Attīstība A. grupa
Team Spēles Punkti Uzvaras Neizšķirti Zaudējumi Iesistie V Ielaistie V Starpība Vieta
FK Ozolnieki 4 12 4 0 0 12 2 10 1
Jelgavas BJSS-1 4 9 3 0 1 11 5 6 2
Jelgavas BJSS-2 4 4 1 1 2 5 8 -3 3
Jelgavas BJSS-3 4 4 1 1 2 9 10 -1 4
AFA Olaine-1 4 0 0 0 4 0 12 -12 5
Attīstība C.grupa
Team Spēles Punkti Uzvaras Neizšķirti Zaudējumi Iesistie V Ielaistie V Starpība Vieta
FK Tukums 2000/TSS - 3 5 15 5 0 0 11 1 10 1
JFA Jelgava-2 5 12 4 0 1 12 1 11 2
Jūrmalas SS-3 4 6 2 0 2 9 4 5 3
FK Tukums 2000 TSS-2 4 6 2 0 2 11 2 9 4
FK Jaunpils 5 1 0 1 4 1 27 -26 5
JFA Jelgava-3 5 1 0 1 4 2 11 -9 6
Elite A.grupa
Team Spēles Punkti Uzvaras Neizšķirti Zaudējumi Iesistie V Ielaistie V Starpība Vieta
FK Iecava-1 4 10 3 1 0 7 2 5 1
Jūrmalas SS-2 3 6 2 0 1 4 4 0 2
FK Tukums 2000 TSS-1 3 5 1 2 0 8 2 6 3
Jūrmalas SS-1 3 4 1 1 1 2 3 -1 4
FK Auda 3 1 0 1 2 0 2 -2 5
JFA Jelgava-1 4 1 0 1 3 0 8 -8 6

Spēļu kalnedārs
Datums Laiks Grupa Norises vieta
10.12.2018 Attīstība C.grupa FK Tukums 2000/TSS - 3 1 : 0 FK Tukums 2000 TSS-2 Tukuma SN
10.12.2018 Attīstība C.grupa FK Tukums 2000/TSS - 3 1 : 0 JFA Jelgava-2 Tukuma SN
10.12.2018 Attīstība C.grupa FK Tukums 2000/TSS - 3 2 : 0 JFA Jelgava-3 Tukuma SN
10.12.2018 Attīstība C.grupa FK Tukums 2000/TSS - 3 2 : 1 Jūrmalas SS-3 Tukuma SN
10.12.2018 Attīstība C.grupa FK Tukums 2000/TSS - 3 5 : 0 FK Jaunpils Tukuma SN
10.12.2018 Attīstība C.grupa FK Tukums 2000 TSS-2 0 : 1 JFA Jelgava-2 Tukuma SN
10.12.2018 Attīstība C.grupa FK Tukums 2000 TSS-2 4 : 0 JFA Jelgava-3 Tukuma SN
10.12.2018 Attīstība C.grupa FK Tukums 2000 TSS-2 7 : 0 FK Jaunpils Tukuma SN
10.12.2018 Attīstība C.grupa JFA Jelgava-2 2 : 0 JFA Jelgava-3 Tukuma SN
10.12.2018 Attīstība C.grupa JFA Jelgava-2 1 : 0 Jūrmalas SS-3 Tukuma SN
10.12.2018 Attīstība C.grupa JFA Jelgava-2 8 : 0 FK Jaunpils Tukuma SN
10.12.2018 Attīstība C.grupa Jūrmalas SS-3 2 : 1 JFA Jelgava-3 Tukuma SN
10.12.2018 Attīstība C.grupa JFA Jelgava-3 1 : 1 FK Jaunpils Tukuma SN
10.12.2018 Attīstība C.grupa FK Jaunpils 0 : 6 Jūrmalas SS-3 Tukuma SN
10.12.2018 Elite A.grupa FK Tukums 2000 TSS-1 6 : 0 JFA Jelgava-1 Tukuma SN
10.12.2018 Elite A.grupa FK Tukums 2000 TSS-1 1 : 1 Jūrmalas SS-1 Tukuma SN
10.12.2018 Elite A.grupa FK Tukums 2000 TSS-1 1 : 1 FK Iecava-1 Tukuma SN
10.12.2018 Elite A.grupa FK Auda 0 : 0 JFA Jelgava-1 Tukuma SN
10.12.2018 Elite A.grupa FK Auda 0 : 1 Jūrmalas SS-2 Tukuma SN
10.12.2018 Elite A.grupa FK Auda 0 : 1 FK Iecava-1 Tukuma SN
10.12.2018 Elite A.grupa JFA Jelgava-1 0 : 1 Jūrmalas SS-1 Tukuma SN
10.12.2018 Elite A.grupa JFA Jelgava-1 0 : 1 FK Iecava-1 Tukuma SN
10.12.2018 Elite A.grupa Jūrmalas SS-2 2 : 0 Jūrmalas SS-1 Tukuma SN
10.12.2018 Elite A.grupa FK Iecava-1 4 : 1 Jūrmalas SS-2 Tukuma SN
07.01.2019 Attīstība A. grupa Jelgavas BJSS-1 3 : 0 Jelgavas BJSS-2 Jelgavas 6 vsk.
07.01.2019 Attīstība A. grupa Jelgavas BJSS-3 1 : 4 FK Ozolnieki Jelgavas 6 vsk.
07.01.2019 Attīstība A. grupa Jelgavas BJSS-1 3 : 0 AFA Olaine-1 Jelgavas 6 vsk.
07.01.2019 Attīstība A. grupa Jelgavas BJSS-2 2 : 2 Jelgavas BJSS-3 Jelgavas 6 vsk.
07.01.2019 Attīstība A. grupa FK Ozolnieki 3 : 0 AFA Olaine-1 Jelgavas 6 vsk.
07.01.2019 Attīstība A. grupa Jelgavas BJSS-1 4 : 3 Jelgavas BJSS-3 Jelgavas 6 vsk.
07.01.2019 Attīstība A. grupa Jelgavas BJSS-2 3 : 0 AFA Olaine-1 Jelgavas 6 vsk.
07.01.2019 Attīstība A. grupa FK Ozolnieki 2 : 1 Jelgavas BJSS-1 Jelgavas 6 vsk.
07.01.2019 Attīstība A. grupa Jelgavas BJSS-3 3 : 0 AFA Olaine-1 Jelgavas 6 vsk.
07.01.2019 Attīstība A. grupa FK Ozolnieki 3 : 0 Jelgavas BJSS-2 Jelgavas 6 vsk.
Rādīt ierakstus