A grupa
Team Spēles Punkti Uzvaras Neizšķirti Zaudējumi Iesistie V Ielaistie V Starpība Vieta
FK Tukums 2000 TSS-1 4 12 4 0 0 28 2 26 1
Jūrmala SC/Spartaks -2 4 7 2 1 1 14 7 7 2
FK Tukums 2000 TSS-2 4 7 2 1 1 8 5 3 3
Jūrmala SC/Spartaks -1 4 1 0 1 3 0 20 -20 4
AFA Olaine-1 4 1 0 1 3 0 16 -16 5
B grupa
Team Spēles Punkti Uzvaras Neizšķirti Zaudējumi Iesistie V Ielaistie V Starpība Vieta
Jūrmala SC/Spartaks -3 5 12 4 0 1 17 5 12 1
FK Auda - 1 5 10 3 1 1 8 3 5 2
FK Ozolnieki 5 10 3 1 1 16 8 8 3
SK Kengaroos-1 5 7 2 1 2 6 7 -1 4
FK Iecava 5 4 1 1 3 3 13 -10 5
FK Auda - 2 5 0 0 0 5 1 15 -14 6

Spēļu kalnedārs
Datums Laiks Grupa Norises vieta
29.11.2016 A grupa AFA Olaine-1 - : - FK Tukums 2000 TSS-1 Tukuma SN
29.11.2016 A grupa FK Tukums 2000 TSS-2 - : - Jūrmala SC/Spartaks -1 Tukuma SN
29.11.2016 A grupa AFA Olaine-1 - : - Jūrmala SC/Spartaks -2 Tukuma SN
29.11.2016 B grupa FK Auda - 1 - : - FK Auda - 2 Ozolnieku SN
29.11.2016 B grupa FK Iecava - : - FK Ozolnieki Ozolnieku SN
29.11.2016 B grupa Jūrmala SC/Spartaks -3 - : - SK Kengaroos-1 Ozolnieku SN
17.12.2016 B grupa FK Iecava 1 : 1 SK Kengaroos-1 Iecava Dārtija
17.12.2016 B grupa FK Iecava 0 : 4 FK Ozolnieki Iecava Dārtija
17.12.2016 B grupa FK Iecava 0 : 5 Jūrmala SC/Spartaks -3 Iecava Dārtija
17.12.2016 B grupa FK Iecava 0 : 3 FK Auda - 1 Iecava Dārtija
17.12.2016 B grupa FK Iecava 2 : 0 FK Auda - 2 Iecava Dārtija
17.12.2016 B grupa SK Kengaroos-1 3 : 1 FK Ozolnieki Iecava Dārtija
17.12.2016 B grupa SK Kengaroos-1 0 : 3 Jūrmala SC/Spartaks -3 Iecava Dārtija
17.12.2016 B grupa SK Kengaroos-1 0 : 2 FK Auda - 1 Iecava Dārtija
17.12.2016 B grupa SK Kengaroos-1 2 : 0 FK Auda - 2 Iecava Dārtija
17.12.2016 B grupa FK Ozolnieki 4 : 3 Jūrmala SC/Spartaks -3 Iecava Dārtija
17.12.2016 B grupa FK Ozolnieki 1 : 1 FK Auda - 1 Iecava Dārtija
17.12.2016 B grupa FK Ozolnieki 6 : 1 FK Auda - 2 Iecava Dārtija
17.12.2016 B grupa Jūrmala SC/Spartaks -3 2 : 1 FK Auda - 1 Iecava Dārtija
17.12.2016 B grupa Jūrmala SC/Spartaks -3 4 : 0 FK Auda - 2 Iecava Dārtija
17.12.2016 B grupa FK Auda - 1 1 : 0 FK Auda - 2 Iecava Dārtija
25.02.2017 A grupa FK Tukums 2000 TSS-1 5 : 1 FK Tukums 2000 TSS-2 Tukuma SN
25.02.2017 A grupa FK Tukums 2000 TSS-1 7 : 0 Jūrmala SC/Spartaks -1 Tukuma SN
25.02.2017 A grupa FK Tukums 2000 TSS-1 7 : 1 Jūrmala SC/Spartaks -2 Tukuma SN
25.02.2017 A grupa FK Tukums 2000 TSS-1 9 : 0 AFA Olaine-1 Tukuma SN
25.02.2017 A grupa FK Tukums 2000 TSS-2 5 : 0 Jūrmala SC/Spartaks -1 Tukuma SN
25.02.2017 A grupa FK Tukums 2000 TSS-2 0 : 0 Jūrmala SC/Spartaks -2 Tukuma SN
25.02.2017 A grupa FK Tukums 2000 TSS-2 2 : 0 AFA Olaine-1 Tukuma SN
25.02.2017 A grupa Jūrmala SC/Spartaks -1 0 : 8 Jūrmala SC/Spartaks -2 Tukuma SN
25.02.2017 A grupa Jūrmala SC/Spartaks -1 0 : 0 AFA Olaine-1 Tukuma SN
25.02.2017 A grupa Jūrmala SC/Spartaks -2 5 : 0 AFA Olaine-1 Tukuma SN
Rādīt ierakstus