas SS-3
01.08.2019 Attīstība A. grupa FS Jelgava -2008 1 : 1 Jūrmalas SS-2
01.08.2019 Attīstība A. grupa AFA Olaine-2 2 : 3 FK Auda - 2
01.08.2019 Attīstība A. grupa Jūrmalas SS-3 3 : 2 FK Auda - 2
01.08.2019 Attīstība A. grupa Jūrmalas SS-3 2 : 0 Jūrmalas SS-2
01.08.2019 Attīstība A. grupa Jūrmalas SS-3 3 : 0 Jūrmalas SS-2
01.08.2019 Attīstība A. grupa FK Auda - 2 2 : 0 Jūrmalas SS-2
02.09.2019 Elite A.grupa FK Iecava-1 1 : 0 FK Auda - 1
02.09.2019 Elite A.grupa FK Tukums 2000 TSS-1 2 : 0 FS Jelgava
02.09.2019 Elite A.grupa SK Kengaroos/Riga FC 1 : 1 Jūrmalas SS-1
02.09.2019 Elite A.grupa AFA Olaine-1 0 : 2 FK Iecava-1
02.09.2019 Elite A.grupa FK Auda - 1 0 : 1 FS Jelgava
02.09.2019 Elite A.grupa FK Tukums 2000 TSS-1 1 : 0 AFA Olaine-1
02.09.2019 Elite A.grupa FK Iecava-1 1 : 0 SK Kengaroos/Riga FC
02.09.2019 Elite A.grupa FS Jelgava 1 : 1 Jūrmalas SS-1
02.09.2019 Elite A.grupa FK Tukums 2000 TSS-1 0 : 0 Jūrmalas SS-1
02.09.2019 Elite A.grupa AFA Olaine-1 3 : 1 FK Auda - 1
02.09.2019 Elite A.grupa SK Kengaroos/Riga FC 1 : 0 FS Jelgava
02.09.2019 Elite A.grupa FK Tukums 2000 TSS-1 1 : 0 FK Iecava-1
02.09.2019 Elite A.grupa AFA Olaine-1 4 : 1 Jūrmalas SS-1
02.09.2019 Elite A.grupa FK Auda - 1 0 : 0 SK Kengaroos/Riga FC
09.09.2019 Attīstība B. grupa Jelgavas BJSS-1 1 : 2 Jelgavas BJSS-2
09.09.2019 Attīstība B. grupa Jelgavas BJSS-1 0 : 4 BFC Salaspils-1
09.09.2019 Attīstība B. grupa Jelgavas BJSS-1 0 : 2 Bauskas BJSS
09.09.2019 Attīstība B. grupa Jelgavas BJSS-1 0 : 4 FK Iecava-2
09.09.2019 Attīstība B. grupa Jelgavas BJSS-2 1 : 3 BFC Salaspils-1
09.09.2019 Attīstība B. grupa Jelgavas BJSS-2 2 : 1 Bauskas BJSS
09.09.2019 Attīstība B. grupa Jelgavas BJSS-3 2 : 0 BFC Salaspils-1
09.09.2019 Attīstība B. grupa Jelgavas BJSS-3 1 : 0 Bauskas BJSS
09.09.2019 Attīstība B. grupa Jelgavas BJSS-3 0 : 0 FK Iecava-2
09.09.2019 Attīstība B. grupa FK Iecava-2 1 : 0 Bauskas BJSS
Rādīt ierakstus