Jaunumi

2019.g. Zemgales jaunatnes futbola čempionāts 2010.g.dz. Attīstības A grupas 2.kārtas spēles notiks 20.06.2019 plkst. 10 00 Kauguru vsk. futbola laukumā.
 
Spēļu grafiks:
 
Jūrmalas SS 2 Jelgavas BJSS-2 Jelgavas BJSS-1 AFA Olaine-1
Jelgavas BJSS-3 Bauskas BJSS-1 Jelgavas BJSS-1 JFC Dobele
Jelgavas BJSS-2 AFA Olaine-1 Jūrmalas SS 2 Bauskas BJSS-1
Jelgavas BJSS-3 JFC Dobele Jelgavas BJSS-1 Jelgavas BJSS-2
Jūrmalas SS 2 AFA Olaine-1 Bauskas BJSS-1 JFC Dobele
Jelgavas BJSS-1 Jelgavas BJSS-3 Jūrmalas SS 2 Jelgavas BJSS-2
Jelgavas BJSS-3 Bauskas BJSS-1 AFA Olaine-1 JFC Dobele
2019.g. Zemgales jaunatnes futbola čempionāts 2007.g.dz. Attīstības B grupas 1.kārtas spēles notiks 18.06.2019 plkst. 11 00 Iecavas stadionā.
 
Spēļu grafiks:
 
Jelgavas BJSS-1 Jelgavas BJSS-2 Bauskas BJSS FK Iecava  
JFC Dobele BFC Salaspils Jelgavas BJSS-1 Bauskas BJSS
JFC Dobele Jelgavas BJSS-2 FK Iecava   BFC Salaspils
Jelgavas BJSS-1 FK Iecava   Jelgavas BJSS-2 Bauskas BJSS
Jelgavas BJSS-1 BFC Salaspils JFC Dobele Bauskas BJSS
2019.g. Zemgales jaunatnes futbola čempionāts 2012.g.dz. C grupas 1.kārtas spēles notiks 16.06.2019 plkst. 10 00 Ķekavas stadionā.
 
Spēļu grafiks:
 
BJFK Jēkabpils/JSS-1 BJFK Jēkabpils/JSS-2 Jūrmalas SS 3 FK Auda Baldone
FS Jelgava 2012 Ozolnieku SS Jūrmalas SS 3 BJFK Jēkabpils/JSS-1
Ozolnieku SS FK Auda Baldone FS Jelgava 2012 BJFK Jēkabpils/JSS-2
Jūrmalas SS 3 BJFK Jēkabpils/JSS-2 BJFK Jēkabpils/JSS-1 FK Auda Baldone
Jūrmalas SS 3 FS Jelgava 2012 BJFK Jēkabpils/JSS-1 Ozolnieku SS
BJFK Jēkabpils/JSS-2 Ozolnieku SS FS Jelgava 2012 FK Auda Baldone
BJFK Jēkabpils/JSS-2 FK Auda Baldone        
Jūrmalas SS 3 Ozolnieku SS FS Jelgava 2012 BJFK Jēkabpils/JSS-1
2019.g. Zemgales jaunatnes futbola čempionāts 2009.g.dz. Elites B grupas 1.kārtas spēles notiks 16.06.2019 plkst. 10 00 Iecavas stadionā.
 
Spēļu grafiks:
 
FK Iecava-1 Jūrmalas SS 1 JFC Dobele BFC Salaspils
FK Iecava-1 JFC Dobele Jūrmalas SS 1 BFC Salaspils
FK Iecava-1 BFC Salaspils Jūrmalas SS 1 JFC Dobele
2019.g. Zemgales jaunatnes futbola čempionāts 2008.g.dz. Attīstības B grupas 2.kārtas spēles notiks 15.06.2019 plkst. 10 00 Iecavas stadionā.
 
Spēļu grafiks:
 
Jelgavas BJSS -1 FK Iecava-2 Jelgavas BJSS-3 BFC Salaspils
Jelgavas BJSS-2 Bauskas BJSS BFC Salaspils FK Iecava-2
Jelgavas BJSS -1 Bauskas BJSS Jelgavas BJSS-2 Jelgavas BJSS-3
Jelgavas BJSS -1 Jelgavas BJSS-3 BFC Salaspils FK Iecava-2
Jelgavas BJSS-2 FK Iecava-2 BFC Salaspils Bauskas BJSS
2019.g. Zemgales jaunatnes futbola čempionāts 2007.g.dz. Attīstības A grupas 1.kārtas spēles notiks 11.06.2019 plkst. 10 00 Ķekavas futbola laukumā.
 
Spēļu grafiks:
 
FS Jelgava U-12   FS Jelgava 2007   Jūrmalas SS 3   Jūrmalas SS 2  
FK Tukums 2000/TSS-2 FK Auda     FS Jelgava U-12   FK Jaunpils  
FS Jelgava 2007   Jūrmalas SS 3   FK Tukums 2000/TSS-2 FK Jaunpils  
Jūrmalas SS 2   FK Auda     FS Jelgava U-12   Jūrmalas SS 3  
FS Jelgava 2007   FK Auda     FK Tukums 2000/TSS-2 Jūrmalas SS 2  
Jūrmalas SS 3   FK Jaunpils   FS Jelgava U-12   FK Tukums 2000/TSS-2
FK Jaunpils   FK Auda     FS Jelgava 2007   Jūrmalas SS 2  
2019.g. Zemgales jaunatnes futbola čempionāts 2011.g.dz. A grupas 1.kārtas spēles notiks 10.06.2019 plkst. 10 00 Jelgavas ZOC mākslīgā futbola laukumā.
 
Spēļu grafiks:
 
FS Jelgava 2011 FS Jelgava Jelgavas BJSS-1 Ozolnieku SS
Jūrmalas SS 2 FS Jelgava 2011 Ozolnieku SS FS Jelgava
Jelgavas BJSS-1 Jūrmalas SS 2        
FS Jelgava 2011 Ozolnieku SS Jūrmalas SS 2 FS Jelgava
Jelgavas BJSS-1 FS Jelgava 2011        
Jelgavas BJSS-1 FS Jelgava Jūrmalas SS 2 Ozolnieku SS
2019.g. Zemgales jaunatnes futbola čempionāts 2009.g.dz. Attīstības B grupas 1.kārtas spēles notiks 09.06.2019 plkst. 10 00 Jelgavas ZOC mākslīgā futbola laukumā.
 
Spēļu grafiks:
 
Jelgavas BJSS-1   Jelgavas BJSS-2 Ozolnieku SS   FK Iecava-2
SK Kengaroos   Jūrmalas SS 2 FK Tukums 2000/TSS-2 Jelgavas BJSS-1
Jelgavas BJSS-2   Ozolnieku SS FK Iecava-2   SK Kengaroos
FK Tukums 2000/TSS-2 Jūrmalas SS 2 Jelgavas BJSS-1   Ozolnieku SS
FK Tukums 2000/TSS-2 Jelgavas BJSS-2 FK Iecava-2   Jūrmalas SS 2
Jelgavas BJSS-1   FK Iecava-2 Ozolnieku SS   SK Kengaroos
FK Tukums 2000/TSS-2 SK Kengaroos Jelgavas BJSS-2   Jūrmalas SS 2
2019.g. Zemgales jaunatnes futbola čempionāts 2008.g.dz. Attīstības C grupas 1.kārtas spēles notiks 09.06.2019 plkst. 10 00 Tukuma mākslīgā futbola laukumā.
 
Spēļu grafiks:
 
FS Jelgava   FS Jelgava 2009   FK Tukums 2000/TSS-2 FK Tukums 2000/TSS-3
FK Tukums 2000/TSS-3 JFC Dobele   FS Jelgava   FK Tukums 2000/TSS-2
FS Jelgava 2009   JFC Dobele              
FS Jelgava   FK Tukums 2000/TSS-3 FS Jelgava 2009   FK Tukums 2000/TSS-2
FS Jelgava   JFC Dobele              
FS Jelgava 2009   FK Tukums 2000/TSS-3 FK Tukums 2000/TSS-2 JFC Dobele  
2019.g. Zemgales jaunatnes futbola čempionāts 2012.g.dz. A grupas 1.kārtas spēles notiks 08.06.2019 plkst. 10 00 Iecavas stadionā.
 
Spēļu rgafiks:
 
AFA Olaine-1 AFA Olaine-2 FK Iecava-1 FK Iecava-2
Jūrmalas SS 1 FS Jelgava FK Iecava-2 AFA Olaine-1
Jūrmalas SS 1 FK Iecava-1 FS Jelgava AFA Olaine-2
FK Iecava-1 AFA Olaine-1 FK Iecava-2 AFA Olaine-2
Jūrmalas SS 1 AFA Olaine-1 FS Jelgava FK Iecava-2
Jūrmalas SS 1 AFA Olaine-2 FS Jelgava FK Iecava-1
FK Iecava-1 AFA Olaine-2        
Jūrmalas SS 1 FK Iecava-2 FS Jelgava AFA Olaine-1
2019.g. Zemgales jaunatnes futbola čempionāts 2009.g.dz. Attīstības A grupas 2.kārtas spēles notiks 04.06.2019 plkst. 10 00 Kauguru vsk. mākslīgā futbola laukumā.
 
Spēļu grafiks:
 
Bauskas BJSS-2 FK Auda-2 Jūrmalas SS 3 FS Jelgava 2009
Jūrmalas SS 3 Bauskas BJSS-1 FS Jelgava U-10 FK Auda-2
Bauskas BJSS-2 FS Jelgava 2009 Jūrmalas SS 3 FS Jelgava U-10
Bauskas BJSS-1 Bauskas BJSS-2 FS Jelgava 2009 FK Auda-2
Jūrmalas SS 3 Bauskas BJSS-1 FS Jelgava U-10 FK Auda-2
2019.g. Zemgales jaunatnes futbola čempionāts 2011.g.dz. C grupas 1.kārtas spēles notiks 02.06.2019 plkst. 10 00 Kauguru vsk. mākslīgā futbola laukumā.
 
Spēļu grafiks:
 
FK Iecava-1 FK Iecava-2 Jūrmalas SS 1 Jūrmalas SS 3
Bauskas BJSS-1 FK Iecava-2 FK Iecava-1 Jūrmalas SS 3
Bauskas BJSS-1 Jūrmalas SS 1        
FK Iecava-1 Jūrmalas SS 1 FK Iecava-2 Jūrmalas SS 3
Bauskas BJSS-1 Jūrmalas SS 3        
Bauskas BJSS-1 FK Iecava-1 FK Iecava-2 Jūrmalas SS 1
2019.g. Zemgales jaunatnes futbola čempionāts 2011.g.dz. B grupas 1.kārtas spēles notiks 02.06.2019 plkst. 10 00 Ķekavas futbola laukumā.
 
Spēļu grafiks:
 
BJFK Jēkabpils/JSS-1 BJFK Jēkabpils/JSS-2 FK Auda-1 FK Auda-2
BFC Salaspils FK Auda-2 BJFK Jēkabpils/JSS-1 FK Auda-1
BFC Salaspils BJFK Jēkabpils/JSS-2    
BJFK Jēkabpils/JSS-1 FK Auda-2 BJFK Jēkabpils/JSS-2 FK Auda-1
BFC Salaspils FK Auda-1      
BFC Salaspils BJFK Jēkabpils/JSS-1 BJFK Jēkabpils/JSS-2 FK Auda-2
2019.g. Zemgales jaunatnes futbola čempionāts 2008.g.dz. Attīstības B grupas 1.kārtas spēles notiks 01.06.2019 plkst. 10 00 Jelgavas ZOC mākslīgā futbola laukumā.
 
Spēļu grafiks:
 
Jelgavas BJSS -1 Jelgavas BJSS-2 Jelgavas BJSS-3 FK Iecava-2
BFC Salaspils Bauskas BJSS Jelgavas BJSS-2 Jelgavas BJSS-3
Jelgavas BJSS -1 BFC Salaspils FK Iecava-2 Bauskas BJSS
Jelgavas BJSS -1 Jelgavas BJSS-3 Jelgavas BJSS-2 FK Iecava-2
Jelgavas BJSS-2 BFC Salaspils Jelgavas BJSS-3 Bauskas BJSS
2019.g. Zemgales jaunatnes futbola čempionāts 2011.g.dz. D grupas 1.kārtas spēles notiks 26.05.2019 plkst. 10 00 Tukuma mākslīgā futbola laukumā.
 
Spēļu grafiks:
 
FK Tukums 2000/TSS-1 FK Tukums 2000/TSS-2 FK Tukums SS/džūkste JFC Dobele  
AFA Olaine-1   FS Jelgava U-8   FK Tukums 2000/TSS-1 FK Tukums SS/džūkste
FK Tukums 2000/TSS-2 AFA Olaine-1   JFC Dobele   FS Jelgava U-8  
FK Tukums 2000/TSS-2 FK Tukums SS/džūkste FK Tukums 2000/TSS-1 JFC Dobele  
FK Tukums 2000/TSS-1 FS Jelgava U-8   FK Tukums SS/džūkste AFA Olaine-1  
JFC Dobele   AFA Olaine-1   FK Tukums 2000/TSS-2 FS Jelgava U-8  
FK Tukums 2000/TSS-2 JFC Dobele              
FK Tukums SS/džūkste FS Jelgava U-8   FK Tukums 2000/TSS-1 AFA Olaine-1  
2019.g. Zemgales jaunatnes futbola čempionāts 2009.g.dz. Attīstības A grupas 1.kārtas spēles notiks 26.05.2019 plkst. 16 00 FK Jelgava futbola bāzē, Rūpniecības iela 77a, Jelgava.
 
Spēļu kalendārs:
 
Bauskas BJSS-1 Bauskas BJSS-2 FS Jelgava U-10 FS Jelgava 2009
Jūrmalas SS 3 FK Auda-2 Bauskas BJSS-1 FS Jelgava U-10
Jūrmalas SS 3 Bauskas BJSS-2 FS Jelgava 2009 FK Auda-2
Bauskas BJSS-1 FS Jelgava 2009 Bauskas BJSS-2 FS Jelgava U-10
Jūrmalas SS 3 FS Jelgava U-10 Bauskas BJSS-1 FK Auda-2
2019.g. Zemgales jaunatnes futbola čempionāts 2012.g.dz. B grupas 1.kārtas spēles notiks 25.05.2019 plkst. 10 00 Tukuma mākslīgā futbola laukumā.
 
Spēļu grafiks:
 
FK Tukums 2000/TSS-1 FK Tukums 2000/TSS-2 Jūrmalas SS 2   FS Jelgava U-7
FK Auda Ķekava   JFC Dobele   Jūrmalas SS 2   FK Tukums 2000/TSS-1
FS Jelgava U-7   FK Tukums 2000/TSS-2          
FK Tukums 2000/TSS-1 FK Auda Ķekava   Jūrmalas SS 2   JFC Dobele
FS Jelgava U-7   FK Auda Ķekava   FK Tukums 2000/TSS-2 JFC Dobele
FS Jelgava U-7   FK Tukums 2000/TSS-1 Jūrmalas SS 2   FK Tukums 2000/TSS-2
Jūrmalas SS 2   FK Auda Ķekava   FK Tukums 2000/TSS-1 JFC Dobele
FS Jelgava U-7   JFC Dobele   FK Tukums 2000/TSS-2 FK Auda Ķekava
2019.g. Zemgales jaunatnes futbola čempionāts 2010.g.dz. Attīstības A grupas 1.kārtas spēles notiks 18.05.2019 plkst. 10 00 Jelgavas ZOC mākslīgā futbola laukumā.
 
Spēļu grafiks:
 
Jelgavas BJSS-1 Jelgavas BJSS-2 Jūrmalas SS 2 Jelgavas BJSS-3
AFA Olaine-1 JFC Dobele Jelgavas BJSS-2 Bauskas BJSS-1
Jelgavas BJSS-1 Jelgavas BJSS-3 Jūrmalas SS 2 AFA Olaine-1
Bauskas BJSS-1 JFC Dobele Jelgavas BJSS-2 Jelgavas BJSS-3
Jūrmalas SS 2 Jelgavas BJSS-1 Bauskas BJSS-1 AFA Olaine-1
Jelgavas BJSS-2 JFC Dobele Jelgavas BJSS-3 AFA Olaine-1
Jelgavas BJSS-1 Bauskas BJSS-1 Jūrmalas SS 2 JFC Dobele
2019.g. Zemgales jaunatnes futbola čempionāts 2008.g.dz. Attīstības A grupas 1.kārtas spēles notiks 18.05.2019 plkst. 14 30 Ķekavas futbola laukumā.
 
Spēļu grafiks:
 
Jūrmalas SS 3 Jūrmalas SS 2 FS Jelgava U-11 FS Jelgava 2008
AFA Olaine-2 FK Auda-2 Jūrmalas SS 3 FS Jelgava U-11
Jūrmalas SS 2 FS Jelgava 2008        
Jūrmalas SS 3 AFA Olaine-2 FS Jelgava U-11 FK Auda-2
Jūrmalas SS 2 AFA Olaine-2 FS Jelgava 2008 FK Auda-2
Jūrmalas SS 2 FS Jelgava U-11        
2019.g. Zemgales jaunatnes futbola čempionāts 2008.g.dz. Elites grupas 2.kārtas spēles notiks 18.05.2019 plkst. 10 00 Ķekavas futbola laukumā.
 
Spēļu grafiks:
 
FS Jelgava     FK Auda-1     FK Iecava-1     AFA Olaine-1    
Jūrmalas SS 1     SK Kengaroos/Riga FC     FK Iecava-1     FK Tukums 2000/TSS-1    
AFA Olaine-1     FS Jelgava     SK Kengaroos/Riga FC     FK Auda-1    
Jūrmalas SS 1     FK Tukums 2000/TSS-1     FK Iecava-1     FS Jelgava    
SK Kengaroos/Riga FC     AFA Olaine-1     Jūrmalas SS 1     FK Auda-1    
FK Auda-1     FK Tukums 2000/TSS-1     AFA Olaine-1     FS Jelgava    
Jūrmalas SS 1     FK Iecava-1     SK Kengaroos/Riga FC     FK Tukums 2000/TSS-1    
2019.g. Zemgales jaunatnes futbola čempionāts 2010.g.dz. Attīstības B grupas 1.kārta notiks 12.05.2019 plkst. 14 00 Tukuma mākslīgā futbola laukumā.
 
Spēļu grafiks:
 
FK Tukums 2000/TSS-2 FK Tukums 2000/TSS-3 FS Jelgava U-9   FS Jelgava 2010
BJFK Jēkabpils/JSS-1 BJFK Jēkabpils/JSS-2 FK Tukums 2000/TSS-3 FK Auda  
FK Tukums 2000/TSS-2 FS Jelgava U-9   FS Jelgava 2010   BJFK Jēkabpils/JSS-1
BJFK Jēkabpils/JSS-2 FK Auda     FK Tukums 2000/TSS-3 FS Jelgava 2010
FK Tukums 2000/TSS-2 BJFK Jēkabpils/JSS-1 FS Jelgava U-9   BJFK Jēkabpils/JSS-2
FK Tukums 2000/TSS-2 FK Auda     FK Tukums 2000/TSS-3 FS Jelgava U-9
FS Jelgava 2010   BJFK Jēkabpils/JSS-2 BJFK Jēkabpils/JSS-1 FK Auda  
2019.g. Zemgales jaunatnes futbola čempionāts 2010.g.dz. Elites grupas 1.kārta notiks 12.05.2019 plkst. 10 00 Tukuma mākslīgā futbola laukumā.
 
Spēļu grafiks:
 
FK Auda Baldone FK Auda Ķekava Jūrmalas SS 1 FK Tukums 2000/TSS-1
FK Iecava-1 Ozolnieku SS FS Jelgava FK Auda Baldone
Jūrmalas SS 1 FK Iecava-1 FK Auda Ķekava FK Tukums 2000/TSS-1
Ozolnieku SS FK Auda Baldone FS Jelgava FK Tukums 2000/TSS-1
Jūrmalas SS 1 Ozolnieku SS FK Iecava-1 FK Auda Ķekava
Jūrmalas SS 1 FS Jelgava FK Auda Baldone FK Tukums 2000/TSS-1
FK Iecava-1 FS Jelgava Ozolnieku SS FK Auda Ķekava
2019.g. Zemgales jaunatnes futbola čempionāts 2009.g.dz. Elites A grupas 1.kārta notiks 05.05.2019 plkst. 10 00 Ķekavas futbola laukumā.
 
Spēļu grafiks:
 
AFA Olaine-1   FK Tukums 2000/TSS-1 FS Jelgava   FK Auda-1
AFA Olaine-1   FS Jelgava   FK Tukums 2000/TSS-1 FK Auda-1
AFA Olaine-1   FK Auda-1   FK Tukums 2000/TSS-1 FS Jelgava
2019.g. Zemgales jaunatnes futbola čempionāts 2008.g.dz. Elites grupas 1.kārta notiks 05.05.2019 plkst 10 00 Tukuma mākslīgā futbola laukumā.
 
Spēļu grafiks:
 
Jūrmalas SS 1     FK Iecava-1     FS Jelgava     FK Tukums 2000/TSS-1  
SK Kengaroos/Riga FC     AFA Olaine-1     Jūrmalas SS 1     FK Auda-1  
FK Iecava-1     FS Jelgava     FK Auda-1     FK Tukums 2000/TSS-1  
Jūrmalas SS 1     AFA Olaine-1     SK Kengaroos/Riga FC     FS Jelgava  
FK Iecava-1     FK Auda-1     AFA Olaine-1     FK Tukums 2000/TSS-1  
Jūrmalas SS 1     FS Jelgava     SK Kengaroos/Riga FC     FK Tukums 2000/TSS-1  
FK Iecava-1     SK Kengaroos/Riga FC     AFA Olaine-1     FK Auda-1  
2018/2019.g. Zemgales jaunatnes telpu futbola čempionāts 2010.g.dz. Attīstības fināls notiks 31.03.2019. plkst. 10 00 Ozolnieku sporta namā.
 
Spēļu grafiks:
 
 
AFA Olaine   Ozolnieku SS
FK Tukums 2000/TSS-2 Jūrmala SS -2
Ozolnieku SS   Jūrmala SS -2
FK Tukums 2000/TSS-2 AFA Olaine
Jūrmala SS -2   AFA Olaine
FK Tukums 2000/TSS-2 Ozolnieku SS
2018/2019.g. Zemgales jaunatnes telpu futbola čempionāts 2010.g.dz. Attīstība A grupas 2.kārtas spēles notiks 24.03.2019. plkst. 10 00 Olaines sporta namā.
 
Spēļu grafiks:
 
FK Tukums 2000/TSS-2 JFA Jelgava -2
SK Vēsma/Vecumnieki FK Iecava - 2
AFA Olaine   Bauskas BJSS -1
FK Tukums 2000/TSS-2 FK Iecava - 2
JFA Jelgava -2   Bauskas BJSS -1
AFA Olaine   SK Vēsma/Vecumnieki
FK Tukums 2000/TSS-2 Bauskas BJSS -1
JFA Jelgava -2   FK Iecava - 2
FK Tukums 2000/TSS-2 AFA Olaine
JFA Jelgava -2   SK Vēsma/Vecumnieki
AFA Olaine   FK Iecava - 2
Bauskas BJSS -1   SK Vēsma/Vecumnieki
JFA Jelgava -2   AFA Olaine
FK Tukums 2000/TSS-2 SK Vēsma/Vecumnieki
Bauskas BJSS -1   FK Iecava - 2
2018/2019.g. Zemgales jaunatnes telpu futbola čempionāts 2009.g.dz. Attīstības fināls notiks 23.03.2019. plkst. 10 00 Jelgavā, Tērvetes ielā 91d.
 
Spēļu grafiks:
 
Jelgavas BJSS-1 JFA Jelgava -2
Ozolnieku SS FK Auda -2
Bauskas BJSS -1 Jūrmala SS -2
Jelgavas BJSS-1 FK Auda -2
Ozolnieku SS JFA Jelgava -2
Jelgavas BJSS-1 Jūrmala SS -2
Bauskas BJSS -1 JFA Jelgava -2
Ozolnieku SS Jūrmala SS -2
FK Auda -2 Bauskas BJSS -1
Jelgavas BJSS-1 Ozolnieku SS
JFA Jelgava -2 Jūrmala SS -2
Jelgavas BJSS-1 Bauskas BJSS -1
FK Auda -2 Jūrmala SS -2
Ozolnieku SS Bauskas BJSS -1
FK Auda -2 JFA Jelgava -2
2018/2019.g. Zemgales jaunatnes telpu futbola čempionāts 20012.g.dz. B grupas 2.kārtas spēles notiks 17.03.2019. plkst. 10 00 Ķekavas sporta namā, "Bultas".
 
Spēļu grafiks:
 
FK Auda -1 FK Auda -2
JFA Jelgava -1 Ozolnieku SS
AFA Olaine FK Iecava - 1
JFA Jelgava -1 FK Auda -1
Ozolnieku SS FK Auda -2
AFA Olaine FK Auda -1
FK Auda -2 FK Iecava - 1
JFA Jelgava -1 AFA Olaine
Ozolnieku SS FK Iecava - 1
JFA Jelgava -1 FK Auda -2
Ozolnieku SS FK Auda -1
JFA Jelgava -1 FK Iecava - 1
Ozolnieku SS AFA Olaine
FK Auda -1 FK Iecava - 1
AFA Olaine FK Auda -2
2018/2019.g. Zemgales jaunatnes telpu futbola čempionāts 2007.g.dz. Attīstības fināls notiks 17.03.2019. plkst. 10 00 Jelgavas 6.vidusskolas sporta zālē.
 
Spēļu grafiks:
 
Jelgavas BJSS-1   Jelgavas BJSS-3
FK Tukums 2000/TSS-2 FK Tukums 2000/TSS-3
JFA Jelgava -4   Jūrmala SS -1
FK Tukums 2000/TSS-3 Jelgavas BJSS-1
FK Tukums 2000/TSS-2 Jelgavas BJSS-3
JFA Jelgava -4   Jelgavas BJSS-1
Jūrmala SS -1   Jelgavas BJSS-3
JFA Jelgava -4   FK Tukums 2000/TSS-2
Jūrmala SS -1   FK Tukums 2000/TSS-3
FK Tukums 2000/TSS-2 Jelgavas BJSS-1
FK Tukums 2000/TSS-3 Jelgavas BJSS-3
Jūrmala SS -1   Jelgavas BJSS-1
JFA Jelgava -4   Jelgavas BJSS-3
Jūrmala SS -1   FK Tukums 2000/TSS-2
JFA Jelgava -4   FK Tukums 2000/TSS-3
2018/2019.g. Zemgales jaunatnes telpu futbola čempionāts 2008.g.dz. Attīstības fināls notiks 16.03.2019. plkst. 10 00 Jelgavas 6.vidusskolas sporta zālē.
 
Spēļu grafiks:
 
Jelgavas BJSS-3   Jelgavas BJSS-4
FK Tukums 2000/TSS-2 FK Tukums 2000/TSS-3
JFA Jelgava -1   FK Auda -2
Jelgavas BJSS-4   FK Tukums 2000/TSS-3
Jelgavas BJSS-3   FK Tukums 2000/TSS-2
FK Auda -2   FK Tukums 2000/TSS-3
JFA Jelgava -1   FK Tukums 2000/TSS-2
FK Auda -2   Jelgavas BJSS-4
JFA Jelgava -1   Jelgavas BJSS-3
FK Tukums 2000/TSS-2 FK Auda -2
JFA Jelgava -1   FK Tukums 2000/TSS-3
Jelgavas BJSS-3   FK Auda -2
Jelgavas BJSS-4   JFA Jelgava -1
Jelgavas BJSS-3   FK Tukums 2000/TSS-3
Jelgavas BJSS-4   FK Tukums 2000/TSS-2
22.03.2019 plkst. 17 30 Jelgavas ZOC, Kronvalda iela 24, konfereņču telpā notiks Zemgales reģiona futbola klubu pārstavju kopsapulce, par 2019.g. Zemgales čempionātiem futbolā 8:8, 6:6 un Ādas bumba.
 
Lūgums atsūtit man līdz sapulcei komandas, kas piedalīsies Zemgales futbola cempionātā 6:6 (2012.g; 2011.g.;2010.g.) , arī 8X8 - Elites un Attīstības grupās (2009;2008;2007) un Ādas bumbas 8x8 ( U15 un U13).