A grupa
Team Spēles Punkti Uzvaras Neizšķirti Zaudējumi Iesistie V Ielaistie V Starpība Vieta
Tukuma SS-1 4 12 4 0 0 18 1 17 1
JFA Jelgava Saule 4 9 3 0 1 8 4 4 2
Tukuma SS-2 4 6 2 0 2 6 5 1 3
Bauskas BJSS 4 1 0 1 3 2 9 -7 4
FK Ozolnieki 4 1 0 1 3 1 16 -15 5
B grupa
Team Spēles Punkti Uzvaras Neizšķirti Zaudējumi Iesistie V Ielaistie V Starpība Vieta
AFA Olaine-1 8 24 8 0 0 35 2 33 1
Jelgavas BJSS-2 8 15 5 0 3 12 12 0 2
JFA Jelgava Mēness 8 12 4 0 4 10 14 -4 3
Jelgavas BJSS-1 8 6 2 0 6 10 18 -8 4
AFA Olaine-2 8 3 1 0 7 5 26 -21 5
C grupa
Team Spēles Punkti Uzvaras Neizšķirti Zaudējumi Iesistie V Ielaistie V Starpība Vieta
Jūrmalas SC-1 8 22 7 1 0 29 3 26 1
FK Auda - 2 8 16 5 1 2 15 8 7 2
FK Auda - 1 8 12 4 0 4 10 8 2 3
JFA Jelgava Debess 8 5 1 2 5 2 12 -10 4
Jūrmalas SC-2 8 3 1 0 7 4 29 -25 5
D grupa
Team Spēles Punkti Uzvaras Neizšķirti Zaudējumi Iesistie V Ielaistie V Starpība Vieta
SK Kengaroos-1 8 21 7 0 1 39 4 35 1
FK Iecava-1 8 21 7 0 1 23 5 18 2
FK Iecava-3 8 10 3 1 4 9 16 -7 3
SK Kengaroos-2 8 3 0 3 5 1 25 -24 4
FK Iecava-2 8 2 0 2 6 1 23 -22 5
Fināls
Team Spēles Punkti Uzvaras Neizšķirti Zaudējumi Iesistie V Ielaistie V Starpība Vieta
AFA Olaine-1 3 9 3 0 0 10 1 9 1
SK Kengaroos-1 3 4 1 1 1 1 3 -2 2
Jūrmalas SC-1 3 2 0 2 1 1 3 -2 3
Tukuma SS-1 3 1 0 1 2 0 5 -5 4

Spēļu kalnedārs
Datums Laiks Grupa Norises vieta
17.01.2016 C grupa FK Auda - 2 1 : 2 Jūrmalas SC-1 Jūrmala Mežmalu skola
17.01.2016 C grupa FK Auda - 2 3 : 0 Jūrmalas SC-2 Jūrmala Mežmalu skola
17.01.2016 C grupa JFA Jelgava Debess 0 : 0 Jūrmalas SC-1 Jūrmala Mežmalu skola
17.01.2016 C grupa JFA Jelgava Debess 0 : 2 Jūrmalas SC-2 Jūrmala Mežmalu skola
17.01.2016 C grupa Jūrmalas SC-1 6 : 0 Jūrmalas SC-2 Jūrmala Mežmalu skola
17.01.2016 D grupa FK Iecava-1 4 : 0 FK Iecava-2 Iecava Dārtija
17.01.2016 D grupa FK Iecava-1 4 : 0 FK Iecava-3 Iecava Dārtija
17.01.2016 D grupa FK Iecava-1 0 : 2 SK Kengaroos-1 Iecava Dārtija
17.01.2016 D grupa FK Iecava-1 1 : 0 SK Kengaroos-2 Iecava Dārtija
17.01.2016 D grupa FK Iecava-2 0 : 2 FK Iecava-3 Iecava Dārtija
17.01.2016 D grupa FK Iecava-2 1 : 2 SK Kengaroos-1 Iecava Dārtija
17.01.2016 D grupa FK Iecava-2 0 : 0 SK Kengaroos-2 Iecava Dārtija
17.01.2016 D grupa FK Iecava-3 0 : 5 SK Kengaroos-1 Iecava Dārtija
17.01.2016 D grupa FK Iecava-3 3 : 1 SK Kengaroos-2 Iecava Dārtija
17.01.2016 D grupa SK Kengaroos-1 7 : 0 SK Kengaroos-2 Iecava Dārtija
17.01.2016 C grupa FK Auda - 1 0 : 1 FK Auda - 2 Jūrmala Mežmalu skola
17.01.2016 C grupa FK Auda - 1 2 : 0 JFA Jelgava Debess Jūrmala Mežmalu skola
17.01.2016 C grupa FK Auda - 1 1 : 3 Jūrmalas SC-1 Jūrmala Mežmalu skola
17.01.2016 C grupa FK Auda - 1 1 : 0 Jūrmalas SC-2 Jūrmala Mežmalu skola
17.01.2016 C grupa FK Auda - 2 1 : 1 JFA Jelgava Debess Jūrmala Mežmalu skola
23.01.2016 B grupa AFA Olaine-1 4 : 0 AFA Olaine-2 Jelgavas 6 vsk.
23.01.2016 B grupa AFA Olaine-1 3 : 0 Jelgavas BJSS-1 Jelgavas 6 vsk.
23.01.2016 B grupa AFA Olaine-1 2 : 0 Jelgavas BJSS-2 Jelgavas 6 vsk.
23.01.2016 B grupa AFA Olaine-1 5 : 0 JFA Jelgava Mēness Jelgavas 6 vsk.
23.01.2016 B grupa AFA Olaine-2 1 : 3 Jelgavas BJSS-1 Jelgavas 6 vsk.
23.01.2016 B grupa AFA Olaine-2 0 : 1 Jelgavas BJSS-2 Jelgavas 6 vsk.
23.01.2016 B grupa AFA Olaine-2 1 : 0 JFA Jelgava Mēness Jelgavas 6 vsk.
23.01.2016 B grupa Jelgavas BJSS-1 1 : 3 Jelgavas BJSS-2 Jelgavas 6 vsk.
23.01.2016 B grupa Jelgavas BJSS-1 0 : 1 JFA Jelgava Mēness Jelgavas 6 vsk.
23.01.2016 B grupa Jelgavas BJSS-2 1 : 0 JFA Jelgava Mēness Jelgavas 6 vsk.
31.01.2016 D grupa FK Iecava-1 5 : 0 FK Iecava-2 Salaspils 2 vsk.
31.01.2016 D grupa FK Iecava-1 2 : 1 FK Iecava-3 Salaspils 2 vsk.
31.01.2016 D grupa FK Iecava-1 3 : 2 SK Kengaroos-1 Salaspils 2 vsk.
31.01.2016 D grupa FK Iecava-1 4 : 0 SK Kengaroos-2 Salaspils 2 vsk.
31.01.2016 D grupa FK Iecava-2 0 : 3 FK Iecava-3 Salaspils 2 vsk.
31.01.2016 D grupa FK Iecava-2 0 : 7 SK Kengaroos-1 Salaspils 2 vsk.
31.01.2016 D grupa FK Iecava-2 0 : 0 SK Kengaroos-2 Salaspils 2 vsk.
31.01.2016 D grupa FK Iecava-3 0 : 4 SK Kengaroos-1 Salaspils 2 vsk.
31.01.2016 D grupa FK Iecava-3 0 : 0 SK Kengaroos-2 Salaspils 2 vsk.
31.01.2016 D grupa SK Kengaroos-1 10 : 0 SK Kengaroos-2 Salaspils 2 vsk.
14.02.2016 C grupa FK Auda - 2 1 : 0 FK Auda - 1 Ķekavas SN
14.02.2016 C grupa FK Auda - 1 1 : 0 JFA Jelgava Debess Ķekavas SN
14.02.2016 C grupa FK Auda - 1 0 : 3 Jūrmalas SC-1 Ķekavas SN
14.02.2016 C grupa FK Auda - 1 5 : 0 Jūrmalas SC-2 Ķekavas SN
14.02.2016 C grupa FK Auda - 2 2 : 0 JFA Jelgava Debess Ķekavas SN
14.02.2016 C grupa FK Auda - 2 1 : 3 Jūrmalas SC-1 Ķekavas SN
14.02.2016 C grupa FK Auda - 2 5 : 2 Jūrmalas SC-2 Ķekavas SN
14.02.2016 C grupa JFA Jelgava Debess 0 : 4 Jūrmalas SC-1 Ķekavas SN
14.02.2016 C grupa JFA Jelgava Debess 1 : 0 Jūrmalas SC-2 Ķekavas SN
14.02.2016 C grupa Jūrmalas SC-1 8 : 0 Jūrmalas SC-2 Ķekavas SN
20.02.2016 A grupa Tukuma SS-1 4 : 0 Tukuma SS-2 Jelgavas SCO
20.02.2016 A grupa JFA Jelgava Saule 1 : 3 Tukuma SS-1 Jelgavas SCO
20.02.2016 A grupa Tukuma SS-1 4 : 0 Bauskas BJSS Jelgavas SCO
20.02.2016 A grupa Tukuma SS-1 7 : 0 FK Ozolnieki Jelgavas SCO
20.02.2016 A grupa Tukuma SS-2 0 : 1 JFA Jelgava Saule Jelgavas SCO
20.02.2016 A grupa Tukuma SS-2 2 : 0 Bauskas BJSS Jelgavas SCO
20.02.2016 A grupa Tukuma SS-2 4 : 0 FK Ozolnieki Jelgavas SCO
20.02.2016 A grupa JFA Jelgava Saule 2 : 1 Bauskas BJSS Jelgavas SCO
20.02.2016 A grupa JFA Jelgava Saule 4 : 0 FK Ozolnieki Jelgavas SCO
20.02.2016 A grupa FK Ozolnieki 1 : 1 Bauskas BJSS Jelgavas SCO
21.02.2016 B grupa AFA Olaine-1 5 : 0 AFA Olaine-2 Olaines SN
21.02.2016 B grupa AFA Olaine-1 4 : 0 Jelgavas BJSS-1 Olaines SN
21.02.2016 B grupa AFA Olaine-1 7 : 1 Jelgavas BJSS-2 Olaines SN
21.02.2016 B grupa AFA Olaine-1 5 : 1 JFA Jelgava Mēness Olaines SN
21.02.2016 B grupa AFA Olaine-2 0 : 6 Jelgavas BJSS-1 Olaines SN
21.02.2016 B grupa AFA Olaine-2 1 : 4 Jelgavas BJSS-2 Olaines SN
21.02.2016 B grupa AFA Olaine-2 2 : 3 JFA Jelgava Mēness Olaines SN
21.02.2016 B grupa Jelgavas BJSS-1 0 : 2 Jelgavas BJSS-2 Olaines SN
21.02.2016 B grupa Jelgavas BJSS-1 0 : 4 JFA Jelgava Mēness Olaines SN
21.02.2016 B grupa Jelgavas BJSS-2 0 : 1 JFA Jelgava Mēness Olaines SN
13.03.2016 Fināls AFA Olaine-1 3 : 0 SK Kengaroos-1 Tukuma SN
13.03.2016 Fināls AFA Olaine-1 3 : 1 Jūrmalas SC-1 Tukuma SN
13.03.2016 Fināls AFA Olaine-1 4 : 0 Tukuma SS-1 Tukuma SN
13.03.2016 Fināls SK Kengaroos-1 0 : 0 Jūrmalas SC-1 Tukuma SN
13.03.2016 Fināls SK Kengaroos-1 1 : 0 Tukuma SS-1 Tukuma SN
13.03.2016 Fināls Jūrmalas SC-1 0 : 0 Tukuma SS-1 Tukuma SN
Rādīt ierakstus