Attīstība A. grupa
Team Spēles Punkti Uzvaras Neizšķirti Zaudējumi Iesistie V Ielaistie V Starpība Vieta
Jelgavas BJSS-2 4 10 3 1 0 9 3 6 1
AFA Olaine-1 4 10 3 1 0 11 5 6 2
FK Tukums 2000 TSS-2 4 6 2 0 2 8 7 1 3
Jelgavas BJSS-1 4 3 1 0 3 6 7 -1 4
FK Auda 4 0 0 0 4 0 12 -12 5
Attīstība B. grupa
Team Spēles Punkti Uzvaras Neizšķirti Zaudējumi Iesistie V Ielaistie V Starpība Vieta
JFA Jelgava-4 8 20 6 2 0 26 7 19 1
Bauskas BJSS 8 13 4 1 3 17 7 10 2
FK Iecava-1 8 12 3 3 2 14 14 0 3
JFA Jelgava-3 8 6 1 3 4 7 13 -6 4
FK Iecava-2 8 4 1 1 6 4 27 -23 5
Elite A.grupa
Team Spēles Punkti Uzvaras Neizšķirti Zaudējumi Iesistie V Ielaistie V Starpība Vieta
FK Tukums 2000 TSS-1 3 9 3 0 0 47 1 46 1
JFA Jelgava-2 3 6 2 0 1 29 11 18 2
JFA Jelgava-1 3 3 1 0 2 17 9 8 3
SK Vēsma/Vecumnieki 3 0 0 0 3 0 72 -72 4

Spēļu kalnedārs
Datums Laiks Grupa Norises vieta
10.12.2018 Attīstība B. grupa Bauskas BJSS 0 : 1 FK Iecava-1 Iecava Dārtija
10.12.2018 Attīstība B. grupa Bauskas BJSS 0 : 1 FK Iecava-2 Iecava Dārtija
10.12.2018 Attīstība B. grupa Bauskas BJSS 2 : 0 JFA Jelgava-3 Iecava Dārtija
10.12.2018 Attīstība B. grupa Bauskas BJSS 1 : 1 JFA Jelgava-4 Iecava Dārtija
10.12.2018 Attīstība B. grupa FK Iecava-1 4 : 2 FK Iecava-2 Iecava Dārtija
10.12.2018 Attīstība B. grupa FK Iecava-1 2 : 2 JFA Jelgava-3 Iecava Dārtija
10.12.2018 Attīstība B. grupa FK Iecava-1 2 : 2 JFA Jelgava-4 Iecava Dārtija
10.12.2018 Attīstība B. grupa FK Iecava-2 1 : 2 JFA Jelgava-3 Iecava Dārtija
10.12.2018 Attīstība B. grupa FK Iecava-2 0 : 5 JFA Jelgava-4 Iecava Dārtija
10.12.2018 Attīstība B. grupa JFA Jelgava-3 1 : 2 JFA Jelgava-4 Iecava Dārtija
07.01.2019 Attīstība A. grupa Jelgavas BJSS-1 1 : 2 Jelgavas BJSS-2 Tukuma SN
07.01.2019 Attīstība A. grupa FK Tukums 2000 TSS-2 2 : 4 AFA Olaine-1 Tukuma SN
07.01.2019 Attīstība A. grupa Jelgavas BJSS-1 3 : 0 FK Auda Tukuma SN
07.01.2019 Attīstība A. grupa Jelgavas BJSS-2 3 : 1 FK Tukums 2000 TSS-2 Tukuma SN
07.01.2019 Attīstība A. grupa AFA Olaine-1 3 : 0 FK Auda Tukuma SN
07.01.2019 Attīstība A. grupa Jelgavas BJSS-1 0 : 2 FK Tukums 2000 TSS-2 Tukuma SN
07.01.2019 Attīstība A. grupa AFA Olaine-1 1 : 1 Jelgavas BJSS-2 Tukuma SN
07.01.2019 Attīstība A. grupa FK Auda 0 : 3 FK Tukums 2000 TSS-2 Tukuma SN
07.01.2019 Attīstība A. grupa Jelgavas BJSS-2 3 : 0 FK Auda Tukuma SN
07.01.2019 Attīstība A. grupa AFA Olaine-1 3 : 2 Jelgavas BJSS-1 Tukuma SN
07.01.2019 Elite A.grupa FK Tukums 2000 TSS-1 33 : 0 SK Vēsma/Vecumnieki Tukuma SN
07.01.2019 Elite A.grupa FK Tukums 2000 TSS-1 5 : 0 JFA Jelgava-1 Tukuma SN
07.01.2019 Elite A.grupa FK Tukums 2000 TSS-1 9 : 1 JFA Jelgava-2 Tukuma SN
07.01.2019 Elite A.grupa SK Vēsma/Vecumnieki 0 : 15 JFA Jelgava-1 Tukuma SN
07.01.2019 Elite A.grupa SK Vēsma/Vecumnieki 0 : 24 JFA Jelgava-2 Tukuma SN
07.01.2019 Elite A.grupa JFA Jelgava-2 4 : 2 JFA Jelgava-1 Tukuma SN
14.01.2019 Attīstība B. grupa Bauskas BJSS 2 : 1 FK Iecava-1 Jelgavas SCO
14.01.2019 Attīstība B. grupa Bauskas BJSS 7 : 0 FK Iecava-2 Jelgavas SCO
14.01.2019 Attīstība B. grupa Bauskas BJSS 4 : 1 JFA Jelgava-3 Jelgavas SCO
14.01.2019 Attīstība B. grupa Bauskas BJSS 1 : 2 JFA Jelgava-4 Jelgavas SCO
14.01.2019 Attīstība B. grupa FK Iecava-1 3 : 0 FK Iecava-2 Jelgavas SCO
14.01.2019 Attīstība B. grupa FK Iecava-1 0 : 0 JFA Jelgava-3 Jelgavas SCO
14.01.2019 Attīstība B. grupa FK Iecava-1 1 : 6 JFA Jelgava-4 Jelgavas SCO
14.01.2019 Attīstība B. grupa FK Iecava-2 0 : 0 JFA Jelgava-3 Jelgavas SCO
14.01.2019 Attīstība B. grupa FK Iecava-2 0 : 6 JFA Jelgava-4 Jelgavas SCO
14.01.2019 Attīstība B. grupa JFA Jelgava-3 1 : 2 JFA Jelgava-4 Jelgavas SCO
Rādīt ierakstus