Attīstība A. grupa
Team Spēles Punkti Uzvaras Neizšķirti Zaudējumi Iesistie V Ielaistie V Starpība Vieta
FK Tukums 2000 TSS-2 5 13 4 1 0 11 2 9 1
AFA Olaine-1 5 10 3 1 1 11 6 5 2
Bauskas BJSS 5 7 2 1 2 3 4 -1 3
JFA Jelgava-2 5 6 2 0 3 4 10 -6 4
FK Iecava-2 5 4 1 1 3 6 6 0 5
SK Vēsma/Vecumnieki 5 2 0 2 3 2 9 -7 6
Attīstība B. grupa
Team Spēles Punkti Uzvaras Neizšķirti Zaudējumi Iesistie V Ielaistie V Starpība Vieta
Ozolnieki SS 10 30 10 0 0 40 4 36 1
Jūrmalas SS-2 10 24 8 0 2 35 8 27 2
FK Auda - 2 10 16 5 1 4 15 17 -2 3
Jelgavas BJSS-1 10 10 3 1 6 10 21 -11 4
Jūrmalas SS-3 10 6 2 0 8 5 28 -23 5
Jelgavas BJSS-2 10 3 1 0 9 5 32 -27 6
Elite A.grupa
Team Spēles Punkti Uzvaras Neizšķirti Zaudējumi Iesistie V Ielaistie V Starpība Vieta
Jūrmalas SS-1 8 21 7 0 1 25 3 22 1
FK Tukums 2000 TSS-1 8 19 6 1 1 21 8 13 2
FK Auda - 1 8 9 2 3 3 12 27 -15 3
FK Iecava-1 8 7 2 1 5 12 13 -1 4
JFA Jelgava-1 8 1 0 1 7 5 24 -19 5

Spēļu kalnedārs
Datums Laiks Grupa Norises vieta
03.12.2018 Attīstība B. grupa Jelgavas BJSS-1 1 : 2 Jelgavas BJSS-2 Jelgavas 6 vsk.
03.12.2018 Attīstība B. grupa Jelgavas BJSS-1 1 : 2 Jūrmalas SS-2 Jelgavas 6 vsk.
03.12.2018 Attīstība B. grupa Jelgavas BJSS-1 2 : 0 Jūrmalas SS-3 Jelgavas 6 vsk.
03.12.2018 Attīstība B. grupa Jelgavas BJSS-1 0 : 5 Ozolnieki SS Jelgavas 6 vsk.
03.12.2018 Attīstība B. grupa FK Auda - 2 1 : 1 Jelgavas BJSS-1 Jelgavas 6 vsk.
03.12.2018 Attīstība B. grupa Jelgavas BJSS-2 0 : 5 Jūrmalas SS-2 Jelgavas 6 vsk.
03.12.2018 Attīstība B. grupa Jelgavas BJSS-2 0 : 1 Jūrmalas SS-3 Jelgavas 6 vsk.
03.12.2018 Attīstība B. grupa Jelgavas BJSS-2 1 : 3 Ozolnieki SS Jelgavas 6 vsk.
03.12.2018 Attīstība B. grupa Jelgavas BJSS-2 0 : 5 FK Auda - 2 Jelgavas 6 vsk.
03.12.2018 Attīstība B. grupa Jūrmalas SS-2 5 : 0 Jūrmalas SS-3 Jelgavas 6 vsk.
03.12.2018 Attīstība B. grupa Jūrmalas SS-2 0 : 2 Ozolnieki SS Jelgavas 6 vsk.
03.12.2018 Attīstība B. grupa FK Auda - 2 1 : 3 Jūrmalas SS-2 Jelgavas 6 vsk.
03.12.2018 Attīstība B. grupa Jūrmalas SS-3 0 : 4 Ozolnieki SS Jelgavas 6 vsk.
03.12.2018 Attīstība B. grupa Jūrmalas SS-3 1 : 3 FK Auda - 2 Jelgavas 6 vsk.
03.12.2018 Attīstība B. grupa FK Auda - 2 1 : 4 Ozolnieki SS Jelgavas 6 vsk.
19.02.2019 Elite A.grupa FK Tukums 2000 TSS-1 0 : 1 Jūrmalas SS-1 Tukuma SN
19.02.2019 Elite A.grupa FK Tukums 2000 TSS-1 2 : 2 FK Auda - 1 Tukuma SN
19.02.2019 Elite A.grupa FK Tukums 2000 TSS-1 5 : 2 JFA Jelgava-1 Tukuma SN
19.02.2019 Elite A.grupa FK Tukums 2000 TSS-1 3 : 2 FK Iecava-1 Tukuma SN
19.02.2019 Elite A.grupa Jūrmalas SS-1 3 : 1 FK Auda - 1 Tukuma SN
19.02.2019 Elite A.grupa Jūrmalas SS-1 3 : 0 JFA Jelgava-1 Tukuma SN
19.02.2019 Elite A.grupa Jūrmalas SS-1 2 : 1 FK Iecava-1 Tukuma SN
19.02.2019 Elite A.grupa FK Auda - 1 3 : 1 JFA Jelgava-1 Tukuma SN
19.02.2019 Elite A.grupa FK Auda - 1 2 : 2 FK Iecava-1 Tukuma SN
19.02.2019 Elite A.grupa FK Iecava-1 3 : 0 JFA Jelgava-1 Tukuma SN
20.02.2019 Attīstība A. grupa FK Tukums 2000 TSS-2 4 : 0 AFA Olaine-1 Tukuma SN
20.02.2019 Attīstība A. grupa FK Tukums 2000 TSS-2 2 : 0 JFA Jelgava-2 Tukuma SN
20.02.2019 Attīstība A. grupa FK Tukums 2000 TSS-2 2 : 0 Bauskas BJSS Tukuma SN
20.02.2019 Attīstība A. grupa FK Tukums 2000 TSS-2 1 : 1 SK Vēsma/Vecumnieki Tukuma SN
20.02.2019 Attīstība A. grupa FK Tukums 2000 TSS-2 2 : 1 FK Iecava-2 Tukuma SN
20.02.2019 Attīstība A. grupa AFA Olaine-1 5 : 0 JFA Jelgava-2 Tukuma SN
20.02.2019 Attīstība A. grupa AFA Olaine-1 2 : 0 Bauskas BJSS Tukuma SN
20.02.2019 Attīstība A. grupa AFA Olaine-1 2 : 0 SK Vēsma/Vecumnieki Tukuma SN
20.02.2019 Attīstība A. grupa AFA Olaine-1 2 : 2 FK Iecava-2 Tukuma SN
20.02.2019 Attīstība A. grupa JFA Jelgava-2 0 : 2 Bauskas BJSS Tukuma SN
20.02.2019 Attīstība A. grupa JFA Jelgava-2 3 : 1 SK Vēsma/Vecumnieki Tukuma SN
20.02.2019 Attīstība A. grupa JFA Jelgava-2 1 : 0 FK Iecava-2 Tukuma SN
20.02.2019 Attīstība A. grupa Bauskas BJSS 0 : 0 SK Vēsma/Vecumnieki Tukuma SN
20.02.2019 Attīstība A. grupa Bauskas BJSS 1 : 0 FK Iecava-2 Tukuma SN
20.02.2019 Attīstība A. grupa FK Iecava-2 3 : 0 SK Vēsma/Vecumnieki Tukuma SN
25.02.2019 Attīstība B. grupa Jelgavas BJSS-1 1 : 0 Jelgavas BJSS-2 Jelgavas 6 vsk.
25.02.2019 Attīstība B. grupa Jūrmalas SS-2 5 : 0 Jūrmalas SS-3 Jelgavas 6 vsk.
25.02.2019 Attīstība B. grupa Ozolnieki SS 5 : 0 FK Auda - 2 Jelgavas 6 vsk.
25.02.2019 Attīstība B. grupa Jelgavas BJSS-1 1 : 5 Jūrmalas SS-2 Jelgavas 6 vsk.
25.02.2019 Attīstība B. grupa Jelgavas BJSS-2 1 : 2 Jūrmalas SS-3 Jelgavas 6 vsk.
25.02.2019 Attīstība B. grupa Jelgavas BJSS-1 1 : 4 Ozolnieki SS Jelgavas 6 vsk.
25.02.2019 Attīstība B. grupa Jelgavas BJSS-2 0 : 1 FK Auda - 2 Jelgavas 6 vsk.
25.02.2019 Attīstība B. grupa Jūrmalas SS-2 0 : 2 Ozolnieki SS Jelgavas 6 vsk.
25.02.2019 Attīstība B. grupa FK Auda - 2 1 : 0 Jūrmalas SS-3 Jelgavas 6 vsk.
25.02.2019 Attīstība B. grupa Jelgavas BJSS-2 1 : 6 Ozolnieki SS Jelgavas 6 vsk.
25.02.2019 Attīstība B. grupa FK Auda - 2 1 : 0 Jelgavas BJSS-1 Jelgavas 6 vsk.
25.02.2019 Attīstība B. grupa Jelgavas BJSS-2 0 : 7 Jūrmalas SS-2 Jelgavas 6 vsk.
25.02.2019 Attīstība B. grupa Jelgavas BJSS-1 2 : 1 Jūrmalas SS-3 Jelgavas 6 vsk.
25.02.2019 Attīstība B. grupa Jūrmalas SS-2 3 : 1 FK Auda - 2 Jelgavas 6 vsk.
25.02.2019 Attīstība B. grupa Ozolnieki SS 5 : 0 Jūrmalas SS-3 Jelgavas 6 vsk.
08.03.2019 Elite A.grupa FK Tukums 2000 TSS-1 1 : 0 Jūrmalas SS-1 Iecava Dārtija
08.03.2019 Elite A.grupa FK Tukums 2000 TSS-1 5 : 0 FK Auda - 1 Iecava Dārtija
08.03.2019 Elite A.grupa FK Tukums 2000 TSS-1 2 : 0 JFA Jelgava-1 Iecava Dārtija
08.03.2019 Elite A.grupa FK Tukums 2000 TSS-1 3 : 1 FK Iecava-1 Iecava Dārtija
08.03.2019 Elite A.grupa Jūrmalas SS-1 12 : 0 FK Auda - 1 Iecava Dārtija
08.03.2019 Elite A.grupa Jūrmalas SS-1 3 : 0 JFA Jelgava-1 Iecava Dārtija
08.03.2019 Elite A.grupa Jūrmalas SS-1 1 : 0 FK Iecava-1 Iecava Dārtija
08.03.2019 Elite A.grupa FK Auda - 1 2 : 2 JFA Jelgava-1 Iecava Dārtija
08.03.2019 Elite A.grupa FK Auda - 1 2 : 0 FK Iecava-1 Iecava Dārtija
08.03.2019 Elite A.grupa FK Iecava-1 3 : 0 JFA Jelgava-1 Iecava Dārtija
Rādīt ierakstus