Attīstība A. grupa
Team Spēles Punkti Uzvaras Neizšķirti Zaudējumi Iesistie V Ielaistie V Starpība Vieta
Jelgavas BJSS-1 4 10 3 1 0 15 4 11 1
JFA Jelgava -5 4 9 3 0 1 19 3 16 2
Jelgavas BJSS-3 4 5 1 2 1 4 4 0 3
Jelgavas BJSS-2 4 3 1 0 3 3 16 -13 4
FK Spartaks/Jūrmala SS-2 4 1 0 1 3 1 15 -14 5
Attīstība B. grupa
Team Spēles Punkti Uzvaras Neizšķirti Zaudējumi Iesistie V Ielaistie V Starpība Vieta
Bauskas BJSS 4 12 4 0 0 13 2 11 1
JFA Jelgava-4 4 6 2 0 2 8 7 1 2
FK Auda 4 6 2 0 2 7 7 0 3
SK Kengaroos-3 4 3 1 0 3 4 11 -7 4
JFA Jelgava-3 4 3 1 0 3 6 11 -5 5
Elite A.grupa
Team Spēles Punkti Uzvaras Neizšķirti Zaudējumi Iesistie V Ielaistie V Starpība Vieta
FK Iecava 7 16 5 1 1 14 6 8 1
JFA Jelgava-1 7 16 5 1 1 17 7 10 2
SK Kengaroos-1 7 13 4 1 2 19 13 6 3
SK Kengaroos-2 7 8 2 2 3 12 11 1 4
FK Tukums 2000 TSS-1 7 8 2 2 3 10 14 -4 5
JFA Jelgava-2 7 7 1 4 2 11 16 -5 6
FK Spartaks/Jūrmala SS-1 7 6 2 0 5 9 17 -8 7
AFA Olaine-1 7 4 1 1 5 9 17 -8 8

Spēļu kalnedārs
Datums Laiks Grupa Norises vieta
28.01.2018 Elite A.grupa FK Tukums 2000 TSS-1 1 : 1 JFA Jelgava-2 Salaspils SN
28.01.2018 Elite A.grupa FK Tukums 2000 TSS-1 3 : 1 AFA Olaine-1 Salaspils SN
28.01.2018 Elite A.grupa FK Tukums 2000 TSS-1 0 : 2 FK Iecava Salaspils SN
28.01.2018 Elite A.grupa FK Tukums 2000 TSS-1 3 : 1 FK Spartaks/Jūrmala SS-1 Salaspils SN
28.01.2018 Elite A.grupa JFA Jelgava-1 6 : 1 JFA Jelgava-2 Salaspils SN
28.01.2018 Elite A.grupa JFA Jelgava-1 3 : 2 SK Kengaroos-1 Salaspils SN
28.01.2018 Elite A.grupa JFA Jelgava-1 0 : 2 FK Iecava Salaspils SN
28.01.2018 Elite A.grupa JFA Jelgava-1 2 : 1 SK Kengaroos-2 Salaspils SN
28.01.2018 Elite A.grupa JFA Jelgava-2 2 : 2 SK Kengaroos-1 Salaspils SN
28.01.2018 Elite A.grupa JFA Jelgava-2 2 : 2 SK Kengaroos-2 Salaspils SN
28.01.2018 Elite A.grupa AFA Olaine-1 2 : 0 FK Iecava Salaspils SN
28.01.2018 Elite A.grupa AFA Olaine-1 2 : 4 FK Spartaks/Jūrmala SS-1 Salaspils SN
28.01.2018 Elite A.grupa SK Kengaroos-1 3 : 1 SK Kengaroos-2 Salaspils SN
28.01.2018 Elite A.grupa FK Iecava 3 : 1 FK Spartaks/Jūrmala SS-1 Salaspils SN
03.02.2018 Attīstība A. grupa Jelgavas BJSS-1 6 : 0 Jelgavas BJSS-2 Jelgavas 6 vsk.
03.02.2018 Attīstība A. grupa Jelgavas BJSS-3 0 : 0 FK Spartaks/Jūrmala SS-2 Jelgavas 6 vsk.
03.02.2018 Attīstība A. grupa Jelgavas BJSS-2 0 : 7 JFA Jelgava -5 Jelgavas 6 vsk.
03.02.2018 Attīstība A. grupa Jelgavas BJSS-1 1 : 1 Jelgavas BJSS-3 Jelgavas 6 vsk.
03.02.2018 Attīstība A. grupa FK Spartaks/Jūrmala SS-2 0 : 9 JFA Jelgava -5 Jelgavas 6 vsk.
03.02.2018 Attīstība A. grupa Jelgavas BJSS-2 2 : 3 Jelgavas BJSS-3 Jelgavas 6 vsk.
03.02.2018 Attīstība A. grupa Jelgavas BJSS-1 3 : 2 JFA Jelgava -5 Jelgavas 6 vsk.
03.02.2018 Attīstība A. grupa Jelgavas BJSS-2 1 : 0 FK Spartaks/Jūrmala SS-2 Jelgavas 6 vsk.
03.02.2018 Attīstība A. grupa Jelgavas BJSS-3 0 : 1 JFA Jelgava -5 Jelgavas 6 vsk.
03.02.2018 Attīstība A. grupa Jelgavas BJSS-1 5 : 1 FK Spartaks/Jūrmala SS-2 Jelgavas 6 vsk.
11.02.2018 Elite A.grupa AFA Olaine-1 1 : 4 SK Kengaroos-2 Tukuma SN
11.02.2018 Elite A.grupa FK Iecava 2 : 2 JFA Jelgava-2 Tukuma SN
11.02.2018 Elite A.grupa SK Kengaroos-1 3 : 2 FK Spartaks/Jūrmala SS-1 Tukuma SN
11.02.2018 Elite A.grupa FK Tukums 2000 TSS-1 0 : 1 JFA Jelgava-1 Tukuma SN
11.02.2018 Elite A.grupa SK Kengaroos-2 0 : 1 FK Iecava Tukuma SN
11.02.2018 Elite A.grupa AFA Olaine-1 2 : 3 JFA Jelgava-2 Tukuma SN
11.02.2018 Elite A.grupa SK Kengaroos-1 6 : 1 FK Tukums 2000 TSS-1 Tukuma SN
11.02.2018 Elite A.grupa JFA Jelgava-1 4 : 0 FK Spartaks/Jūrmala SS-1 Tukuma SN
11.02.2018 Elite A.grupa FK Spartaks/Jūrmala SS-1 0 : 2 SK Kengaroos-2 Tukuma SN
11.02.2018 Elite A.grupa AFA Olaine-1 1 : 1 JFA Jelgava-1 Tukuma SN
11.02.2018 Elite A.grupa SK Kengaroos-1 1 : 4 FK Iecava Tukuma SN
11.02.2018 Elite A.grupa FK Tukums 2000 TSS-1 2 : 2 SK Kengaroos-2 Tukuma SN
11.02.2018 Elite A.grupa AFA Olaine-1 0 : 2 SK Kengaroos-1 Tukuma SN
11.02.2018 Elite A.grupa FK Spartaks/Jūrmala SS-1 1 : 0 JFA Jelgava-2 Tukuma SN
17.02.2018 Attīstība B. grupa Bauskas BJSS 3 : 1 JFA Jelgava-3 LLU sporta zāle
17.02.2018 Attīstība B. grupa Bauskas BJSS 2 : 0 FK Auda LLU sporta zāle
17.02.2018 Attīstība B. grupa Bauskas BJSS 4 : 0 JFA Jelgava-4 LLU sporta zāle
17.02.2018 Attīstība B. grupa Bauskas BJSS 4 : 1 SK Kengaroos-3 LLU sporta zāle
17.02.2018 Attīstība B. grupa JFA Jelgava-3 1 : 4 FK Auda LLU sporta zāle
17.02.2018 Attīstība B. grupa JFA Jelgava-3 2 : 1 JFA Jelgava-4 LLU sporta zāle
17.02.2018 Attīstība B. grupa JFA Jelgava-3 2 : 3 SK Kengaroos-3 LLU sporta zāle
17.02.2018 Attīstība B. grupa FK Auda 1 : 4 JFA Jelgava-4 LLU sporta zāle
17.02.2018 Attīstība B. grupa FK Auda 2 : 0 SK Kengaroos-3 LLU sporta zāle
17.02.2018 Attīstība B. grupa JFA Jelgava-4 3 : 0 SK Kengaroos-3 LLU sporta zāle
Rādīt ierakstus