Attīstība A. grupa
Team Spēles Punkti Uzvaras Neizšķirti Zaudējumi Iesistie V Ielaistie V Starpība Vieta
AFA Olaine-1 0 0 0 0 0 0 0 0 1
JFC Dobele-1 0 0 0 0 0 0 0 0 2
Jelgavas BJSS-1 0 0 0 0 0 0 0 0 3
Jelgavas BJSS-2 0 0 0 0 0 0 0 0 4
Jelgavas BJSS-3 0 0 0 0 0 0 0 0 5
Jūrmalas SS-2 0 0 0 0 0 0 0 0 6
Bauskas BJSS 0 0 0 0 0 0 0 0 7
Attīstība B. grupa
Team Spēles Punkti Uzvaras Neizšķirti Zaudējumi Iesistie V Ielaistie V Starpība Vieta
FK Tukums 2000/TSS - 3 4 10 3 1 0 19 3 16 1
BJFK Jēkabpils/JSS-1 4 10 3 1 0 14 1 13 2
FK Tukums 2000 TSS-2 4 8 2 2 0 14 5 9 3
BJFK Jēkabpils/JSS-2 4 5 1 2 1 6 7 -1 4
FS Jelgava U-9 4 4 1 1 2 5 10 -5 5
FS Jelgava 2010 4 1 0 1 3 5 19 -14 6
FK Auda 4 0 0 0 4 0 18 -18 7
Elite A.grupa
Team Spēles Punkti Uzvaras Neizšķirti Zaudējumi Iesistie V Ielaistie V Starpība Vieta
Ozolnieki SS 4 12 4 0 0 12 3 9 1
FK Tukums 2000 TSS-1 4 10 3 1 0 13 2 11 2
Jūrmalas SS-1 4 7 2 1 1 11 8 3 3
FS Jelgava 4 6 2 0 2 11 9 2 4
FK Auda Ķekava 4 4 1 1 2 3 9 -6 5
FK Auda Baldone 4 1 0 1 3 3 14 -11 6
FK Iecava-1 4 0 0 0 4 3 11 -8 7

Spēļu kalnedārs
Datums Laiks Grupa Norises vieta
14.05.2019 Attīstība B. grupa FK Tukums 2000 TSS-2 4 : 2 FS Jelgava U-9
14.05.2019 Attīstība B. grupa FK Tukums 2000 TSS-2 2 : 2 FK Tukums 2000/TSS - 3
14.05.2019 Attīstība B. grupa FK Tukums 2000 TSS-2 7 : 0 FK Auda
14.05.2019 Attīstība B. grupa BJFK Jēkabpils/JSS-1 1 : 1 FK Tukums 2000 TSS-2
14.05.2019 Attīstība B. grupa FS Jelgava U-9 2 : 1 FS Jelgava 2010
14.05.2019 Attīstība B. grupa FS Jelgava U-9 0 : 4 FK Tukums 2000/TSS - 3
14.05.2019 Attīstība B. grupa FS Jelgava U-9 1 : 1 BJFK Jēkabpils/JSS-2
14.05.2019 Attīstība B. grupa FS Jelgava 2010 1 : 7 FK Tukums 2000/TSS - 3
14.05.2019 Attīstība B. grupa BJFK Jēkabpils/JSS-1 7 : 0 FS Jelgava 2010
14.05.2019 Attīstība B. grupa BJFK Jēkabpils/JSS-2 3 : 3 FS Jelgava 2010
14.05.2019 Attīstība B. grupa FK Tukums 2000/TSS - 3 6 : 0 FK Auda
14.05.2019 Attīstība B. grupa BJFK Jēkabpils/JSS-1 3 : 0 FK Auda
14.05.2019 Attīstība B. grupa BJFK Jēkabpils/JSS-2 2 : 0 FK Auda
14.05.2019 Attīstība B. grupa BJFK Jēkabpils/JSS-1 3 : 0 BJFK Jēkabpils/JSS-2
14.05.2019 Elite A.grupa FK Tukums 2000 TSS-1 3 : 0 FS Jelgava
14.05.2019 Elite A.grupa FK Tukums 2000 TSS-1 1 : 1 Jūrmalas SS-1
14.05.2019 Elite A.grupa FK Tukums 2000 TSS-1 6 : 1 FK Auda Baldone
14.05.2019 Elite A.grupa FK Tukums 2000 TSS-1 3 : 0 FK Auda Ķekava
14.05.2019 Elite A.grupa FS Jelgava 2 : 4 Jūrmalas SS-1
14.05.2019 Elite A.grupa FK Auda Baldone 1 : 4 FS Jelgava
14.05.2019 Elite A.grupa FS Jelgava 5 : 1 FK Iecava-1
14.05.2019 Elite A.grupa Ozolnieki SS 3 : 2 Jūrmalas SS-1
14.05.2019 Elite A.grupa Ozolnieki SS 3 : 0 FK Auda Baldone
14.05.2019 Elite A.grupa FK Auda Ķekava 1 : 5 Ozolnieki SS
14.05.2019 Elite A.grupa Ozolnieki SS 1 : 0 FK Iecava-1
14.05.2019 Elite A.grupa Jūrmalas SS-1 4 : 2 FK Iecava-1
14.05.2019 Elite A.grupa FK Auda Baldone 1 : 1 FK Auda Ķekava
14.05.2019 Elite A.grupa FK Auda Ķekava 1 : 0 FK Iecava-1
Rādīt ierakstus