Attīstība A. grupa
Team Spēles Punkti Uzvaras Neizšķirti Zaudējumi Iesistie V Ielaistie V Starpība Vieta
Jūrmalas SS-3 2 6 2 0 0 5 1 4 1
FK Auda - 2 2 6 2 0 0 6 0 6 2
Jūrmalas SS-2 1 3 1 0 0 3 0 3 3
FS Jelgava -2008 2 0 0 0 2 1 5 -4 4
AFA Olaine-2 3 0 0 0 3 0 9 -9 5
FS Jelgava U-11 0 0 0 0 0 0 0 0 6
Attīstība B. grupa
Team Spēles Punkti Uzvaras Neizšķirti Zaudējumi Iesistie V Ielaistie V Starpība Vieta
Jelgavas BJSS-3 7 18 6 0 1 27 10 17 1
FK Iecava-2 7 17 5 2 0 20 1 19 2
BFC Salaspils-1 7 14 4 2 1 22 4 18 3
Jelgavas BJSS-2 7 6 2 0 5 8 19 -11 4
Bauskas BJSS 6 3 1 0 5 4 17 -13 5
Jelgavas BJSS-1 6 0 0 0 6 0 30 -30 6
Attīstība C.grupa
Team Spēles Punkti Uzvaras Neizšķirti Zaudējumi Iesistie V Ielaistie V Starpība Vieta
FS Jelgava 4 12 4 0 0 18 0 18 1
FK Tukums 2000 TSS-2 4 9 3 0 1 8 5 3 2
JFC Dobele-1 4 6 2 0 2 7 5 2 3
FS Jelgava -2009 4 3 1 0 3 5 16 -11 4
FK Tukums 2000/TSS - 3 4 0 0 0 4 0 12 -12 5
Elite A.grupa
Team Spēles Punkti Uzvaras Neizšķirti Zaudējumi Iesistie V Ielaistie V Starpība Vieta
FK Tukums 2000 TSS-1 7 19 6 1 0 14 2 12 1
FK Iecava-1 7 13 4 1 2 11 8 3 2
Jūrmalas SS-1 5 10 3 1 1 9 4 5 3
SK Kengaroos/Riga FC 6 10 3 1 2 6 8 -2 4
FS Jelgava 5 6 2 0 3 9 7 2 5
FK Auda - 1 7 3 1 0 6 2 12 -10 6
AFA Olaine-1 5 0 0 0 5 3 13 -10 7

Spēļu kalnedārs
Datums Laiks Grupa Norises vieta
14.05.2019 Elite A.grupa FK Tukums 2000 TSS-1 2 : 1 FS Jelgava
14.05.2019 Elite A.grupa FK Tukums 2000 TSS-1 5 : 1 AFA Olaine-1
14.05.2019 Elite A.grupa FK Tukums 2000 TSS-1 2 : 0 SK Kengaroos/Riga FC
14.05.2019 Elite A.grupa FK Tukums 2000 TSS-1 1 : 0 FK Auda - 1
14.05.2019 Elite A.grupa FS Jelgava 4 : 0 SK Kengaroos/Riga FC
14.05.2019 Elite A.grupa FS Jelgava 1 : 2 FK Iecava-1
14.05.2019 Elite A.grupa FS Jelgava 2 : 1 Jūrmalas SS-1
14.05.2019 Elite A.grupa AFA Olaine-1 0 : 2 SK Kengaroos/Riga FC
14.05.2019 Elite A.grupa AFA Olaine-1 0 : 1 FK Auda - 1
14.05.2019 Elite A.grupa AFA Olaine-1 1 : 3 Jūrmalas SS-1
14.05.2019 Elite A.grupa SK Kengaroos/Riga FC 2 : 1 FK Iecava-1
14.05.2019 Elite A.grupa FK Auda - 1 0 : 3 FK Iecava-1
14.05.2019 Elite A.grupa FK Auda - 1 0 : 2 Jūrmalas SS-1
14.05.2019 Elite A.grupa FK Iecava-1 1 : 1 Jūrmalas SS-1
20.05.2019 Elite A.grupa AFA Olaine-1 1 : 2 FK Iecava-1
20.05.2019 Elite A.grupa FK Tukums 2000 TSS-1 2 : 0 FK Iecava-1
20.05.2019 Elite A.grupa FK Auda - 1 1 : 2 SK Kengaroos/Riga FC
20.05.2019 Elite A.grupa FS Jelgava 1 : 2 FK Iecava-1
20.05.2019 Elite A.grupa FK Auda - 1 0 : 2 Jūrmalas SS-1
20.05.2019 Elite A.grupa FK Tukums 2000 TSS-1 0 : 0 SK Kengaroos/Riga FC
20.05.2019 Elite A.grupa FK Tukums 2000 TSS-1 2 : 0 FK Auda - 1
20.05.2019 Attīstība A. grupa Jūrmalas SS-3 2 : 1 FS Jelgava -2008
20.05.2019 Attīstība A. grupa FK Auda - 2 3 : 0 FS Jelgava -2008
20.05.2019 Attīstība A. grupa Jūrmalas SS-3 3 : 0 AFA Olaine-2
20.05.2019 Attīstība A. grupa AFA Olaine-2 0 : 3 FK Auda - 2
20.05.2019 Attīstība A. grupa AFA Olaine-2 0 : 3 Jūrmalas SS-2
03.06.2019 Attīstība B. grupa Jelgavas BJSS-2 5 : 0 Jelgavas BJSS-1
03.06.2019 Attīstība B. grupa Jelgavas BJSS-1 0 : 10 Jelgavas BJSS-3
03.06.2019 Attīstība B. grupa Jelgavas BJSS-1 0 : 5 BFC Salaspils-1
03.06.2019 Attīstība B. grupa Jelgavas BJSS-2 1 : 3 Jelgavas BJSS-3
03.06.2019 Attīstība B. grupa Jelgavas BJSS-2 0 : 5 BFC Salaspils-1
03.06.2019 Attīstība B. grupa Jelgavas BJSS-2 0 : 4 FK Iecava-2
03.06.2019 Attīstība B. grupa Jelgavas BJSS-3 4 : 1 Bauskas BJSS
03.06.2019 Attīstība B. grupa Jelgavas BJSS-3 0 : 5 FK Iecava-2
03.06.2019 Attīstība B. grupa BFC Salaspils-1 5 : 0 Bauskas BJSS
03.06.2019 Attīstība B. grupa FK Iecava-2 3 : 0 Bauskas BJSS
14.06.2019 Attīstība C.grupa FK Tukums 2000 TSS-2 3 : 0 FK Tukums 2000/TSS - 3
14.06.2019 Attīstība C.grupa FK Tukums 2000 TSS-2 0 : 3 FS Jelgava
14.06.2019 Attīstība C.grupa FK Tukums 2000 TSS-2 4 : 2 FS Jelgava -2009
14.06.2019 Attīstība C.grupa FK Tukums 2000 TSS-2 1 : 0 JFC Dobele-1
14.06.2019 Attīstība C.grupa FK Tukums 2000/TSS - 3 0 : 3 FS Jelgava
14.06.2019 Attīstība C.grupa FK Tukums 2000/TSS - 3 0 : 3 FS Jelgava -2009
14.06.2019 Attīstība C.grupa FK Tukums 2000/TSS - 3 0 : 3 JFC Dobele-1
14.06.2019 Attīstība C.grupa FS Jelgava 8 : 0 FS Jelgava -2009
14.06.2019 Attīstība C.grupa FS Jelgava 4 : 0 JFC Dobele-1
14.06.2019 Attīstība C.grupa FS Jelgava -2009 0 : 4 JFC Dobele-1
18.06.2019 Attīstība B. grupa Jelgavas BJSS-1 0 : 4 FK Iecava-2
18.06.2019 Attīstība B. grupa Jelgavas BJSS-3 3 : 2 BFC Salaspils-1
18.06.2019 Attīstība B. grupa Jelgavas BJSS-2 1 : 0 Bauskas BJSS
18.06.2019 Attīstība B. grupa BFC Salaspils-1 0 : 0 FK Iecava-2
18.06.2019 Attīstība B. grupa Jelgavas BJSS-1 0 : 3 Bauskas BJSS
18.06.2019 Attīstība B. grupa Jelgavas BJSS-2 1 : 4 Jelgavas BJSS-3
18.06.2019 Attīstība B. grupa Jelgavas BJSS-1 0 : 3 Jelgavas BJSS-3
18.06.2019 Attīstība B. grupa BFC Salaspils-1 1 : 1 FK Iecava-2
18.06.2019 Attīstība B. grupa Jelgavas BJSS-2 0 : 3 FK Iecava-2
18.06.2019 Attīstība B. grupa BFC Salaspils-1 4 : 0 Bauskas BJSS
Rādīt ierakstus