Attīstība A. grupa
Team Spēles Punkti Uzvaras Neizšķirti Zaudējumi Iesistie V Ielaistie V Starpība Vieta
Jelgavas BJSS-1 6 16 5 1 0 19 3 16 1
Jelgavas BJSS-3 6 12 4 0 2 20 7 13 2
AFA Olaine-2 6 7 2 1 3 8 9 -1 3
Jelgavas BJSS-2 6 0 0 0 6 1 29 -28 4
Attīstība B. grupa
Team Spēles Punkti Uzvaras Neizšķirti Zaudējumi Iesistie V Ielaistie V Starpība Vieta
Bauskas BJSS 6 16 5 1 0 15 2 13 1
JFA Jelgava-2 6 13 4 1 1 14 7 7 2
Jūrmala SC/Spartaks -3 6 3 1 0 5 4 21 -17 3
JFA Jelgava-3 6 3 1 0 5 7 10 -3 4
Attīstība fināls.
Team Spēles Punkti Uzvaras Neizšķirti Zaudējumi Iesistie V Ielaistie V Starpība Vieta
Jelgavas BJSS-1 3 7 2 1 0 5 2 3 1
Bauskas BJSS 3 4 1 1 1 2 2 0 2
Jelgavas BJSS-3 3 4 1 1 1 3 2 1 3
JFA Jelgava-2 3 1 0 1 2 0 4 -4 4
Elite A.grupa
Team Spēles Punkti Uzvaras Neizšķirti Zaudējumi Iesistie V Ielaistie V Starpība Vieta
AFA Olaine-1 8 24 8 0 0 21 1 20 1
Jūrmala SC/Spartaks -1 8 15 5 0 3 17 13 4 2
JFA Jelgava-1 8 12 4 0 4 15 11 4 3
FK Auda 8 7 2 1 5 6 21 -15 4
Jūrmala SC/Spartaks -2 8 1 0 1 7 9 22 -13 5
Elite B.grupa
Team Spēles Punkti Uzvaras Neizšķirti Zaudējumi Iesistie V Ielaistie V Starpība Vieta
FK Tukums 2000 TSS-1 8 19 6 1 1 31 8 23 1
SK Kengaroos-1 8 15 4 3 1 16 6 10 2
FK Iecava-1 8 11 3 2 3 5 13 -8 3
FK Tukums 2000 TSS-2 8 7 1 4 3 8 13 -5 4
SK Kengaroos-2 8 2 0 2 6 1 21 -20 5
Fināls
Team Spēles Punkti Uzvaras Neizšķirti Zaudējumi Iesistie V Ielaistie V Starpība Vieta
AFA Olaine-1 3 9 3 0 0 10 3 7 1
FK Tukums 2000 TSS-1 3 6 2 0 1 7 6 1 2
SK Kengaroos-1 3 3 1 0 2 8 8 0 3
FK Spartaks/Jūrmala SS-1 3 0 0 0 3 3 11 -8 4

Spēļu kalnedārs
Datums Laiks Grupa Norises vieta
29.11.2016 Elite A.grupa AFA Olaine-1 - : - Jūrmala SC/Spartaks -1 Olaines SN
29.11.2016 Elite A.grupa FK Auda - : - JFA Jelgava-1 Olaines SN
29.11.2016 Elite A.grupa Jūrmala SC/Spartaks -1 - : - Jūrmala SC/Spartaks -2 Olaines SN
29.11.2016 Elite B.grupa FK Tukums 2000 TSS-1 - : - FK Tukums 2000 TSS-2 Salaspils SN
29.11.2016 Elite B.grupa SK Kengaroos-1 - : - SK Kengaroos-2 Salaspils SN
29.11.2016 Elite B.grupa FK Iecava-1 - : - FK Tukums 2000 TSS-1 Salaspils SN
29.11.2016 Attīstība A. grupa AFA Olaine-2 - : - Jelgavas BJSS-1 Olaines SN
29.11.2016 Attīstība A. grupa Jelgavas BJSS-2 - : - Jelgavas BJSS-3 Olaines SN
29.11.2016 Attīstība B. grupa Bauskas BJSS - : - JFA Jelgava-2 Jūrmala Mežmalu skola
29.11.2016 Attīstība B. grupa JFA Jelgava-3 - : - Jūrmala SC/Spartaks -3 Jūrmala Mežmalu skola
11.12.2016 Attīstība B. grupa Bauskas BJSS 1 : 1 JFA Jelgava-2 Jūrmala Mežmalu skola
11.12.2016 Attīstība B. grupa JFA Jelgava-2 4 : 0 Jūrmala SC/Spartaks -3 Jūrmala Mežmalu skola
11.12.2016 Attīstība B. grupa JFA Jelgava-2 1 : 0 JFA Jelgava-3 Jūrmala Mežmalu skola
11.12.2016 Attīstība B. grupa Bauskas BJSS 4 : 0 Jūrmala SC/Spartaks -3 Jūrmala Mežmalu skola
11.12.2016 Attīstība B. grupa Bauskas BJSS 1 : 0 JFA Jelgava-3 Jūrmala Mežmalu skola
11.12.2016 Attīstība B. grupa JFA Jelgava-3 6 : 0 Jūrmala SC/Spartaks -3 Jūrmala Mežmalu skola
18.12.2016 Elite A.grupa AFA Olaine-1 1 : 0 JFA Jelgava-1 Olaines SN
18.12.2016 Elite A.grupa AFA Olaine-1 2 : 0 Jūrmala SC/Spartaks -1 Olaines SN
18.12.2016 Elite A.grupa AFA Olaine-1 2 : 1 Jūrmala SC/Spartaks -2 Olaines SN
18.12.2016 Elite A.grupa AFA Olaine-1 3 : 0 FK Auda Olaines SN
18.12.2016 Elite A.grupa JFA Jelgava-1 1 : 4 Jūrmala SC/Spartaks -1 Olaines SN
18.12.2016 Elite A.grupa JFA Jelgava-1 2 : 1 Jūrmala SC/Spartaks -2 Olaines SN
18.12.2016 Elite A.grupa JFA Jelgava-1 1 : 2 FK Auda Olaines SN
18.12.2016 Elite A.grupa Jūrmala SC/Spartaks -1 4 : 2 Jūrmala SC/Spartaks -2 Olaines SN
18.12.2016 Elite A.grupa Jūrmala SC/Spartaks -1 4 : 1 FK Auda Olaines SN
18.12.2016 Elite A.grupa FK Auda 1 : 1 Jūrmala SC/Spartaks -2 Olaines SN
08.01.2017 Elite A.grupa AFA Olaine-1 2 : 0 JFA Jelgava-1 Jelgavas SCO
08.01.2017 Elite A.grupa AFA Olaine-1 4 : 0 Jūrmala SC/Spartaks -1 Jelgavas SCO
08.01.2017 Elite A.grupa AFA Olaine-1 5 : 0 Jūrmala SC/Spartaks -2 Jelgavas SCO
08.01.2017 Elite A.grupa AFA Olaine-1 2 : 0 FK Auda Jelgavas SCO
08.01.2017 Elite A.grupa JFA Jelgava-1 1 : 0 Jūrmala SC/Spartaks -1 Jelgavas SCO
08.01.2017 Elite A.grupa JFA Jelgava-1 3 : 1 Jūrmala SC/Spartaks -2 Jelgavas SCO
08.01.2017 Elite A.grupa JFA Jelgava-1 7 : 0 FK Auda Jelgavas SCO
08.01.2017 Elite A.grupa Jūrmala SC/Spartaks -1 3 : 2 Jūrmala SC/Spartaks -2 Jelgavas SCO
08.01.2017 Elite A.grupa Jūrmala SC/Spartaks -1 2 : 0 FK Auda Jelgavas SCO
08.01.2017 Elite A.grupa FK Auda 2 : 1 Jūrmala SC/Spartaks -2 Jelgavas SCO
15.01.2017 Attīstība B. grupa JFA Jelgava-2 0 : 3 Bauskas BJSS Jūrmala Mežmalu skola
15.01.2017 Attīstība B. grupa JFA Jelgava-2 5 : 2 Jūrmala SC/Spartaks -3 Jūrmala Mežmalu skola
15.01.2017 Attīstība B. grupa JFA Jelgava-2 3 : 1 JFA Jelgava-3 Jūrmala Mežmalu skola
15.01.2017 Attīstība B. grupa Bauskas BJSS 2 : 1 Jūrmala SC/Spartaks -3 Jūrmala Mežmalu skola
15.01.2017 Attīstība B. grupa Bauskas BJSS 4 : 0 JFA Jelgava-3 Jūrmala Mežmalu skola
15.01.2017 Attīstība B. grupa Jūrmala SC/Spartaks -3 1 : 0 JFA Jelgava-3 Jūrmala Mežmalu skola
28.01.2017 Elite B.grupa FK Iecava-1 0 : 5 FK Tukums 2000 TSS-1 Salaspils SN
28.01.2017 Elite B.grupa FK Iecava-1 0 : 0 FK Tukums 2000 TSS-2 Salaspils SN
28.01.2017 Elite B.grupa FK Iecava-1 0 : 0 SK Kengaroos-1 Salaspils SN
28.01.2017 Elite B.grupa FK Iecava-1 2 : 0 SK Kengaroos-2 Salaspils SN
28.01.2017 Elite B.grupa FK Tukums 2000 TSS-1 4 : 0 FK Tukums 2000 TSS-2 Salaspils SN
28.01.2017 Elite B.grupa FK Tukums 2000 TSS-1 3 : 2 SK Kengaroos-1 Salaspils SN
28.01.2017 Elite B.grupa FK Tukums 2000 TSS-1 4 : 0 SK Kengaroos-2 Salaspils SN
28.01.2017 Elite B.grupa FK Tukums 2000 TSS-2 0 : 1 SK Kengaroos-1 Salaspils SN
28.01.2017 Elite B.grupa FK Tukums 2000 TSS-2 1 : 1 SK Kengaroos-2 Salaspils SN
28.01.2017 Elite B.grupa SK Kengaroos-1 2 : 0 SK Kengaroos-2 Salaspils SN
05.02.2017 Elite B.grupa FK Iecava-1 0 : 5 FK Tukums 2000 TSS-1 Tukuma SN
05.02.2017 Elite B.grupa FK Iecava-1 1 : 0 FK Tukums 2000 TSS-2 Tukuma SN
05.02.2017 Elite B.grupa FK Iecava-1 0 : 3 SK Kengaroos-1 Tukuma SN
05.02.2017 Elite B.grupa FK Iecava-1 2 : 0 SK Kengaroos-2 Tukuma SN
05.02.2017 Elite B.grupa FK Tukums 2000 TSS-1 4 : 5 FK Tukums 2000 TSS-2 Tukuma SN
05.02.2017 Elite B.grupa FK Tukums 2000 TSS-1 1 : 1 SK Kengaroos-1 Tukuma SN
05.02.2017 Elite B.grupa FK Tukums 2000 TSS-1 5 : 0 SK Kengaroos-2 Tukuma SN
05.02.2017 Elite B.grupa FK Tukums 2000 TSS-2 2 : 2 SK Kengaroos-1 Tukuma SN
05.02.2017 Elite B.grupa FK Tukums 2000 TSS-2 0 : 0 SK Kengaroos-2 Tukuma SN
05.02.2017 Elite B.grupa SK Kengaroos-1 5 : 0 SK Kengaroos-2 Tukuma SN
18.02.2017 Attīstība A. grupa Jelgavas BJSS-1 4 : 0 Jelgavas BJSS-2 Olaines SN
18.02.2017 Attīstība A. grupa Jelgavas BJSS-1 3 : 0 Jelgavas BJSS-3 Olaines SN
18.02.2017 Attīstība A. grupa Jelgavas BJSS-1 1 : 1 AFA Olaine-2 Olaines SN
18.02.2017 Attīstība A. grupa Jelgavas BJSS-2 1 : 14 Jelgavas BJSS-3 Olaines SN
18.02.2017 Attīstība A. grupa Jelgavas BJSS-2 0 : 2 AFA Olaine-2 Olaines SN
18.02.2017 Attīstība A. grupa AFA Olaine-2 1 : 2 Jelgavas BJSS-3 Olaines SN
05.03.2017 Fināls AFA Olaine-1 4 : 2 SK Kengaroos-1 Olaines SN
05.03.2017 Fināls AFA Olaine-1 3 : 0 FK Tukums 2000 TSS-1 Olaines SN
05.03.2017 Fināls AFA Olaine-1 3 : 1 FK Spartaks/Jūrmala SS-1 Olaines SN
05.03.2017 Fināls SK Kengaroos-1 1 : 4 FK Tukums 2000 TSS-1 Olaines SN
05.03.2017 Fināls SK Kengaroos-1 5 : 0 FK Spartaks/Jūrmala SS-1 Olaines SN
05.03.2017 Fināls FK Tukums 2000 TSS-1 3 : 2 FK Spartaks/Jūrmala SS-1 Olaines SN
18.03.2017 Attīstība A. grupa Jelgavas BJSS-2 0 : 2 AFA Olaine-2 Jelgavas 6 vsk.
18.03.2017 Attīstība A. grupa Jelgavas BJSS-3 2 : 0 AFA Olaine-2 Jelgavas 6 vsk.
18.03.2017 Attīstība A. grupa Jelgavas BJSS-1 5 : 0 Jelgavas BJSS-2 Jelgavas 6 vsk.
18.03.2017 Attīstība A. grupa Jelgavas BJSS-1 2 : 0 Jelgavas BJSS-3 Jelgavas 6 vsk.
18.03.2017 Attīstība A. grupa Jelgavas BJSS-1 4 : 2 AFA Olaine-2 Jelgavas 6 vsk.
18.03.2017 Attīstība A. grupa Jelgavas BJSS-2 0 : 2 Jelgavas BJSS-3 Jelgavas 6 vsk.
25.03.2017 Attīstība fināls. Bauskas BJSS 1 : 0 Jelgavas BJSS-3 Jelgavas 6 vsk.
25.03.2017 Attīstība fināls. Bauskas BJSS 1 : 2 Jelgavas BJSS-1 Jelgavas 6 vsk.
25.03.2017 Attīstība fināls. Bauskas BJSS 0 : 0 JFA Jelgava-2 Jelgavas 6 vsk.
25.03.2017 Attīstība fināls. JFA Jelgava-2 0 : 2 Jelgavas BJSS-1 Jelgavas 6 vsk.
25.03.2017 Attīstība fināls. JFA Jelgava-2 0 : 2 Jelgavas BJSS-3 Jelgavas 6 vsk.
25.03.2017 Attīstība fināls. Jelgavas BJSS-1 1 : 1 Jelgavas BJSS-3 Jelgavas 6 vsk.
Rādīt ierakstus