A grupa
Team Spēles Punkti Uzvaras Neizšķirti Zaudējumi Iesistie V Ielaistie V Starpība Vieta
JFA Jelgava-1 6 15 5 0 1 19 6 13 1
FK Iecava-1 6 15 5 0 1 15 3 12 2
Bauskas BJSS 6 2 0 2 4 0 19 -19 3
FK Iecava-2 6 2 0 2 4 2 8 -6 4
B grupa
Team Spēles Punkti Uzvaras Neizšķirti Zaudējumi Iesistie V Ielaistie V Starpība Vieta
FK Auda - 1 8 19 6 1 1 34 6 28 1
Jelgavas BJSS-1 8 18 6 0 2 25 11 14 2
JFA Jelgava-2 8 12 4 0 4 19 12 7 3
FK Auda - 2 8 7 2 1 5 6 16 -10 4
Jelgavas BJSS-2 8 3 1 0 7 6 45 -39 5
C grupa
Team Spēles Punkti Uzvaras Neizšķirti Zaudējumi Iesistie V Ielaistie V Starpība Vieta
FK Spartaks/Jūrmala SS-1 4 12 4 0 0 20 2 18 1
SK Kengaroos-1 4 7 2 1 1 6 8 -2 2
FK Spartaks/Jūrmala SS-2 4 7 2 1 1 12 6 6 3
FK Ozolnieki 4 3 1 0 3 6 13 -7 4
SK Kengaroos-2 4 0 0 0 4 2 17 -15 5
D grupa
Team Spēles Punkti Uzvaras Neizšķirti Zaudējumi Iesistie V Ielaistie V Starpība Vieta
FK Tukums 2000 TSS-1 4 12 4 0 0 22 2 20 1
FK Tukums 2000 TSS-2 4 9 3 0 1 11 7 4 2
AFA Olaine-2 4 6 2 0 2 8 12 -4 3
AFA Olaine-1 4 3 1 0 3 4 7 -3 4
JFA Jelgava-3 4 0 0 0 4 3 20 -17 5
Fināls
Team Spēles Punkti Uzvaras Neizšķirti Zaudējumi Iesistie V Ielaistie V Starpība Vieta
FK Tukums 2000 TSS-1 3 9 3 0 0 7 1 6 1
FK Spartaks 3 6 2 0 1 7 2 5 2
FK Auda 3 3 1 0 2 1 4 -3 3
FK Iecava 3 0 0 0 3 0 8 -8 4

Spēļu kalnedārs
Datums Laiks Grupa Norises vieta
27.11.2016 A grupa Bauskas BJSS 0 : 7 JFA Jelgava-1 Iecava Dārtija
27.11.2016 A grupa Bauskas BJSS 0 : 0 FK Iecava-2 Iecava Dārtija
27.11.2016 A grupa JFA Jelgava-1 2 : 1 FK Iecava-1 Iecava Dārtija
27.11.2016 A grupa JFA Jelgava-1 3 : 1 FK Iecava-2 Iecava Dārtija
27.11.2016 A grupa FK Iecava-1 1 : 0 FK Iecava-2 Iecava Dārtija
29.11.2016 A grupa FK Iecava-1 - : - FK Iecava-2 Iecava Dārtija
29.11.2016 A grupa JFA Jelgava-1 - : - Bauskas BJSS
29.11.2016 A grupa FK Iecava-1 - : - FK Iecava-2
29.11.2016 A grupa JFA Jelgava-1 - : - Bauskas BJSS
29.11.2016 B grupa Jelgavas BJSS-1 - : - Jelgavas BJSS-2 Jelgavas 6 vsk.
29.11.2016 B grupa JFA Jelgava-2 - : - FK Auda - 1 Jelgavas 6 vsk.
29.11.2016 B grupa FK Auda - 1 - : - FK Auda - 2 Jelgavas 6 vsk.
29.11.2016 C grupa FK Spartaks/Jūrmala SS-1 - : - FK Spartaks/Jūrmala SS-2 Jūrmala Mežmalu skola
29.11.2016 C grupa SK Kengaroos-1 - : - SK Kengaroos-2 Jūrmala Mežmalu skola
29.11.2016 C grupa FK Ozolnieki - : - FK Spartaks/Jūrmala SS-1 Jūrmala Mežmalu skola
29.11.2016 D grupa FK Tukums 2000 TSS-1 - : - FK Tukums 2000 TSS-2 Tukuma SN
29.11.2016 D grupa AFA Olaine-1 - : - AFA Olaine-2 Tukuma SN
29.11.2016 D grupa AFA Olaine-1 - : - JFA Jelgava-3 Tukuma SN
29.11.2016 A grupa Bauskas BJSS 0 : 6 FK Iecava-1 Iecava Dārtija
07.01.2017 B grupa Jelgavas BJSS-1 6 : 0 Jelgavas BJSS-2 Jelgavas 6 vsk.
07.01.2017 B grupa Jelgavas BJSS-1 3 : 1 FK Auda - 1 Jelgavas 6 vsk.
07.01.2017 B grupa Jelgavas BJSS-1 2 : 1 FK Auda - 2 Jelgavas 6 vsk.
07.01.2017 B grupa Jelgavas BJSS-1 2 : 0 JFA Jelgava-2 Jelgavas 6 vsk.
07.01.2017 B grupa JFA Jelgava-2 0 : 3 FK Auda - 1 Jelgavas 6 vsk.
07.01.2017 B grupa JFA Jelgava-2 1 : 2 FK Auda - 2 Jelgavas 6 vsk.
07.01.2017 B grupa JFA Jelgava-2 5 : 1 Jelgavas BJSS-2 Jelgavas 6 vsk.
07.01.2017 B grupa FK Auda - 1 1 : 1 FK Auda - 2 Jelgavas 6 vsk.
07.01.2017 B grupa FK Auda - 1 6 : 0 Jelgavas BJSS-2 Jelgavas 6 vsk.
07.01.2017 B grupa FK Auda - 2 2 : 0 Jelgavas BJSS-2 Jelgavas 6 vsk.
21.01.2017 D grupa AFA Olaine-1 3 : 0 JFA Jelgava-3 Olaines SN
21.01.2017 D grupa AFA Olaine-1 0 : 2 FK Tukums 2000 TSS-1 Olaines SN
21.01.2017 D grupa AFA Olaine-1 1 : 4 FK Tukums 2000 TSS-2 Olaines SN
21.01.2017 D grupa AFA Olaine-1 0 : 1 AFA Olaine-2 Olaines SN
21.01.2017 D grupa JFA Jelgava-3 0 : 8 FK Tukums 2000 TSS-1 Olaines SN
21.01.2017 D grupa JFA Jelgava-3 1 : 5 FK Tukums 2000 TSS-2 Olaines SN
21.01.2017 D grupa JFA Jelgava-3 2 : 4 AFA Olaine-2 Olaines SN
21.01.2017 D grupa FK Tukums 2000 TSS-1 4 : 0 FK Tukums 2000 TSS-2 Olaines SN
21.01.2017 D grupa FK Tukums 2000 TSS-1 8 : 2 AFA Olaine-2 Olaines SN
21.01.2017 D grupa FK Tukums 2000 TSS-2 2 : 1 AFA Olaine-2 Olaines SN
29.01.2017 A grupa Bauskas BJSS 0 : 4 JFA Jelgava-1 Jelgavas SCO
29.01.2017 A grupa Bauskas BJSS 0 : 2 FK Iecava-1 Jelgavas SCO
29.01.2017 A grupa Bauskas BJSS 0 : 0 FK Iecava-2 Jelgavas SCO
29.01.2017 A grupa JFA Jelgava-1 1 : 3 FK Iecava-1 Jelgavas SCO
29.01.2017 A grupa JFA Jelgava-1 2 : 1 FK Iecava-2 Jelgavas SCO
29.01.2017 A grupa FK Iecava-1 2 : 0 FK Iecava-2 Jelgavas SCO
01.02.2017 C grupa FK Ozolnieki 0 : 6 FK Spartaks/Jūrmala SS-1 Jūrmala Mežmalu skola
01.02.2017 C grupa FK Ozolnieki 0 : 3 FK Spartaks/Jūrmala SS-2 Jūrmala Mežmalu skola
01.02.2017 C grupa FK Ozolnieki 1 : 3 SK Kengaroos-1 Jūrmala Mežmalu skola
01.02.2017 C grupa FK Ozolnieki 5 : 1 SK Kengaroos-2 Jūrmala Mežmalu skola
01.02.2017 C grupa FK Spartaks/Jūrmala SS-1 4 : 2 FK Spartaks/Jūrmala SS-2 Jūrmala Mežmalu skola
01.02.2017 C grupa FK Spartaks/Jūrmala SS-1 6 : 0 SK Kengaroos-1 Jūrmala Mežmalu skola
01.02.2017 C grupa FK Spartaks/Jūrmala SS-1 4 : 0 SK Kengaroos-2 Jūrmala Mežmalu skola
01.02.2017 C grupa FK Spartaks/Jūrmala SS-2 1 : 1 SK Kengaroos-1 Jūrmala Mežmalu skola
01.02.2017 C grupa FK Spartaks/Jūrmala SS-2 6 : 1 SK Kengaroos-2 Jūrmala Mežmalu skola
01.02.2017 C grupa SK Kengaroos-1 2 : 0 SK Kengaroos-2 Jūrmala Mežmalu skola
05.02.2017 B grupa Jelgavas BJSS-1 0 : 2 JFA Jelgava-2 Baldones SN
05.02.2017 B grupa Jelgavas BJSS-1 2 : 5 FK Auda - 1 Baldones SN
05.02.2017 B grupa Jelgavas BJSS-1 3 : 0 FK Auda - 2 Baldones SN
05.02.2017 B grupa Jelgavas BJSS-1 7 : 2 Jelgavas BJSS-2 Baldones SN
05.02.2017 B grupa JFA Jelgava-2 0 : 4 FK Auda - 1 Baldones SN
05.02.2017 B grupa JFA Jelgava-2 3 : 0 FK Auda - 2 Baldones SN
05.02.2017 B grupa JFA Jelgava-2 8 : 0 Jelgavas BJSS-2 Baldones SN
05.02.2017 B grupa FK Auda - 2 0 : 3 FK Auda - 1 Baldones SN
05.02.2017 B grupa FK Auda - 1 11 : 0 Jelgavas BJSS-2 Baldones SN
05.02.2017 B grupa FK Auda - 2 0 : 3 Jelgavas BJSS-2 Baldones SN
18.03.2017 Fināls FK Auda 0 : 1 FK Tukums 2000 TSS-1 Tukuma SN
18.03.2017 Fināls FK Auda 1 : 0 FK Iecava Tukuma SN
18.03.2017 Fināls FK Auda 0 : 3 FK Spartaks Tukuma SN
18.03.2017 Fināls FK Tukums 2000 TSS-1 4 : 0 FK Iecava Tukuma SN
18.03.2017 Fināls FK Tukums 2000 TSS-1 2 : 1 FK Spartaks Tukuma SN
18.03.2017 Fināls FK Iecava 0 : 3 FK Spartaks Tukuma SN
Rādīt ierakstus