Attīstība A. grupa
Team Spēles Punkti Uzvaras Neizšķirti Zaudējumi Iesistie V Ielaistie V Starpība Vieta
Bauskas BJSS 4 10 3 1 0 13 2 11 1
Jelgavas BJSS-4 4 10 3 1 0 19 0 19 2
Jelgavas BJSS-3 4 6 2 0 2 8 16 -8 3
JFA Jelgava-4 4 3 1 0 3 7 12 -5 4
Jelgavas BJSS-2 4 0 0 0 4 2 19 -17 5
Attīstība B. grupa
Team Spēles Punkti Uzvaras Neizšķirti Zaudējumi Iesistie V Ielaistie V Starpība Vieta
FK Iecava-2 8 18 6 0 2 20 8 12 1
FK Tukums 2000/TSS - 3 8 16 5 1 2 25 8 17 2
JFA Jelgava-3 8 12 4 0 4 16 23 -7 3
FK Spartaks/Jūrmala SS-3 8 10 3 1 4 10 15 -5 4
SK Kengaroos-2 8 3 1 0 7 10 27 -17 5
Elite A.grupa
Team Spēles Punkti Uzvaras Neizšķirti Zaudējumi Iesistie V Ielaistie V Starpība Vieta
FK Tukums 2000 TSS-1 8 22 7 1 0 35 10 25 1
JFA Jelgava-2 8 12 4 0 4 21 18 3 2
FK Auda 8 9 3 0 5 13 20 -7 3
FK Tukums 2000 TSS-2 8 9 3 0 5 8 24 -16 4
Jelgavas BJSS-1 8 7 2 1 5 12 17 -5 5
Elite B.grupa
Team Spēles Punkti Uzvaras Neizšķirti Zaudējumi Iesistie V Ielaistie V Starpība Vieta
SK Kengaroos-1 4 8 2 2 0 8 5 3 1
JFA Jelgava-1 4 6 2 0 2 8 8 0 2
FK Iecava-1 4 5 1 2 1 7 7 0 3
FK Spartaks/Jūrmala SS-1 4 4 1 1 2 10 10 0 4
FK Spartaks/Jūrmala SS-2 4 4 1 1 2 8 11 -3 5

Spēļu kalnedārs
Datums Laiks Grupa Norises vieta
07.01.2018 Elite B.grupa FK Spartaks/Jūrmala SS-1 0 : 3 JFA Jelgava-1 Iecava Dārtija
07.01.2018 Elite B.grupa FK Spartaks/Jūrmala SS-1 3 : 3 SK Kengaroos-1 Iecava Dārtija
07.01.2018 Elite B.grupa FK Spartaks/Jūrmala SS-1 3 : 4 FK Spartaks/Jūrmala SS-2 Iecava Dārtija
07.01.2018 Elite B.grupa FK Spartaks/Jūrmala SS-1 4 : 0 FK Iecava-1 Iecava Dārtija
07.01.2018 Elite B.grupa JFA Jelgava-1 1 : 2 SK Kengaroos-1 Iecava Dārtija
07.01.2018 Elite B.grupa JFA Jelgava-1 4 : 2 FK Spartaks/Jūrmala SS-2 Iecava Dārtija
07.01.2018 Elite B.grupa JFA Jelgava-1 0 : 4 FK Iecava-1 Iecava Dārtija
07.01.2018 Elite B.grupa SK Kengaroos-1 2 : 0 FK Spartaks/Jūrmala SS-2 Iecava Dārtija
07.01.2018 Elite B.grupa SK Kengaroos-1 1 : 1 FK Iecava-1 Iecava Dārtija
07.01.2018 Elite B.grupa FK Iecava-1 2 : 2 FK Spartaks/Jūrmala SS-2 Iecava Dārtija
14.01.2018 Elite A.grupa FK Tukums 2000 TSS-1 7 : 2 JFA Jelgava-2 Tukuma SN
14.01.2018 Elite A.grupa FK Tukums 2000 TSS-1 3 : 2 FK Auda Tukuma SN
14.01.2018 Elite A.grupa FK Tukums 2000 TSS-1 2 : 2 Jelgavas BJSS-1 Tukuma SN
14.01.2018 Elite A.grupa FK Tukums 2000 TSS-1 4 : 2 FK Tukums 2000 TSS-2 Tukuma SN
14.01.2018 Elite A.grupa JFA Jelgava-2 3 : 0 FK Auda Tukuma SN
14.01.2018 Elite A.grupa JFA Jelgava-2 0 : 2 Jelgavas BJSS-1 Tukuma SN
14.01.2018 Elite A.grupa JFA Jelgava-2 4 : 0 FK Tukums 2000 TSS-2 Tukuma SN
14.01.2018 Elite A.grupa FK Auda 3 : 2 Jelgavas BJSS-1 Tukuma SN
14.01.2018 Elite A.grupa FK Auda 0 : 2 FK Tukums 2000 TSS-2 Tukuma SN
14.01.2018 Elite A.grupa Jelgavas BJSS-1 0 : 1 FK Tukums 2000 TSS-2 Tukuma SN
14.01.2018 Attīstība B. grupa FK Tukums 2000/TSS - 3 7 : 0 JFA Jelgava-3 Tukuma SN
14.01.2018 Attīstība B. grupa FK Tukums 2000/TSS - 3 3 : 1 FK Iecava-2 Tukuma SN
14.01.2018 Attīstība B. grupa FK Tukums 2000/TSS - 3 1 : 1 FK Spartaks/Jūrmala SS-3 Tukuma SN
14.01.2018 Attīstība B. grupa FK Tukums 2000/TSS - 3 6 : 0 SK Kengaroos-2 Tukuma SN
14.01.2018 Attīstība B. grupa JFA Jelgava-3 0 : 2 FK Iecava-2 Tukuma SN
14.01.2018 Attīstība B. grupa JFA Jelgava-3 3 : 1 FK Spartaks/Jūrmala SS-3 Tukuma SN
14.01.2018 Attīstība B. grupa JFA Jelgava-3 4 : 2 SK Kengaroos-2 Tukuma SN
14.01.2018 Attīstība B. grupa FK Iecava-2 2 : 0 FK Spartaks/Jūrmala SS-3 Tukuma SN
14.01.2018 Attīstība B. grupa FK Iecava-2 4 : 0 SK Kengaroos-2 Tukuma SN
14.01.2018 Attīstība B. grupa FK Spartaks/Jūrmala SS-3 0 : 2 SK Kengaroos-2 Tukuma SN
04.02.2018 Attīstība B. grupa FK Tukums 2000/TSS - 3 1 : 2 JFA Jelgava-3 Salaspils 2 vsk.
04.02.2018 Attīstība B. grupa FK Tukums 2000/TSS - 3 3 : 1 FK Iecava-2 Salaspils 2 vsk.
04.02.2018 Attīstība B. grupa FK Tukums 2000/TSS - 3 0 : 1 FK Spartaks/Jūrmala SS-3 Salaspils 2 vsk.
04.02.2018 Attīstība B. grupa FK Tukums 2000/TSS - 3 4 : 2 SK Kengaroos-2 Salaspils 2 vsk.
04.02.2018 Attīstība B. grupa FK Iecava-2 4 : 1 JFA Jelgava-3 Salaspils 2 vsk.
04.02.2018 Attīstība B. grupa JFA Jelgava-3 2 : 3 FK Spartaks/Jūrmala SS-3 Salaspils 2 vsk.
04.02.2018 Attīstība B. grupa JFA Jelgava-3 4 : 3 SK Kengaroos-2 Salaspils 2 vsk.
04.02.2018 Attīstība B. grupa FK Iecava-2 4 : 1 FK Spartaks/Jūrmala SS-3 Salaspils 2 vsk.
04.02.2018 Attīstība B. grupa FK Iecava-2 2 : 0 SK Kengaroos-2 Salaspils 2 vsk.
04.02.2018 Attīstība B. grupa FK Spartaks/Jūrmala SS-3 3 : 1 SK Kengaroos-2 Salaspils 2 vsk.
11.02.2018 Attīstība A. grupa Jelgavas BJSS-2 1 : 3 JFA Jelgava-4 Jelgavas 6 vsk.
11.02.2018 Attīstība A. grupa Jelgavas BJSS-3 0 : 5 Bauskas BJSS Jelgavas 6 vsk.
11.02.2018 Attīstība A. grupa Jelgavas BJSS-4 3 : 0 JFA Jelgava-4 Jelgavas 6 vsk.
11.02.2018 Attīstība A. grupa Jelgavas BJSS-2 0 : 4 Bauskas BJSS Jelgavas 6 vsk.
11.02.2018 Attīstība A. grupa Jelgavas BJSS-3 0 : 8 Jelgavas BJSS-4 Jelgavas 6 vsk.
11.02.2018 Attīstība A. grupa Jelgavas BJSS-2 1 : 4 Jelgavas BJSS-3 Jelgavas 6 vsk.
11.02.2018 Attīstība A. grupa JFA Jelgava-4 2 : 4 Bauskas BJSS Jelgavas 6 vsk.
11.02.2018 Attīstība A. grupa Jelgavas BJSS-2 0 : 8 Jelgavas BJSS-4 Jelgavas 6 vsk.
11.02.2018 Attīstība A. grupa Jelgavas BJSS-3 4 : 2 JFA Jelgava-4 Jelgavas 6 vsk.
11.02.2018 Attīstība A. grupa Bauskas BJSS 0 : 0 Jelgavas BJSS-4 Jelgavas 6 vsk.
17.02.2018 Elite A.grupa FK Tukums 2000 TSS-1 3 : 1 JFA Jelgava-2 Jelgavas 6 vsk.
17.02.2018 Elite A.grupa FK Tukums 2000 TSS-1 2 : 0 FK Auda Jelgavas 6 vsk.
17.02.2018 Elite A.grupa FK Tukums 2000 TSS-1 6 : 1 Jelgavas BJSS-1 Jelgavas 6 vsk.
17.02.2018 Elite A.grupa FK Tukums 2000 TSS-1 8 : 0 FK Tukums 2000 TSS-2 Jelgavas 6 vsk.
17.02.2018 Elite A.grupa JFA Jelgava-2 4 : 5 FK Auda Jelgavas 6 vsk.
17.02.2018 Elite A.grupa JFA Jelgava-2 2 : 1 Jelgavas BJSS-1 Jelgavas 6 vsk.
17.02.2018 Elite A.grupa JFA Jelgava-2 5 : 0 FK Tukums 2000 TSS-2 Jelgavas 6 vsk.
17.02.2018 Elite A.grupa FK Auda 3 : 1 Jelgavas BJSS-1 Jelgavas 6 vsk.
17.02.2018 Elite A.grupa FK Auda 0 : 3 FK Tukums 2000 TSS-2 Jelgavas 6 vsk.
17.02.2018 Elite A.grupa Jelgavas BJSS-1 3 : 0 FK Tukums 2000 TSS-2 Jelgavas 6 vsk.
Rādīt ierakstus