A grupa
Team Spēles Punkti Uzvaras Neizšķirti Zaudējumi Iesistie V Ielaistie V Starpība Vieta
Jelgavas BJSS-1 8 22 7 1 0 19 4 15 1
Jelgavas BJSS-3 8 12 3 3 2 20 10 10 2
Ozolnieki SS 8 11 3 2 3 13 11 2 3
Jelgavas BJSS-4 8 10 3 1 4 18 15 3 4
Jelgavas BJSS-2 8 1 0 1 7 0 30 -30 5
B grupa
Team Spēles Punkti Uzvaras Neizšķirti Zaudējumi Iesistie V Ielaistie V Starpība Vieta
FS Jelgava 8 19 6 1 1 18 6 12 1
Jūrmalas SS-1 6 16 5 1 0 18 2 16 2
Jūrmalas SS-2 6 7 2 1 3 6 16 -10 3
Bauskas BJSS 8 4 1 1 6 4 14 -10 4
FS Jelgava -2011 6 3 1 0 5 3 11 -8 5
C grupa
Team Spēles Punkti Uzvaras Neizšķirti Zaudējumi Iesistie V Ielaistie V Starpība Vieta
FK Tukums 2000 TSS-1 6 18 6 0 0 16 0 16 1
BFC Salaspils-1 6 10 3 1 2 9 11 -2 2
JFC Dobele-1 6 5 1 2 3 7 13 -6 3
FK Tukums 2000 TSS-2 6 1 0 1 5 2 10 -8 4
Fināls
Team Spēles Punkti Uzvaras Neizšķirti Zaudējumi Iesistie V Ielaistie V Starpība Vieta
Jūrmalas SS-1 5 15 5 0 0 19 0 19 1
BFC Salaspils-1 5 10 3 1 1 11 4 7 2
FK Tukums 2000 TSS-1 5 9 3 0 2 11 2 9 3
Jelgavas BJSS-3 5 6 2 0 3 5 8 -3 4
Jelgavas BJSS-1 5 4 1 1 3 3 14 -11 5
FS Jelgava 5 0 0 0 5 0 21 -21 6

Spēļu kalnedārs
Datums Laiks Grupa Norises vieta
20.08.2020 A grupa Jelgavas BJSS-1 2 : 0 Jelgavas BJSS-2
20.08.2020 A grupa Jelgavas BJSS-3 5 : 1 Jelgavas BJSS-4
20.08.2020 A grupa Jelgavas BJSS-4 3 : 1 Ozolnieki SS
20.08.2020 A grupa Jelgavas BJSS-3 4 : 0 Jelgavas BJSS-2
20.08.2020 A grupa Jelgavas BJSS-1 4 : 0 Ozolnieki SS
20.08.2020 A grupa Jelgavas BJSS-1 3 : 2 Jelgavas BJSS-3
20.08.2020 A grupa Jelgavas BJSS-4 4 : 0 Jelgavas BJSS-2
20.08.2020 A grupa Jelgavas BJSS-3 1 : 1 Ozolnieki SS
20.08.2020 A grupa Jelgavas BJSS-1 3 : 0 Jelgavas BJSS-4
20.08.2020 A grupa Jelgavas BJSS-2 0 : 0 Ozolnieki SS
29.08.2020 A grupa Jelgavas BJSS-1 3 : 0 Jelgavas BJSS-2
29.08.2020 A grupa Jelgavas BJSS-3 1 : 1 Jelgavas BJSS-4
29.08.2020 A grupa Ozolnieki SS 3 : 0 Jelgavas BJSS-4
29.08.2020 A grupa Jelgavas BJSS-3 4 : 0 Jelgavas BJSS-2
29.08.2020 A grupa Jelgavas BJSS-1 1 : 0 Ozolnieki SS
29.08.2020 A grupa Jelgavas BJSS-1 1 : 1 Jelgavas BJSS-3
29.08.2020 A grupa Jelgavas BJSS-2 0 : 8 Jelgavas BJSS-4
29.08.2020 A grupa Jelgavas BJSS-3 2 : 3 Ozolnieki SS
29.08.2020 A grupa Jelgavas BJSS-1 2 : 1 Jelgavas BJSS-4
29.08.2020 A grupa Jelgavas BJSS-2 0 : 5 Ozolnieki SS
24.09.2020 B grupa Jūrmalas SS-2 2 : 2 Bauskas BJSS
24.09.2020 B grupa FS Jelgava 2 : 0 Bauskas BJSS
24.09.2020 B grupa FS Jelgava 1 : 4 Jūrmalas SS-1
24.09.2020 B grupa Jūrmalas SS-1 1 : 0 Bauskas BJSS
24.09.2020 B grupa FS Jelgava 5 : 0 Jūrmalas SS-2
24.09.2020 B grupa Jūrmalas SS-1 5 : 0 Jūrmalas SS-2
24.09.2020 B grupa Jūrmalas SS-1 3 : 0 FS Jelgava -2011
24.09.2020 B grupa Jūrmalas SS-2 2 : 1 FS Jelgava -2011
24.09.2020 B grupa Bauskas BJSS 2 : 1 FS Jelgava -2011
24.09.2020 C grupa FK Tukums 2000 TSS-1 3 : 0 FK Tukums 2000 TSS-2
24.09.2020 C grupa FK Tukums 2000 TSS-1 2 : 0 BFC Salaspils-1
24.09.2020 C grupa FK Tukums 2000 TSS-1 5 : 0 JFC Dobele-1
24.09.2020 C grupa BFC Salaspils-1 4 : 3 JFC Dobele-1
24.09.2020 C grupa JFC Dobele-1 0 : 0 FK Tukums 2000 TSS-2
24.09.2020 C grupa BFC Salaspils-1 1 : 0 FK Tukums 2000 TSS-2
24.09.2020 B grupa FS Jelgava 3 : 0 FS Jelgava -2011
25.09.2020 B grupa FS Jelgava 1 : 0 FS Jelgava -2011
25.09.2020 B grupa Jūrmalas SS-2 1 : 0 Bauskas BJSS
25.09.2020 B grupa FS Jelgava 2 : 0 Bauskas BJSS
25.09.2020 B grupa FS Jelgava 1 : 1 Jūrmalas SS-1
25.09.2020 B grupa FS Jelgava -2011 1 : 0 Bauskas BJSS
25.09.2020 B grupa FS Jelgava 3 : 1 Jūrmalas SS-2
25.09.2020 B grupa Jūrmalas SS-1 4 : 0 Bauskas BJSS
05.10.2020 C grupa FK Tukums 2000 TSS-1 2 : 0 FK Tukums 2000 TSS-2
05.10.2020 C grupa BFC Salaspils-1 2 : 2 JFC Dobele-1
05.10.2020 C grupa JFC Dobele-1 2 : 1 FK Tukums 2000 TSS-2
05.10.2020 C grupa FK Tukums 2000 TSS-1 3 : 0 BFC Salaspils-1
05.10.2020 C grupa FK Tukums 2000 TSS-1 1 : 0 JFC Dobele-1
05.10.2020 C grupa BFC Salaspils-1 2 : 1 FK Tukums 2000 TSS-2
12.10.2020 Fināls Jelgavas BJSS-3 2 : 0 Jelgavas BJSS-1
12.10.2020 Fināls Jūrmalas SS-1 4 : 0 FS Jelgava
12.10.2020 Fināls BFC Salaspils-1 1 : 0 FK Tukums 2000 TSS-1
12.10.2020 Fināls Jelgavas BJSS-1 2 : 0 FS Jelgava
12.10.2020 Fināls FK Tukums 2000 TSS-1 3 : 0 Jelgavas BJSS-3
12.10.2020 Fināls Jūrmalas SS-1 3 : 0 BFC Salaspils-1
12.10.2020 Fināls Jūrmalas SS-1 8 : 0 Jelgavas BJSS-1
12.10.2020 Fināls Jelgavas BJSS-3 3 : 0 FS Jelgava
12.10.2020 Fināls BFC Salaspils-1 1 : 1 Jelgavas BJSS-1
12.10.2020 Fināls FK Tukums 2000 TSS-1 5 : 0 FS Jelgava
12.10.2020 Fināls BFC Salaspils-1 2 : 0 Jelgavas BJSS-3
12.10.2020 Fināls Jūrmalas SS-1 1 : 0 FK Tukums 2000 TSS-1
12.10.2020 Fināls Jelgavas BJSS-3 0 : 3 Jūrmalas SS-1
12.10.2020 Fināls Jelgavas BJSS-1 0 : 3 FK Tukums 2000 TSS-1
12.10.2020 Fināls FS Jelgava 0 : 7 BFC Salaspils-1
Rādīt ierakstus