1.grupa
Team Spēles Punkti Uzvaras Neizšķirti Zaudējumi Iesistie V Ielaistie V Starpība Vieta
FK Iecava-1 10 28 9 1 0 32 2 30 1
BFC Salaspils-1 10 20 6 2 2 18 12 6 2
BFC Salaspils-2 10 13 4 1 5 9 15 -6 3
AFA Olaine-1 10 13 4 1 5 13 11 2 4
FK Iecava-2 10 11 3 2 5 9 14 -5 5
AFA Olaine-2 10 1 0 1 9 1 28 -27 6
2.grupa
Team Spēles Punkti Uzvaras Neizšķirti Zaudējumi Iesistie V Ielaistie V Starpība Vieta
Tukuma SS-1 10 25 8 1 1 29 2 27 1
JFC Dobele-1 10 23 7 2 1 18 4 14 2
FK Spartaks/Jūrmala SS-3 10 19 6 1 3 15 12 3 3
FK Ozolnieki 10 15 5 0 5 14 10 4 4
Tukuma SS-2 10 4 1 1 8 7 29 -22 5
Tukums 2000TSS-3 10 1 0 1 9 2 28 -26 6
3.grupa
Team Spēles Punkti Uzvaras Neizšķirti Zaudējumi Iesistie V Ielaistie V Starpība Vieta
FK Auda - 1 10 28 9 1 0 29 1 28 1
FK Spartaks/Jūrmala SS-1 10 21 6 3 1 22 5 17 2
FK Spartaks/Jūrmala SS-2 10 19 6 1 3 12 6 6 3
FK Auda - 2 10 7 2 1 7 5 17 -12 4
SK Kengaroos-1 10 6 2 0 8 8 30 -22 5
FK Auda - 3 10 5 1 2 7 4 21 -17 6

Spēļu kalnedārs
Datums Laiks Grupa Norises vieta
19.06.2016 2.grupa Tukuma SS-1 5 : 0 Tukuma SS-2
19.06.2016 2.grupa Tukuma SS-1 4 : 0 Tukums 2000TSS-3
19.06.2016 2.grupa Tukuma SS-1 2 : 0 FK Spartaks/Jūrmala SS-3
19.06.2016 2.grupa Tukuma SS-1 2 : 1 FK Ozolnieki
19.06.2016 2.grupa Tukuma SS-2 2 : 4 FK Spartaks/Jūrmala SS-3
19.06.2016 2.grupa Tukuma SS-2 0 : 3 JFC Dobele-1
19.06.2016 2.grupa Tukuma SS-2 0 : 4 FK Ozolnieki
19.06.2016 2.grupa Tukums 2000TSS-3 1 : 2 FK Spartaks/Jūrmala SS-3
19.06.2016 2.grupa Tukums 2000TSS-3 0 : 4 JFC Dobele-1
19.06.2016 2.grupa JFC Dobele-1 2 : 0 FK Ozolnieki
10.07.2016 1.grupa AFA Olaine-1 0 : 0 AFA Olaine-2
10.07.2016 1.grupa AFA Olaine-1 0 : 3 FK Iecava-1
10.07.2016 1.grupa AFA Olaine-1 0 : 2 FK Iecava-2
10.07.2016 1.grupa AFA Olaine-1 0 : 2 BFC Salaspils-1
10.07.2016 1.grupa AFA Olaine-1 0 : 1 BFC Salaspils-2
10.07.2016 1.grupa AFA Olaine-2 0 : 4 FK Iecava-1
10.07.2016 1.grupa AFA Olaine-2 0 : 2 FK Iecava-2
10.07.2016 1.grupa AFA Olaine-2 1 : 3 BFC Salaspils-1
10.07.2016 1.grupa AFA Olaine-2 0 : 2 BFC Salaspils-2
10.07.2016 1.grupa FK Iecava-1 5 : 0 FK Iecava-2
10.07.2016 1.grupa FK Iecava-1 3 : 0 BFC Salaspils-1
10.07.2016 1.grupa FK Iecava-1 5 : 0 BFC Salaspils-2
10.07.2016 1.grupa FK Iecava-2 0 : 0 BFC Salaspils-1
10.07.2016 1.grupa FK Iecava-2 1 : 1 BFC Salaspils-2
10.07.2016 1.grupa BFC Salaspils-1 3 : 2 BFC Salaspils-2
04.08.2016 2.grupa FK Spartaks/Jūrmala SS-3 0 : 0 JFC Dobele-1
04.08.2016 2.grupa FK Ozolnieki 3 : 0 Tukums 2000TSS-3
04.08.2016 2.grupa Tukuma SS-1 0 : 0 JFC Dobele-1
04.08.2016 2.grupa Tukuma SS-2 3 : 1 Tukums 2000TSS-3
04.08.2016 2.grupa FK Spartaks/Jūrmala SS-3 2 : 0 FK Ozolnieki
04.08.2016 2.grupa Tukuma SS-1 4 : 0 Tukums 2000TSS-3
04.08.2016 2.grupa JFC Dobele-1 2 : 1 FK Ozolnieki
04.08.2016 2.grupa FK Spartaks/Jūrmala SS-3 2 : 0 Tukuma SS-2
04.08.2016 2.grupa Tukuma SS-1 1 : 0 FK Ozolnieki
04.08.2016 2.grupa FK Spartaks/Jūrmala SS-3 3 : 0 Tukums 2000TSS-3
13.08.2016 3.grupa FK Auda - 1 4 : 0 FK Auda - 2
13.08.2016 3.grupa FK Auda - 1 2 : 0 FK Auda - 3
13.08.2016 3.grupa FK Auda - 1 1 : 1 FK Spartaks/Jūrmala SS-1
13.08.2016 3.grupa FK Auda - 2 0 : 1 FK Auda - 3
13.08.2016 3.grupa FK Auda - 2 0 : 2 FK Spartaks/Jūrmala SS-1
13.08.2016 3.grupa FK Auda - 2 0 : 2 FK Spartaks/Jūrmala SS-2
13.08.2016 3.grupa FK Auda - 3 1 : 3 SK Kengaroos-1
13.08.2016 3.grupa FK Spartaks/Jūrmala SS-1 2 : 1 FK Spartaks/Jūrmala SS-2
13.08.2016 3.grupa FK Spartaks/Jūrmala SS-1 5 : 0 SK Kengaroos-1
13.08.2016 3.grupa FK Spartaks/Jūrmala SS-2 1 : 0 SK Kengaroos-1
13.08.2016 1.grupa AFA Olaine-1 3 : 0 AFA Olaine-2
13.08.2016 1.grupa AFA Olaine-1 0 : 2 FK Iecava-1
13.08.2016 1.grupa AFA Olaine-1 3 : 0 FK Iecava-2
13.08.2016 1.grupa AFA Olaine-1 5 : 1 BFC Salaspils-1
13.08.2016 1.grupa AFA Olaine-1 2 : 0 BFC Salaspils-2
13.08.2016 1.grupa AFA Olaine-2 0 : 5 FK Iecava-1
13.08.2016 1.grupa AFA Olaine-2 0 : 3 FK Iecava-2
13.08.2016 1.grupa AFA Olaine-2 0 : 4 BFC Salaspils-1
13.08.2016 1.grupa AFA Olaine-2 0 : 2 BFC Salaspils-2
13.08.2016 1.grupa FK Iecava-1 2 : 1 FK Iecava-2
13.08.2016 1.grupa FK Iecava-1 1 : 1 BFC Salaspils-1
13.08.2016 1.grupa FK Iecava-1 2 : 0 BFC Salaspils-2
13.08.2016 1.grupa FK Iecava-2 0 : 2 BFC Salaspils-1
13.08.2016 1.grupa FK Iecava-2 0 : 1 BFC Salaspils-2
13.08.2016 1.grupa BFC Salaspils-1 2 : 0 BFC Salaspils-2
23.08.2016 2.grupa FK Spartaks/Jūrmala SS-3 1 : 0 JFC Dobele-1
23.08.2016 2.grupa Tukums 2000TSS-3 0 : 2 FK Ozolnieki
23.08.2016 2.grupa JFC Dobele-1 1 : 0 Tukuma SS-1
23.08.2016 2.grupa Tukums 2000TSS-3 0 : 0 Tukuma SS-2
23.08.2016 2.grupa FK Ozolnieki 2 : 1 FK Spartaks/Jūrmala SS-3
23.08.2016 2.grupa Tukuma SS-1 6 : 0 Tukuma SS-2
23.08.2016 2.grupa Tukuma SS-1 5 : 0 FK Spartaks/Jūrmala SS-3
23.08.2016 2.grupa JFC Dobele-1 3 : 2 Tukuma SS-2
23.08.2016 2.grupa FK Ozolnieki 1 : 0 Tukuma SS-2
23.08.2016 2.grupa JFC Dobele-1 3 : 0 Tukums 2000TSS-3
27.08.2016 3.grupa FK Auda - 1 2 : 0 FK Spartaks/Jūrmala SS-2
27.08.2016 3.grupa FK Auda - 1 3 : 0 SK Kengaroos-1
27.08.2016 3.grupa FK Auda - 1 4 : 0 FK Auda - 2
27.08.2016 3.grupa FK Auda - 2 3 : 1 SK Kengaroos-1
27.08.2016 3.grupa FK Auda - 2 0 : 1 FK Spartaks/Jūrmala SS-2
27.08.2016 3.grupa FK Auda - 3 0 : 3 FK Spartaks/Jūrmala SS-1
27.08.2016 3.grupa FK Auda - 3 0 : 2 FK Spartaks/Jūrmala SS-2
27.08.2016 3.grupa FK Auda - 3 1 : 4 SK Kengaroos-1
27.08.2016 3.grupa FK Spartaks/Jūrmala SS-1 0 : 0 FK Spartaks/Jūrmala SS-2
27.08.2016 3.grupa FK Spartaks/Jūrmala SS-1 6 : 0 SK Kengaroos-1
11.09.2016 3.grupa FK Auda - 1 3 : 0 FK Auda - 3
11.09.2016 3.grupa FK Spartaks/Jūrmala SS-2 2 : 0 SK Kengaroos-1
11.09.2016 3.grupa FK Auda - 1 2 : 0 FK Spartaks/Jūrmala SS-1
11.09.2016 3.grupa FK Auda - 2 0 : 0 FK Auda - 3
11.09.2016 3.grupa FK Auda - 2 2 : 0 SK Kengaroos-1
11.09.2016 3.grupa FK Auda - 1 2 : 0 FK Spartaks/Jūrmala SS-2
11.09.2016 3.grupa FK Auda - 3 1 : 1 FK Spartaks/Jūrmala SS-1
11.09.2016 3.grupa FK Auda - 1 6 : 0 SK Kengaroos-1
11.09.2016 3.grupa FK Auda - 3 0 : 3 FK Spartaks/Jūrmala SS-2
11.09.2016 3.grupa FK Auda - 2 0 : 2 FK Spartaks/Jūrmala SS-1
Rādīt ierakstus