Attīstība A. grupa
Team Spēles Punkti Uzvaras Neizšķirti Zaudējumi Iesistie V Ielaistie V Starpība Vieta
Bauskas BJSS-1 8 22 7 1 0 27 2 25 1
Jelgavas BJSS 8 16 5 1 2 23 13 10 2
FK Tukums 2000 TSS-2 8 12 4 0 4 20 9 11 3
JFA Jelgava-4 8 4 1 1 6 7 29 -22 4
Bauskas BJSS-2 8 4 1 1 6 5 29 -24 5
Attīstība B. grupa
Team Spēles Punkti Uzvaras Neizšķirti Zaudējumi Iesistie V Ielaistie V Starpība Vieta
FK Spartaks/Jūrmala SS-3 10 23 7 2 1 29 7 22 1
FK Ozolnieki 10 19 6 1 3 29 8 21 2
SK Kengaroos-1 10 19 6 1 3 35 8 27 3
FK Tukums 2000 TSS-4 10 17 5 2 3 30 11 19 4
SK Kengaroos-2 10 9 3 0 7 11 34 -23 5
JFA Jelgava -5 10 0 0 0 10 4 70 -66 6
Attīstība fināls.
Team Spēles Punkti Uzvaras Neizšķirti Zaudējumi Iesistie V Ielaistie V Starpība Vieta
Jelgavas BJSS 3 6 2 0 1 11 9 2 1
FK Ozolnieki 3 6 2 0 1 8 5 3 2
Bauskas BJSS 3 3 1 0 2 2 8 -6 3
FK Spartaks/Jūrmala SS-3 3 3 1 0 2 5 4 1 4
Elite A.grupa
Team Spēles Punkti Uzvaras Neizšķirti Zaudējumi Iesistie V Ielaistie V Starpība Vieta
FK Tukums 2000 TSS-1 7 19 6 1 0 42 2 40 1
FK Spartaks/Jūrmala SS-1 7 17 5 2 0 26 5 21 2
FK Iecava 7 16 5 1 1 29 6 23 3
FK Spartaks/Jūrmala SS-2 7 10 3 1 3 12 20 -8 4
JFA Jelgava-1 7 10 3 1 3 15 19 -4 5
JFA Jelgava-2 7 6 2 0 5 16 24 -8 6
FK Tukums 2000 TSS-2 7 3 1 0 6 8 31 -23 7
JFA Jelgava-3 7 0 0 0 7 5 46 -41 8

Spēļu kalnedārs
Datums Laiks Grupa Norises vieta
02.12.2017 Attīstība A. grupa FK Tukums 2000 TSS-2 9 : 1 JFA Jelgava-4 LLU sporta zāle
02.12.2017 Attīstība A. grupa FK Tukums 2000 TSS-2 4 : 1 Jelgavas BJSS LLU sporta zāle
02.12.2017 Attīstība A. grupa FK Tukums 2000 TSS-2 2 : 0 Bauskas BJSS-2 LLU sporta zāle
02.12.2017 Attīstība A. grupa JFA Jelgava-4 1 : 4 Jelgavas BJSS LLU sporta zāle
02.12.2017 Attīstība A. grupa JFA Jelgava-4 0 : 4 Bauskas BJSS-1 LLU sporta zāle
02.12.2017 Attīstība A. grupa JFA Jelgava-4 1 : 2 Bauskas BJSS-2 LLU sporta zāle
02.12.2017 Attīstība A. grupa Jelgavas BJSS 0 : 2 Bauskas BJSS-1 LLU sporta zāle
02.12.2017 Attīstība A. grupa Jelgavas BJSS 3 : 0 Bauskas BJSS-2 LLU sporta zāle
02.12.2017 Attīstība A. grupa Bauskas BJSS-1 7 : 0 Bauskas BJSS-2 LLU sporta zāle
04.12.2017 Attīstība A. grupa FK Tukums 2000 TSS-2 0 : 2 Bauskas BJSS-1 LLU sporta zāle
04.01.2018 Elite A.grupa FK Tukums 2000 TSS-1 4 : 0 JFA Jelgava-2 Tukuma SN
04.01.2018 Elite A.grupa FK Tukums 2000 TSS-1 11 : 0 JFA Jelgava-3 Tukuma SN
04.01.2018 Elite A.grupa FK Tukums 2000 TSS-1 2 : 0 FK Iecava Tukuma SN
04.01.2018 Elite A.grupa FK Tukums 2000 TSS-1 11 : 0 FK Tukums 2000 TSS-2 Tukuma SN
04.01.2018 Elite A.grupa JFA Jelgava-1 4 : 2 JFA Jelgava-2 Tukuma SN
04.01.2018 Elite A.grupa JFA Jelgava-1 5 : 1 JFA Jelgava-3 Tukuma SN
04.01.2018 Elite A.grupa JFA Jelgava-1 2 : 5 FK Spartaks/Jūrmala SS-1 Tukuma SN
04.01.2018 Elite A.grupa JFA Jelgava-1 1 : 1 FK Spartaks/Jūrmala SS-2 Tukuma SN
04.01.2018 Elite A.grupa JFA Jelgava-2 1 : 6 FK Spartaks/Jūrmala SS-1 Tukuma SN
04.01.2018 Elite A.grupa JFA Jelgava-2 0 : 2 FK Spartaks/Jūrmala SS-2 Tukuma SN
04.01.2018 Elite A.grupa JFA Jelgava-3 0 : 11 FK Iecava Tukuma SN
04.01.2018 Elite A.grupa JFA Jelgava-3 1 : 4 FK Tukums 2000 TSS-2 Tukuma SN
04.01.2018 Elite A.grupa FK Iecava 3 : 1 FK Tukums 2000 TSS-2 Tukuma SN
04.01.2018 Elite A.grupa FK Spartaks/Jūrmala SS-1 3 : 1 FK Spartaks/Jūrmala SS-2 Tukuma SN
14.01.2018 Attīstība B. grupa FK Tukums 2000 TSS-4 6 : 1 JFA Jelgava -5 Tukuma SN
14.01.2018 Attīstība B. grupa FK Tukums 2000 TSS-4 3 : 2 FK Ozolnieki Tukuma SN
14.01.2018 Attīstība B. grupa FK Tukums 2000 TSS-4 0 : 0 FK Spartaks/Jūrmala SS-3 Tukuma SN
14.01.2018 Attīstība B. grupa FK Tukums 2000 TSS-4 1 : 5 SK Kengaroos-1 Tukuma SN
14.01.2018 Attīstība B. grupa FK Tukums 2000 TSS-4 9 : 0 SK Kengaroos-2 Tukuma SN
14.01.2018 Attīstība B. grupa JFA Jelgava -5 0 : 9 FK Ozolnieki Tukuma SN
14.01.2018 Attīstība B. grupa JFA Jelgava -5 1 : 10 FK Spartaks/Jūrmala SS-3 Tukuma SN
14.01.2018 Attīstība B. grupa JFA Jelgava -5 0 : 6 SK Kengaroos-1 Tukuma SN
14.01.2018 Attīstība B. grupa JFA Jelgava -5 2 : 5 SK Kengaroos-2 Tukuma SN
14.01.2018 Attīstība B. grupa FK Ozolnieki 0 : 1 FK Spartaks/Jūrmala SS-3 Tukuma SN
14.01.2018 Attīstība B. grupa FK Ozolnieki 3 : 1 SK Kengaroos-1 Tukuma SN
14.01.2018 Attīstība B. grupa FK Ozolnieki 4 : 0 SK Kengaroos-2 Tukuma SN
14.01.2018 Attīstība B. grupa FK Spartaks/Jūrmala SS-3 0 : 4 SK Kengaroos-1 Tukuma SN
14.01.2018 Attīstība B. grupa FK Spartaks/Jūrmala SS-3 5 : 1 SK Kengaroos-2 Tukuma SN
14.01.2018 Attīstība B. grupa SK Kengaroos-1 3 : 0 SK Kengaroos-2 Tukuma SN
25.02.2018 Attīstība A. grupa FK Tukums 2000 TSS-2 0 : 1 JFA Jelgava-4 Tukuma SN
25.02.2018 Attīstība A. grupa FK Tukums 2000 TSS-2 0 : 3 Jelgavas BJSS Tukuma SN
25.02.2018 Attīstība A. grupa Bauskas BJSS-1 1 : 0 FK Tukums 2000 TSS-2 Tukuma SN
25.02.2018 Attīstība A. grupa FK Tukums 2000 TSS-2 5 : 0 Bauskas BJSS-2 Tukuma SN
25.02.2018 Attīstība A. grupa JFA Jelgava-4 2 : 7 Jelgavas BJSS Tukuma SN
25.02.2018 Attīstība A. grupa JFA Jelgava-4 0 : 2 Bauskas BJSS-1 Tukuma SN
25.02.2018 Attīstība A. grupa Bauskas BJSS-2 1 : 1 JFA Jelgava-4 Tukuma SN
25.02.2018 Attīstība A. grupa Bauskas BJSS-1 2 : 2 Jelgavas BJSS Tukuma SN
25.02.2018 Attīstība A. grupa Jelgavas BJSS 3 : 2 Bauskas BJSS-2 Tukuma SN
25.02.2018 Attīstība A. grupa Bauskas BJSS-1 7 : 0 Bauskas BJSS-2 Tukuma SN
04.03.2018 Attīstība B. grupa FK Tukums 2000 TSS-4 8 : 0 JFA Jelgava -5 Ozolnieku SN
04.03.2018 Attīstība B. grupa FK Tukums 2000 TSS-4 2 : 0 FK Ozolnieki Ozolnieku SN
04.03.2018 Attīstība B. grupa FK Tukums 2000 TSS-4 0 : 1 FK Spartaks/Jūrmala SS-3 Ozolnieku SN
04.03.2018 Attīstība B. grupa FK Tukums 2000 TSS-4 1 : 1 SK Kengaroos-1 Ozolnieku SN
04.03.2018 Attīstība B. grupa FK Tukums 2000 TSS-4 0 : 1 SK Kengaroos-2 Ozolnieku SN
04.03.2018 Attīstība B. grupa JFA Jelgava -5 0 : 7 FK Ozolnieki Ozolnieku SN
04.03.2018 Attīstība B. grupa JFA Jelgava -5 0 : 6 FK Spartaks/Jūrmala SS-3 Ozolnieku SN
04.03.2018 Attīstība B. grupa JFA Jelgava -5 0 : 9 SK Kengaroos-1 Ozolnieku SN
04.03.2018 Attīstība B. grupa JFA Jelgava -5 0 : 4 SK Kengaroos-2 Ozolnieku SN
04.03.2018 Attīstība B. grupa FK Ozolnieki 1 : 1 FK Spartaks/Jūrmala SS-3 Ozolnieku SN
04.03.2018 Attīstība B. grupa FK Ozolnieki 2 : 0 SK Kengaroos-1 Ozolnieku SN
04.03.2018 Attīstība B. grupa FK Ozolnieki 1 : 0 SK Kengaroos-2 Ozolnieku SN
04.03.2018 Attīstība B. grupa FK Spartaks/Jūrmala SS-3 1 : 0 SK Kengaroos-1 Ozolnieku SN
04.03.2018 Attīstība B. grupa FK Spartaks/Jūrmala SS-3 4 : 0 SK Kengaroos-2 Ozolnieku SN
04.03.2018 Attīstība B. grupa SK Kengaroos-1 6 : 0 SK Kengaroos-2 Ozolnieku SN
11.03.2018 Attīstība fināls. Bauskas BJSS 1 : 4 Jelgavas BJSS Jelgavas 6 vsk.
11.03.2018 Attīstība fināls. Bauskas BJSS 0 : 4 FK Ozolnieki Jelgavas 6 vsk.
11.03.2018 Attīstība fināls. Bauskas BJSS 1 : 0 FK Spartaks/Jūrmala SS-3 Jelgavas 6 vsk.
11.03.2018 Attīstība fināls. Jelgavas BJSS 5 : 3 FK Ozolnieki Jelgavas 6 vsk.
11.03.2018 Attīstība fināls. Jelgavas BJSS 2 : 5 FK Spartaks/Jūrmala SS-3 Jelgavas 6 vsk.
11.03.2018 Attīstība fināls. FK Ozolnieki 1 : 0 FK Spartaks/Jūrmala SS-3 Jelgavas 6 vsk.
01.04.2018 Elite A.grupa JFA Jelgava-2 8 : 1 JFA Jelgava-3 Tukuma SN
01.04.2018 Elite A.grupa FK Spartaks/Jūrmala SS-2 1 : 5 FK Iecava Tukuma SN
01.04.2018 Elite A.grupa FK Tukums 2000 TSS-2 0 : 7 FK Spartaks/Jūrmala SS-1 Tukuma SN
01.04.2018 Elite A.grupa FK Tukums 2000 TSS-1 5 : 0 JFA Jelgava-1 Tukuma SN
01.04.2018 Elite A.grupa FK Iecava 6 : 1 JFA Jelgava-2 Tukuma SN
01.04.2018 Elite A.grupa FK Spartaks/Jūrmala SS-2 3 : 2 JFA Jelgava-3 Tukuma SN
01.04.2018 Elite A.grupa FK Spartaks/Jūrmala SS-1 1 : 1 FK Tukums 2000 TSS-1 Tukuma SN
01.04.2018 Elite A.grupa JFA Jelgava-1 2 : 1 FK Tukums 2000 TSS-2 Tukuma SN
01.04.2018 Elite A.grupa FK Spartaks/Jūrmala SS-1 0 : 0 FK Iecava Tukuma SN
01.04.2018 Elite A.grupa FK Spartaks/Jūrmala SS-2 3 : 1 FK Tukums 2000 TSS-2 Tukuma SN
01.04.2018 Elite A.grupa FK Tukums 2000 TSS-1 8 : 1 FK Spartaks/Jūrmala SS-2 Tukuma SN
01.04.2018 Elite A.grupa JFA Jelgava-1 1 : 4 FK Iecava Tukuma SN
01.04.2018 Elite A.grupa FK Tukums 2000 TSS-2 1 : 4 JFA Jelgava-2 Tukuma SN
01.04.2018 Elite A.grupa FK Spartaks/Jūrmala SS-1 4 : 0 JFA Jelgava-3 Tukuma SN
Rādīt ierakstus