A grupa
Team Spēles Punkti Uzvaras Neizšķirti Zaudējumi Iesistie V Ielaistie V Starpība Vieta
JFA Jelgava-2003 6 18 6 0 0 82 5 77 1
JFA Jelgava-1 6 12 4 0 2 26 19 7 2
Bauskas BJSS 6 6 2 0 4 15 34 -19 3
Jelgavas BJSS 6 0 0 0 6 5 70 -65 4
B grupa
Team Spēles Punkti Uzvaras Neizšķirti Zaudējumi Iesistie V Ielaistie V Starpība Vieta
JFA Jelgava-3 6 16 5 1 0 65 11 54 1
FK Auda-2003 6 10 3 1 2 50 16 34 2
JFA Jelgava-2 6 9 3 0 3 37 26 11 3
SK Vēsma/Vecumnieki 6 0 0 0 6 2 101 -99 4
Fināls
Team Spēles Punkti Uzvaras Neizšķirti Zaudējumi Iesistie V Ielaistie V Starpība Vieta
JFA Jelgava-2003 3 6 2 0 1 25 4 21 1
JFA Jelgava-1 3 6 2 0 1 8 8 0 2
JFA Jelgava-3 3 3 1 0 2 8 22 -14 3
FK Auda-2003 3 3 1 0 2 12 19 -7 4

Spēļu kalnedārs
Datums Laiks Grupa Norises vieta
10.12.2018 A grupa Jelgavas BJSS 1 : 8 Bauskas BJSS Jelgavas SCO
10.12.2018 A grupa Jelgavas BJSS 2 : 6 JFA Jelgava-1 Jelgavas SCO
10.12.2018 A grupa Jelgavas BJSS 0 : 24 JFA Jelgava-2003 Jelgavas SCO
10.12.2018 A grupa Bauskas BJSS 1 : 4 JFA Jelgava-1 Jelgavas SCO
10.12.2018 A grupa Bauskas BJSS 1 : 13 JFA Jelgava-2003 Jelgavas SCO
10.12.2018 A grupa JFA Jelgava-2003 10 : 3 JFA Jelgava-1 Jelgavas SCO
10.12.2018 B grupa FK Auda-2003 12 : 0 SK Vēsma/Vecumnieki Ķekavas SN
10.12.2018 B grupa FK Auda-2003 12 : 2 JFA Jelgava-2 Ķekavas SN
10.12.2018 B grupa FK Auda-2003 3 : 4 JFA Jelgava-3 Ķekavas SN
10.12.2018 B grupa JFA Jelgava-2 11 : 0 SK Vēsma/Vecumnieki Ķekavas SN
10.12.2018 B grupa SK Vēsma/Vecumnieki 1 : 21 JFA Jelgava-3 Ķekavas SN
10.12.2018 B grupa JFA Jelgava-3 6 : 2 JFA Jelgava-2 Ķekavas SN
22.01.2019 A grupa Jelgavas BJSS 2 : 4 Bauskas BJSS Jelgavas SCO
22.01.2019 A grupa Jelgavas BJSS 0 : 10 JFA Jelgava-1 Jelgavas SCO
22.01.2019 A grupa Jelgavas BJSS 0 : 18 JFA Jelgava-2003 Jelgavas SCO
22.01.2019 A grupa JFA Jelgava-1 2 : 1 Bauskas BJSS Jelgavas SCO
22.01.2019 A grupa Bauskas BJSS 0 : 12 JFA Jelgava-2003 Jelgavas SCO
22.01.2019 A grupa JFA Jelgava-1 1 : 5 JFA Jelgava-2003 Jelgavas SCO
22.01.2019 B grupa FK Auda-2003 20 : 0 SK Vēsma/Vecumnieki Jelgavas SCO
22.01.2019 B grupa FK Auda-2003 1 : 8 JFA Jelgava-2 Jelgavas SCO
22.01.2019 B grupa FK Auda-2003 2 : 2 JFA Jelgava-3 Jelgavas SCO
22.01.2019 B grupa SK Vēsma/Vecumnieki 1 : 11 JFA Jelgava-2 Jelgavas SCO
22.01.2019 B grupa SK Vēsma/Vecumnieki 0 : 26 JFA Jelgava-3 Jelgavas SCO
22.01.2019 B grupa JFA Jelgava-2 3 : 6 JFA Jelgava-3 Jelgavas SCO
28.01.2019 Fināls JFA Jelgava-2003 1 : 2 JFA Jelgava-1 Jelgavas SCO
28.01.2019 Fināls JFA Jelgava-2003 13 : 2 FK Auda-2003 Jelgavas SCO
28.01.2019 Fināls JFA Jelgava-2003 11 : 0 JFA Jelgava-3 Jelgavas SCO
28.01.2019 Fināls JFA Jelgava-1 4 : 1 FK Auda-2003 Jelgavas SCO
28.01.2019 Fināls JFA Jelgava-1 2 : 6 JFA Jelgava-3 Jelgavas SCO
28.01.2019 Fināls FK Auda-2003 9 : 2 JFA Jelgava-3 Jelgavas SCO
Rādīt ierakstus