Attīstība A. grupa
Team Spēles Punkti Uzvaras Neizšķirti Zaudējumi Iesistie V Ielaistie V Starpība Vieta
FK Tukums 2000 TSS-2 12 29 9 2 1 52 7 45 1
FS Jelgava U-12 13 28 9 1 3 40 15 25 2
FK Auda 12 19 5 4 3 19 11 8 3
Jūrmalas SS-3 12 18 6 0 6 26 24 2 4
Jūrmalas SS-2 12 17 5 2 5 24 20 4 5
FS Jelgava -2007 11 10 3 1 7 10 30 -20 6
FK Jaunpils 12 0 0 0 12 3 67 -64 7
Attīstība B. grupa
Team Spēles Punkti Uzvaras Neizšķirti Zaudējumi Iesistie V Ielaistie V Starpība Vieta
JFC Dobele-1 10 23 7 2 1 28 7 21 1
FK Iecava-2 10 22 7 1 2 22 5 17 2
Jelgavas BJSS-2 10 13 3 4 3 20 20 0 3
BFC Salaspils-1 10 10 3 1 6 5 28 -23 4
Bauskas BJSS 10 9 2 3 5 10 12 -2 5
Jelgavas BJSS-1 10 6 1 3 6 12 25 -13 6
Attīstība fināls.
Team Spēles Punkti Uzvaras Neizšķirti Zaudējumi Iesistie V Ielaistie V Starpība Vieta
FS Jelgava 3 9 3 0 0 5 0 5 1
Jelgavas BJSS-1 3 6 2 0 1 5 2 3 2
FK Iecava-1 3 3 1 0 2 4 3 1 3
FK Tukums 2000 TSS-1 3 0 0 0 3 0 9 -9 4
Elite A.grupa
Team Spēles Punkti Uzvaras Neizšķirti Zaudējumi Iesistie V Ielaistie V Starpība Vieta
FK Tukums 2000 TSS-1 4 12 4 0 0 15 0 15 1
FS Jelgava 4 9 3 0 1 12 4 8 2
SK Kengaroos/Riga FC 4 6 2 0 2 7 5 2 3
Jūrmalas SS-1 4 3 1 0 3 4 17 -13 4
FK Auda - 1 0 0 0 0 0 0 0 0 5
AFA Olaine-1 4 0 0 0 4 0 12 -12 6

Spēļu kalnedārs
Datums Laiks Grupa Norises vieta
12.06.2019 Attīstība A. grupa FK Tukums 2000 TSS-2 2 : 0 FS Jelgava U-12
12.06.2019 Attīstība A. grupa FK Tukums 2000 TSS-2 2 : 2 Jūrmalas SS-2
12.06.2019 Attīstība A. grupa FK Tukums 2000 TSS-2 0 : 0 FK Auda
12.06.2019 Attīstība A. grupa FK Tukums 2000 TSS-2 9 : 0 FK Jaunpils
12.06.2019 Attīstība A. grupa FS Jelgava U-12 4 : 1 FS Jelgava -2007
12.06.2019 Attīstība A. grupa FS Jelgava U-12 6 : 0 FK Jaunpils
12.06.2019 Attīstība A. grupa FS Jelgava U-12 5 : 1 Jūrmalas SS-3
12.06.2019 Attīstība A. grupa Jūrmalas SS-2 2 : 0 FS Jelgava -2007
12.06.2019 Attīstība A. grupa FS Jelgava -2007 1 : 1 FK Auda
12.06.2019 Attīstība A. grupa FS Jelgava -2007 0 : 3 Jūrmalas SS-3
12.06.2019 Attīstība A. grupa Jūrmalas SS-2 0 : 0 FK Auda
12.06.2019 Attīstība A. grupa Jūrmalas SS-2 0 : 4 Jūrmalas SS-3
12.06.2019 Attīstība A. grupa FK Auda 4 : 1 FK Jaunpils
12.06.2019 Attīstība A. grupa Jūrmalas SS-3 5 : 0 FK Jaunpils
18.06.2019 Attīstība B. grupa Jelgavas BJSS-1 3 : 3 Jelgavas BJSS-2
18.06.2019 Attīstība B. grupa Jelgavas BJSS-1 0 : 0 Bauskas BJSS
18.06.2019 Attīstība B. grupa Jelgavas BJSS-1 0 : 3 BFC Salaspils-1
18.06.2019 Attīstība B. grupa Jelgavas BJSS-1 0 : 1 FK Iecava-2
18.06.2019 Attīstība B. grupa Jelgavas BJSS-2 1 : 1 JFC Dobele-1
18.06.2019 Attīstība B. grupa Jelgavas BJSS-2 1 : 3 Bauskas BJSS
18.06.2019 Attīstība B. grupa JFC Dobele-1 4 : 1 Bauskas BJSS
18.06.2019 Attīstība B. grupa JFC Dobele-1 5 : 0 BFC Salaspils-1
18.06.2019 Attīstība B. grupa FK Iecava-2 1 : 0 Bauskas BJSS
18.06.2019 Attīstība B. grupa FK Iecava-2 3 : 0 BFC Salaspils-1
25.06.2019 Elite A.grupa FK Tukums 2000 TSS-1 4 : 0 FS Jelgava
25.06.2019 Elite A.grupa FK Tukums 2000 TSS-1 3 : 0 AFA Olaine-1
25.06.2019 Elite A.grupa FK Tukums 2000 TSS-1 3 : 0 SK Kengaroos/Riga FC
25.06.2019 Elite A.grupa FK Tukums 2000 TSS-1 5 : 0 Jūrmalas SS-1
25.06.2019 Elite A.grupa FS Jelgava 3 : 0 AFA Olaine-1
25.06.2019 Elite A.grupa FS Jelgava 1 : 0 SK Kengaroos/Riga FC
25.06.2019 Elite A.grupa FS Jelgava 8 : 0 Jūrmalas SS-1
25.06.2019 Elite A.grupa SK Kengaroos/Riga FC 3 : 0 AFA Olaine-1
25.06.2019 Elite A.grupa Jūrmalas SS-1 3 : 0 AFA Olaine-1
25.06.2019 Elite A.grupa SK Kengaroos/Riga FC 4 : 1 Jūrmalas SS-1
25.06.2019 Attīstība A. grupa FK Tukums 2000 TSS-2 7 : 0 FS Jelgava -2007
25.06.2019 Attīstība A. grupa FS Jelgava U-12 3 : 0 Jūrmalas SS-2
25.06.2019 Attīstība A. grupa Jūrmalas SS-3 1 : 0 FK Auda
25.06.2019 Attīstība A. grupa Jūrmalas SS-2 4 : 0 FK Jaunpils
25.06.2019 Attīstība A. grupa FK Tukums 2000 TSS-2 6 : 0 Jūrmalas SS-3
25.06.2019 Attīstība A. grupa FS Jelgava -2007 2 : 1 FK Jaunpils
25.06.2019 Attīstība A. grupa FS Jelgava U-12 0 : 0 FK Auda
25.06.2019 Attīstība A. grupa Jūrmalas SS-2 5 : 1 FS Jelgava -2007
25.06.2019 Attīstība A. grupa Jūrmalas SS-3 8 : 0 FK Jaunpils
25.06.2019 Attīstība A. grupa FK Tukums 2000 TSS-2 0 : 1 FK Auda
25.06.2019 Attīstība A. grupa FS Jelgava U-12 4 : 0 FS Jelgava -2007
25.06.2019 Attīstība A. grupa Jūrmalas SS-2 5 : 1 Jūrmalas SS-3
25.06.2019 Attīstība A. grupa FK Tukums 2000 TSS-2 14 : 0 FK Jaunpils
25.06.2019 Attīstība A. grupa FK Auda 5 : 0 FS Jelgava U-12
01.08.2019 Attīstība A. grupa FK Tukums 2000 TSS-2 5 : 1 FS Jelgava U-12
01.08.2019 Attīstība A. grupa FK Tukums 2000 TSS-2 2 : 1 FS Jelgava -2007
01.08.2019 Attīstība A. grupa FK Tukums 2000 TSS-2 3 : 2 Jūrmalas SS-2
01.08.2019 Attīstība A. grupa FK Tukums 2000 TSS-2 2 : 0 Jūrmalas SS-3
01.08.2019 Attīstība A. grupa FS Jelgava U-12 3 : 0 Jūrmalas SS-2
01.08.2019 Attīstība A. grupa FS Jelgava U-12 5 : 1 FK Auda
01.08.2019 Attīstība A. grupa FS Jelgava U-12 7 : 0 FK Jaunpils
01.08.2019 Attīstība A. grupa FS Jelgava U-12 2 : 0 Jūrmalas SS-3
01.08.2019 Attīstība A. grupa FS Jelgava -2007 1 : 0 FK Jaunpils
01.08.2019 Attīstība A. grupa FS Jelgava -2007 3 : 1 Jūrmalas SS-3
01.08.2019 Attīstība A. grupa Jūrmalas SS-2 1 : 2 FK Auda
01.08.2019 Attīstība A. grupa Jūrmalas SS-2 3 : 1 FK Jaunpils
01.08.2019 Attīstība A. grupa FK Auda 4 : 0 FK Jaunpils
01.08.2019 Attīstība A. grupa FK Auda 1 : 2 Jūrmalas SS-3
13.08.2019 Attīstība B. grupa JFC Dobele-1 2 : 0 FK Iecava-2
13.08.2019 Attīstība B. grupa BFC Salaspils-1 0 : 5 Jelgavas BJSS-2
13.08.2019 Attīstība B. grupa JFC Dobele-1 6 : 1 Jelgavas BJSS-1
13.08.2019 Attīstība B. grupa Bauskas BJSS 5 : 0 BFC Salaspils-1
13.08.2019 Attīstība B. grupa FK Iecava-2 3 : 0 Jelgavas BJSS-2
13.08.2019 Attīstība B. grupa Bauskas BJSS 0 : 0 Jelgavas BJSS-1
13.08.2019 Attīstība B. grupa JFC Dobele-1 3 : 1 FK Iecava-2
13.08.2019 Attīstība B. grupa Jelgavas BJSS-2 5 : 0 BFC Salaspils-1
13.08.2019 Attīstība B. grupa JFC Dobele-1 2 : 0 Bauskas BJSS
13.08.2019 Attīstība B. grupa Jelgavas BJSS-1 5 : 0 BFC Salaspils-1
13.08.2019 Attīstība B. grupa Jelgavas BJSS-2 3 : 2 Jelgavas BJSS-1
27.08.2019 Attīstība B. grupa Bauskas BJSS 0 : 2 FK Iecava-2
27.08.2019 Attīstība B. grupa JFC Dobele-1 1 : 1 Jelgavas BJSS-2
27.08.2019 Attīstība B. grupa BFC Salaspils-1 0 : 0 FK Iecava-2
27.08.2019 Attīstība B. grupa JFC Dobele-1 4 : 1 Jelgavas BJSS-1
27.08.2019 Attīstība B. grupa FK Iecava-2 5 : 0 Jelgavas BJSS-1
27.08.2019 Attīstība B. grupa Bauskas BJSS 1 : 1 Jelgavas BJSS-2
27.08.2019 Attīstība B. grupa FK Iecava-2 6 : 0 Jelgavas BJSS-2
27.08.2019 Attīstība B. grupa JFC Dobele-1 0 : 1 BFC Salaspils-1
27.08.2019 Attīstība B. grupa Bauskas BJSS 0 : 1 BFC Salaspils-1
02.09.2019 Attīstība fināls. FS Jelgava 1 : 0 FK Iecava-1
02.09.2019 Attīstība fināls. FS Jelgava 1 : 0 Jelgavas BJSS-1
02.09.2019 Attīstība fināls. FS Jelgava 3 : 0 FK Tukums 2000 TSS-1
02.09.2019 Attīstība fināls. Jelgavas BJSS-1 2 : 1 FK Iecava-1
02.09.2019 Attīstība fināls. Jelgavas BJSS-1 3 : 0 FK Tukums 2000 TSS-1
02.09.2019 Attīstība fināls. FK Iecava-1 3 : 0 FK Tukums 2000 TSS-1
Rādīt ierakstus