A grupa
Team Spēles Punkti Uzvaras Neizšķirti Zaudējumi Iesistie V Ielaistie V Starpība Vieta
FK Iecava-1 10 30 10 0 0 47 7 40 1
FK Auda - 1 10 15 4 3 3 16 12 4 2
Jūrmalas SC-1 10 13 3 4 3 13 13 0 3
SK Kengaroos-1 10 11 3 2 5 17 24 -7 4
FK Auda - 2 10 10 3 1 6 9 26 -17 5
FK Iecava-2 10 5 1 2 7 4 24 -20 6
FK Ozolnieki 0 0 0 0 0 0 0 0 7
Bauskas BJSS 0 0 0 0 0 0 0 0 8
Jūrmala SC/Spartaks -3 0 0 0 0 0 0 0 0 9
B grupa
Team Spēles Punkti Uzvaras Neizšķirti Zaudējumi Iesistie V Ielaistie V Starpība Vieta
FK Tukums 2000 TSS-1 10 28 9 1 0 39 7 32 1
FK Ozolnieki 10 19 6 1 3 27 10 17 2
AFA Olaine-1 10 18 5 3 2 21 7 14 3
FK Tukums 2000 TSS-2 11 11 3 2 6 14 25 -11 4
Jūrmalas SC-1 9 5 1 2 6 5 20 -15 5
AFA Olaine-2 10 4 1 1 8 2 39 -37 6
Jūrmala SC/Spartaks -1 0 0 0 0 0 0 0 0 7
Jūrmala SC/Spartaks -2 0 0 0 0 0 0 0 0 8
Jelgavas BJSS 0 0 0 0 0 0 0 0 9
C grupa
Team Spēles Punkti Uzvaras Neizšķirti Zaudējumi Iesistie V Ielaistie V Starpība Vieta
FK Auda - 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1
FK Auda - 2 0 0 0 0 0 0 0 0 2
FK Auda - 3 0 0 0 0 0 0 0 0 3
AFA Olaine-1 0 0 0 0 0 0 0 0 4
AFA Olaine-2 0 0 0 0 0 0 0 0 5

Spēļu kalnedārs
Datums Laiks Grupa Norises vieta
10.01.2016 A grupa FK Auda - 1 3 : 0 SK Kengaroos-1 Iecava Dārtija
10.01.2016 A grupa FK Auda - 2 3 : 0 SK Kengaroos-1 Iecava Dārtija
10.01.2016 A grupa SK Kengaroos-1 0 : 3 FK Iecava-1 Iecava Dārtija
10.01.2016 A grupa FK Iecava-2 1 : 3 SK Kengaroos-1 Iecava Dārtija
10.01.2016 A grupa Jūrmalas SC-1 1 : 0 SK Kengaroos-1 Iecava Dārtija
10.01.2016 A grupa FK Auda - 2 2 : 0 FK Auda - 1 Iecava Dārtija
10.01.2016 A grupa FK Iecava-1 1 : 0 FK Auda - 1 Iecava Dārtija
10.01.2016 A grupa FK Auda - 1 2 : 0 FK Iecava-2 Iecava Dārtija
10.01.2016 A grupa FK Auda - 1 1 : 1 Jūrmalas SC-1 Iecava Dārtija
10.01.2016 A grupa FK Iecava-1 6 : 0 FK Auda - 2 Iecava Dārtija
10.01.2016 A grupa FK Auda - 2 2 : 1 FK Iecava-2 Iecava Dārtija
10.01.2016 A grupa FK Auda - 2 1 : 1 Jūrmalas SC-1 Iecava Dārtija
10.01.2016 A grupa FK Iecava-1 6 : 0 FK Iecava-2 Iecava Dārtija
10.01.2016 A grupa FK Iecava-1 2 : 1 Jūrmalas SC-1 Iecava Dārtija
10.01.2016 A grupa FK Iecava-2 0 : 0 Jūrmalas SC-1 Iecava Dārtija
17.01.2016 B grupa FK Tukums 2000 TSS-1 4 : 0 FK Tukums 2000 TSS-2 Olaines SN
17.01.2016 B grupa FK Tukums 2000 TSS-1 4 : 2 AFA Olaine-1 Olaines SN
17.01.2016 B grupa FK Tukums 2000 TSS-1 6 : 0 AFA Olaine-2 Olaines SN
17.01.2016 B grupa FK Tukums 2000 TSS-1 2 : 1 FK Ozolnieki Olaines SN
17.01.2016 B grupa FK Tukums 2000 TSS-1 2 : 0 Jūrmalas SC-1 Olaines SN
17.01.2016 B grupa FK Tukums 2000 TSS-2 0 : 3 AFA Olaine-1 Olaines SN
17.01.2016 B grupa FK Tukums 2000 TSS-2 1 : 0 AFA Olaine-2 Olaines SN
17.01.2016 B grupa FK Tukums 2000 TSS-2 0 : 2 FK Ozolnieki Olaines SN
17.01.2016 B grupa FK Tukums 2000 TSS-2 3 : 1 Jūrmalas SC-1 Olaines SN
17.01.2016 B grupa AFA Olaine-1 5 : 0 AFA Olaine-2 Olaines SN
17.01.2016 B grupa AFA Olaine-1 1 : 1 FK Ozolnieki Olaines SN
17.01.2016 B grupa AFA Olaine-1 3 : 0 Jūrmalas SC-1 Olaines SN
17.01.2016 B grupa FK Ozolnieki 6 : 0 AFA Olaine-2 Olaines SN
17.01.2016 B grupa AFA Olaine-2 0 : 0 Jūrmalas SC-1 Olaines SN
17.01.2016 B grupa Jūrmalas SC-1 3 : 1 FK Ozolnieki Olaines SN
07.02.2016 A grupa SK Kengaroos-1 3 : 3 FK Auda - 1
07.02.2016 A grupa SK Kengaroos-1 3 : 1 FK Auda - 2
07.02.2016 A grupa SK Kengaroos-1 3 : 7 FK Iecava-1 Ķekavas SN
07.02.2016 A grupa SK Kengaroos-1 3 : 0 FK Iecava-2 Ķekavas SN
07.02.2016 A grupa SK Kengaroos-1 2 : 2 Jūrmalas SC-1 Ķekavas SN
07.02.2016 A grupa FK Auda - 1 5 : 0 FK Auda - 2 Ķekavas SN
07.02.2016 A grupa FK Auda - 1 1 : 5 FK Iecava-1 Ķekavas SN
07.02.2016 A grupa FK Auda - 1 0 : 0 FK Iecava-2 Ķekavas SN
07.02.2016 A grupa FK Auda - 1 1 : 0 Jūrmalas SC-1 Ķekavas SN
07.02.2016 A grupa FK Auda - 2 0 : 6 FK Iecava-1 Ķekavas SN
07.02.2016 A grupa FK Auda - 2 0 : 1 FK Iecava-2 Ķekavas SN
07.02.2016 A grupa FK Auda - 2 0 : 3 Jūrmalas SC-1 Ķekavas SN
07.02.2016 A grupa FK Iecava-1 5 : 1 FK Iecava-2 Ķekavas SN
07.02.2016 A grupa FK Iecava-1 6 : 1 Jūrmalas SC-1 Ķekavas SN
07.02.2016 A grupa Jūrmalas SC-1 3 : 0 FK Iecava-2 Ķekavas SN
05.03.2016 B grupa FK Tukums 2000 TSS-1 3 : 1 FK Ozolnieki Ozolnieku SN
05.03.2016 B grupa AFA Olaine-1 4 : 0 FK Tukums 2000 TSS-2 Ozolnieku SN
05.03.2016 B grupa FK Tukums 2000 TSS-2 4 : 0 AFA Olaine-2 Ozolnieku SN
05.03.2016 B grupa FK Tukums 2000 TSS-1 0 : 0 AFA Olaine-1 Ozolnieku SN
05.03.2016 B grupa FK Ozolnieki 3 : 1 FK Tukums 2000 TSS-2 Ozolnieku SN
05.03.2016 B grupa AFA Olaine-2 2 : 0 Jūrmalas SC-1 Ozolnieku SN
05.03.2016 B grupa AFA Olaine-1 2 : 0 AFA Olaine-2 Ozolnieku SN
05.03.2016 B grupa FK Tukums 2000 TSS-1 6 : 3 FK Tukums 2000 TSS-2 Ozolnieku SN
05.03.2016 B grupa FK Ozolnieki 5 : 0 Jūrmalas SC-1 Ozolnieku SN
05.03.2016 B grupa FK Tukums 2000 TSS-1 9 : 0 AFA Olaine-2 Ozolnieku SN
05.03.2016 B grupa FK Tukums 2000 TSS-2 1 : 1 Jūrmalas SC-1 Ozolnieku SN
05.03.2016 B grupa AFA Olaine-1 0 : 1 FK Ozolnieki Ozolnieku SN
05.03.2016 B grupa FK Tukums 2000 TSS-1 3 : 0 Jūrmalas SC-1 Ozolnieku SN
05.03.2016 B grupa FK Ozolnieki 6 : 0 AFA Olaine-2 Ozolnieku SN
05.03.2016 B grupa FK Tukums 2000 TSS-2 1 : 1 AFA Olaine-1 Ozolnieku SN
Rādīt ierakstus