A grupa
Team Spēles Punkti Uzvaras Neizšķirti Zaudējumi Iesistie V Ielaistie V Starpība Vieta
SK Kengaroos-1 8 21 7 0 1 28 7 21 1
FK Tukums 2000 TSS-1 8 16 5 1 2 9 5 4 2
JFA Jelgava-1 8 16 5 1 2 17 6 11 3
SK Kengaroos-2 8 2 0 2 6 3 18 -15 4
JFA Jelgava-2 8 2 0 2 6 2 23 -21 5
B grupa
Team Spēles Punkti Uzvaras Neizšķirti Zaudējumi Iesistie V Ielaistie V Starpība Vieta
AFA Olaine-1 8 18 5 3 0 16 6 10 1
FK Auda 8 16 5 1 2 23 5 18 2
JFA Jelgava-3 8 14 4 2 2 15 10 5 3
Bauskas BJSS 8 5 1 2 5 9 23 -14 4
Jelgavas BJSS 8 3 1 0 7 8 27 -19 5
Fināls
Team Spēles Punkti Uzvaras Neizšķirti Zaudējumi Iesistie V Ielaistie V Starpība Vieta
FK Auda 3 7 2 1 0 7 5 2 1
AFA Olaine-1 3 5 1 2 0 8 6 2 2
FK Tukums 2000 TSS-1 3 3 1 0 2 5 6 -1 3
SK Kengaroos-1 3 1 0 1 2 4 7 -3 4

Spēļu kalnedārs
Datums Laiks Grupa Norises vieta
29.11.2016 A grupa JFA Jelgava-1 - : - JFA Jelgava-2 Jelgavas SCO
29.11.2016 A grupa SK Kengaroos-1 - : - SK Kengaroos-2 Jelgavas SCO
29.11.2016 A grupa JFA Jelgava-1 - : - FK Tukums 2000 TSS-1 Jelgavas SCO
29.11.2016 B grupa AFA Olaine-1 - : - FK Auda
29.11.2016 B grupa Jelgavas BJSS - : - Bauskas BJSS
29.11.2016 B grupa Bauskas BJSS - : - JFA Jelgava-3
10.12.2016 B grupa AFA Olaine-1 1 : 0 Jelgavas BJSS Ķekavas SN
10.12.2016 B grupa AFA Olaine-1 1 : 0 FK Auda Ķekavas SN
10.12.2016 B grupa AFA Olaine-1 2 : 1 Bauskas BJSS Ķekavas SN
10.12.2016 B grupa AFA Olaine-1 3 : 0 JFA Jelgava-3 Ķekavas SN
10.12.2016 B grupa Jelgavas BJSS 1 : 8 FK Auda Ķekavas SN
10.12.2016 B grupa Jelgavas BJSS 4 : 1 Bauskas BJSS Ķekavas SN
10.12.2016 B grupa Jelgavas BJSS 1 : 2 JFA Jelgava-3 Ķekavas SN
10.12.2016 B grupa FK Auda 5 : 0 Bauskas BJSS Ķekavas SN
10.12.2016 B grupa FK Auda 0 : 1 JFA Jelgava-3 Ķekavas SN
10.12.2016 B grupa Bauskas BJSS 2 : 2 JFA Jelgava-3 Ķekavas SN
11.12.2016 A grupa JFA Jelgava-1 2 : 0 JFA Jelgava-2 Salaspils SN
11.12.2016 A grupa JFA Jelgava-1 0 : 1 FK Tukums 2000 TSS-1 Salaspils SN
11.12.2016 A grupa JFA Jelgava-1 2 : 3 SK Kengaroos-1 Salaspils SN
11.12.2016 A grupa JFA Jelgava-1 2 : 0 SK Kengaroos-2 Salaspils SN
11.12.2016 A grupa FK Tukums 2000 TSS-1 1 : 0 JFA Jelgava-2 Salaspils SN
11.12.2016 A grupa JFA Jelgava-2 0 : 6 SK Kengaroos-1 Salaspils SN
11.12.2016 A grupa SK Kengaroos-2 1 : 1 JFA Jelgava-2 Salaspils SN
11.12.2016 A grupa SK Kengaroos-1 2 : 1 FK Tukums 2000 TSS-1 Salaspils SN
11.12.2016 A grupa FK Tukums 2000 TSS-1 2 : 0 SK Kengaroos-2 Salaspils SN
11.12.2016 A grupa SK Kengaroos-1 4 : 0 SK Kengaroos-2 Salaspils SN
22.01.2017 A grupa JFA Jelgava-1 4 : 1 JFA Jelgava-2 Jelgavas SCO
22.01.2017 A grupa JFA Jelgava-1 0 : 0 FK Tukums 2000 TSS-1 Jelgavas SCO
22.01.2017 A grupa JFA Jelgava-1 2 : 0 SK Kengaroos-1 Jelgavas SCO
22.01.2017 A grupa JFA Jelgava-1 5 : 1 SK Kengaroos-2 Jelgavas SCO
22.01.2017 A grupa JFA Jelgava-2 0 : 2 FK Tukums 2000 TSS-1 Jelgavas SCO
22.01.2017 A grupa JFA Jelgava-2 0 : 7 SK Kengaroos-1 Jelgavas SCO
22.01.2017 A grupa JFA Jelgava-2 0 : 0 SK Kengaroos-2 Jelgavas SCO
22.01.2017 A grupa FK Tukums 2000 TSS-1 1 : 3 SK Kengaroos-1 Jelgavas SCO
22.01.2017 A grupa FK Tukums 2000 TSS-1 1 : 0 SK Kengaroos-2 Jelgavas SCO
22.01.2017 A grupa SK Kengaroos-1 3 : 1 SK Kengaroos-2 Jelgavas SCO
28.01.2017 B grupa AFA Olaine-1 5 : 1 Jelgavas BJSS Olaines SN
28.01.2017 B grupa AFA Olaine-1 1 : 1 FK Auda Olaines SN
28.01.2017 B grupa AFA Olaine-1 2 : 2 Bauskas BJSS Olaines SN
28.01.2017 B grupa AFA Olaine-1 1 : 1 JFA Jelgava-3 Olaines SN
28.01.2017 B grupa Jelgavas BJSS 0 : 3 FK Auda Olaines SN
28.01.2017 B grupa Jelgavas BJSS 1 : 2 Bauskas BJSS Olaines SN
28.01.2017 B grupa Jelgavas BJSS 0 : 5 JFA Jelgava-3 Olaines SN
28.01.2017 B grupa FK Auda 4 : 0 Bauskas BJSS Olaines SN
28.01.2017 B grupa FK Auda 2 : 1 JFA Jelgava-3 Olaines SN
28.01.2017 B grupa Bauskas BJSS 1 : 3 JFA Jelgava-3 Olaines SN
05.03.2017 Fināls AFA Olaine-1 3 : 3 SK Kengaroos-1 Olaines SN
05.03.2017 Fināls AFA Olaine-1 3 : 1 FK Tukums 2000 TSS-1 Olaines SN
05.03.2017 Fināls AFA Olaine-1 2 : 2 FK Auda Olaines SN
05.03.2017 Fināls SK Kengaroos-1 0 : 2 FK Tukums 2000 TSS-1 Olaines SN
05.03.2017 Fināls SK Kengaroos-1 1 : 2 FK Auda Olaines SN
05.03.2017 Fināls FK Auda 3 : 2 FK Tukums 2000 TSS-1 Olaines SN
Rādīt ierakstus