A grupa
Team Spēles Punkti Uzvaras Neizšķirti Zaudējumi Iesistie V Ielaistie V Starpība Vieta
FK Tukums 2000 TSS-1 6 16 5 1 0 20 1 19 1
Jūrmalas SC-1 6 9 2 3 1 12 5 7 2
FK Iecava-1 6 8 2 2 2 12 5 7 3
Jelgavas BJSS-1 6 0 0 0 6 3 36 -33 4
A grupa fināls
Team Spēles Punkti Uzvaras Neizšķirti Zaudējumi Iesistie V Ielaistie V Starpība Vieta
Tukuma SS-1 3 7 2 1 0 5 2 3 1
JFA Jelgava-1 3 5 1 2 0 6 3 3 2
Jūrmalas SC-1 3 2 0 2 1 3 5 -2 3
SK Kengaroos-1 3 1 0 1 2 2 6 -4 4
B grupa
Team Spēles Punkti Uzvaras Neizšķirti Zaudējumi Iesistie V Ielaistie V Starpība Vieta
JFA Jelgava Saule 6 18 6 0 0 16 6 10 1
SK Kengaroos-1 6 10 3 1 2 12 8 4 2
AFA Olaine-1 6 7 2 1 3 9 7 2 3
FK Auda 6 0 0 0 6 3 19 -16 4
B grupa fināls
Team Spēles Punkti Uzvaras Neizšķirti Zaudējumi Iesistie V Ielaistie V Starpība Vieta
Tukums 2000TSS-3 3 9 3 0 0 10 2 8 1
SK Kengaroos-2 3 4 1 1 1 5 6 -1 2
Tukuma SS-2 3 2 0 2 1 1 3 -2 3
JFA Jelgava-2 3 1 0 1 2 1 6 -5 4
C grupa
Team Spēles Punkti Uzvaras Neizšķirti Zaudējumi Iesistie V Ielaistie V Starpība Vieta
FK Tukums 2000/TSS - 3 8 20 6 2 0 30 2 28 1
FK Tukums 2000 TSS-2 8 17 5 2 1 15 5 10 2
Jelgavas BJSS-2 8 11 3 2 3 13 16 -3 3
Jūrmalas SC-2 8 6 2 0 6 10 23 -13 4
FK Iecava-2 8 3 1 0 7 1 23 -22 5
D grupa
Team Spēles Punkti Uzvaras Neizšķirti Zaudējumi Iesistie V Ielaistie V Starpība Vieta
SK Kengaroos-2 6 18 6 0 0 25 4 21 1
JFA Jelgava Debess 6 10 3 1 2 9 7 2 2
JFA Jelgava Mēness 6 7 2 1 3 13 16 -3 3
AFA Olaine-2 6 0 0 0 6 3 23 -20 4

Spēļu kalnedārs
Datums Laiks Grupa Norises vieta
22.12.2015 B grupa JFA Jelgava Saule 2 : 1 SK Kengaroos-1 Salaspils SN
22.12.2015 B grupa JFA Jelgava Saule 4 : 0 FK Auda Salaspils SN
22.12.2015 B grupa JFA Jelgava Saule 3 : 2 AFA Olaine-1 Salaspils SN
22.12.2015 B grupa SK Kengaroos-1 6 : 2 FK Auda Salaspils SN
22.12.2015 B grupa SK Kengaroos-1 1 : 0 AFA Olaine-1 Salaspils SN
22.12.2015 B grupa AFA Olaine-1 2 : 0 FK Auda Salaspils SN
22.12.2015 D grupa JFA Jelgava Debess 1 : 0 AFA Olaine-2 Salaspils SN
22.12.2015 D grupa JFA Jelgava Debess 1 : 1 JFA Jelgava Mēness Salaspils SN
22.12.2015 D grupa JFA Jelgava Debess 1 : 4 SK Kengaroos-2 Salaspils SN
22.12.2015 D grupa AFA Olaine-2 2 : 5 JFA Jelgava Mēness Salaspils SN
22.12.2015 D grupa AFA Olaine-2 0 : 4 SK Kengaroos-2 Salaspils SN
22.12.2015 D grupa JFA Jelgava Mēness 1 : 5 SK Kengaroos-2 Salaspils SN
16.01.2016 A grupa FK Tukums 2000 TSS-1 1 : 0 FK Iecava-1 Tukuma SN
16.01.2016 A grupa FK Tukums 2000 TSS-1 7 : 1 Jelgavas BJSS-1 Tukuma SN
16.01.2016 A grupa FK Tukums 2000 TSS-1 1 : 0 Jūrmalas SC-1 Tukuma SN
16.01.2016 A grupa FK Iecava-1 3 : 0 Jelgavas BJSS-1 Tukuma SN
16.01.2016 A grupa FK Iecava-1 1 : 1 Jūrmalas SC-1 Tukuma SN
16.01.2016 A grupa Jūrmalas SC-1 3 : 1 Jelgavas BJSS-1 Tukuma SN
16.01.2016 C grupa FK Tukums 2000 TSS-2 0 : 1 FK Tukums 2000/TSS - 3 Tukuma SN
16.01.2016 C grupa FK Tukums 2000 TSS-2 2 : 1 Jūrmalas SC-2 Tukuma SN
16.01.2016 C grupa FK Tukums 2000 TSS-2 2 : 0 FK Iecava-2 Tukuma SN
16.01.2016 C grupa FK Tukums 2000 TSS-2 3 : 0 Jelgavas BJSS-2 Tukuma SN
16.01.2016 C grupa FK Tukums 2000/TSS - 3 6 : 0 FK Iecava-2 Tukuma SN
16.01.2016 C grupa FK Tukums 2000/TSS - 3 5 : 0 Jūrmalas SC-2 Tukuma SN
16.01.2016 C grupa FK Tukums 2000/TSS - 3 2 : 2 Jelgavas BJSS-2 Tukuma SN
16.01.2016 C grupa Jūrmalas SC-2 3 : 0 FK Iecava-2 Tukuma SN
16.01.2016 C grupa Jūrmalas SC-2 3 : 2 Jelgavas BJSS-2 Tukuma SN
16.01.2016 C grupa FK Iecava-2 0 : 2 Jelgavas BJSS-2 Tukuma SN
24.01.2016 B grupa JFA Jelgava Saule 3 : 1 SK Kengaroos-1 Olaines SN
24.01.2016 B grupa JFA Jelgava Saule 2 : 1 FK Auda Olaines SN
24.01.2016 B grupa JFA Jelgava Saule 2 : 1 AFA Olaine-1 Olaines SN
24.01.2016 B grupa SK Kengaroos-1 2 : 0 FK Auda Olaines SN
24.01.2016 B grupa SK Kengaroos-1 1 : 1 AFA Olaine-1 Olaines SN
24.01.2016 B grupa AFA Olaine-1 3 : 0 FK Auda Olaines SN
24.01.2016 D grupa JFA Jelgava Mēness 5 : 1 AFA Olaine-2 Olaines SN
24.01.2016 D grupa JFA Jelgava Mēness 0 : 3 JFA Jelgava Debess Olaines SN
24.01.2016 D grupa JFA Jelgava Mēness 1 : 4 SK Kengaroos-2 Olaines SN
24.01.2016 D grupa AFA Olaine-2 0 : 2 JFA Jelgava Debess Olaines SN
24.01.2016 D grupa AFA Olaine-2 0 : 6 SK Kengaroos-2 Olaines SN
24.01.2016 D grupa SK Kengaroos-2 2 : 1 JFA Jelgava Debess Olaines SN
13.02.2016 C grupa FK Tukums 2000 TSS-2 0 : 0 FK Tukums 2000/TSS - 3 Tukuma SN
13.02.2016 C grupa FK Tukums 2000 TSS-2 5 : 1 Jūrmalas SC-2 Tukuma SN
13.02.2016 C grupa FK Tukums 2000 TSS-2 1 : 0 FK Iecava-2 Tukuma SN
13.02.2016 C grupa FK Tukums 2000 TSS-2 2 : 2 Jelgavas BJSS-2 Tukuma SN
13.02.2016 C grupa FK Tukums 2000/TSS - 3 5 : 0 Jūrmalas SC-2 Tukuma SN
13.02.2016 C grupa FK Tukums 2000/TSS - 3 7 : 0 FK Iecava-2 Tukuma SN
13.02.2016 C grupa FK Tukums 2000/TSS - 3 4 : 0 Jelgavas BJSS-2 Tukuma SN
13.02.2016 C grupa Jūrmalas SC-2 0 : 1 FK Iecava-2 Tukuma SN
13.02.2016 C grupa Jelgavas BJSS-2 3 : 2 Jūrmalas SC-2 Tukuma SN
13.02.2016 C grupa FK Iecava-2 0 : 2 Jelgavas BJSS-2 Tukuma SN
13.02.2016 A grupa FK Tukums 2000 TSS-1 2 : 0 FK Iecava-1 Tukuma SN
13.02.2016 A grupa FK Tukums 2000 TSS-1 9 : 0 Jelgavas BJSS-1 Tukuma SN
13.02.2016 A grupa FK Tukums 2000 TSS-1 0 : 0 Jūrmalas SC-1 Tukuma SN
13.02.2016 A grupa FK Iecava-1 7 : 0 Jelgavas BJSS-1 Tukuma SN
13.02.2016 A grupa FK Iecava-1 1 : 1 Jūrmalas SC-1 Tukuma SN
13.02.2016 A grupa Jūrmalas SC-1 7 : 1 Jelgavas BJSS-1 Tukuma SN
28.02.2016 B grupa fināls Tukums 2000TSS-3 4 : 0 JFA Jelgava-2 Salaspils SN
28.02.2016 B grupa fināls Tukuma SS-2 1 : 1 SK Kengaroos-2 Salaspils SN
28.02.2016 B grupa fināls Tukums 2000TSS-3 4 : 2 SK Kengaroos-2 Salaspils SN
28.02.2016 B grupa fināls Tukuma SS-2 0 : 0 JFA Jelgava-2 Salaspils SN
28.02.2016 B grupa fināls Tukums 2000TSS-3 2 : 0 Tukuma SS-2 Salaspils SN
28.02.2016 B grupa fināls SK Kengaroos-2 2 : 1 JFA Jelgava-2 Salaspils SN
28.02.2016 A grupa fināls SK Kengaroos-1 0 : 1 Tukuma SS-1 Salaspils SN
28.02.2016 A grupa fināls Tukuma SS-1 3 : 1 Jūrmalas SC-1 Salaspils SN
28.02.2016 A grupa fināls Tukuma SS-1 1 : 1 JFA Jelgava-1 Salaspils SN
28.02.2016 A grupa fināls Jūrmalas SC-1 1 : 1 SK Kengaroos-1 Salaspils SN
28.02.2016 A grupa fināls Jūrmalas SC-1 1 : 1 JFA Jelgava-1 Salaspils SN
28.02.2016 A grupa fināls JFA Jelgava-1 4 : 1 SK Kengaroos-1 Salaspils SN
Rādīt ierakstus