Attīstība A. grupa
Team Spēles Punkti Uzvaras Neizšķirti Zaudējumi Iesistie V Ielaistie V Starpība Vieta
FK Tukums 2000 TSS-2 8 16 5 1 2 14 4 10 1
FK Tukums 2000/TSS - 3 8 13 4 1 3 14 8 6 2
FK Tukums 2000 TSS-4 8 13 4 1 3 13 12 1 3
Bauskas BJSS 8 13 4 1 3 8 10 -2 4
FK Jaunpils 8 3 1 0 7 2 17 -15 5
Attīstība B. grupa
Team Spēles Punkti Uzvaras Neizšķirti Zaudējumi Iesistie V Ielaistie V Starpība Vieta
FK Auda - 2 10 23 7 2 1 15 5 10 1
JFA Jelgava-1 10 18 6 0 4 21 9 12 2
Jūrmalas SS-3 10 16 5 1 4 15 15 0 3
JFA Jelgava-2 10 14 4 2 4 16 18 -2 4
FK Iecava-2 10 12 3 3 4 14 11 3 5
SK Vēsma/Vecumnieki 10 3 1 0 9 6 29 -23 6
Attīstība C.grupa
Team Spēles Punkti Uzvaras Neizšķirti Zaudējumi Iesistie V Ielaistie V Starpība Vieta
Jelgavas BJSS-4 8 21 7 0 1 30 10 20 1
Jelgavas BJSS-3 8 16 5 1 2 23 18 5 2
JFA Jelgava-4 8 16 5 1 2 29 13 16 3
JFA Jelgava-3 8 3 1 0 7 8 27 -19 4
Jelgavas BJSS-2 8 3 1 0 7 6 28 -22 5
Attīstība fināls.
Team Spēles Punkti Uzvaras Neizšķirti Zaudējumi Iesistie V Ielaistie V Starpība Vieta
Jelgavas BJSS-4 2 6 2 0 0 8 2 6 1
FK Auda - 2 2 3 1 0 1 6 3 3 2
Jelgavas BJSS-3 2 0 0 0 2 0 9 -9 3
Elite A.grupa
Team Spēles Punkti Uzvaras Neizšķirti Zaudējumi Iesistie V Ielaistie V Starpība Vieta
FK Tukums 2000 TSS-1 10 24 8 0 2 39 6 33 1
FK Iecava-1 10 23 7 2 1 23 9 14 2
Jūrmalas SS-1 10 17 5 2 3 27 15 12 3
Jelgavas BJSS-1 10 9 2 3 5 9 36 -27 4
FK Auda 10 7 2 1 7 10 22 -12 5
Jūrmalas SS-2 10 6 2 0 8 8 28 -20 6

Spēļu kalnedārs
Datums Laiks Grupa Norises vieta
03.12.2018 Attīstība A. grupa FK Tukums 2000 TSS-2 1 : 0 FK Tukums 2000/TSS - 3 Jaunpils sporta nams
03.12.2018 Attīstība A. grupa FK Tukums 2000 TSS-4 2 : 1 FK Tukums 2000 TSS-2 Jaunpils sporta nams
03.12.2018 Attīstība A. grupa Bauskas BJSS 0 : 2 FK Tukums 2000 TSS-2 Jaunpils sporta nams
03.12.2018 Attīstība A. grupa FK Jaunpils 0 : 3 FK Tukums 2000 TSS-2 Jaunpils sporta nams
03.12.2018 Attīstība A. grupa FK Tukums 2000 TSS-4 3 : 1 FK Tukums 2000/TSS - 3 Jaunpils sporta nams
03.12.2018 Attīstība A. grupa FK Tukums 2000/TSS - 3 3 : 1 Bauskas BJSS Jaunpils sporta nams
03.12.2018 Attīstība A. grupa FK Tukums 2000/TSS - 3 3 : 0 FK Jaunpils Jaunpils sporta nams
03.12.2018 Attīstība A. grupa FK Tukums 2000 TSS-4 3 : 0 Bauskas BJSS Jaunpils sporta nams
03.12.2018 Attīstība A. grupa FK Tukums 2000 TSS-4 3 : 0 FK Jaunpils Jaunpils sporta nams
03.12.2018 Attīstība A. grupa Bauskas BJSS 1 : 0 FK Jaunpils Jaunpils sporta nams
10.12.2018 Attīstība B. grupa FK Auda - 2 1 : 0 SK Vēsma/Vecumnieki Ķekavas SN
10.12.2018 Attīstība B. grupa JFA Jelgava-1 1 : 0 SK Vēsma/Vecumnieki Ķekavas SN
10.12.2018 Attīstība B. grupa Jūrmalas SS-3 2 : 1 SK Vēsma/Vecumnieki Ķekavas SN
10.12.2018 Attīstība B. grupa JFA Jelgava-2 2 : 1 SK Vēsma/Vecumnieki Ķekavas SN
10.12.2018 Attīstība B. grupa FK Iecava-2 5 : 0 SK Vēsma/Vecumnieki Ķekavas SN
10.12.2018 Attīstība B. grupa FK Auda - 2 1 : 0 JFA Jelgava-1 Ķekavas SN
10.12.2018 Attīstība B. grupa FK Auda - 2 1 : 1 Jūrmalas SS-3 Ķekavas SN
10.12.2018 Attīstība B. grupa FK Auda - 2 2 : 0 JFA Jelgava-2 Ķekavas SN
10.12.2018 Attīstība B. grupa FK Auda - 2 2 : 0 FK Iecava-2 Ķekavas SN
10.12.2018 Attīstība B. grupa JFA Jelgava-1 4 : 1 Jūrmalas SS-3 Ķekavas SN
10.12.2018 Attīstība B. grupa JFA Jelgava-1 5 : 2 JFA Jelgava-2 Ķekavas SN
10.12.2018 Attīstība B. grupa JFA Jelgava-1 4 : 0 FK Iecava-2 Ķekavas SN
10.12.2018 Attīstība B. grupa JFA Jelgava-2 2 : 1 Jūrmalas SS-3 Ķekavas SN
10.12.2018 Attīstība B. grupa Jūrmalas SS-3 1 : 0 FK Iecava-2 Ķekavas SN
10.12.2018 Attīstība B. grupa FK Iecava-2 2 : 2 JFA Jelgava-2 Ķekavas SN
08.01.2019 Elite A.grupa FK Tukums 2000 TSS-1 5 : 1 Jelgavas BJSS-1 Iecava Dārtija
08.01.2019 Elite A.grupa FK Tukums 2000 TSS-1 4 : 1 Jūrmalas SS-1 Iecava Dārtija
08.01.2019 Elite A.grupa FK Tukums 2000 TSS-1 4 : 0 Jūrmalas SS-2 Iecava Dārtija
08.01.2019 Elite A.grupa FK Auda 1 : 2 Jelgavas BJSS-1 Iecava Dārtija
08.01.2019 Elite A.grupa FK Auda 0 : 2 Jūrmalas SS-2 Iecava Dārtija
08.01.2019 Elite A.grupa FK Auda 0 : 2 FK Iecava-1 Iecava Dārtija
08.01.2019 Elite A.grupa Jūrmalas SS-1 8 : 1 Jelgavas BJSS-1 Iecava Dārtija
08.01.2019 Elite A.grupa Jūrmalas SS-1 2 : 1 Jūrmalas SS-2 Iecava Dārtija
08.01.2019 Elite A.grupa FK Iecava-1 5 : 1 Jūrmalas SS-2 Iecava Dārtija
14.01.2019 Attīstība C.grupa Jelgavas BJSS-2 1 : 3 Jelgavas BJSS-3 Jelgavas 6 vsk.
14.01.2019 Attīstība C.grupa JFA Jelgava-3 1 : 4 JFA Jelgava-4 Jelgavas 6 vsk.
14.01.2019 Attīstība C.grupa Jelgavas BJSS-2 0 : 2 Jelgavas BJSS-4 Jelgavas 6 vsk.
14.01.2019 Attīstība C.grupa Jelgavas BJSS-3 3 : 1 JFA Jelgava-3 Jelgavas 6 vsk.
14.01.2019 Attīstība C.grupa Jelgavas BJSS-4 1 : 0 JFA Jelgava-4 Jelgavas 6 vsk.
14.01.2019 Attīstība C.grupa Jelgavas BJSS-2 2 : 0 JFA Jelgava-3 Jelgavas 6 vsk.
14.01.2019 Attīstība C.grupa Jelgavas BJSS-3 1 : 6 Jelgavas BJSS-4 Jelgavas 6 vsk.
14.01.2019 Attīstība C.grupa Jelgavas BJSS-2 0 : 6 JFA Jelgava-4 Jelgavas 6 vsk.
14.01.2019 Attīstība C.grupa Jelgavas BJSS-4 5 : 2 JFA Jelgava-3 Jelgavas 6 vsk.
14.01.2019 Attīstība C.grupa Jelgavas BJSS-3 4 : 4 JFA Jelgava-4 Jelgavas 6 vsk.
22.01.2019 Attīstība B. grupa SK Vēsma/Vecumnieki 4 : 0 FK Auda - 2 Jelgavas SCO
22.01.2019 Attīstība B. grupa SK Vēsma/Vecumnieki 0 : 5 JFA Jelgava-1 Jelgavas SCO
22.01.2019 Attīstība B. grupa SK Vēsma/Vecumnieki 0 : 4 Jūrmalas SS-3 Jelgavas SCO
22.01.2019 Attīstība B. grupa SK Vēsma/Vecumnieki 0 : 5 JFA Jelgava-2 Jelgavas SCO
22.01.2019 Attīstība B. grupa SK Vēsma/Vecumnieki 0 : 4 FK Iecava-2 Jelgavas SCO
22.01.2019 Attīstība B. grupa FK Auda - 2 2 : 0 JFA Jelgava-1 Jelgavas SCO
22.01.2019 Attīstība B. grupa FK Auda - 2 2 : 0 Jūrmalas SS-3 Jelgavas SCO
22.01.2019 Attīstība B. grupa FK Auda - 2 4 : 0 JFA Jelgava-2 Jelgavas SCO
22.01.2019 Attīstība B. grupa FK Auda - 2 0 : 0 FK Iecava-2 Jelgavas SCO
22.01.2019 Attīstība B. grupa JFA Jelgava-1 2 : 0 Jūrmalas SS-3 Jelgavas SCO
22.01.2019 Attīstība B. grupa JFA Jelgava-1 0 : 1 JFA Jelgava-2 Jelgavas SCO
22.01.2019 Attīstība B. grupa JFA Jelgava-1 0 : 2 FK Iecava-2 Jelgavas SCO
22.01.2019 Attīstība B. grupa Jūrmalas SS-3 3 : 2 JFA Jelgava-2 Jelgavas SCO
22.01.2019 Attīstība B. grupa Jūrmalas SS-3 2 : 1 FK Iecava-2 Jelgavas SCO
22.01.2019 Attīstība B. grupa JFA Jelgava-2 0 : 0 FK Iecava-2 Jelgavas SCO
12.02.2019 Elite A.grupa Jūrmalas SS-1 6 : 0 Jūrmalas SS-2 Tukuma SN
12.02.2019 Elite A.grupa FK Tukums 2000 TSS-1 6 : 0 FK Auda Tukuma SN
12.02.2019 Elite A.grupa Jelgavas BJSS-1 1 : 1 FK Iecava-1 Tukuma SN
12.02.2019 Elite A.grupa Jūrmalas SS-1 3 : 1 FK Auda Tukuma SN
12.02.2019 Elite A.grupa Jūrmalas SS-2 3 : 0 Jelgavas BJSS-1 Tukuma SN
12.02.2019 Elite A.grupa FK Iecava-1 1 : 1 Jūrmalas SS-1 Tukuma SN
12.02.2019 Elite A.grupa FK Tukums 2000 TSS-1 11 : 0 Jelgavas BJSS-1 Tukuma SN
12.02.2019 Elite A.grupa FK Iecava-1 2 : 1 FK Auda Tukuma SN
12.02.2019 Elite A.grupa FK Tukums 2000 TSS-1 2 : 0 FK Iecava-1 Tukuma SN
12.02.2019 Elite A.grupa FK Iecava-1 3 : 0 Jūrmalas SS-2 Tukuma SN
12.02.2019 Attīstība A. grupa FK Tukums 2000 TSS-2 1 : 1 FK Tukums 2000/TSS - 3 Tukuma SN
12.02.2019 Attīstība A. grupa FK Tukums 2000 TSS-2 4 : 0 FK Tukums 2000 TSS-4 Tukuma SN
12.02.2019 Attīstība A. grupa Bauskas BJSS 1 : 0 FK Tukums 2000 TSS-2 Tukuma SN
12.02.2019 Attīstība A. grupa FK Tukums 2000 TSS-2 2 : 0 FK Jaunpils Tukuma SN
12.02.2019 Attīstība A. grupa FK Tukums 2000/TSS - 3 3 : 0 FK Tukums 2000 TSS-4 Tukuma SN
12.02.2019 Attīstība A. grupa FK Tukums 2000/TSS - 3 1 : 2 Bauskas BJSS Tukuma SN
12.02.2019 Attīstība A. grupa FK Tukums 2000/TSS - 3 2 : 0 FK Jaunpils Tukuma SN
12.02.2019 Attīstība A. grupa FK Tukums 2000 TSS-4 1 : 1 Bauskas BJSS Tukuma SN
12.02.2019 Attīstība A. grupa FK Tukums 2000 TSS-4 1 : 2 FK Jaunpils Tukuma SN
12.02.2019 Attīstība A. grupa Bauskas BJSS 2 : 0 FK Jaunpils Tukuma SN
18.02.2019 Attīstība C.grupa Jelgavas BJSS-2 2 : 4 Jelgavas BJSS-3 Jelgavas 6 vsk.
18.02.2019 Attīstība C.grupa JFA Jelgava-3 2 : 5 JFA Jelgava-4 Jelgavas 6 vsk.
18.02.2019 Attīstība C.grupa Jelgavas BJSS-2 0 : 5 Jelgavas BJSS-4 Jelgavas 6 vsk.
18.02.2019 Attīstība C.grupa Jelgavas BJSS-3 2 : 0 JFA Jelgava-3 Jelgavas 6 vsk.
18.02.2019 Attīstība C.grupa Jelgavas BJSS-4 1 : 4 JFA Jelgava-4 Jelgavas 6 vsk.
18.02.2019 Attīstība C.grupa Jelgavas BJSS-2 0 : 2 JFA Jelgava-3 Jelgavas 6 vsk.
18.02.2019 Attīstība C.grupa Jelgavas BJSS-3 3 : 4 Jelgavas BJSS-4 Jelgavas 6 vsk.
18.02.2019 Attīstība C.grupa Jelgavas BJSS-2 1 : 6 JFA Jelgava-4 Jelgavas 6 vsk.
18.02.2019 Attīstība C.grupa Jelgavas BJSS-4 6 : 0 JFA Jelgava-3 Jelgavas 6 vsk.
18.02.2019 Attīstība C.grupa Jelgavas BJSS-3 3 : 0 JFA Jelgava-4 Jelgavas 6 vsk.
20.02.2019 Elite A.grupa FK Tukums 2000 TSS-1 2 : 0 Jūrmalas SS-1 Tukuma SN
20.02.2019 Elite A.grupa FK Tukums 2000 TSS-1 3 : 0 Jūrmalas SS-2 Tukuma SN
25.02.2019 Elite A.grupa Jelgavas BJSS-1 2 : 1 Jūrmalas SS-2 Ķekavas SN
25.02.2019 Elite A.grupa Jelgavas BJSS-1 0 : 4 FK Iecava-1 Ķekavas SN
25.02.2019 Elite A.grupa FK Auda 1 : 1 Jelgavas BJSS-1 Ķekavas SN
25.02.2019 Elite A.grupa FK Tukums 2000 TSS-1 1 : 2 FK Iecava-1 Ķekavas SN
25.02.2019 Elite A.grupa Jūrmalas SS-1 1 : 1 Jelgavas BJSS-1 Ķekavas SN
25.02.2019 Elite A.grupa FK Auda 3 : 0 Jūrmalas SS-2 Ķekavas SN
25.02.2019 Elite A.grupa Jūrmalas SS-1 3 : 1 FK Auda Ķekavas SN
25.02.2019 Elite A.grupa FK Tukums 2000 TSS-1 1 : 2 FK Auda Ķekavas SN
25.02.2019 Elite A.grupa FK Iecava-1 3 : 2 Jūrmalas SS-1 Ķekavas SN
18.03.2019 Attīstība fināls. Jelgavas BJSS-3 0 : 5 Jelgavas BJSS-4 Jelgavas 6 vsk.
18.03.2019 Attīstība fināls. Jelgavas BJSS-3 0 : 4 FK Auda - 2 Jelgavas 6 vsk.
18.03.2019 Attīstība fināls. Jelgavas BJSS-4 3 : 2 FK Auda - 2 Jelgavas 6 vsk.
Rādīt ierakstus