A grupa
Team Spēles Punkti Uzvaras Neizšķirti Zaudējumi Iesistie V Ielaistie V Starpība Vieta
FS Jelgava 6 13 4 1 1 28 10 18 1
Bauskas BJSS 6 11 3 2 1 30 10 20 2
Jūrmalas SS-3 6 10 3 1 2 31 10 21 3
FS Jelgava -2008 6 0 0 0 6 1 60 -59 4
Attīstība C.grupa
Team Spēles Punkti Uzvaras Neizšķirti Zaudējumi Iesistie V Ielaistie V Starpība Vieta
Jelgavas BJSS-3 0 0 0 0 0 0 0 0 1
Jelgavas BJSS-2 0 0 0 0 0 0 0 0 2
B grupa
Team Spēles Punkti Uzvaras Neizšķirti Zaudējumi Iesistie V Ielaistie V Starpība Vieta
FK Tukums 2000 TSS-2 3 7 2 1 0 12 3 9 1
FK Tukums 2000/TSS - 3 3 7 2 1 0 5 0 5 2
SK Vēsma/Vecumnieki 3 3 1 0 2 6 8 -2 3
FK Jaunpils 3 0 0 0 3 0 12 -12 4
C grupa
Team Spēles Punkti Uzvaras Neizšķirti Zaudējumi Iesistie V Ielaistie V Starpība Vieta
Jelgavas BJSS-3 6 18 6 0 0 49 4 45 1
Jelgavas BJSS-2 5 8 2 2 1 10 7 3 2
AFA Olaine-1 6 6 1 3 2 16 27 -11 3
Jelgavas BJSS-1 7 1 0 1 6 8 45 -37 4
Elite A.grupa
Team Spēles Punkti Uzvaras Neizšķirti Zaudējumi Iesistie V Ielaistie V Starpība Vieta
FK Tukums 2000 TSS-1 8 20 6 2 0 17 2 15 1
FK Tukums 2000 TSS-2 8 16 5 1 2 15 6 9 2
FK Iecava-1 8 12 4 0 4 12 10 2 3
Jūrmalas SS-1 8 10 3 1 4 9 11 -2 4
Jūrmalas SS-2 8 0 0 0 8 1 25 -24 5

Spēļu kalnedārs
Datums Laiks Grupa Norises vieta
09.12.2019 B grupa FK Tukums 2000/TSS - 3 0 : 0 FK Tukums 2000 TSS-2 Misas vsk.
09.12.2019 B grupa FK Tukums 2000/TSS - 3 3 : 0 SK Vēsma/Vecumnieki Misas vsk.
09.12.2019 B grupa FK Tukums 2000/TSS - 3 2 : 0 FK Jaunpils Misas vsk.
09.12.2019 B grupa FK Tukums 2000 TSS-2 5 : 3 SK Vēsma/Vecumnieki Misas vsk.
09.12.2019 B grupa FK Tukums 2000 TSS-2 7 : 0 FK Jaunpils Misas vsk.
09.12.2019 B grupa SK Vēsma/Vecumnieki 3 : 0 FK Jaunpils Misas vsk.
06.01.2020 Elite A.grupa FK Tukums 2000 TSS-1 1 : 1 FK Tukums 2000 TSS-2 Tukuma SN
06.01.2020 Elite A.grupa FK Tukums 2000 TSS-1 1 : 0 FK Iecava-1 Tukuma SN
06.01.2020 Elite A.grupa FK Tukums 2000 TSS-1 0 : 0 Jūrmalas SS-1 Tukuma SN
06.01.2020 Elite A.grupa FK Tukums 2000 TSS-1 5 : 0 Jūrmalas SS-2 Tukuma SN
06.01.2020 Elite A.grupa FK Tukums 2000 TSS-2 4 : 0 FK Iecava-1 Tukuma SN
06.01.2020 Elite A.grupa FK Tukums 2000 TSS-2 0 : 1 Jūrmalas SS-1 Tukuma SN
06.01.2020 Elite A.grupa FK Tukums 2000 TSS-2 5 : 0 Jūrmalas SS-2 Tukuma SN
06.01.2020 Elite A.grupa FK Iecava-1 1 : 0 Jūrmalas SS-1 Tukuma SN
06.01.2020 Elite A.grupa FK Iecava-1 3 : 0 Jūrmalas SS-2 Tukuma SN
06.01.2020 Elite A.grupa Jūrmalas SS-1 3 : 0 Jūrmalas SS-2 Tukuma SN
13.01.2020 C grupa Jelgavas BJSS-1 1 : 2 Jelgavas BJSS-2 Jelgavas 6 vsk.
13.01.2020 C grupa AFA Olaine-1 1 : 10 Jelgavas BJSS-3 Jelgavas 6 vsk.
13.01.2020 C grupa Jelgavas BJSS-3 4 : 0 Jelgavas BJSS-2 Jelgavas 6 vsk.
13.01.2020 C grupa Jelgavas BJSS-1 4 : 4 AFA Olaine-1 Jelgavas 6 vsk.
13.01.2020 C grupa Jelgavas BJSS-2 2 : 2 AFA Olaine-1 Jelgavas 6 vsk.
13.01.2020 C grupa Jelgavas BJSS-1 0 : 11 Jelgavas BJSS-3 Jelgavas 6 vsk.
27.01.2020 A grupa FS Jelgava 7 : 1 FS Jelgava -2008 Jūrmala Mežmalu skola
27.01.2020 A grupa FS Jelgava 6 : 4 Bauskas BJSS Jūrmala Mežmalu skola
27.01.2020 A grupa FS Jelgava 3 : 5 Jūrmalas SS-3 Jūrmala Mežmalu skola
27.01.2020 A grupa Bauskas BJSS 11 : 0 FS Jelgava -2008 Jūrmala Mežmalu skola
27.01.2020 A grupa Jūrmalas SS-3 13 : 0 FS Jelgava -2008 Jūrmala Mežmalu skola
27.01.2020 A grupa Bauskas BJSS 3 : 3 Jūrmalas SS-3 Jūrmala Mežmalu skola
10.02.2020 C grupa Jelgavas BJSS-3 10 : 1 AFA Olaine-1 Olaines SN
10.02.2020 C grupa AFA Olaine-1 8 : 1 Jelgavas BJSS-1 Olaines SN
10.02.2020 C grupa Jelgavas BJSS-2 0 : 0 AFA Olaine-1 Olaines SN
10.02.2020 C grupa Jelgavas BJSS-3 7 : 1 Jelgavas BJSS-1 Olaines SN
10.02.2020 C grupa Jelgavas BJSS-3 7 : 1 Jelgavas BJSS-1 Olaines SN
10.02.2020 Elite A.grupa FK Tukums 2000 TSS-1 2 : 0 FK Tukums 2000 TSS-2 Tukuma SN
10.02.2020 Elite A.grupa FK Tukums 2000 TSS-1 2 : 0 FK Iecava-1 Tukuma SN
10.02.2020 Elite A.grupa FK Tukums 2000 TSS-1 5 : 1 Jūrmalas SS-1 Tukuma SN
10.02.2020 Elite A.grupa FK Tukums 2000 TSS-1 1 : 0 Jūrmalas SS-2 Tukuma SN
10.02.2020 Elite A.grupa FK Tukums 2000 TSS-2 2 : 1 FK Iecava-1 Tukuma SN
10.02.2020 Elite A.grupa FK Tukums 2000 TSS-2 2 : 1 Jūrmalas SS-1 Tukuma SN
10.02.2020 Elite A.grupa FK Tukums 2000 TSS-2 1 : 0 Jūrmalas SS-2 Tukuma SN
10.02.2020 Elite A.grupa FK Iecava-1 3 : 0 Jūrmalas SS-1 Tukuma SN
10.02.2020 Elite A.grupa FK Iecava-1 4 : 1 Jūrmalas SS-2 Tukuma SN
10.02.2020 Elite A.grupa Jūrmalas SS-1 3 : 0 Jūrmalas SS-2 Tukuma SN
10.02.2020 C grupa Jelgavas BJSS-1 0 : 6 Jelgavas BJSS-2 Olaines SN
25.02.2020 A grupa FS Jelgava 10 : 0 FS Jelgava -2008 Jelgavas SCO
25.02.2020 A grupa FS Jelgava 0 : 0 Bauskas BJSS Jelgavas SCO
25.02.2020 A grupa FS Jelgava 2 : 0 Jūrmalas SS-3 Jelgavas SCO
25.02.2020 A grupa Bauskas BJSS 10 : 0 FS Jelgava -2008 Jelgavas SCO
25.02.2020 A grupa Jūrmalas SS-3 9 : 0 FS Jelgava -2008 Jelgavas SCO
25.02.2020 A grupa Bauskas BJSS 2 : 1 Jūrmalas SS-3 Jelgavas SCO
Rādīt ierakstus