A grupa
Team Spēles Punkti Uzvaras Neizšķirti Zaudējumi Iesistie V Ielaistie V Starpība Vieta
Jūrmalas SC-1 10 27 9 0 1 27 6 21 1
JFA Jelgava-1 10 27 9 0 1 25 6 19 2
SK Kengaroos-1 10 16 5 1 4 18 10 8 3
JFA Jelgava-2 10 9 3 0 7 6 22 -16 4
SK Kengaroos-2 10 8 2 2 6 12 15 -3 5
Jūrmalas SC-2 10 1 0 1 9 4 33 -29 6
B grupa
Team Spēles Punkti Uzvaras Neizšķirti Zaudējumi Iesistie V Ielaistie V Starpība Vieta
AFA Olaine-1 10 25 8 1 1 37 12 25 1
FK Auda - 1 10 24 8 0 2 30 7 23 2
AFA Olaine-2 10 19 6 1 3 29 14 15 3
Jelgavas BJSS 10 10 3 1 6 15 38 -23 4
Bauskas BJSS 10 10 3 1 6 13 25 -12 5
FK Auda - 2 10 0 0 0 10 3 31 -28 6
Fināls
Team Spēles Punkti Uzvaras Neizšķirti Zaudējumi Iesistie V Ielaistie V Starpība Vieta
JFA Jelgava-1 3 7 2 1 0 4 2 2 1
AFA Olaine-1 3 5 1 2 0 2 0 2 2
Jūrmalas SC-1 3 3 1 0 2 3 5 -2 3
FK Auda 3 1 0 1 2 0 2 -2 4

Spēļu kalnedārs
Datums Laiks Grupa Norises vieta
05.12.2015 A grupa SK Kengaroos-1 4 : 1 SK Kengaroos-2 Salaspils 2 vsk.
05.12.2015 A grupa SK Kengaroos-1 5 : 0 JFA Jelgava-2 Salaspils 2 vsk.
05.12.2015 A grupa SK Kengaroos-1 1 : 2 Jūrmalas SC-1 Salaspils 2 vsk.
05.12.2015 A grupa SK Kengaroos-2 1 : 2 JFA Jelgava-1 Salaspils 2 vsk.
05.12.2015 A grupa SK Kengaroos-2 0 : 2 JFA Jelgava-2 Salaspils 2 vsk.
05.12.2015 A grupa SK Kengaroos-2 0 : 1 Jūrmalas SC-1 Salaspils 2 vsk.
05.12.2015 A grupa JFA Jelgava-1 4 : 0 JFA Jelgava-2 Salaspils 2 vsk.
05.12.2015 A grupa JFA Jelgava-1 1 : 0 Jūrmalas SC-2 Salaspils 2 vsk.
05.12.2015 A grupa JFA Jelgava-2 3 : 1 Jūrmalas SC-2 Salaspils 2 vsk.
05.12.2015 A grupa Jūrmalas SC-1 2 : 0 Jūrmalas SC-2 Salaspils 2 vsk.
21.12.2015 A grupa SK Kengaroos-1 2 : 1 Jūrmalas SC-2 Salaspils 2 vsk.
21.12.2015 A grupa JFA Jelgava-1 0 : 1 Jūrmalas SC-1 Salaspils 2 vsk.
21.12.2015 A grupa SK Kengaroos-2 0 : 0 Jūrmalas SC-2 Salaspils 2 vsk.
21.12.2015 A grupa JFA Jelgava-2 0 : 1 Jūrmalas SC-1 Salaspils 2 vsk.
21.12.2015 A grupa SK Kengaroos-1 1 : 2 JFA Jelgava-1 Salaspils 2 vsk.
21.12.2015 A grupa Jūrmalas SC-1 8 : 1 Jūrmalas SC-2 Salaspils 2 vsk.
21.12.2015 A grupa SK Kengaroos-1 0 : 0 SK Kengaroos-2 Salaspils 2 vsk.
21.12.2015 A grupa JFA Jelgava-1 2 : 0 JFA Jelgava-2 Salaspils 2 vsk.
21.12.2015 A grupa SK Kengaroos-2 1 : 0 JFA Jelgava-2 Salaspils 2 vsk.
21.12.2015 A grupa SK Kengaroos-1 2 : 0 Jūrmalas SC-2 Salaspils 2 vsk.
09.01.2016 A grupa JFA Jelgava-2 1 : 0 Jūrmalas SC-2 Jelgavas SCO
09.01.2016 A grupa JFA Jelgava-1 2 : 1 SK Kengaroos-2 Jelgavas SCO
09.01.2016 A grupa SK Kengaroos-1 2 : 0 JFA Jelgava-2 Jelgavas SCO
09.01.2016 A grupa JFA Jelgava-1 2 : 1 Jūrmalas SC-1 Jelgavas SCO
09.01.2016 A grupa SK Kengaroos-2 6 : 1 Jūrmalas SC-2 Jelgavas SCO
09.01.2016 A grupa Jūrmalas SC-1 2 : 0 SK Kengaroos-1 Jelgavas SCO
09.01.2016 A grupa JFA Jelgava-1 8 : 0 Jūrmalas SC-2 Jelgavas SCO
09.01.2016 A grupa Jūrmalas SC-1 6 : 0 JFA Jelgava-2 Jelgavas SCO
09.01.2016 A grupa JFA Jelgava-1 2 : 1 SK Kengaroos-1 Jelgavas SCO
09.01.2016 A grupa Jūrmalas SC-1 3 : 2 SK Kengaroos-2 Jelgavas SCO
10.01.2016 B grupa Bauskas BJSS 2 : 0 FK Auda - 2 Olaines SN
10.01.2016 B grupa Bauskas BJSS 0 : 3 FK Auda - 1 Olaines SN
10.01.2016 B grupa Bauskas BJSS 3 : 2 Jelgavas BJSS Olaines SN
10.01.2016 B grupa FK Auda - 1 4 : 0 FK Auda - 2 Olaines SN
10.01.2016 B grupa AFA Olaine-1 3 : 0 FK Auda - 2 Olaines SN
10.01.2016 B grupa FK Auda - 1 12 : 0 Jelgavas BJSS Olaines SN
10.01.2016 B grupa FK Auda - 1 2 : 1 AFA Olaine-2 Olaines SN
10.01.2016 B grupa AFA Olaine-1 5 : 0 Jelgavas BJSS Olaines SN
10.01.2016 B grupa AFA Olaine-2 7 : 0 Jelgavas BJSS Olaines SN
10.01.2016 B grupa AFA Olaine-1 4 : 2 AFA Olaine-2 Olaines SN
31.01.2016 B grupa AFA Olaine-1 3 : 1 Bauskas BJSS Olaines SN
31.01.2016 B grupa AFA Olaine-2 4 : 1 FK Auda - 2 Olaines SN
31.01.2016 B grupa AFA Olaine-1 2 : 1 FK Auda - 1 Olaines SN
31.01.2016 B grupa Jelgavas BJSS 2 : 1 FK Auda - 2 Olaines SN
31.01.2016 B grupa AFA Olaine-2 3 : 0 Bauskas BJSS Olaines SN
31.01.2016 B grupa FK Auda - 1 1 : 0 FK Auda - 2 Olaines SN
31.01.2016 B grupa AFA Olaine-2 4 : 2 AFA Olaine-1 Olaines SN
31.01.2016 B grupa Bauskas BJSS 2 : 3 Jelgavas BJSS Olaines SN
31.01.2016 B grupa FK Auda - 1 2 : 1 AFA Olaine-2 Olaines SN
31.01.2016 B grupa Jelgavas BJSS 3 : 3 AFA Olaine-1 Olaines SN
21.02.2016 B grupa FK Auda - 2 1 : 2 Bauskas BJSS Ķekavas SN
21.02.2016 B grupa AFA Olaine-2 2 : 1 Jelgavas BJSS Ķekavas SN
21.02.2016 B grupa FK Auda - 1 2 : 0 Bauskas BJSS Ķekavas SN
21.02.2016 B grupa FK Auda - 2 0 : 6 AFA Olaine-1 Ķekavas SN
21.02.2016 B grupa FK Auda - 1 3 : 0 Jelgavas BJSS Ķekavas SN
21.02.2016 B grupa AFA Olaine-1 6 : 1 Bauskas BJSS Ķekavas SN
21.02.2016 B grupa FK Auda - 2 0 : 3 AFA Olaine-2 Ķekavas SN
21.02.2016 B grupa AFA Olaine-1 3 : 0 FK Auda - 1 Ķekavas SN
21.02.2016 B grupa Jelgavas BJSS 4 : 0 FK Auda - 2 Ķekavas SN
21.02.2016 B grupa AFA Olaine-2 2 : 2 Bauskas BJSS Ķekavas SN
12.03.2016 Fināls JFA Jelgava-1 3 : 2 Jūrmalas SC-1 Jelgavas SCO
12.03.2016 Fināls JFA Jelgava-1 0 : 0 AFA Olaine-1 Jelgavas SCO
12.03.2016 Fināls FK Auda 0 : 1 JFA Jelgava-1 Jelgavas SCO
12.03.2016 Fināls Jūrmalas SC-1 0 : 2 AFA Olaine-1 Jelgavas SCO
12.03.2016 Fināls Jūrmalas SC-1 1 : 0 FK Auda Jelgavas SCO
12.03.2016 Fināls AFA Olaine-1 0 : 0 FK Auda Jelgavas SCO
Rādīt ierakstus