A grupa
Team Spēles Punkti Uzvaras Neizšķirti Zaudējumi Iesistie V Ielaistie V Starpība Vieta
AFA Olaine-1 6 18 6 0 0 53 5 48 1
Jelgavas BJSS 6 10 3 1 2 17 29 -12 2
FK Auda 6 7 2 1 3 15 19 -4 3
AFA Olaine-2 6 0 0 0 6 5 37 -32 4
B grupa
Team Spēles Punkti Uzvaras Neizšķirti Zaudējumi Iesistie V Ielaistie V Starpība Vieta
JFA Jelgava-1 8 18 5 3 0 54 21 33 1
SK Kengaroos-1 8 17 5 2 1 43 21 22 2
FK Iecava 8 16 5 1 2 30 24 6 3
JFA Jelgava-2 8 4 1 1 6 14 35 -21 4
SK Kengaroos-2 8 1 0 1 7 4 44 -40 5
Fināls
Team Spēles Punkti Uzvaras Neizšķirti Zaudējumi Iesistie V Ielaistie V Starpība Vieta
AFA Olaine-1 3 9 3 0 0 16 2 14 1
SK Kengaroos-1 3 3 1 0 2 4 5 -1 2
Jelgavas BJSS 3 3 1 0 2 2 18 -16 3
JFA Jelgava-1 3 3 1 0 2 11 8 3 4

Spēļu kalnedārs
Datums Laiks Grupa Norises vieta
30.01.2016 A grupa Jelgavas BJSS 2 : 2 FK Auda Jelgavas 6 vsk.
30.01.2016 A grupa Jelgavas BJSS 0 : 9 AFA Olaine-1 Jelgavas 6 vsk.
30.01.2016 A grupa Jelgavas BJSS 5 : 2 AFA Olaine-2 Jelgavas 6 vsk.
30.01.2016 A grupa AFA Olaine-1 4 : 1 FK Auda Jelgavas 6 vsk.
30.01.2016 A grupa FK Auda 5 : 0 AFA Olaine-2 Jelgavas 6 vsk.
30.01.2016 A grupa AFA Olaine-1 9 : 0 AFA Olaine-2 Jelgavas 6 vsk.
20.02.2016 A grupa Jelgavas BJSS 5 : 1 FK Auda Olaines SN
20.02.2016 A grupa AFA Olaine-1 13 : 1 Jelgavas BJSS Olaines SN
20.02.2016 A grupa Jelgavas BJSS 4 : 2 AFA Olaine-2 Olaines SN
20.02.2016 A grupa FK Auda 3 : 7 AFA Olaine-1 Olaines SN
20.02.2016 A grupa FK Auda 3 : 1 AFA Olaine-2 Olaines SN
20.02.2016 A grupa AFA Olaine-1 11 : 0 AFA Olaine-2 Olaines SN
21.02.2016 B grupa JFA Jelgava-1 5 : 2 JFA Jelgava-2 Iecava Dārtija
21.02.2016 B grupa JFA Jelgava-1 4 : 4 FK Iecava Iecava Dārtija
21.02.2016 B grupa JFA Jelgava-1 6 : 6 SK Kengaroos-1 Iecava Dārtija
21.02.2016 B grupa JFA Jelgava-1 6 : 1 SK Kengaroos-2 Iecava Dārtija
21.02.2016 B grupa JFA Jelgava-2 2 : 3 FK Iecava Iecava Dārtija
21.02.2016 B grupa JFA Jelgava-2 1 : 5 SK Kengaroos-1 Iecava Dārtija
21.02.2016 B grupa JFA Jelgava-2 4 : 0 SK Kengaroos-2 Iecava Dārtija
21.02.2016 B grupa FK Iecava 6 : 3 SK Kengaroos-1 Iecava Dārtija
21.02.2016 B grupa FK Iecava 5 : 0 SK Kengaroos-2 Iecava Dārtija
21.02.2016 B grupa SK Kengaroos-1 6 : 1 SK Kengaroos-2 Iecava Dārtija
28.02.2016 B grupa JFA Jelgava-1 13 : 1 JFA Jelgava-2 Salaspils 2 vsk.
28.02.2016 B grupa SK Kengaroos-1 8 : 0 SK Kengaroos-2 Salaspils 2 vsk.
28.02.2016 B grupa JFA Jelgava-1 6 : 3 FK Iecava Salaspils 2 vsk.
28.02.2016 B grupa SK Kengaroos-1 4 : 0 JFA Jelgava-2 Salaspils 2 vsk.
28.02.2016 B grupa FK Iecava 3 : 0 SK Kengaroos-2 Salaspils 2 vsk.
28.02.2016 B grupa SK Kengaroos-1 4 : 4 JFA Jelgava-1 Salaspils 2 vsk.
28.02.2016 B grupa SK Kengaroos-2 2 : 2 JFA Jelgava-2 Salaspils 2 vsk.
28.02.2016 B grupa SK Kengaroos-1 7 : 3 FK Iecava Salaspils 2 vsk.
28.02.2016 B grupa JFA Jelgava-1 10 : 0 SK Kengaroos-2 Salaspils 2 vsk.
28.02.2016 B grupa JFA Jelgava-2 2 : 3 FK Iecava Salaspils 2 vsk.
06.03.2016 Fināls AFA Olaine-1 3 : 0 SK Kengaroos-1 Olaines SN
06.03.2016 Fināls AFA Olaine-1 10 : 0 Jelgavas BJSS Olaines SN
06.03.2016 Fināls AFA Olaine-1 3 : 2 JFA Jelgava-1 Olaines SN
06.03.2016 Fināls Jelgavas BJSS 1 : 0 SK Kengaroos-1 Olaines SN
06.03.2016 Fināls SK Kengaroos-1 4 : 1 JFA Jelgava-1 Olaines SN
06.03.2016 Fināls JFA Jelgava-1 8 : 1 Jelgavas BJSS Olaines SN
Rādīt ierakstus