Jaunumi

2018/2019.g. Zemgales jaunatnes telpu futbola čempionāts 2010.g.dz. Attīstības fināls notiks 31.03.2019. plkst. 10 00 Ozolnieku sporta namā.
 
Spēļu grafiks:
 
 
2018/2019.g. Zemgales jaunatnes telpu futbola čempionāts 2010.g.dz. Attīstība A grupas 2.kārtas spēles notiks 24.03.2019. plkst. 10 00 Olaines sporta namā.
 
Spēļu grafiks:
 
FK Tukums 2000/TSS-2 JFA Jelgava -2
SK Vēsma/Vecumnieki FK Iecava - 2
AFA Olaine   Bauskas BJSS -1
FK Tukums 2000/TSS-2 FK Iecava - 2
JFA Jelgava -2   Bauskas BJSS -1
AFA Olaine   SK Vēsma/Vecumnieki
FK Tukums 2000/TSS-2 Bauskas BJSS -1
JFA Jelgava -2   FK Iecava - 2
FK Tukums 2000/TSS-2 AFA Olaine
JFA Jelgava -2   SK Vēsma/Vecumnieki
AFA Olaine   FK Iecava - 2
Bauskas BJSS -1   SK Vēsma/Vecumnieki
JFA Jelgava -2   AFA Olaine
FK Tukums 2000/TSS-2 SK Vēsma/Vecumnieki
Bauskas BJSS -1   FK Iecava - 2
2018/2019.g. Zemgales jaunatnes telpu futbola čempionāts 2009.g.dz. Attīstības fināls notiks 23.03.2019. plkst. 10 00 Jelgavā, Tērvetes ielā 91d.
 
Spēļu grafiks:
 
Jelgavas BJSS-1 JFA Jelgava -2
Ozolnieku SS FK Auda -2
Bauskas BJSS -1 Jūrmala SS -2
Jelgavas BJSS-1 FK Auda -2
Ozolnieku SS JFA Jelgava -2
Jelgavas BJSS-1 Jūrmala SS -2
Bauskas BJSS -1 JFA Jelgava -2
Ozolnieku SS Jūrmala SS -2
FK Auda -2 Bauskas BJSS -1
Jelgavas BJSS-1 Ozolnieku SS
JFA Jelgava -2 Jūrmala SS -2
Jelgavas BJSS-1 Bauskas BJSS -1
FK Auda -2 Jūrmala SS -2
Ozolnieku SS Bauskas BJSS -1
FK Auda -2 JFA Jelgava -2
2018/2019.g. Zemgales jaunatnes telpu futbola čempionāts 20012.g.dz. B grupas 2.kārtas spēles notiks 17.03.2019. plkst. 10 00 Ķekavas sporta namā, "Bultas".
 
Spēļu grafiks:
 
FK Auda -1 FK Auda -2
JFA Jelgava -1 Ozolnieku SS
AFA Olaine FK Iecava - 1
JFA Jelgava -1 FK Auda -1
Ozolnieku SS FK Auda -2
AFA Olaine FK Auda -1
FK Auda -2 FK Iecava - 1
JFA Jelgava -1 AFA Olaine
Ozolnieku SS FK Iecava - 1
JFA Jelgava -1 FK Auda -2
Ozolnieku SS FK Auda -1
JFA Jelgava -1 FK Iecava - 1
Ozolnieku SS AFA Olaine
FK Auda -1 FK Iecava - 1
AFA Olaine FK Auda -2
2018/2019.g. Zemgales jaunatnes telpu futbola čempionāts 2007.g.dz. Attīstības fināls notiks 17.03.2019. plkst. 10 00 Jelgavas 6.vidusskolas sporta zālē.
 
Spēļu grafiks:
 
Jelgavas BJSS-1   Jelgavas BJSS-3
FK Tukums 2000/TSS-2 FK Tukums 2000/TSS-3
JFA Jelgava -4   Jūrmala SS -1
FK Tukums 2000/TSS-3 Jelgavas BJSS-1
FK Tukums 2000/TSS-2 Jelgavas BJSS-3
JFA Jelgava -4   Jelgavas BJSS-1
Jūrmala SS -1   Jelgavas BJSS-3
JFA Jelgava -4   FK Tukums 2000/TSS-2
Jūrmala SS -1   FK Tukums 2000/TSS-3
FK Tukums 2000/TSS-2 Jelgavas BJSS-1
FK Tukums 2000/TSS-3 Jelgavas BJSS-3
Jūrmala SS -1   Jelgavas BJSS-1
JFA Jelgava -4   Jelgavas BJSS-3
Jūrmala SS -1   FK Tukums 2000/TSS-2
JFA Jelgava -4   FK Tukums 2000/TSS-3
2018/2019.g. Zemgales jaunatnes telpu futbola čempionāts 2008.g.dz. Attīstības fināls notiks 16.03.2019. plkst. 10 00 Jelgavas 6.vidusskolas sporta zālē.
 
Spēļu grafiks:
 
Jelgavas BJSS-3   Jelgavas BJSS-4
FK Tukums 2000/TSS-2 FK Tukums 2000/TSS-3
JFA Jelgava -1   FK Auda -2
Jelgavas BJSS-4   FK Tukums 2000/TSS-3
Jelgavas BJSS-3   FK Tukums 2000/TSS-2
FK Auda -2   FK Tukums 2000/TSS-3
JFA Jelgava -1   FK Tukums 2000/TSS-2
FK Auda -2   Jelgavas BJSS-4
JFA Jelgava -1   Jelgavas BJSS-3
FK Tukums 2000/TSS-2 FK Auda -2
JFA Jelgava -1   FK Tukums 2000/TSS-3
Jelgavas BJSS-3   FK Auda -2
Jelgavas BJSS-4   JFA Jelgava -1
Jelgavas BJSS-3   FK Tukums 2000/TSS-3
Jelgavas BJSS-4   FK Tukums 2000/TSS-2
22.03.2019 plkst. 17 30 Jelgavas ZOC, Kronvalda iela 24, konfereņču telpā notiks Zemgales reģiona futbola klubu pārstavju kopsapulce, par 2019.g. Zemgales čempionātiem futbolā 8:8, 6:6 un Ādas bumba.
 
Lūgums atsūtit man līdz sapulcei komandas, kas piedalīsies Zemgales futbola cempionātā 6:6 (2012.g; 2011.g.;2010.g.) , arī 8X8 - Elites un Attīstības grupās (2009;2008;2007) un Ādas bumbas 8x8 ( U15 un U13).
2018/2019.g. Zemgales jaunatnes telpu futbola čempionāts 2006.g.dz. Attīstības fināls notiks 10.03.2019 plkst. 10 00 Jelgavā, Tērvetes ielā 91d.
 
Spēļu grafiks:
 
Jelgavas BJSS-2 Bauskas BJSS
AFA Olaine JFA Jelgava -4
Jelgavas BJSS-2 AFA Olaine
JFA Jelgava -4 Bauskas BJSS
Bauskas BJSS AFA Olaine
Jelgavas BJSS-2 JFA Jelgava -4
2018/2019.g. Zemgales jaunatnes telpu futbola čempionāts 20011.g.dz. B grupas 2.kārtas spēles notiks 09.03.2019 plkst. 10 00 Olaines sporta hallē.
 
Spēļu grafiks:
 
JFA Jelgava -1 Jelgavas BJSS-1
Ozolnieku SS AFA Olaine
Jelgavas BJSS-1 Jūrmala SS -3
JFA Jelgava -1 Ozolnieku SS
Jūrmala SS -3 AFA Olaine
Ozolnieku SS Jelgavas BJSS-1
JFA Jelgava -1 Jūrmala SS -3
Jelgavas BJSS-1 AFA Olaine
Ozolnieku SS Jūrmala SS -3
JFA Jelgava -1 AFA Olaine
2018/2019.g. Zemgales jaunatnes telpu futbola čempionāts 2010.g.dz. Elites grupas 2.kārtas spēles notiks 03.03.2019 plkst. 10 00 Iecavas sporta namā Dārtija.
 
Spēļu grafiks:
 
JFA Jelgava -1   FK Tukums 2000/TSS-1
Jūrmala SS -1   FK Auda -1  
FK Iecava - 1   FK Tukums 2000/TSS-1
JFA Jelgava -1   FK Auda -1  
FK Iecava - 1   Jūrmala SS -1  
FK Tukums 2000/TSS-1 FK Auda -1  
JFA Jelgava -1   FK Iecava - 1  
FK Tukums 2000/TSS-1 Jūrmala SS -1  
FK Iecava - 1   FK Auda -1  
JFA Jelgava -1   Jūrmala SS -1  
2018/2019.g. Zemgales jaunatnes telpu futbola čempionāts 2005.g.dz. fināls notiks 03.03.2019 plkst. 10 00 Jelgavā, Tērvetes ielā 91d.
 
Spēļu grafiks:
 
JFA Jelgava -4 Jelgavas BJSS-1
Jūrmala SS -2 Bauskas BJSS
JFA Jelgava -4 Jūrmala SS -2
Jelgavas BJSS-1 Bauskas BJSS
Jelgavas BJSS-1 Jūrmala SS -2
JFA Jelgava -4 Bauskas BJSS
2018/2019.g. Zemgales jaunatnes telpu futbola čempionāts 20012.g.dz. B grupas spēles notiks 24.02.2019 plkst. 10 00 Ozolnieku sporta namā.
 
Spēļu grafiks:
 
FK Auda -1 FK Auda -2
JFA Jelgava -1 Ozolnieku SS
AFA Olaine FK Iecava - 1
JFA Jelgava -1 FK Auda -1
Ozolnieku SS FK Auda -2
AFA Olaine FK Auda -1
FK Auda -2 FK Iecava - 1
JFA Jelgava -1 AFA Olaine
Ozolnieku SS FK Iecava - 1
JFA Jelgava -1 FK Auda -2
Ozolnieku SS FK Auda -1
JFA Jelgava -1 FK Iecava - 1
Ozolnieku SS AFA Olaine
FK Auda -1 FK Iecava - 1
AFA Olaine FK Auda -2
2018/2019.g. Zemgales jaunatnes telpu futbola čempionāts 20012.g.dz. A grupas 2.kārtas spēles notiks 24.02.2019 plkst. 14 00 Jelgavā, Tērvetes ielā 91d.
 
Spēļu grafiks:
 
FK Tukums 2000/TSS-1 FK Tukums 2000/TSS-2
Jūrmala SS -1   Jūrmala SS -2
Jūrmala SS -3   JFA Jelgava -2
Jūrmala SS -1   FK Tukums 2000/TSS-2
Jūrmala SS -2   Jūrmala SS -3
FK Tukums 2000/TSS-1 JFA Jelgava -2
Jūrmala SS -1   Jūrmala SS -3
Jūrmala SS -2   FK Tukums 2000/TSS-2
Jūrmala SS -3   FK Tukums 2000/TSS-1
Jūrmala SS -1   JFA Jelgava -2
Jūrmala SS -2   FK Tukums 2000/TSS-1
FK Tukums 2000/TSS-2 JFA Jelgava -2
Jūrmala SS -1   FK Tukums 2000/TSS-1
Jūrmala SS -3   FK Tukums 2000/TSS-2
Jūrmala SS -2   JFA Jelgava -2
2018/2019.g. Zemgales jaunatnes telpu futbola čempionāts 2009.g.dz. Attīstība B grupas 2.kārtas spēles notiks 24.02.2019 plkst. 10 00 Valles vidusskolas sporta hallē.
 
Spēļu grafiks:
 
FK Auda -2   FK Auda -3
Bauskas BJSS -1   Bauskas BJSS -2
SK Vēsma/Vecumnieki FK Auda -3
Bauskas BJSS -2   FK Auda -2
SK Vēsma/Vecumnieki Bauskas BJSS -1
Bauskas BJSS -2   FK Auda -3
SK Vēsma/Vecumnieki FK Auda -2
Bauskas BJSS -1   FK Auda -3
SK Vēsma/Vecumnieki Bauskas BJSS -2
Bauskas BJSS -1   FK Auda -2
2018/2019.g. Zemgales jaunatnes telpu futbola čempionāts 2008.g.dz. Elites grupas 3.kārtas spēles notiks 24.02.2019 plkst. 10 00 Ķekavas sporta namā, "Bultas".
 
Spēļu grafiks:
 
Jelgavas BJSS-1   FK Auda -1
FK Tukums 2000/TSS-1 FK Iecava - 1
Jelgavas BJSS-1   Jūrmala SS -1
Jūrmala SS -2     FK Auda -1  
FK Iecava - 1     Jelgavas BJSS-1  
Jūrmala SS -1     FK Auda -1  
Jelgavas BJSS-1     Jūrmala SS -2  
FK Tukums 2000/TSS-1     FK Auda -1  
FK Iecava - 1   Jūrmala SS -1
   
   
     
   
     
     
     
     
   
     
2018/2019.g. Zemgales jaunatnes telpu futbola čempionāts 2010.g.dz. Attīstība B grupas 2.kārtas spēles notiks 23.02.2019 plkst. 10 00 Jelgavas 6.vidusskolas sporta zālē.
 
Spēļu grafiks:
 
Jelgavas BJSS-1 Jelgavas BJSS-2
Jūrmala SS -2 Jūrmala SS -3
Ozolnieku SS FK Auda -2
Jūrmala SS -2 Jelgavas BJSS-1
Jūrmala SS -3 Jelgavas BJSS-2
Ozolnieku SS Jelgavas BJSS-1
Jelgavas BJSS-2 FK Auda -2
Jūrmala SS -2 Ozolnieku SS
Jūrmala SS -3 FK Auda -2
Ozolnieku SS Jelgavas BJSS-2
Jelgavas BJSS-1 FK Auda -2
Jūrmala SS -2 Jelgavas BJSS-2
Jūrmala SS -3 Jelgavas BJSS-1
Jūrmala SS -2 FK Auda -2
Jūrmala SS -3 Ozolnieku SS
2018/2019.g. Zemgales jaunatnes telpu futbola čempionāts 2010.g.dz. Attīstība A grupas spēles notiks 17.02.2019 plkst. 14 00 Tukumā, Kuldīgas ielā 74.
 
Spēļu grafiks:
 
FK Tukums 2000/TSS-2 JFA Jelgava -2
SK Vēsma/Vecumnieki FK Iecava - 2
AFA Olaine   Bauskas BJSS -1
FK Tukums 2000/TSS-2 FK Iecava - 2
JFA Jelgava -2   Bauskas BJSS -1
AFA Olaine   SK Vēsma/Vecumnieki
FK Tukums 2000/TSS-2 Bauskas BJSS -1
JFA Jelgava -2   FK Iecava - 2
FK Tukums 2000/TSS-2 AFA Olaine
JFA Jelgava -2   SK Vēsma/Vecumnieki
AFA Olaine   FK Iecava - 2
Bauskas BJSS -1   SK Vēsma/Vecumnieki
JFA Jelgava -2   AFA Olaine
FK Tukums 2000/TSS-2 SK Vēsma/Vecumnieki
Bauskas BJSS -1   FK Iecava - 2
2018/2019.g. Zemgales jaunatnes telpu futbola čempionāts 2010.g.dz. Elites grupas spēles notiks 17.02.2019 plkst. 14 00 Tukumā, Kuldīgas ielā 74.
 
Spēļu grafiks:
 
JFA Jelgava -1   FK Tukums 2000/TSS-1
Jūrmala SS -1   FK Auda -1
FK Iecava - 1   FK Tukums 2000/TSS-1
JFA Jelgava -1   FK Auda -1
FK Iecava - 1   Jūrmala SS -1
FK Tukums 2000/TSS-1 FK Auda -1
JFA Jelgava -1   FK Iecava - 1
FK Tukums 2000/TSS-1 Jūrmala SS -1
FK Iecava - 1   FK Auda -1
JFA Jelgava -1   Jūrmala SS -1
2018/2019.g. Zemgales jaunatnes telpu futbola čempionāts 2006.g.dz. Elites grupas 2.kārtas spēles notiks 17.02.2019. plkst. 10 00 Tukumā, Kuldīgas ielā 74.
 
Spēļu grafiks:
 
JFA Jelgava -1   JFA Jelgava -2  
FK Tukums 2000/TSS-1 SK Vēsma/Vecumnieki
JFA Jelgava -1   SK Vēsma/Vecumnieki
FK Tukums 2000/TSS-1 JFA Jelgava -2  
JFA Jelgava -2   SK Vēsma/Vecumnieki
FK Tukums 2000/TSS-1 JFA Jelgava -1  
2018/2019.g. Zemgales jaunatnes telpu futbola čempionāts 2009.g.dz. Elites grupas 3.kārtas spēles notiks 16.02.2019. plkst. 10 00 Iecavas sporta namā Dārtija.
 
Spēļu grafiks:
 
FK Iecava - 1   Jūrmala SS -2
JFA Jelgava -1   FK Auda -1
FK Tukums 2000/TSS-1 Jūrmala SS -1
Jūrmala SS -2   FK Auda -1
FK Tukums 2000/TSS-1 JFA Jelgava -1
FK Iecava - 1   Jūrmala SS -1
FK Tukums 2000/TSS-1 Jūrmala SS -2
Jūrmala SS -1   FK Auda -1
JFA Jelgava -1   Jūrmala SS -2
FK Iecava - 1   FK Auda -1
2018/2019.g. Zemgales jaunatnes telpu futbola čempionāts 2008.g.dz. Attīstības C grupas 2.kārtas spēles notiks 16.02.2019. plkst. 10 00 Jelgavas 6.vidusskolas sporta zālē.
 
Spēļu grafiks:
 
Jelgavas BJSS-2 Jelgavas BJSS-3
JFA Jelgava -3 JFA Jelgava -4
Jelgavas BJSS-2 Jelgavas BJSS-4
Jelgavas BJSS-3 JFA Jelgava -3
Jelgavas BJSS-4 JFA Jelgava -4
Jelgavas BJSS-2 JFA Jelgava -3
Jelgavas BJSS-3 Jelgavas BJSS-4
Jelgavas BJSS-2 JFA Jelgava -4
Jelgavas BJSS-4 JFA Jelgava -3
Jelgavas BJSS-3 JFA Jelgava -4
2018/2019.g. Zemgales jaunatnes telpu futbola čempionāts 2008.g.dz. Attīstības A grupas 2.kārtas spēles notiks 10.02.2019. plkst. 10 00 Tukumā, Kuldīgas ielā 74.
 
Spēļu grafiks:
 
FK Tukums 2000/TSL-2 FK Tukums 2000/TSL-3
FK Tukums 2000/TSL-4 FK Jaunpils
FK Tukums 2000/TSL-2 Bauskas BJSS
FK Tukums 2000/TSL-3 FK Tukums 2000/TSL-4
Bauskas BJSS   FK Jaunpils
FK Tukums 2000/TSL-2 FK Tukums 2000/TSL-4
FK Tukums 2000/TSL-3 FK Jaunpils
FK Tukums 2000/TSL-4 Bauskas BJSS
FK Tukums 2000/TSL-2 FK Jaunpils
FK Tukums 2000/TSL-3 Bauskas BJSS
2018/2019.g. Zemgales jaunatnes telpu futbola čempionāts 2008.g.dz. Elites grupas 2. kārtas spēles notiks 10.02.2019. plkst. 10 00 Tukumā, Kuldīgas ielā 74.
 
Spēļu grafiks:
 
Jūrmala SS -1   Jūrmala SS -2
FK Tukums 2000/TSS-1 FK Auda -1
FK Iecava - 1   Jelgavas BJSS-1
Jūrmala SS -1   FK Auda -1
Jelgavas BJSS-1   Jūrmala SS -2
FK Iecava - 1   Jūrmala SS -1
FK Tukums 2000/TSS-1 Jelgavas BJSS-1
FK Iecava - 1   FK Auda -1
FK Tukums 2000/TSS-1 Jūrmala SS -1
FK Iecava - 1   Jūrmala SS -2
2018/2019.g. Zemgales jaunatnes telpu futbola čempionāts 2007.g.dz. Attīstība C grupas 2.kārtas spēles notiks 10.02.2019 plkst. 10 00 Jelgavā, Tērvetes ielā 91d.
 
Spēļu grafiks:
 
Jūrmala SS -1 Jūrmala SS -2
JFA Jelgava -4 SK Vēsma/Vecumnieki
Jūrmala SS -2 SK Vēsma/Vecumnieki
JFA Jelgava -4 Jūrmala SS -1
JFA Jelgava -4 Jūrmala SS -2
Jūrmala SS -1 SK Vēsma/Vecumnieki
2018/2019.g. Zemgales jaunatnes telpu futbola čempionāts 2006.g.dz. Attīstība A grupas 2.kārtas spēles notiks 10.02.2019 plkst. 10 00 Jaunolaines sporta hallē, Meža iela 2b.
 
Spēļu grafiks:
 
Jelgavas BJSS-1   Jelgavas BJSS-2
FK Tukums 2000/TSS-2 AFA Olaine
FK Tukums 2000/TSS-2 Jelgavas BJSS-1
Jelgavas BJSS-2   AFA Olaine
FK Tukums 2000/TSS-2 Jelgavas BJSS-2
Jelgavas BJSS-1   AFA Olaine
2018/2019.g. Zemgales jaunatnes telpu futbola čempionāts 2009.g.dz. Attīstība A grupas 2.kārtas spēles noyiks 09.02.2019 plkst. 10 00 Olaines sporta hallē.
 
Spēļu grafiks:
 
Jelgavas BJSS-1 Jelgavas BJSS-2
Jelgavas BJSS-3 FK Ozolnieki
Jelgavas BJSS-1 AFA Olaine
Jelgavas BJSS-2 Jelgavas BJSS-3
FK Ozolnieki AFA Olaine
Jelgavas BJSS-1 Jelgavas BJSS-3
Jelgavas BJSS-2 AFA Olaine
Jelgavas BJSS-1 FK Ozolnieki
Jelgavas BJSS-3 AFA Olaine
Jelgavas BJSS-2 FK Ozolnieki
2018/2019.g. Zemgales jaunatnes telpu futbola čempionāts 2007.g.dz. Elites grupas 2.kārtas spēles notiks 03.02.2019 plkst. 10 00 Tukumā, Kuldīgas ielā 74.
 
Spēļu grafiks:
 
JFA Jelgava -1   JFA Jelgava -2
FK Tukums 2000/TSS-1 FK Iecava - 1
FK Tukums 2000/TSS-1 JFA Jelgava -2
FK Iecava - 1   JFA Jelgava -1
FK Iecava - 1   JFA Jelgava -2
FK Tukums 2000/TSS-1 JFA Jelgava -1
2018/2019.g. Zemgales jaunatnes telpu futbola čempionāts 2005.g.dz. A grupas 2.kārtas spēles notiks 03.02.2019 plkst. 14 00 Jelgavā, Tērvetes ielā 91d.
 
Spēļu grafiks:
 
JFA Jelgava -1 JFA Jelgava -4
Jūrmala SS -1 Jūrmala SS -2
JFA Jelgava -1 Jūrmala SS -2
JFA Jelgava -4 Jūrmala SS -1
JFA Jelgava -4 Jūrmala SS -2
JFA Jelgava -1 Jūrmala SS -1
2018/2019.g. Zemgales jaunatnes telpu futbola čempionāts 2005.g.dz. B grupas 2.kārtas spēles notiks 03.02.2019 plkst. 10 00 Jelgavā, Tērvetes ielā 91d.
 
Spēļu grafiks:
 
JFA Jelgava -2 JFA Jelgava -3
Jelgavas BJSS-1 Jelgavas BJSS-2
JFA Jelgava -2 Bauskas BJSS
JFA Jelgava -3 Jelgavas BJSS-1
Jelgavas BJSS-2 Bauskas BJSS
JFA Jelgava -2 Jelgavas BJSS-1
JFA Jelgava -3 Jelgavas BJSS-2
Jelgavas BJSS-1 Bauskas BJSS
JFA Jelgava -2 Jelgavas BJSS-2
JFA Jelgava -3 Bauskas BJSS
2018/2019.g. Zemgales jaunatnes telpu futbola čempionāts 20011.g.dz. C grupas 2.kārtas spēles notiks 02.02.2019 plkst. 10 00 Ķekavas sporta namā, "Bultas".
 
Spēļu grafiks:
 
FK Iecava - 1 FK Iecava - 2
Bauskas BJSS -1 FK Iecava -3
FK Iecava - 2 FK Auda -1
FK Iecava - 1 FK Iecava -3
Bauskas BJSS -1 FK Auda -1
FK Iecava - 2 FK Iecava -3
FK Iecava - 1 FK Auda -1
Bauskas BJSS -1 FK Iecava - 2
FK Auda -1 FK Iecava -3
Bauskas BJSS -1 FK Iecava - 1
2018/2019.g. Zemgales jaunatnes telpu futbola čempionāts 2009.g.dz. Attīstība C grupas 2.kārtas spēles notiks 02.02.2019 plkst. 10 00 Jelgavā, Tērvetes ielā 91d.
 
Spēļu grafiks:
 
FK Tukums 2000/TSS-3 FK Tukums 2000/TSS-2
JFA Jelgava -2   JFA Jelgava -3
Jūrmala SS -2   FK Jaunpils
JFA Jelgava -2   FK Tukums 2000/TSS-2
FK Tukums 2000/TSS-3 JFA Jelgava -3
FK Jaunpils   FK Tukums 2000/TSS-2
Jūrmala SS -2   JFA Jelgava -2
JFA Jelgava -3   FK Jaunpils
Jūrmala SS -2   FK Tukums 2000/TSS-3
JFA Jelgava -3   FK Tukums 2000/TSS-2
JFA Jelgava -2   FK Jaunpils
Jūrmala SS -2   JFA Jelgava -3
FK Tukums 2000/TSS-3 JFA Jelgava -2
Jūrmala SS -2   FK Tukums 2000/TSS-2
FK Tukums 2000/TSS-3 FK Jaunpils