Kārtot pēc nosaukuma Grupa
Datums Nosaukums Grupa Norises vieta
14.05.2019 Zemgales kausa izcīņa U-10 Elite A.grupa FK Tukums 2000 TSS-1 0 : 1 FK Auda - 1
14.05.2019 Zemgales kausa izcīņa U-11 Elite A.grupa FK Tukums 2000 TSS-1 2 : 1 FS Jelgava
14.05.2019 Zemgales kausa izcīņa U-11 Elite A.grupa FK Tukums 2000 TSS-1 5 : 1 AFA Olaine-1
14.05.2019 Zemgales kausa izcīņa U-11 Elite A.grupa FK Tukums 2000 TSS-1 2 : 0 SK Kengaroos/Riga FC
14.05.2019 Zemgales kausa izcīņa U-11 Elite A.grupa FK Tukums 2000 TSS-1 1 : 0 FK Auda - 1
14.05.2019 Zemgales kausa izcīņa U-11 Elite A.grupa FS Jelgava 4 : 0 SK Kengaroos/Riga FC
14.05.2019 Zemgales kausa izcīņa U-11 Elite A.grupa FS Jelgava 1 : 2 FK Iecava-1
14.05.2019 Zemgales kausa izcīņa U-11 Elite A.grupa FS Jelgava 2 : 1 Jūrmalas SS-1
14.05.2019 Zemgales kausa izcīņa U-11 Elite A.grupa AFA Olaine-1 0 : 2 SK Kengaroos/Riga FC
14.05.2019 Zemgales kausa izcīņa U-11 Elite A.grupa AFA Olaine-1 0 : 1 FK Auda - 1
14.05.2019 Zemgales kausa izcīņa U-11 Elite A.grupa AFA Olaine-1 1 : 3 Jūrmalas SS-1
14.05.2019 Zemgales kausa izcīņa U-11 Elite A.grupa SK Kengaroos/Riga FC 2 : 1 FK Iecava-1
14.05.2019 Zemgales kausa izcīņa U-11 Elite A.grupa FK Auda - 1 0 : 3 FK Iecava-1
14.05.2019 Zemgales kausa izcīņa U-11 Elite A.grupa FK Auda - 1 0 : 2 Jūrmalas SS-1
14.05.2019 Zemgales kausa izcīņa U-11 Elite A.grupa FK Iecava-1 1 : 1 Jūrmalas SS-1
14.05.2019 Zemgales kausa izcīņa U-9 Attīstība B. grupa FK Tukums 2000 TSS-2 4 : 2 FS Jelgava U-9
14.05.2019 Zemgales kausa izcīņa U-9 Attīstība B. grupa FK Tukums 2000 TSS-2 2 : 2 FK Tukums 2000/TSS - 3
14.05.2019 Zemgales kausa izcīņa U-9 Attīstība B. grupa FK Tukums 2000 TSS-2 7 : 0 FK Auda
14.05.2019 Zemgales kausa izcīņa U-9 Attīstība B. grupa BJFK Jēkabpils/JSS-1 1 : 1 FK Tukums 2000 TSS-2
14.05.2019 Zemgales kausa izcīņa U-9 Attīstība B. grupa FS Jelgava U-9 2 : 1 FS Jelgava 2010
14.05.2019 Zemgales kausa izcīņa U-9 Attīstība B. grupa FS Jelgava U-9 0 : 4 FK Tukums 2000/TSS - 3
14.05.2019 Zemgales kausa izcīņa U-9 Attīstība B. grupa FS Jelgava U-9 1 : 1 BJFK Jēkabpils/JSS-2
14.05.2019 Zemgales kausa izcīņa U-9 Attīstība B. grupa FS Jelgava 2010 1 : 7 FK Tukums 2000/TSS - 3
14.05.2019 Zemgales kausa izcīņa U-9 Attīstība B. grupa BJFK Jēkabpils/JSS-1 7 : 0 FS Jelgava 2010
14.05.2019 Zemgales kausa izcīņa U-9 Attīstība B. grupa BJFK Jēkabpils/JSS-2 3 : 3 FS Jelgava 2010
14.05.2019 Zemgales kausa izcīņa U-9 Attīstība B. grupa FK Tukums 2000/TSS - 3 6 : 0 FK Auda
14.05.2019 Zemgales kausa izcīņa U-9 Attīstība B. grupa BJFK Jēkabpils/JSS-1 3 : 0 FK Auda
14.05.2019 Zemgales kausa izcīņa U-9 Attīstība B. grupa BJFK Jēkabpils/JSS-2 2 : 0 FK Auda
14.05.2019 Zemgales kausa izcīņa U-9 Attīstība B. grupa BJFK Jēkabpils/JSS-1 3 : 0 BJFK Jēkabpils/JSS-2
14.05.2019 Zemgales kausa izcīņa U-9 Elite A.grupa FK Tukums 2000 TSS-1 3 : 0 FS Jelgava
14.05.2019 Zemgales kausa izcīņa U-9 Elite A.grupa FK Tukums 2000 TSS-1 1 : 1 Jūrmalas SS-1
14.05.2019 Zemgales kausa izcīņa U-9 Elite A.grupa FK Tukums 2000 TSS-1 6 : 1 FK Auda Baldone
14.05.2019 Zemgales kausa izcīņa U-9 Elite A.grupa FK Tukums 2000 TSS-1 3 : 0 FK Auda Ķekava
14.05.2019 Zemgales kausa izcīņa U-9 Elite A.grupa FS Jelgava 2 : 4 Jūrmalas SS-1
14.05.2019 Zemgales kausa izcīņa U-9 Elite A.grupa FK Auda Baldone 1 : 4 FS Jelgava
14.05.2019 Zemgales kausa izcīņa U-9 Elite A.grupa FS Jelgava 5 : 1 FK Iecava-1
14.05.2019 Zemgales kausa izcīņa U-9 Elite A.grupa Ozolnieki SS 3 : 2 Jūrmalas SS-1
14.05.2019 Zemgales kausa izcīņa U-9 Elite A.grupa Ozolnieki SS 3 : 0 FK Auda Baldone
14.05.2019 Zemgales kausa izcīņa U-9 Elite A.grupa FK Auda Ķekava 1 : 5 Ozolnieki SS
14.05.2019 Zemgales kausa izcīņa U-9 Elite A.grupa Ozolnieki SS 1 : 0 FK Iecava-1
14.05.2019 Zemgales kausa izcīņa U-9 Elite A.grupa Jūrmalas SS-1 4 : 2 FK Iecava-1
14.05.2019 Zemgales kausa izcīņa U-9 Elite A.grupa FK Auda Baldone 1 : 1 FK Auda Ķekava
14.05.2019 Zemgales kausa izcīņa U-9 Elite A.grupa FK Auda Ķekava 1 : 0 FK Iecava-1
20.05.2019 Zemgales kausa izcīņa U-11 Elite A.grupa AFA Olaine-1 1 : 2 FK Iecava-1
20.05.2019 Zemgales kausa izcīņa U-11 Elite A.grupa FK Tukums 2000 TSS-1 2 : 0 FK Iecava-1
20.05.2019 Zemgales kausa izcīņa U-11 Elite A.grupa FK Auda - 1 1 : 2 SK Kengaroos/Riga FC
20.05.2019 Zemgales kausa izcīņa U-11 Elite A.grupa FS Jelgava 1 : 2 FK Iecava-1
20.05.2019 Zemgales kausa izcīņa U-11 Elite A.grupa FK Auda - 1 0 : 2 Jūrmalas SS-1
20.05.2019 Zemgales kausa izcīņa U-11 Elite A.grupa FK Tukums 2000 TSS-1 0 : 0 SK Kengaroos/Riga FC
20.05.2019 Zemgales kausa izcīņa U-11 Elite A.grupa FK Tukums 2000 TSS-1 2 : 0 FK Auda - 1
20.05.2019 Zemgales kausa izcīņa U-11 Attīstība A. grupa Jūrmalas SS-3 2 : 1 FS Jelgava -2008
20.05.2019 Zemgales kausa izcīņa U-11 Attīstība A. grupa FK Auda - 2 3 : 0 FS Jelgava -2008
20.05.2019 Zemgales kausa izcīņa U-11 Attīstība A. grupa Jūrmalas SS-3 3 : 0 AFA Olaine-2
20.05.2019 Zemgales kausa izcīņa U-11 Attīstība A. grupa AFA Olaine-2 0 : 3 FK Auda - 2
20.05.2019 Zemgales kausa izcīņa U-11 Attīstība A. grupa AFA Olaine-2 0 : 3 Jūrmalas SS-2
27.05.2019 Zemgales kausa izcīņa U-10 Attīstība A. grupa Bauskas BJSS-1 4 : 0 Bauskas BJSS-2
27.05.2019 Zemgales kausa izcīņa U-10 Attīstība A. grupa Bauskas BJSS-1 0 : 4 FS Jelgava U-10
27.05.2019 Zemgales kausa izcīņa U-10 Attīstība A. grupa Bauskas BJSS-1 2 : 1 FS Jelgava -2009
27.05.2019 Zemgales kausa izcīņa U-10 Attīstība A. grupa FS Jelgava U-10 9 : 0 Bauskas BJSS-2
27.05.2019 Zemgales kausa izcīņa U-10 Attīstība A. grupa Bauskas BJSS-2 0 : 6 Jūrmalas SS-3
27.05.2019 Zemgales kausa izcīņa U-10 Attīstība A. grupa FS Jelgava U-10 5 : 0 FS Jelgava -2009
27.05.2019 Zemgales kausa izcīņa U-10 Attīstība A. grupa FS Jelgava U-10 3 : 1 Jūrmalas SS-3
03.06.2019 Zemgales kausa izcīņa U-11 Attīstība B. grupa Jelgavas BJSS-2 5 : 0 Jelgavas BJSS-1
03.06.2019 Zemgales kausa izcīņa U-11 Attīstība B. grupa Jelgavas BJSS-1 0 : 10 Jelgavas BJSS-3
03.06.2019 Zemgales kausa izcīņa U-11 Attīstība B. grupa Jelgavas BJSS-1 0 : 5 BFC Salaspils-1
03.06.2019 Zemgales kausa izcīņa U-11 Attīstība B. grupa Jelgavas BJSS-2 1 : 3 Jelgavas BJSS-3
03.06.2019 Zemgales kausa izcīņa U-11 Attīstība B. grupa Jelgavas BJSS-2 0 : 5 BFC Salaspils-1
03.06.2019 Zemgales kausa izcīņa U-11 Attīstība B. grupa Jelgavas BJSS-2 0 : 4 FK Iecava-2
03.06.2019 Zemgales kausa izcīņa U-11 Attīstība B. grupa Jelgavas BJSS-3 4 : 1 Bauskas BJSS
03.06.2019 Zemgales kausa izcīņa U-11 Attīstība B. grupa Jelgavas BJSS-3 0 : 5 FK Iecava-2
03.06.2019 Zemgales kausa izcīņa U-11 Attīstība B. grupa BFC Salaspils-1 5 : 0 Bauskas BJSS
03.06.2019 Zemgales kausa izcīņa U-11 Attīstība B. grupa FK Iecava-2 3 : 0 Bauskas BJSS
05.06.2019 Zemgales kausa izcīņa U-10 Attīstība A. grupa Bauskas BJSS-1 0 : 4 Jūrmalas SS-3
05.06.2019 Zemgales kausa izcīņa U-10 Attīstība A. grupa FS Jelgava -2009 0 : 10 Jūrmalas SS-3
05.06.2019 Zemgales kausa izcīņa U-10 Attīstība A. grupa Bauskas BJSS-1 7 : 0 Bauskas BJSS-2
05.06.2019 Zemgales kausa izcīņa U-10 Attīstība A. grupa FS Jelgava U-10 7 : 0 FS Jelgava -2009
05.06.2019 Zemgales kausa izcīņa U-10 Attīstība A. grupa FS Jelgava -2009 2 : 0 Bauskas BJSS-2
12.06.2019 Zemgales kausa izcīņa U-12 Attīstība A. grupa FK Tukums 2000 TSS-2 2 : 0 FS Jelgava U-12
12.06.2019 Zemgales kausa izcīņa U-12 Attīstība A. grupa FK Tukums 2000 TSS-2 2 : 2 Jūrmalas SS-2
12.06.2019 Zemgales kausa izcīņa U-12 Attīstība A. grupa FK Tukums 2000 TSS-2 0 : 0 FK Auda
12.06.2019 Zemgales kausa izcīņa U-12 Attīstība A. grupa FK Tukums 2000 TSS-2 9 : 0 FK Jaunpils
12.06.2019 Zemgales kausa izcīņa U-12 Attīstība A. grupa FS Jelgava U-12 4 : 1 FS Jelgava -2007
12.06.2019 Zemgales kausa izcīņa U-12 Attīstība A. grupa FS Jelgava U-12 6 : 0 FK Jaunpils
12.06.2019 Zemgales kausa izcīņa U-12 Attīstība A. grupa FS Jelgava U-12 5 : 1 Jūrmalas SS-3
12.06.2019 Zemgales kausa izcīņa U-12 Attīstība A. grupa Jūrmalas SS-2 2 : 0 FS Jelgava -2007
12.06.2019 Zemgales kausa izcīņa U-12 Attīstība A. grupa FS Jelgava -2007 1 : 1 FK Auda
12.06.2019 Zemgales kausa izcīņa U-12 Attīstība A. grupa FS Jelgava -2007 0 : 3 Jūrmalas SS-3
12.06.2019 Zemgales kausa izcīņa U-12 Attīstība A. grupa Jūrmalas SS-2 0 : 0 FK Auda
12.06.2019 Zemgales kausa izcīņa U-12 Attīstība A. grupa Jūrmalas SS-2 0 : 4 Jūrmalas SS-3
12.06.2019 Zemgales kausa izcīņa U-12 Attīstība A. grupa FK Auda 4 : 1 FK Jaunpils
12.06.2019 Zemgales kausa izcīņa U-12 Attīstība A. grupa Jūrmalas SS-3 5 : 0 FK Jaunpils
14.06.2019 Zemgales kausa izcīņa U-10 Attīstība B. grupa Jelgavas BJSS-1 6 : 0 Jelgavas BJSS-2
14.06.2019 Zemgales kausa izcīņa U-10 Attīstība B. grupa Jelgavas BJSS-1 0 : 0 FK Tukums 2000 TSS-2
14.06.2019 Zemgales kausa izcīņa U-10 Attīstība B. grupa Jelgavas BJSS-1 3 : 0 Ozolnieki SS
14.06.2019 Zemgales kausa izcīņa U-10 Attīstība B. grupa Jelgavas BJSS-1 2 : 1 FK Iecava-2
14.06.2019 Zemgales kausa izcīņa U-10 Attīstība B. grupa FK Tukums 2000 TSS-2 7 : 1 Jelgavas BJSS-2
14.06.2019 Zemgales kausa izcīņa U-10 Attīstība B. grupa Ozolnieki SS 6 : 0 Jelgavas BJSS-2
14.06.2019 Zemgales kausa izcīņa U-10 Attīstība B. grupa Jūrmalas SS-2 7 : 0 Jelgavas BJSS-2
14.06.2019 Zemgales kausa izcīņa U-10 Attīstība B. grupa FK Tukums 2000 TSS-2 1 : 0 SK Kengaroos/Riga FC
14.06.2019 Zemgales kausa izcīņa U-10 Attīstība B. grupa FK Tukums 2000 TSS-2 0 : 2 Jūrmalas SS-2
14.06.2019 Zemgales kausa izcīņa U-10 Attīstība B. grupa Ozolnieki SS 2 : 0 SK Kengaroos/Riga FC
14.06.2019 Zemgales kausa izcīņa U-10 Attīstība B. grupa Ozolnieki SS 4 : 0 FK Iecava-2
14.06.2019 Zemgales kausa izcīņa U-10 Attīstība B. grupa SK Kengaroos/Riga FC 2 : 2 FK Iecava-2
14.06.2019 Zemgales kausa izcīņa U-10 Attīstība B. grupa Jūrmalas SS-2 1 : 0 SK Kengaroos/Riga FC
14.06.2019 Zemgales kausa izcīņa U-10 Attīstība B. grupa FK Iecava-2 1 : 1 Jūrmalas SS-2
14.06.2019 Zemgales kausa izcīņa U-11 Attīstība C.grupa FK Tukums 2000 TSS-2 3 : 0 FK Tukums 2000/TSS - 3
14.06.2019 Zemgales kausa izcīņa U-11 Attīstība C.grupa FK Tukums 2000 TSS-2 0 : 3 FS Jelgava
14.06.2019 Zemgales kausa izcīņa U-11 Attīstība C.grupa FK Tukums 2000 TSS-2 4 : 2 FS Jelgava -2009
14.06.2019 Zemgales kausa izcīņa U-11 Attīstība C.grupa FK Tukums 2000 TSS-2 1 : 0 JFC Dobele-1
14.06.2019 Zemgales kausa izcīņa U-11 Attīstība C.grupa FK Tukums 2000/TSS - 3 0 : 3 FS Jelgava
14.06.2019 Zemgales kausa izcīņa U-11 Attīstība C.grupa FK Tukums 2000/TSS - 3 0 : 3 FS Jelgava -2009
14.06.2019 Zemgales kausa izcīņa U-11 Attīstība C.grupa FK Tukums 2000/TSS - 3 0 : 3 JFC Dobele-1
14.06.2019 Zemgales kausa izcīņa U-11 Attīstība C.grupa FS Jelgava 8 : 0 FS Jelgava -2009
14.06.2019 Zemgales kausa izcīņa U-11 Attīstība C.grupa FS Jelgava 4 : 0 JFC Dobele-1
14.06.2019 Zemgales kausa izcīņa U-11 Attīstība C.grupa FS Jelgava -2009 0 : 4 JFC Dobele-1
18.06.2019 Zemgales kausa izcīņa U-11 Attīstība B. grupa Jelgavas BJSS-1 0 : 4 FK Iecava-2
18.06.2019 Zemgales kausa izcīņa U-11 Attīstība B. grupa Jelgavas BJSS-3 3 : 2 BFC Salaspils-1
18.06.2019 Zemgales kausa izcīņa U-11 Attīstība B. grupa Jelgavas BJSS-2 1 : 0 Bauskas BJSS
18.06.2019 Zemgales kausa izcīņa U-11 Attīstība B. grupa BFC Salaspils-1 0 : 0 FK Iecava-2
18.06.2019 Zemgales kausa izcīņa U-11 Attīstība B. grupa Jelgavas BJSS-1 0 : 3 Bauskas BJSS
18.06.2019 Zemgales kausa izcīņa U-11 Attīstība B. grupa Jelgavas BJSS-2 1 : 4 Jelgavas BJSS-3
18.06.2019 Zemgales kausa izcīņa U-11 Attīstība B. grupa Jelgavas BJSS-1 0 : 3 Jelgavas BJSS-3
18.06.2019 Zemgales kausa izcīņa U-11 Attīstība B. grupa BFC Salaspils-1 1 : 1 FK Iecava-2
18.06.2019 Zemgales kausa izcīņa U-11 Attīstība B. grupa Jelgavas BJSS-2 0 : 3 FK Iecava-2
18.06.2019 Zemgales kausa izcīņa U-11 Attīstība B. grupa BFC Salaspils-1 4 : 0 Bauskas BJSS
18.06.2019 Zemgales kausa izcīņa U-10 Elite B.grupa FK Iecava-1 0 : 0 Jūrmalas SS-1
18.06.2019 Zemgales kausa izcīņa U-10 Elite B.grupa FK Iecava-1 4 : 0 JFC Dobele-1
18.06.2019 Zemgales kausa izcīņa U-10 Elite B.grupa FK Iecava-1 3 : 0 BFC Salaspils-1
18.06.2019 Zemgales kausa izcīņa U-10 Elite B.grupa Jūrmalas SS-1 4 : 0 JFC Dobele-1
18.06.2019 Zemgales kausa izcīņa U-10 Elite B.grupa Jūrmalas SS-1 3 : 1 BFC Salaspils-1
18.06.2019 Zemgales kausa izcīņa U-10 Elite B.grupa BFC Salaspils-1 4 : 1 JFC Dobele-1
18.06.2019 Zemgales kausa izcīņa U-12 Attīstība B. grupa Jelgavas BJSS-1 3 : 3 Jelgavas BJSS-2
18.06.2019 Zemgales kausa izcīņa U-12 Attīstība B. grupa Jelgavas BJSS-1 0 : 0 Bauskas BJSS
18.06.2019 Zemgales kausa izcīņa U-12 Attīstība B. grupa Jelgavas BJSS-1 0 : 3 BFC Salaspils-1
18.06.2019 Zemgales kausa izcīņa U-12 Attīstība B. grupa Jelgavas BJSS-1 0 : 1 FK Iecava-2
18.06.2019 Zemgales kausa izcīņa U-12 Attīstība B. grupa Jelgavas BJSS-2 1 : 1 JFC Dobele-1
18.06.2019 Zemgales kausa izcīņa U-12 Attīstība B. grupa Jelgavas BJSS-2 1 : 3 Bauskas BJSS
18.06.2019 Zemgales kausa izcīņa U-12 Attīstība B. grupa JFC Dobele-1 4 : 1 Bauskas BJSS
18.06.2019 Zemgales kausa izcīņa U-12 Attīstība B. grupa JFC Dobele-1 5 : 0 BFC Salaspils-1
18.06.2019 Zemgales kausa izcīņa U-12 Attīstība B. grupa FK Iecava-2 1 : 0 Bauskas BJSS
18.06.2019 Zemgales kausa izcīņa U-12 Attīstība B. grupa FK Iecava-2 3 : 0 BFC Salaspils-1
25.06.2019 Zemgales kausa izcīņa U-12 Elite A.grupa FK Tukums 2000 TSS-1 4 : 0 FS Jelgava
25.06.2019 Zemgales kausa izcīņa U-12 Elite A.grupa FK Tukums 2000 TSS-1 3 : 0 AFA Olaine-1
25.06.2019 Zemgales kausa izcīņa U-12 Elite A.grupa FK Tukums 2000 TSS-1 3 : 0 SK Kengaroos/Riga FC
25.06.2019 Zemgales kausa izcīņa U-12 Elite A.grupa FK Tukums 2000 TSS-1 5 : 0 Jūrmalas SS-1
25.06.2019 Zemgales kausa izcīņa U-12 Elite A.grupa FS Jelgava 3 : 0 AFA Olaine-1
25.06.2019 Zemgales kausa izcīņa U-12 Elite A.grupa FS Jelgava 1 : 0 SK Kengaroos/Riga FC
25.06.2019 Zemgales kausa izcīņa U-12 Elite A.grupa FS Jelgava 8 : 0 Jūrmalas SS-1
25.06.2019 Zemgales kausa izcīņa U-12 Elite A.grupa SK Kengaroos/Riga FC 3 : 0 AFA Olaine-1
25.06.2019 Zemgales kausa izcīņa U-12 Elite A.grupa Jūrmalas SS-1 3 : 0 AFA Olaine-1
25.06.2019 Zemgales kausa izcīņa U-12 Elite A.grupa SK Kengaroos/Riga FC 4 : 1 Jūrmalas SS-1
25.06.2019 Zemgales kausa izcīņa U-12 Attīstība A. grupa FK Tukums 2000 TSS-2 7 : 0 FS Jelgava -2007
25.06.2019 Zemgales kausa izcīņa U-12 Attīstība A. grupa FS Jelgava U-12 3 : 0 Jūrmalas SS-2
25.06.2019 Zemgales kausa izcīņa U-12 Attīstība A. grupa Jūrmalas SS-3 1 : 0 FK Auda
25.06.2019 Zemgales kausa izcīņa U-12 Attīstība A. grupa Jūrmalas SS-2 4 : 0 FK Jaunpils
25.06.2019 Zemgales kausa izcīņa U-12 Attīstība A. grupa FK Tukums 2000 TSS-2 6 : 0 Jūrmalas SS-3
25.06.2019 Zemgales kausa izcīņa U-12 Attīstība A. grupa FS Jelgava -2007 2 : 1 FK Jaunpils
25.06.2019 Zemgales kausa izcīņa U-12 Attīstība A. grupa FS Jelgava U-12 0 : 0 FK Auda
25.06.2019 Zemgales kausa izcīņa U-12 Attīstība A. grupa Jūrmalas SS-2 5 : 1 FS Jelgava -2007
25.06.2019 Zemgales kausa izcīņa U-12 Attīstība A. grupa Jūrmalas SS-3 8 : 0 FK Jaunpils
25.06.2019 Zemgales kausa izcīņa U-12 Attīstība A. grupa FK Tukums 2000 TSS-2 0 : 1 FK Auda
25.06.2019 Zemgales kausa izcīņa U-12 Attīstība A. grupa FS Jelgava U-12 4 : 0 FS Jelgava -2007
25.06.2019 Zemgales kausa izcīņa U-12 Attīstība A. grupa Jūrmalas SS-2 5 : 1 Jūrmalas SS-3
25.06.2019 Zemgales kausa izcīņa U-12 Attīstība A. grupa FK Tukums 2000 TSS-2 14 : 0 FK Jaunpils
25.06.2019 Zemgales kausa izcīņa U-12 Attīstība A. grupa FK Auda 5 : 0 FS Jelgava U-12
29.07.2019 Zemgales kausa izcīņa U-10 Elite B.grupa FK Iecava-1 0 : 1 Jūrmalas SS-1
29.07.2019 Zemgales kausa izcīņa U-10 Elite B.grupa FK Iecava-1 2 : 0 JFC Dobele-1
29.07.2019 Zemgales kausa izcīņa U-10 Elite B.grupa FK Iecava-1 1 : 1 BFC Salaspils-1
29.07.2019 Zemgales kausa izcīņa U-10 Elite B.grupa Jūrmalas SS-1 5 : 0 JFC Dobele-1
29.07.2019 Zemgales kausa izcīņa U-10 Elite B.grupa Jūrmalas SS-1 1 : 0 BFC Salaspils-1
29.07.2019 Zemgales kausa izcīņa U-10 Elite B.grupa BFC Salaspils-1 2 : 1 JFC Dobele-1
01.08.2019 Zemgales kausa izcīņa U-12 Attīstība A. grupa FK Tukums 2000 TSS-2 5 : 1 FS Jelgava U-12
01.08.2019 Zemgales kausa izcīņa U-12 Attīstība A. grupa FK Tukums 2000 TSS-2 2 : 1 FS Jelgava -2007
01.08.2019 Zemgales kausa izcīņa U-12 Attīstība A. grupa FK Tukums 2000 TSS-2 3 : 2 Jūrmalas SS-2
01.08.2019 Zemgales kausa izcīņa U-12 Attīstība A. grupa FK Tukums 2000 TSS-2 2 : 0 Jūrmalas SS-3
01.08.2019 Zemgales kausa izcīņa U-12 Attīstība A. grupa FS Jelgava U-12 3 : 0 Jūrmalas SS-2
01.08.2019 Zemgales kausa izcīņa U-12 Attīstība A. grupa FS Jelgava U-12 5 : 1 FK Auda
01.08.2019 Zemgales kausa izcīņa U-12 Attīstība A. grupa FS Jelgava U-12 7 : 0 FK Jaunpils
01.08.2019 Zemgales kausa izcīņa U-12 Attīstība A. grupa FS Jelgava U-12 2 : 0 Jūrmalas SS-3
01.08.2019 Zemgales kausa izcīņa U-12 Attīstība A. grupa FS Jelgava -2007 1 : 0 FK Jaunpils
01.08.2019 Zemgales kausa izcīņa U-12 Attīstība A. grupa FS Jelgava -2007 3 : 1 Jūrmalas SS-3
01.08.2019 Zemgales kausa izcīņa U-12 Attīstība A. grupa Jūrmalas SS-2 1 : 2 FK Auda
01.08.2019 Zemgales kausa izcīņa U-12 Attīstība A. grupa Jūrmalas SS-2 3 : 1 FK Jaunpils
01.08.2019 Zemgales kausa izcīņa U-12 Attīstība A. grupa FK Auda 4 : 0 FK Jaunpils
01.08.2019 Zemgales kausa izcīņa U-12 Attīstība A. grupa FK Auda 1 : 2 Jūrmalas SS-3
01.08.2019 Zemgales kausa izcīņa U-11 Attīstība A. grupa FS Jelgava -2008 2 : 2 FS Jelgava U-11
01.08.2019 Zemgales kausa izcīņa U-11 Attīstība A. grupa FS Jelgava U-11 1 : 2 AFA Olaine-2
01.08.2019 Zemgales kausa izcīņa U-11 Attīstība A. grupa FS Jelgava U-11 4 : 2 AFA Olaine-2
01.08.2019 Zemgales kausa izcīņa U-11 Attīstība A. grupa FS Jelgava U-11 0 : 2 Jūrmalas SS-3
01.08.2019 Zemgales kausa izcīņa U-11 Attīstība A. grupa FS Jelgava -2008 3 : 0 AFA Olaine-2
01.08.2019 Zemgales kausa izcīņa U-11 Attīstība A. grupa FS Jelgava -2008 3 : 5 Jūrmalas SS-3
01.08.2019 Zemgales kausa izcīņa U-11 Attīstība A. grupa FS Jelgava -2008 1 : 1 Jūrmalas SS-2
01.08.2019 Zemgales kausa izcīņa U-11 Attīstība A. grupa AFA Olaine-2 2 : 3 FK Auda - 2
01.08.2019 Zemgales kausa izcīņa U-11 Attīstība A. grupa Jūrmalas SS-3 3 : 2 FK Auda - 2
01.08.2019 Zemgales kausa izcīņa U-11 Attīstība A. grupa Jūrmalas SS-3 2 : 0 Jūrmalas SS-2
01.08.2019 Zemgales kausa izcīņa U-11 Attīstība A. grupa Jūrmalas SS-3 3 : 0 Jūrmalas SS-2
01.08.2019 Zemgales kausa izcīņa U-11 Attīstība A. grupa FK Auda - 2 2 : 0 Jūrmalas SS-2
05.08.2019 Zemgales kausa izcīņa U-10 Attīstība B. grupa Jelgavas BJSS-1 3 : 0 SK Kengaroos/Riga FC
05.08.2019 Zemgales kausa izcīņa U-10 Attīstība B. grupa Jūrmalas SS-2 2 : 0 Ozolnieki SS
05.08.2019 Zemgales kausa izcīņa U-10 Attīstība B. grupa FK Iecava-2 3 : 0 Jelgavas BJSS-2
05.08.2019 Zemgales kausa izcīņa U-10 Attīstība B. grupa FK Tukums 2000 TSS-2 5 : 2 Ozolnieki SS
05.08.2019 Zemgales kausa izcīņa U-10 Attīstība B. grupa Jelgavas BJSS-1 2 : 2 Jūrmalas SS-2
05.08.2019 Zemgales kausa izcīņa U-10 Attīstība B. grupa FK Tukums 2000 TSS-2 2 : 0 FK Iecava-2
05.08.2019 Zemgales kausa izcīņa U-10 Attīstība B. grupa Jelgavas BJSS-2 1 : 7 SK Kengaroos/Riga FC
05.08.2019 Zemgales kausa izcīņa U-10 Attīstība B. grupa Ozolnieki SS 0 : 1 Jūrmalas SS-2
05.08.2019 Zemgales kausa izcīņa U-10 Attīstība B. grupa Jelgavas BJSS-1 6 : 0 Jelgavas BJSS-2
05.08.2019 Zemgales kausa izcīņa U-10 Attīstība B. grupa SK Kengaroos/Riga FC 3 : 0 FK Iecava-2
05.08.2019 Zemgales kausa izcīņa U-10 Attīstība B. grupa Jelgavas BJSS-1 3 : 2 Jūrmalas SS-2
05.08.2019 Zemgales kausa izcīņa U-10 Attīstība B. grupa FK Tukums 2000 TSS-2 6 : 2 Ozolnieki SS
05.08.2019 Zemgales kausa izcīņa U-10 Attīstība B. grupa FK Tukums 2000 TSS-2 2 : 2 SK Kengaroos/Riga FC
05.08.2019 Zemgales kausa izcīņa U-10 Attīstība B. grupa FK Iecava-2 6 : 0 Jelgavas BJSS-2
07.08.2019 Zemgales kausa izcīņa U-10 Attīstība A. grupa Bauskas BJSS-1 1 : 3 Jūrmalas SS-3
07.08.2019 Zemgales kausa izcīņa U-10 Attīstība A. grupa FS Jelgava -2009 2 : 0 Bauskas BJSS-2
07.08.2019 Zemgales kausa izcīņa U-10 Attīstība A. grupa FS Jelgava U-10 1 : 2 Jūrmalas SS-3
07.08.2019 Zemgales kausa izcīņa U-10 Attīstība A. grupa Bauskas BJSS-1 3 : 0 FS Jelgava -2009
07.08.2019 Zemgales kausa izcīņa U-10 Attīstība A. grupa Bauskas BJSS-2 0 : 5 FS Jelgava U-10
07.08.2019 Zemgales kausa izcīņa U-10 Attīstība A. grupa Jūrmalas SS-3 13 : 1 Bauskas BJSS-2
07.08.2019 Zemgales kausa izcīņa U-10 Attīstība A. grupa Bauskas BJSS-1 1 : 2 FS Jelgava U-10
07.08.2019 Zemgales kausa izcīņa U-10 Attīstība A. grupa Jūrmalas SS-3 11 : 0 FS Jelgava -2009
13.08.2019 Zemgales kausa izcīņa U-12 Attīstība B. grupa JFC Dobele-1 2 : 0 FK Iecava-2
13.08.2019 Zemgales kausa izcīņa U-12 Attīstība B. grupa BFC Salaspils-1 0 : 5 Jelgavas BJSS-2
13.08.2019 Zemgales kausa izcīņa U-12 Attīstība B. grupa JFC Dobele-1 6 : 1 Jelgavas BJSS-1
13.08.2019 Zemgales kausa izcīņa U-12 Attīstība B. grupa Bauskas BJSS 5 : 0 BFC Salaspils-1
13.08.2019 Zemgales kausa izcīņa U-12 Attīstība B. grupa FK Iecava-2 3 : 0 Jelgavas BJSS-2
13.08.2019 Zemgales kausa izcīņa U-12 Attīstība B. grupa Bauskas BJSS 0 : 0 Jelgavas BJSS-1
13.08.2019 Zemgales kausa izcīņa U-12 Attīstība B. grupa JFC Dobele-1 3 : 1 FK Iecava-2
13.08.2019 Zemgales kausa izcīņa U-12 Attīstība B. grupa Jelgavas BJSS-2 5 : 0 BFC Salaspils-1
13.08.2019 Zemgales kausa izcīņa U-12 Attīstība B. grupa JFC Dobele-1 2 : 0 Bauskas BJSS
13.08.2019 Zemgales kausa izcīņa U-12 Attīstība B. grupa Jelgavas BJSS-1 5 : 0 BFC Salaspils-1
13.08.2019 Zemgales kausa izcīņa U-12 Attīstība B. grupa Jelgavas BJSS-2 3 : 2 Jelgavas BJSS-1
23.08.2019 Ādas bumba 2006 A grupa Jelgavas BJSS-1 11 : 1 SK Vēsma/Vecumnieki
23.08.2019 Ādas bumba 2006 A grupa Jelgavas BJSS-1 0 : 3 FK Iecava/Bauskas BJSS
23.08.2019 Ādas bumba 2006 A grupa FK Iecava/Bauskas BJSS 8 : 0 SK Vēsma/Vecumnieki
26.08.2019 Zemgales kausa izcīņa U-10 Attīstība B. grupa Jelgavas BJSS-1 2 : 1 FK Iecava-2
26.08.2019 Zemgales kausa izcīņa U-10 Attīstība B. grupa Jūrmalas SS-2 2 : 0 SK Kengaroos/Riga FC
26.08.2019 Zemgales kausa izcīņa U-10 Attīstība B. grupa Jūrmalas SS-2 4 : 2 Jelgavas BJSS-2
26.08.2019 Zemgales kausa izcīņa U-10 Attīstība B. grupa FK Iecava-2 4 : 1 FK Tukums 2000 TSS-2
26.08.2019 Zemgales kausa izcīņa U-10 Attīstība B. grupa Ozolnieki SS 1 : 1 Jelgavas BJSS-1
26.08.2019 Zemgales kausa izcīņa U-10 Attīstība B. grupa SK Kengaroos/Riga FC 6 : 0 Jelgavas BJSS-2
26.08.2019 Zemgales kausa izcīņa U-10 Attīstība B. grupa Jelgavas BJSS-1 1 : 0 FK Tukums 2000 TSS-2
26.08.2019 Zemgales kausa izcīņa U-10 Attīstība B. grupa Ozolnieki SS 6 : 2 FK Iecava-2
26.08.2019 Zemgales kausa izcīņa U-10 Attīstība B. grupa FK Tukums 2000 TSS-2 2 : 2 Jūrmalas SS-2
26.08.2019 Zemgales kausa izcīņa U-10 Attīstība B. grupa Ozolnieki SS 2 : 0 Jelgavas BJSS-2
26.08.2019 Zemgales kausa izcīņa U-10 Attīstība B. grupa Jūrmalas SS-2 4 : 0 FK Iecava-2
26.08.2019 Zemgales kausa izcīņa U-10 Attīstība B. grupa Jelgavas BJSS-1 0 : 2 SK Kengaroos/Riga FC
26.08.2019 Zemgales kausa izcīņa U-10 AFA Olaine-1 3 : 0 FK Tukums 2000 TSS-1
26.08.2019 Zemgales kausa izcīņa U-10 FS Jelgava 3 : 0 FK Auda - 1
26.08.2019 Zemgales kausa izcīņa U-10 AFA Olaine-1 1 : 0 FS Jelgava
26.08.2019 Zemgales kausa izcīņa U-10 FK Tukums 2000 TSS-1 3 : 0 FK Auda - 1
26.08.2019 Zemgales kausa izcīņa U-10 AFA Olaine-1 3 : 0 FK Auda - 1
26.08.2019 Zemgales kausa izcīņa U-10 FK Tukums 2000 TSS-1 0 : 3 FS Jelgava
26.08.2019 Ādas bumba 2004 A grupa FK Iecava/Bauskas BJSS 3 : 0 Jelgavas BJSS-1
26.08.2019 Ādas bumba 2004 A grupa FK Iecava/Bauskas BJSS 8 : 0 Jelgavas BJSS-2
26.08.2019 Ādas bumba 2004 A grupa Jelgavas BJSS-1 7 : 2 Jelgavas BJSS-2
26.08.2019 Zemgales kausa izcīņa U-10 Attīstība B. grupa FK Tukums 2000 TSS-2 5 : 0 Jelgavas BJSS-2
26.08.2019 Zemgales kausa izcīņa U-10 Attīstība B. grupa SK Kengaroos/Riga FC 0 : 0 Ozolnieki SS
27.08.2019 Zemgales kausa izcīņa U-12 Attīstība B. grupa Bauskas BJSS 0 : 2 FK Iecava-2
27.08.2019 Zemgales kausa izcīņa U-12 Attīstība B. grupa JFC Dobele-1 1 : 1 Jelgavas BJSS-2
27.08.2019 Zemgales kausa izcīņa U-12 Attīstība B. grupa BFC Salaspils-1 0 : 0 FK Iecava-2
27.08.2019 Zemgales kausa izcīņa U-12 Attīstība B. grupa JFC Dobele-1 4 : 1 Jelgavas BJSS-1
27.08.2019 Zemgales kausa izcīņa U-12 Attīstība B. grupa FK Iecava-2 5 : 0 Jelgavas BJSS-1
27.08.2019 Zemgales kausa izcīņa U-12 Attīstība B. grupa Bauskas BJSS 1 : 1 Jelgavas BJSS-2
27.08.2019 Zemgales kausa izcīņa U-12 Attīstība B. grupa FK Iecava-2 6 : 0 Jelgavas BJSS-2
27.08.2019 Zemgales kausa izcīņa U-12 Attīstība B. grupa JFC Dobele-1 0 : 1 BFC Salaspils-1
27.08.2019 Zemgales kausa izcīņa U-12 Attīstība B. grupa Bauskas BJSS 0 : 1 BFC Salaspils-1
02.09.2019 Zemgales kausa izcīņa U-12 Attīstība fināls. FS Jelgava 1 : 0 FK Iecava-1
02.09.2019 Zemgales kausa izcīņa U-12 Attīstība fināls. FS Jelgava 1 : 0 Jelgavas BJSS-1
02.09.2019 Zemgales kausa izcīņa U-12 Attīstība fināls. FS Jelgava 3 : 0 FK Tukums 2000 TSS-1
02.09.2019 Zemgales kausa izcīņa U-12 Attīstība fināls. Jelgavas BJSS-1 2 : 1 FK Iecava-1
02.09.2019 Zemgales kausa izcīņa U-12 Attīstība fināls. Jelgavas BJSS-1 3 : 0 FK Tukums 2000 TSS-1
02.09.2019 Zemgales kausa izcīņa U-12 Attīstība fināls. FK Iecava-1 3 : 0 FK Tukums 2000 TSS-1
02.09.2019 Zemgales kausa izcīņa U-11 Elite A.grupa FK Iecava-1 1 : 0 FK Auda - 1
02.09.2019 Zemgales kausa izcīņa U-11 Elite A.grupa FK Tukums 2000 TSS-1 2 : 0 FS Jelgava
02.09.2019 Zemgales kausa izcīņa U-11 Elite A.grupa SK Kengaroos/Riga FC 1 : 1 Jūrmalas SS-1
02.09.2019 Zemgales kausa izcīņa U-11 Elite A.grupa AFA Olaine-1 0 : 2 FK Iecava-1
02.09.2019 Zemgales kausa izcīņa U-11 Elite A.grupa FK Auda - 1 0 : 1 FS Jelgava
02.09.2019 Zemgales kausa izcīņa U-11 Elite A.grupa FK Tukums 2000 TSS-1 1 : 0 AFA Olaine-1
02.09.2019 Zemgales kausa izcīņa U-11 Elite A.grupa FK Iecava-1 1 : 0 SK Kengaroos/Riga FC
02.09.2019 Zemgales kausa izcīņa U-11 Elite A.grupa FS Jelgava 1 : 1 Jūrmalas SS-1
02.09.2019 Zemgales kausa izcīņa U-11 Elite A.grupa FK Tukums 2000 TSS-1 0 : 0 Jūrmalas SS-1
02.09.2019 Zemgales kausa izcīņa U-11 Elite A.grupa AFA Olaine-1 3 : 1 FK Auda - 1
02.09.2019 Zemgales kausa izcīņa U-11 Elite A.grupa SK Kengaroos/Riga FC 1 : 0 FS Jelgava
02.09.2019 Zemgales kausa izcīņa U-11 Elite A.grupa FK Tukums 2000 TSS-1 1 : 0 FK Iecava-1
02.09.2019 Zemgales kausa izcīņa U-11 Elite A.grupa AFA Olaine-1 4 : 1 Jūrmalas SS-1
02.09.2019 Zemgales kausa izcīņa U-11 Elite A.grupa FK Auda - 1 0 : 0 SK Kengaroos/Riga FC
02.09.2019 Ādas bumba 2006 A grupa FK Iecava/Bauskas BJSS 1 : 2 Jelgavas BJSS-1
02.09.2019 Ādas bumba 2006 A grupa Jelgavas BJSS-1 9 : 1 SK Vēsma/Vecumnieki
02.09.2019 Ādas bumba 2006 A grupa FK Iecava/Bauskas BJSS 7 : 0 SK Vēsma/Vecumnieki
09.09.2019 Zemgales kausa izcīņa U-11 Attīstība B. grupa Jelgavas BJSS-1 1 : 2 Jelgavas BJSS-2
09.09.2019 Zemgales kausa izcīņa U-11 Attīstība B. grupa Jelgavas BJSS-1 0 : 4 BFC Salaspils-1
09.09.2019 Zemgales kausa izcīņa U-11 Attīstība B. grupa Jelgavas BJSS-1 0 : 2 Bauskas BJSS
09.09.2019 Zemgales kausa izcīņa U-11 Attīstība B. grupa Jelgavas BJSS-1 0 : 4 FK Iecava-2
09.09.2019 Zemgales kausa izcīņa U-11 Attīstība B. grupa Jelgavas BJSS-2 1 : 3 BFC Salaspils-1
09.09.2019 Zemgales kausa izcīņa U-11 Attīstība B. grupa Jelgavas BJSS-2 2 : 1 Bauskas BJSS
09.09.2019 Zemgales kausa izcīņa U-11 Attīstība B. grupa Jelgavas BJSS-3 2 : 0 BFC Salaspils-1
09.09.2019 Zemgales kausa izcīņa U-11 Attīstība B. grupa Jelgavas BJSS-3 1 : 0 Bauskas BJSS
09.09.2019 Zemgales kausa izcīņa U-11 Attīstība B. grupa Jelgavas BJSS-3 0 : 0 FK Iecava-2
09.09.2019 Zemgales kausa izcīņa U-11 Attīstība B. grupa FK Iecava-2 1 : 0 Bauskas BJSS
23.09.2019 Zemgales kausa izcīņa U-10 Fināls Jūrmalas SS-1 3 : 0 FS Jelgava
23.09.2019 Zemgales kausa izcīņa U-10 Fināls Jūrmalas SS-1 4 : 0 FK Iecava-1
23.09.2019 Zemgales kausa izcīņa U-10 Fināls Jūrmalas SS-1 2 : 0 AFA Olaine-1
23.09.2019 Zemgales kausa izcīņa U-10 Fināls AFA Olaine-1 1 : 2 FK Iecava-1
23.09.2019 Zemgales kausa izcīņa U-10 Fināls AFA Olaine-1 3 : 1 FS Jelgava
23.09.2019 Zemgales kausa izcīņa U-10 Fināls FK Iecava-1 2 : 0 FS Jelgava
23.09.2019 Zemgales kausa izcīņa U-10 Attīstība fināls. Jelgavas BJSS 0 : 2 FS Jelgava
23.09.2019 Zemgales kausa izcīņa U-10 Attīstība fināls. Jelgavas BJSS 0 : 2 Jūrmalas SS-2
23.09.2019 Zemgales kausa izcīņa U-10 Attīstība fināls. Jelgavas BJSS 2 : 0 Jūrmalas SS-3
23.09.2019 Zemgales kausa izcīņa U-10 Attīstība fināls. Jūrmalas SS-2 3 : 0 Jūrmalas SS-3
23.09.2019 Zemgales kausa izcīņa U-10 Attīstība fināls. Jūrmalas SS-2 2 : 0 FS Jelgava
23.09.2019 Zemgales kausa izcīņa U-10 Attīstība fināls. FS Jelgava 3 : 0 Jūrmalas SS-3
02.12.2019 Zemgales reģiona jaunatnes telpu futbola čempionāts 2006.g. B grupa Jelgavas BJSS-1 8 : 5 Jelgavas BJSS-2 Misas vsk.
02.12.2019 Zemgales reģiona jaunatnes telpu futbola čempionāts 2006.g. B grupa SK Vēsma/Vecumnieki 3 : 0 Jūrmalas SS-1 Misas vsk.
02.12.2019 Zemgales reģiona jaunatnes telpu futbola čempionāts 2006.g. B grupa Jelgavas BJSS-1 2 : 1 FK Tukums 2000 TSS-1 Misas vsk.
02.12.2019 Zemgales reģiona jaunatnes telpu futbola čempionāts 2006.g. B grupa Jelgavas BJSS-2 10 : 0 SK Vēsma/Vecumnieki Misas vsk.
02.12.2019 Zemgales reģiona jaunatnes telpu futbola čempionāts 2006.g. B grupa FK Tukums 2000 TSS-1 3 : 0 Jūrmalas SS-1 Misas vsk.
02.12.2019 Zemgales reģiona jaunatnes telpu futbola čempionāts 2006.g. B grupa Jelgavas BJSS-1 7 : 0 SK Vēsma/Vecumnieki Misas vsk.
02.12.2019 Zemgales reģiona jaunatnes telpu futbola čempionāts 2006.g. B grupa FK Tukums 2000 TSS-1 4 : 1 Jelgavas BJSS-2 Misas vsk.
02.12.2019 Zemgales reģiona jaunatnes telpu futbola čempionāts 2006.g. B grupa Jelgavas BJSS-1 3 : 0 Jūrmalas SS-1 Misas vsk.
02.12.2019 Zemgales reģiona jaunatnes telpu futbola čempionāts 2006.g. B grupa SK Vēsma/Vecumnieki 1 : 7 FK Tukums 2000 TSS-1 Misas vsk.
02.12.2019 Zemgales reģiona jaunatnes telpu futbola čempionāts 2006.g. B grupa Jelgavas BJSS-2 3 : 0 Jūrmalas SS-1 Misas vsk.
09.12.2019 Zemgales reģiona jaunatnes telpu futbola čempionāts 2008.g. B grupa FK Tukums 2000/TSS - 3 0 : 0 FK Tukums 2000 TSS-2 Misas vsk.
09.12.2019 Zemgales reģiona jaunatnes telpu futbola čempionāts 2008.g. B grupa FK Tukums 2000/TSS - 3 3 : 0 SK Vēsma/Vecumnieki Misas vsk.
09.12.2019 Zemgales reģiona jaunatnes telpu futbola čempionāts 2008.g. B grupa FK Tukums 2000/TSS - 3 2 : 0 FK Jaunpils Misas vsk.
09.12.2019 Zemgales reģiona jaunatnes telpu futbola čempionāts 2008.g. B grupa FK Tukums 2000 TSS-2 5 : 3 SK Vēsma/Vecumnieki Misas vsk.
09.12.2019 Zemgales reģiona jaunatnes telpu futbola čempionāts 2008.g. B grupa FK Tukums 2000 TSS-2 7 : 0 FK Jaunpils Misas vsk.
09.12.2019 Zemgales reģiona jaunatnes telpu futbola čempionāts 2008.g. B grupa SK Vēsma/Vecumnieki 3 : 0 FK Jaunpils Misas vsk.
16.12.2019 Zemgales reģiona jaunatnes telpu futbola čempionāts 2007.g. B grupa FK Tukums 2000 TSS-1 6 : 0 Jūrmalas SS-1 Tukuma SN
16.12.2019 Zemgales reģiona jaunatnes telpu futbola čempionāts 2007.g. B grupa FK Tukums 2000 TSS-1 10 : 0 Jūrmalas SS-2 Tukuma SN
16.12.2019 Zemgales reģiona jaunatnes telpu futbola čempionāts 2007.g. B grupa FK Tukums 2000 TSS-1 5 : 1 Bauskas BJSS Tukuma SN
16.12.2019 Zemgales reģiona jaunatnes telpu futbola čempionāts 2007.g. B grupa FK Tukums 2000 TSS-1 1 : 1 FK Iecava Tukuma SN
16.12.2019 Zemgales reģiona jaunatnes telpu futbola čempionāts 2007.g. B grupa Jūrmalas SS-1 7 : 2 Jūrmalas SS-2 Tukuma SN
16.12.2019 Zemgales reģiona jaunatnes telpu futbola čempionāts 2007.g. B grupa Jūrmalas SS-1 2 : 1 Bauskas BJSS Tukuma SN
16.12.2019 Zemgales reģiona jaunatnes telpu futbola čempionāts 2007.g. B grupa Jūrmalas SS-1 0 : 2 FK Iecava Tukuma SN
16.12.2019 Zemgales reģiona jaunatnes telpu futbola čempionāts 2007.g. B grupa Bauskas BJSS 6 : 0 Jūrmalas SS-2 Tukuma SN
16.12.2019 Zemgales reģiona jaunatnes telpu futbola čempionāts 2007.g. B grupa FK Iecava 5 : 0 Jūrmalas SS-2 Tukuma SN
16.12.2019 Zemgales reģiona jaunatnes telpu futbola čempionāts 2007.g. B grupa FK Iecava 2 : 1 Bauskas BJSS Tukuma SN
16.12.2019 Zemgales reģ. jaunatnes telpu futbola čempionāts 2009.dz.g. B grupa SK Vēsma/Vecumnieki 2 : 4 Bauskas BJSS-1 Tukuma SN
16.12.2019 Zemgales reģ. jaunatnes telpu futbola čempionāts 2009.dz.g. B grupa SK Vēsma/Vecumnieki 2 : 4 FS Jelgava Tukuma SN
16.12.2019 Zemgales reģ. jaunatnes telpu futbola čempionāts 2009.dz.g. B grupa SK Vēsma/Vecumnieki 3 : 1 Bauskas BJSS-2 Tukuma SN
16.12.2019 Zemgales reģ. jaunatnes telpu futbola čempionāts 2009.dz.g. B grupa SK Vēsma/Vecumnieki 1 : 5 FK Tukums 2000 TSS-2 Tukuma SN
16.12.2019 Zemgales reģ. jaunatnes telpu futbola čempionāts 2009.dz.g. B grupa Bauskas BJSS-1 3 : 0 FS Jelgava Tukuma SN
16.12.2019 Zemgales reģ. jaunatnes telpu futbola čempionāts 2009.dz.g. B grupa Bauskas BJSS-1 6 : 0 Bauskas BJSS-2 Tukuma SN
16.12.2019 Zemgales reģ. jaunatnes telpu futbola čempionāts 2009.dz.g. B grupa Bauskas BJSS-1 2 : 0 FK Tukums 2000 TSS-2 Tukuma SN
16.12.2019 Zemgales reģ. jaunatnes telpu futbola čempionāts 2009.dz.g. B grupa FS Jelgava 4 : 1 Bauskas BJSS-2 Tukuma SN
16.12.2019 Zemgales reģ. jaunatnes telpu futbola čempionāts 2009.dz.g. B grupa FS Jelgava 0 : 2 FK Tukums 2000 TSS-2 Tukuma SN
16.12.2019 Zemgales reģ. jaunatnes telpu futbola čempionāts 2009.dz.g. B grupa FK Tukums 2000 TSS-2 5 : 1 Bauskas BJSS-2 Tukuma SN
06.01.2020 Zemgales reģiona jaunatnes telpu futbola čempionāts 2008.g. Elite A.grupa FK Tukums 2000 TSS-1 1 : 1 FK Tukums 2000 TSS-2 Tukuma SN
06.01.2020 Zemgales reģiona jaunatnes telpu futbola čempionāts 2008.g. Elite A.grupa FK Tukums 2000 TSS-1 1 : 0 FK Iecava-1 Tukuma SN
06.01.2020 Zemgales reģiona jaunatnes telpu futbola čempionāts 2008.g. Elite A.grupa FK Tukums 2000 TSS-1 0 : 0 Jūrmalas SS-1 Tukuma SN
06.01.2020 Zemgales reģiona jaunatnes telpu futbola čempionāts 2008.g. Elite A.grupa FK Tukums 2000 TSS-1 5 : 0 Jūrmalas SS-2 Tukuma SN
06.01.2020 Zemgales reģiona jaunatnes telpu futbola čempionāts 2008.g. Elite A.grupa FK Tukums 2000 TSS-2 4 : 0 FK Iecava-1 Tukuma SN
06.01.2020 Zemgales reģiona jaunatnes telpu futbola čempionāts 2008.g. Elite A.grupa FK Tukums 2000 TSS-2 0 : 1 Jūrmalas SS-1 Tukuma SN
06.01.2020 Zemgales reģiona jaunatnes telpu futbola čempionāts 2008.g. Elite A.grupa FK Tukums 2000 TSS-2 5 : 0 Jūrmalas SS-2 Tukuma SN
06.01.2020 Zemgales reģiona jaunatnes telpu futbola čempionāts 2008.g. Elite A.grupa FK Iecava-1 1 : 0 Jūrmalas SS-1 Tukuma SN
06.01.2020 Zemgales reģiona jaunatnes telpu futbola čempionāts 2008.g. Elite A.grupa FK Iecava-1 3 : 0 Jūrmalas SS-2 Tukuma SN
06.01.2020 Zemgales reģiona jaunatnes telpu futbola čempionāts 2008.g. Elite A.grupa Jūrmalas SS-1 3 : 0 Jūrmalas SS-2 Tukuma SN
13.01.2020 Zemgales reģiona jaunatnes telpu futbola čempionāts 2008.g. C grupa Jelgavas BJSS-1 1 : 2 Jelgavas BJSS-2 Jelgavas 6 vsk.
13.01.2020 Zemgales reģiona jaunatnes telpu futbola čempionāts 2008.g. C grupa AFA Olaine-1 1 : 10 Jelgavas BJSS-3 Jelgavas 6 vsk.
13.01.2020 Zemgales reģiona jaunatnes telpu futbola čempionāts 2008.g. C grupa Jelgavas BJSS-3 4 : 0 Jelgavas BJSS-2 Jelgavas 6 vsk.
13.01.2020 Zemgales reģiona jaunatnes telpu futbola čempionāts 2008.g. C grupa Jelgavas BJSS-1 4 : 4 AFA Olaine-1 Jelgavas 6 vsk.
13.01.2020 Zemgales reģiona jaunatnes telpu futbola čempionāts 2008.g. C grupa Jelgavas BJSS-2 2 : 2 AFA Olaine-1 Jelgavas 6 vsk.
13.01.2020 Zemgales reģiona jaunatnes telpu futbola čempionāts 2008.g. C grupa Jelgavas BJSS-1 0 : 11 Jelgavas BJSS-3 Jelgavas 6 vsk.
13.01.2020 Zemgales reģiona jaunatnes telpu futbola čempionāts 2006.g. B grupa Jelgavas BJSS-1 2 : 1 Jelgavas BJSS-2 Tukuma SN
13.01.2020 Zemgales reģiona jaunatnes telpu futbola čempionāts 2006.g. B grupa Jūrmalas SS-1 7 : 0 SK Vēsma/Vecumnieki Tukuma SN
13.01.2020 Zemgales reģiona jaunatnes telpu futbola čempionāts 2006.g. B grupa Jelgavas BJSS-1 1 : 2 FK Tukums 2000 TSS-1 Tukuma SN
13.01.2020 Zemgales reģiona jaunatnes telpu futbola čempionāts 2006.g. B grupa Jelgavas BJSS-2 6 : 0 SK Vēsma/Vecumnieki Tukuma SN
13.01.2020 Zemgales reģiona jaunatnes telpu futbola čempionāts 2006.g. B grupa FK Tukums 2000 TSS-1 5 : 0 Jūrmalas SS-1 Tukuma SN
13.01.2020 Zemgales reģiona jaunatnes telpu futbola čempionāts 2006.g. B grupa Jelgavas BJSS-1 5 : 1 SK Vēsma/Vecumnieki Tukuma SN
13.01.2020 Zemgales reģiona jaunatnes telpu futbola čempionāts 2006.g. B grupa Jelgavas BJSS-2 0 : 9 FK Tukums 2000 TSS-1 Tukuma SN
13.01.2020 Zemgales reģiona jaunatnes telpu futbola čempionāts 2006.g. B grupa Jelgavas BJSS-1 2 : 5 Jūrmalas SS-1 Tukuma SN
13.01.2020 Zemgales reģiona jaunatnes telpu futbola čempionāts 2006.g. B grupa SK Vēsma/Vecumnieki 0 : 10 FK Tukums 2000 TSS-1 Tukuma SN
13.01.2020 Zemgales reģiona jaunatnes telpu futbola čempionāts 2006.g. B grupa Jelgavas BJSS-2 0 : 7 Jūrmalas SS-1 Tukuma SN
13.01.2020 Zemgales reģiona jaunatnes telpu futbola čempionāts 2006.g. A grupa FS Jelgava 5 : 1 FK Iecava-1 Iecava Dārtija
13.01.2020 Zemgales reģiona jaunatnes telpu futbola čempionāts 2006.g. A grupa FS Jelgava 7 : 1 FK Iecava-2 Iecava Dārtija
13.01.2020 Zemgales reģiona jaunatnes telpu futbola čempionāts 2006.g. A grupa Bauskas BJSS 0 : 6 FS Jelgava Iecava Dārtija
13.01.2020 Zemgales reģiona jaunatnes telpu futbola čempionāts 2006.g. A grupa FK Iecava-1 9 : 2 FK Iecava-2 Iecava Dārtija
13.01.2020 Zemgales reģiona jaunatnes telpu futbola čempionāts 2006.g. A grupa Bauskas BJSS 2 : 4 FK Iecava-1 Iecava Dārtija
13.01.2020 Zemgales reģiona jaunatnes telpu futbola čempionāts 2006.g. A grupa Bauskas BJSS 4 : 3 FK Iecava-2 Iecava Dārtija
13.01.2020 Zemgales reģ. jaunatnes telpu futbola čempionāts 2009.dz.g. Elite A.grupa FK Tukums 2000 TSS-1 1 : 0 FK Iecava-1 Tukuma SN
13.01.2020 Zemgales reģ. jaunatnes telpu futbola čempionāts 2009.dz.g. Elite A.grupa FK Tukums 2000 TSS-1 1 : 0 Jūrmalas SS-2 Tukuma SN
13.01.2020 Zemgales reģ. jaunatnes telpu futbola čempionāts 2009.dz.g. Elite A.grupa FK Tukums 2000 TSS-1 2 : 1 Jūrmalas SS-1 Tukuma SN
13.01.2020 Zemgales reģ. jaunatnes telpu futbola čempionāts 2009.dz.g. Elite A.grupa Jūrmalas SS-2 1 : 0 FK Iecava-1 Tukuma SN
13.01.2020 Zemgales reģ. jaunatnes telpu futbola čempionāts 2009.dz.g. Elite A.grupa FK Iecava-1 4 : 2 Jūrmalas SS-1 Tukuma SN
13.01.2020 Zemgales reģ. jaunatnes telpu futbola čempionāts 2009.dz.g. Elite A.grupa Jūrmalas SS-2 2 : 0 Jūrmalas SS-1 Tukuma SN
20.01.2020 Zemgales reģiona jaunatnes telpu futbola čempionāts 2007.g. A grupa FS Jelgava 0 : 3 Jelgavas BJSS-1 Jelgavas 6 vsk.
20.01.2020 Zemgales reģiona jaunatnes telpu futbola čempionāts 2007.g. A grupa Jelgavas BJSS-2 0 : 8 Jelgavas BJSS-3 Jelgavas 6 vsk.
20.01.2020 Zemgales reģiona jaunatnes telpu futbola čempionāts 2007.g. A grupa FS Jelgava 0 : 3 SK Vēsma/Vecumnieki Jelgavas 6 vsk.
20.01.2020 Zemgales reģiona jaunatnes telpu futbola čempionāts 2007.g. A grupa Jelgavas BJSS-1 5 : 0 Jelgavas BJSS-2 Jelgavas 6 vsk.
20.01.2020 Zemgales reģiona jaunatnes telpu futbola čempionāts 2007.g. A grupa Jelgavas BJSS-3 7 : 0 SK Vēsma/Vecumnieki Jelgavas 6 vsk.
20.01.2020 Zemgales reģiona jaunatnes telpu futbola čempionāts 2007.g. A grupa FS Jelgava 0 : 3 Jelgavas BJSS-2 Jelgavas 6 vsk.
20.01.2020 Zemgales reģiona jaunatnes telpu futbola čempionāts 2007.g. A grupa Jelgavas BJSS-1 10 : 0 SK Vēsma/Vecumnieki Jelgavas 6 vsk.
20.01.2020 Zemgales reģiona jaunatnes telpu futbola čempionāts 2007.g. A grupa Jelgavas BJSS-3 3 : 0 FS Jelgava Jelgavas 6 vsk.
20.01.2020 Zemgales reģiona jaunatnes telpu futbola čempionāts 2007.g. A grupa Jelgavas BJSS-2 6 : 2 SK Vēsma/Vecumnieki Jelgavas 6 vsk.
20.01.2020 Zemgales reģiona jaunatnes telpu futbola čempionāts 2007.g. A grupa Jelgavas BJSS-1 4 : 2 Jelgavas BJSS-3 Jelgavas 6 vsk.
20.01.2020 Zemgales reģiona jaunatnes telpu futbola čempionāts 2004/2005.g.dz. A grupa FS Jelgava - : - FS Jelgava 2005 Jelgavas SCO
20.01.2020 Zemgales reģiona jaunatnes telpu futbola čempionāts 2004/2005.g.dz. A grupa Jelgavas BJSS 3 : 5 Jūrmalas SS 2004 Jelgavas SCO
20.01.2020 Zemgales reģiona jaunatnes telpu futbola čempionāts 2004/2005.g.dz. A grupa Bauskas BJSS 3 : 0 FS Jelgava 2005 Jelgavas SCO
20.01.2020 Zemgales reģiona jaunatnes telpu futbola čempionāts 2004/2005.g.dz. A grupa Bauskas BJSS 2004 3 : 0 FS Jelgava Jelgavas SCO
20.01.2020 Zemgales reģiona jaunatnes telpu futbola čempionāts 2004/2005.g.dz. A grupa Jelgavas BJSS 3 : 0 FS Jelgava 2005 Jelgavas SCO
20.01.2020 Zemgales reģiona jaunatnes telpu futbola čempionāts 2004/2005.g.dz. A grupa Jūrmalas SS 2004 3 : 0 FS Jelgava Jelgavas SCO
20.01.2020 Zemgales reģiona jaunatnes telpu futbola čempionāts 2004/2005.g.dz. A grupa Bauskas BJSS 2004 1 : 0 Bauskas BJSS Jelgavas SCO
20.01.2020 Zemgales reģiona jaunatnes telpu futbola čempionāts 2004/2005.g.dz. A grupa Jelgavas BJSS 3 : 0 FS Jelgava Jelgavas SCO
20.01.2020 Zemgales reģiona jaunatnes telpu futbola čempionāts 2004/2005.g.dz. A grupa Bauskas BJSS 2004 3 : 0 FS Jelgava 2005 Jelgavas SCO
20.01.2020 Zemgales reģiona jaunatnes telpu futbola čempionāts 2004/2005.g.dz. A grupa Jūrmalas SS 2004 4 : 0 Bauskas BJSS Jelgavas SCO
20.01.2020 Zemgales reģiona jaunatnes telpu futbola čempionāts 2004/2005.g.dz. A grupa Jelgavas BJSS 1 : 4 Bauskas BJSS 2004 Jelgavas SCO
20.01.2020 Zemgales reģiona jaunatnes telpu futbola čempionāts 2004/2005.g.dz. A grupa Bauskas BJSS 2004 1 : 1 Jūrmalas SS 2004 Jelgavas SCO
20.01.2020 Zemgales reģiona jaunatnes telpu futbola čempionāts 2004/2005.g.dz. A grupa Bauskas BJSS 3 : 2 Jelgavas BJSS Jelgavas SCO
23.01.2020 Zemgales reģiona jaunatnes telpu futbola čempionāts 2010.g B grupa AFA Olaine-1 3 : 0 FS Jelgava Olaines SN
23.01.2020 Zemgales reģiona jaunatnes telpu futbola čempionāts 2010.g B grupa AFA Olaine-1 3 : 2 SK Vēsma/Vecumnieki Olaines SN
23.01.2020 Zemgales reģiona jaunatnes telpu futbola čempionāts 2010.g B grupa AFA Olaine-1 2 : 4 FK Iecava Olaines SN
23.01.2020 Zemgales reģiona jaunatnes telpu futbola čempionāts 2010.g B grupa FS Jelgava 0 : 3 SK Vēsma/Vecumnieki Olaines SN
23.01.2020 Zemgales reģiona jaunatnes telpu futbola čempionāts 2010.g B grupa FS Jelgava 0 : 3 FK Iecava Olaines SN
23.01.2020 Zemgales reģiona jaunatnes telpu futbola čempionāts 2010.g B grupa FK Iecava 7 : 0 SK Vēsma/Vecumnieki Olaines SN
First Page First Page
Kārtot pēc nosaukuma Grupa Mēnesis Gads
Janvāris 2020
Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena Svētdiena
1
2
3
4
5
6
Elite A.grupa
FK Tukums 2000 TSS-1 1 : 1 FK Tukums 2000 TSS-2
FK Tukums 2000 TSS-1 1 : 0 FK Iecava-1
FK Tukums 2000 TSS-1 0 : 0 Jūrmalas SS-1
FK Tukums 2000 TSS-1 5 : 0 Jūrmalas SS-2
FK Tukums 2000 TSS-2 4 : 0 FK Iecava-1
FK Tukums 2000 TSS-2 0 : 1 Jūrmalas SS-1
FK Tukums 2000 TSS-2 5 : 0 Jūrmalas SS-2
FK Iecava-1 1 : 0 Jūrmalas SS-1
FK Iecava-1 3 : 0 Jūrmalas SS-2
Jūrmalas SS-1 3 : 0 Jūrmalas SS-2
arrow
7
8
9
10
11
12
13
A grupa
FS Jelgava 5 : 1 FK Iecava-1
FS Jelgava 7 : 1 FK Iecava-2
Bauskas BJSS 0 : 6 FS Jelgava
FK Iecava-1 9 : 2 FK Iecava-2
Bauskas BJSS 2 : 4 FK Iecava-1
Bauskas BJSS 4 : 3 FK Iecava-2
Jelgavas BJSS-1 2 : 1 Jelgavas BJSS-2
Jūrmalas SS-1 7 : 0 SK Vēsma/Vecumnieki
Jelgavas BJSS-1 1 : 2 FK Tukums 2000 TSS-1
Jelgavas BJSS-2 6 : 0 SK Vēsma/Vecumnieki
FK Tukums 2000 TSS-1 5 : 0 Jūrmalas SS-1
Jelgavas BJSS-1 5 : 1 SK Vēsma/Vecumnieki
Jelgavas BJSS-2 0 : 9 FK Tukums 2000 TSS-1
Jelgavas BJSS-1 2 : 5 Jūrmalas SS-1
SK Vēsma/Vecumnieki 0 : 10 FK Tukums 2000 TSS-1
Jelgavas BJSS-2 0 : 7 Jūrmalas SS-1
Jelgavas BJSS-1 1 : 2 Jelgavas BJSS-2
AFA Olaine-1 1 : 10 Jelgavas BJSS-3
Jelgavas BJSS-3 4 : 0 Jelgavas BJSS-2
Jelgavas BJSS-1 4 : 4 AFA Olaine-1
Jelgavas BJSS-2 2 : 2 AFA Olaine-1
Jelgavas BJSS-1 0 : 11 Jelgavas BJSS-3
FK Tukums 2000 TSS-1 1 : 0 FK Iecava-1
FK Tukums 2000 TSS-1 1 : 0 Jūrmalas SS-2
FK Tukums 2000 TSS-1 2 : 1 Jūrmalas SS-1
Jūrmalas SS-2 1 : 0 FK Iecava-1
FK Iecava-1 4 : 2 Jūrmalas SS-1
Jūrmalas SS-2 2 : 0 Jūrmalas SS-1
arrow
14
15
16
17
18
19
20
A grupa
FS Jelgava 0 : 3 Jelgavas BJSS-1
Jelgavas BJSS-2 0 : 8 Jelgavas BJSS-3
FS Jelgava 0 : 3 SK Vēsma/Vecumnieki
Jelgavas BJSS-1 5 : 0 Jelgavas BJSS-2
Jelgavas BJSS-3 7 : 0 SK Vēsma/Vecumnieki
FS Jelgava 0 : 3 Jelgavas BJSS-2
Jelgavas BJSS-1 10 : 0 SK Vēsma/Vecumnieki
Jelgavas BJSS-3 3 : 0 FS Jelgava
Jelgavas BJSS-2 6 : 2 SK Vēsma/Vecumnieki
Jelgavas BJSS-1 4 : 2 Jelgavas BJSS-3
FS Jelgava - : - FS Jelgava 2005
Jelgavas BJSS 3 : 5 Jūrmalas SS 2004
Bauskas BJSS 3 : 0 FS Jelgava 2005
Bauskas BJSS 2004 3 : 0 FS Jelgava
Jelgavas BJSS 3 : 0 FS Jelgava 2005
Jūrmalas SS 2004 3 : 0 FS Jelgava
Bauskas BJSS 2004 1 : 0 Bauskas BJSS
Jelgavas BJSS 3 : 0 FS Jelgava
Bauskas BJSS 2004 3 : 0 FS Jelgava 2005
Jūrmalas SS 2004 4 : 0 Bauskas BJSS
Jelgavas BJSS 1 : 4 Bauskas BJSS 2004
Bauskas BJSS 2004 1 : 1 Jūrmalas SS 2004
Bauskas BJSS 3 : 2 Jelgavas BJSS
arrow
21
22
23
B grupa
AFA Olaine-1 3 : 0 FS Jelgava
AFA Olaine-1 3 : 2 SK Vēsma/Vecumnieki
AFA Olaine-1 2 : 4 FK Iecava
FS Jelgava 0 : 3 SK Vēsma/Vecumnieki
FS Jelgava 0 : 3 FK Iecava
FK Iecava 7 : 0 SK Vēsma/Vecumnieki
arrow
24
25
26
27
28
29
30
31
  • Kalendārs
  • Mēneša skats